Veļasmašīna - kādu ieteiksiet?

Šodien vakarā vai rīt man noteikti jānopērk jaunu veļas mašīnu. Vai kāds var pateikt uz kuru pusi vispār skatīties? Padomā ir Bosh, 1200 apgriezieni, 5 kg ielāde, A+++, šaura.
Bet varbūt jāskatās, ko citu? Neko nesaprotu...

Nate  1 5 Man šķiet ka lielas atšķirības starp firmām nav. Galvenais jāskatās kg un cik plusi pie A. Pārējais ir štrunts.

AivarsN    6 Galvenie kritēriji,cik daudz vietas tai var atvēlēt, tātad frontālo,vai pa augšu piepildāmo,cik daudz jāmazgā,tātad ietilpība,vēl cik tā taupīga ar elektrību. Bosh ir nopietna firma. Jāpavērtē,cik nākas maksāt par brendu,salīdzinot ar citu ražotāju līdzīgiem modeļiem.

IronWheel  2 1 Tikko nodarbojos ar šo pašu jautājumu. Izvēle tika noreducēta līdz Bosch un Electrolux. Paliku pie Electrolux, par kuru labas atsauksmes netā un esot normāls serviss Latvijā. Taču arī par Bosch bija labas lietas lasāmas. Tikai manam Boscha modelim bija 5 kg veļa un 1000 apgr. pret Electrolux 6kg / 1200 apgr., plus lukss bija par 5 kg vieglāks nekā bosch. Dzīvosim redzēsim.

budyy_27    2 Paskaties šo te, ļoti laba mašīna, nekādu problēmu

http://www.rdveikals.lv/products/lv/219/63088/sort/1/filter/350.1300_0_0_0/WF-70F5EBU2W-LE-ve%C4%BCa
s-ma%C5%A1%C4%ABna.html

neratni_stasti    6 Es pirku vešmašīnu pēc sajūtām. Iegāju zālē ar daudzām, ieraudzīju "viņu" uz postamenta, un mums bija mīla no pirmā acu skata. Tas nekas, ka 6 kg man likās par daudz, tik un tā pirku. Un izrādās, 6 kg veļas nav nemaz tik daudz, daudziem režīmiem drīkst krāmēt tikai 1/3 vai 1/2.

vienkarsi_mes  6 2 labākais kas var but par saprātīgu cenu ir whirpool.

Alvasete  1 1 AEG man kalpoja 13 gadus, meistars tika saukts laikam vienu reizi, savas vainas dēļ....un tagad BOSCH nopirku, bet jautā vai bošiņš ražots Vācijā, ne Ķīnā....ir nozīme arī firmai, var pirkt lētāku, bet ik pa 7 gadi citu, var pirkt uz ilgāku.

selnija_      Man patīk sava vecā labā ELECTROLUX. Nezinu, vai tagad šī firma vēl pastāv, jo dzirdēju, ka vairs neesot.

kuks10  1 4 runājot par Whirlpool man sanāca nomainīt siksnu/7.gadi/..meistars teica,ka labāk šo nepirkt,jo grūtības saremontēt+ viss vienā gabalā ...))labāk jau AEG ..

karamele    1 Mums meistars teica ka samsung esot izturigas.
Pasiem wirlpool 9 gads jau.iet joprojam nav bijusi remontā

labais19  3 1 viss atkarīgs no vēlmēm un iespējām pasērfo pa neta veikaliem un salīdzini kas kur un kā

Trobele  3 1 Vienīgi un tikai vācu - vai nu Bosh, vai Siemens. Visas pārejās firmas krietni ātrāk salūzīs, izrūsēs. u.t.t. Bosh un Siemens kalpos NOTEIKTI daudz ilgāk (protams vācu nevis ķīniešu).
Tas pats attiecas uz citu mājas tehniku ar lielām slodzēm un ātrumiem - gaļas maļamā mašīna, virtuves kombains, blenderis.

ko_nu_vairs  4 2 Ak tad Latvijā var nopirkt vācu ražojumus? Tiešām? Varbūt labāk papētiet, kur tie Simensi un Boši ir ražoti.
Drošāk pirkt poļu darināto. Vai turku. No ķīniešiem jāsargās.

runcitis15  1 1 Man visas ir bijušas Elektrolukss ap 12 gadi kalpo kad bija trīs cilvēku ģimene.
Tagad vienam arī Elektrolukss .Ieteiktu nepirkt lēto jo nav taimeris veļas mazgāšanas ilgumam.
Visumā ok.269 eiro maksāja plānā.

IronWheel    2 Protams, vācu Miele ir top veļas mašīna. 25 gadu garantija tam pasākumam - vismaz kādreiz bija. Bet tur maciņam ir ko turēt;)

skumjasaciis  1 3 Man 13 gadus kalpo Bosh. Pirkta jauna tālajā 2003. gadā par toreiz lielu naudu - 350 Ls! Ir jau kaut kādas detaļas viņai mainītas, bet viņa joprojām mazgā ... nākamā arī būs Bosh.

runcitis15  2 1 Bosh interesanti modeļi kuras pāri 330 eiro

marija1985    2 es lietoju BEKO 9kg nokalpoja14 gadus! nesen jaunu nopirku arī BEKO

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu