Veļas mašīnas

Veļas mašīnas - jautājumi un diskusijas

Kādu veļas masīnu pirkt? (24)
gribu nopirkt veļas mašīnu. nesaprotu no tā neko. ko man tad skatīties, kas svarīgi? labi, apgriezienu skaits, tilpums- to jēdzu. a pieslēgšana? tur kas īpašs var būt ? un ja pērku mazlietotu, kādi brīnumi var izpeldēt?
Speciālists no Vernera teica tā: nekādus samsungus, nekādus beco, nekādus wirpoolus... Vis-vislabākā - Miele, tad AEG, Electrolux - īsāk vācu kvalitāte. No Samsungiem tik TV un monitori lietojami.

Veļasmašīnai jāskatās, lai būtu normāli apgriezieni, bet nekad neizmantot maksimālo slodzi. Nopirku ar 1200 apgriezieniem, bet vairāk par 900 nekad nelieku - tā nenodilšot tik ātri zobrati un gultņi.

Taupības klases - fuflo. Tehnika patērē tik, cik patērē. Var mazgāt ekonomiski 2 stundas 40 grādos un patērēt 0,75 kW/stundā un var mazgāt ne-ekonomiski 1 stundu 40 grādos un patērēt 1,50 vai pat 1,40 kW/h - starpība nav nekāda - vnk mārketunga triks!
Pieslēgšana-šļauka kanalizācijā un štepselis rozetē.
Lietota-uz pārdevēja sirdsapziņas,var paveikties,jo pārdod tādēļ,ka pērk smukāku,vai pārdod tādēļ,ka bieži jāremontē.
elektroluksu, un ne peedeejos modeļus, tie atsledzas pie nezkādiem spiediena noteikumiem, bet pie mums tachu viss mainās! Paprasi mazbērniem, savos gados diez vai sapratīsi visus tos apgrizienus un režīmus!:))) Nevajag pirkt lietotu.Driizaak taadu, kura nocenota deelj kaadas nenoziimiigas shviikas vai buktiites, ja jau gribas leetaaku.Paintereseejies par eletroenergjijas pateerinju, 1000 apgriezieni ir ok, ja nav atsevishkja zjaaveetaaja.Piekriitu tiem, kuiri saka, ka peedeejos modeljus ar figvinjzin kaadiem nevajadziigiem navarotiem, kurus taapat neizmanto, pirkt nevajag.
Arii esmu par Elektrolux.Wirpls man arii labi kalpoja.
Samsungs arii nav slikta firma.
··· Veļas mašīnas: Kādu veļas masīnu pirkt? lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Veļas mašīna tirkšķ griežoties (10)
Veļas mašīna, griežot skan it kā vadi tirkšķētu un brīžam nedaudz arī smird. kas varētu būt par vainu?
motoram ,kas griež visu to bunduli ir problemas ,bet noveršamas - tas ir saucamas ,, enkura ,, oglītes , kas ir grafita izpildijuma un kad tas nodilst , tad notiek dzirksteļošana un pararādas raksturīga smarža! izlabot to var tikai nomainot ,, oglītes,, -tur divas gabalas ,labak mainīt abas uzreiz ! NEKĀDĀ GADĪJUMĀ VEĻAS MAŠĪNU LAUKĀ NEMEST, nomainot ,, oglītes ,, ta vēl ilgi kalpos ! Izvelc iesprūdušu drāti no krūštura, beigs tirkšķēt! No pieredzes! Un kā būtu izsaukt meistaru? Viņš pārbaudīs elektronikas kļūdu un novērsīs bojājumu. Apakšējo lūku nav mēģināts atskrūvet un iztīrīt? Kas par veļas mašīnu??? Varbūt Rīga, vai Maļutka....... Drīz saplīsīs. ··· Veļas mašīnas: Veļas mašīna tirkšķ ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā pie šādas notekas pieslēgt veļasmašīnu? (4)
Interesē kā sauc šāda tipu veļasmašīnu noteku - http://www.bildites.lv/images/2tnfsnn8/151921/original.jpg Un kas nepieciešams, lai pie tādas notekas pieslēgtu veļasmašīnu?
Stantara iztekas šļaukai ir gumijots gals, ko uzsprauž uz šīs "notekas" neko negriez, jo ne visām veļas mašīnām ir iespēja neizjaucot sabojāto noplūdes trubu nomainīt... Man bilde neatveras. Bet makgaiverene. Es pat ārā lāpu vectēva simtgadīgo metāla laistīšanas sistēmu. Ar izolenti... Hahaha Panem nazi, nogriez šļaukai skruvejamo galu un uzspraud uz ta sava štucera pie sienas, tik neaizmirsti šļaukai izlikt savilceju un pievilkt... :D
https://boot.ritakafija.lv/forums/uploads/monthly_05_2013/post-92856-0-84713900-1369348979.jpg
Ja kas, laba izolene kanalizaacijaa tiessaam der, un kalpo gadu desmitiem. Trubas sapuuss, izolene , kaa jauna.Kaa piesleegt? Jaaliek Y adapteris, vai jaaurbj caurums - jaaliek klemme apkaart, divalliiga. Razzo speciaalus komplektus, kaa piesleegties. ··· Veļas mašīnas: Kā pie šādas notekas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā pieslēgt ūdeni veļasmašīnai /automāts/ (4)
lauku maja ir suknis no akas ir spiediens ,tacu velasmasina iet divas reizes ilgak ka uzlikts rezims/ kapec ta vai iepludes trubai jabut kautkada limeni ,vai kas cits.paldies
Pavisam nopietni- manai antīkajai vešmašīnītei laikam 2.filtrs aizsērējis- esmu vienreiz tīrījusi pirms kādiem 6-7 gadiem, tad nu arī, lai ātrāk viss notiktu, leju klāt ūdeni no dušas klausulītes. Nu, var arī ar spaini, tikai grūtāk trāpīt tajā pulverliekamajā kastītē. 1. izejosho trubu nelaid zemu, citaadi nespes uzpildiit - viss uzreiz tecees aaraa.
2. ja ienaakoshais uudens ir auksts, ljoeti iespeejams, ka programma iet ilgaak. jo ilgaaku laiku prasa uzsildiishana.
3. paarbaudi [ja speej] spani uudens sildiishanas laikaa. iespeejams, ka stipri nosezhaas, un sildishana aiznjem vairaak laika..
bet, taa globaali - vai tieshaam vecim smadzenju vietaa biezpiens, ka nevar izdomaat, kaa nochekot, kad un cik ilgi veljasmashiina uzpilda uudeni? nu, labi, ka sievieteem tikai 3 caurumi [piedoshanu] un visos driikst pa reizei iebaazt, ne? citaadi regulaari saklemmeetu..
Kāds sūknis? Lauka apstākļos veļas mašīnu normāli padarbināt var tikai ar automātu. Bija man laukos automātiskā,bet vairāk negribu redzēt,jo dzīve jau tā ir pietiekami sarežģīta. Nav nekā labāka par ķīniešu pusautomātu. Viegli pārvietojama,var mazgāt gan ārā,gan telpā,daudz elektrības ieekonomē,jo ūdeni silda apkures katls. Un tā ir ļoti izturīga. Tiesa gan,nerekomendēju dāmītēm ar gariem nagiem. ··· Veļas mašīnas: Kā pieslēgt ūdeni ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Veļasmašīnas gultņa maiņa (13)
Gribu pajautāt -varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu. Pēkšņi sākusi niķoties veļasmašīna-ļoti skaļi darbojas un pat pārvietojas mazgāšanas laikā. No paziņas teiktā sapratu, ka vainīgs iespējams gultnis. ...
nav problēmu tādu nomainīt Ir arī tādas, kurām gultņus nav paredzēts mainīt, vecākiem modeļiem ir ok. Iespējams būs sabojāta ass, var būt visādi, bet izjaukt noteikti vajadzētu, nav tur nekāds kosmoss. Nu nez... visu laiku centrifuugai nebija disbalanss, peekshnji tas radaas. :D
Suns uzrakstiija cik maksaa gultnji, cik bliivsleegs, nav ko baidiit ar SKF gultnjiem, nevajag premium preci likt lietotaas veshenees, ir gana daudz normaalu gultnju razhotaaju bez SKF.
Pirkt uzreiz jaunu... Laba doma :)
Izjaucu, nopirku divus gultņus ~ 10euro +blīvslēgs 4euro = ~14euro. Neesmu nekur manījis tik lētu veļasmašāinu. Tur darbs stundai, pusotrai ar visu detaļu iegādi, cik meistars varētu paprasīt?
Meistars paprasiis kaadus 35-50 eur, atkskjiriibaa vai vediisi pats uz darbniicu, vai sauksi uz maajaam. ··· Veļas mašīnas: Veļasmašīnas gultņa maiņa lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Veļas mašīnas piegāde (13)
Apmēram desmit gadi veļas mašīnai. Jāslēdz pie strāvas, kādas divdesmit reizes kamēr sāk strādāt programma. Laikam nav vērts zvanīt meistaram. Esmu nolēmusi uz Zs atlaidēm pirkt jaunu. Kā tur notiek ar jaunas iegādi? Man ...
veco Rīgā var savākt bez maksas . Gan privāti , gan firmas ( varu iedot koordinātes). Ja nav lietojama. Uznešana , pa stāviem maksās, pieslēgšana arī par maksu , ja nav kāds savējais pratējs. Parastākie iemesli... Ka nestrādā..
Kārtīgi neaizvērtas durtiņas..
Nav udens padeve..
Udens neTiek izpumpēts...
10 pa vecu. Mana kalpo drīz būs 24 gadi, nekādas vainas. Vadibas plates vietā rotejošais slēdzis-taimers. Tādas mašinas tagad laikam nav, visām protams elektroniskas plates, kad tās bojājas, jaunu dabūt vai nav iespējams, vai maksā gandrīz tik pat daudz ka jauna iekārta. Ja patiešam udens padeves problema, tad kādēļ pirkt jaunu mašinu ?! Mēğināt jau var, bet rezultāts var beigties pēc 3 mēnešiem.
Atkarībā, kur pērc veļasmašīnu.
Senukkai piedāvā opciju, ar pieslēgšanu!
jaaaa ··· Veļas mašīnas: Veļas mašīnas piegāde lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Veļasmašīna - kādu ieteiksiet? (31)
Šodien vakarā vai rīt man noteikti jānopērk jaunu veļas mašīnu. Vai kāds var pateikt uz kuru pusi vispār skatīties? Padomā ir Bosh, 1200 apgriezieni, 5 kg ielāde, A+++, šaura. Bet varbūt jāskatās, ko citu? Neko ...
Es pirku vešmašīnu pēc sajūtām. Iegāju zālē ar daudzām, ieraudzīju "viņu" uz postamenta, un mums bija mīla no pirmā acu skata. Tas nekas, ka 6 kg man likās par daudz, tik un tā pirku. Un izrādās, 6 kg veļas nav nemaz tik daudz, daudziem režīmiem drīkst krāmēt tikai 1/3 vai 1/2. Galvenie kritēriji,cik daudz vietas tai var atvēlēt, tātad frontālo,vai pa augšu piepildāmo,cik daudz jāmazgā,tātad ietilpība,vēl cik tā taupīga ar elektrību. Bosh ir nopietna firma. Jāpavērtē,cik nākas maksāt par brendu,salīdzinot ar citu ražotāju līdzīgiem modeļiem. Nu jūs laižat...izrūsēs, ha,ha, kurā gadsimtā tu dzīvo. Visās jaunajās tiek lietoti turku un ķīniešu gultņi un nezināmas izcelsmes blīvslēgi un tas ir ar domu lai veļene nokalpo max garantijas laiku 2 gadi, bet ne ilgāk. Remontējot esmu saskāries ar to ka Bosch, Siemens ielikti viens turku, otrs poļu gultņi, kuri protams jau ir ;cau. Arī jaunajās Mielēs lieto sliktus materiālus, uz oglītēm pat taupa. Šie populārie brendi nav kapeiku vērti, nav kā agrāk. Ģēniji pat ir izdomājuši nejaucamo trummuli, ja nu gadījumā Jūs izdomātu mainīt sūda gultņus, lai to nevarētu izdarīt un jūs atkal dotos uz veikalu. Ieteiktu pirkt aptuveni 5 gadus vecu, mazlietotu no ārzemēm, piem. Norvēģija, kur ūdens ietekme neatstāj pilnīgi nekādu ietekmi. uz detaļām Man šķiet ka lielas atšķirības starp firmām nav. Galvenais jāskatās kg un cik plusi pie A. Pārējais ir štrunts. runājot par Whirlpool man sanāca nomainīt siksnu/7.gadi/..meistars teica,ka labāk šo nepirkt,jo grūtības saremontēt+ viss vienā gabalā ...))labāk jau AEG .. ··· Veļas mašīnas: Veļasmašīna - kādu ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Cik ilgi Jums kalpojis veļas automāts? (23)
Cik ilgi Jums kalpojis veļas automāts līdz pirmajam remontam, vai jauna iegādei! Lasot netā nespēju noticēt jauno modeļu īsajam kalpošanas laikam. Mans ´´Elecrolux´´ (ražots Itālijā) līdz pirmajam remontam (gultņa ...
Vēl nulltajos gados nebija līdz galam pazaudēts virziens lietas ražot lietošanai, pēc tam aizgāja ražošana tikai pārdošanai. 30-gadīgs vācu auto, ja tiek kopts, brauks vēl 30+ gadus, par 2019.gada modeli tā izteikties būtu visai neapdomīgi. Kauns jau teikt, bet man ir 1995 gadā ražots Hoover veļas automāts kopā ar žāvētāju, pie manis no 1998 gada un vēl joprojām darbojas lieliski. Līdzīgi ar TV, tam gan tikai gadi 10, bet nu darbojas lieliski.... man ir Electrolux, kalpo no 2005. gada vajadzēs atkaļķot-rutīnas pēc, strādā ekselenti tik un tā! Man Elektrolux kalpo no 2006.gada. Lietoju gan mašīnīti saudzējošus pulverus. Arī ledusskapim Elektrolux nekādas vainas. Radiem Elektolux mašinītei jau kādi gadi 15-it. Vēl kalpo bez neviena remonta. Viss atkarīgs cik mazgā ar veļas mašīnu.Ja liela ģimene,tad vairāk nolietojas. ··· Veļas mašīnas: Cik ilgi Jums kalpojis veļas ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Smird velasmasina... (22)
Kautkadu nedelu ieprieks saka smirdet ta itka kakis butu piecurajis,visas drebes iznemu smirdigas.Attaisiju apaksa to filtru,tur neka nebija.Man ir no augsas liekama velasmasina,durvis regulari stav lidz galam vala. kas vel varetu but pie ...
Manai vešmašīnai ir 25 gadi,vecais Bosch modelis.Meistars kurš pieslēdza mašīnu ieteica reizi trijos mēnešos palaist viņu pa tukšo, uz vārīšanas režimu ieberot pulvera vietā divas paciņas citronskābi(50-60 gr.)Tā arī daru,tagad gan sanāk retāk kā trijos mēnešos,jo bērni jau ir lieli un nav tik bieži un daudz veļa jāmazgā.Varu teikt tikai to,kad tas ir ideāls līdzeklis mašīnas iztīrīšanai pa lētu naudu,bez dārgās ķimijas. Paņem uzliec pa tukšo uz maksimālo temperatūru.
Ielej nedaudz pūlvera.
Var tā izdarīt divas reizes, man pietika ar vienu reizi.
https://www.diynatural.com/how-to-clean-a-washing-machine/ Nopērc to Lanza (Drogās redzēju) vai kāturviņsauc, saber iekšā un palaid uz 90 grādiem. taa gafreetaa truba, pa ko izpumpee netiiro uudeni, aizaug ar melnu , smirdiigu seeni/glluku. Visvienkaarssakais, ir to trubu nomainit, bet mazliet buus jaapajauc masssiina, jo jamaina pilniigi vissa - liidz trumulim, ne tikai taa, kas pieskruuveta aarpusee.
Vari protams meegginaat sseit mineeto citronskaabi, un vaarossu rezziimu, un citas tautas metodes, bet....efekts ir iislaiciigs. Jo pilniigi no taam gofraam trubaas vissu drannkki neizmazgaasi nekaadi.
··· Veļas mašīnas: Smird velasmasina... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kādu veļas mašīnu iegādāties ? (22)
Kādu veļas mašīnu iegādāties ? Nelielu, ne pārāk intensīvai lietošanai, no lētā gala, pēc iespējas drošāku. Kādas firmas ražojuma, un kur labāk pirkt ? Kādam/ai ir padoms? Būšu pateicīgs !
Taviem kritērijiem atbilst veļas mazgāšanas viļņotais redeļdēlis - kur nopirkt, nezinu. ->usinjsh
.... jautājums ir par VEĻAS mašīnām :D :D :D
Maza tilpuma mašīnā veļa ļoti saburzās un, ja gadās ielikt vairāk, izstaipās, pēc tam nezini vairs, kur likt. Lielā var mazgāt segas, spilvenus ( tiesa gan, vēl žāvētāju vajag, bet tas ir tā vērts), darba virsmas - vārdu sakot visu. Turklāt lielās labāk mazgā. Man ir bijusi maza, laimīgā biju, kad tiku vaļā. Līdz kādam 1994.g. auto industrija taisīja auto lai tas kalpotu vismaz 1000 000km. Tad saprata ka ir vāks, bankrots. Kam vajadzīgs auto kas iet kaut vai 500 000km. Tad nu tev ir viela pārdomām. Nopirkt auto 2012g. kas iet apmēram ar lieliem remontiem 300 000km, vai uzlikt kluci izsmējējiem ka nevari iegādāties jaunu auto un nopirkt auto ar 400 000km teiksim 1992. gada. beko. lētucis, bet strādā nu jau gandrīz 20 gadus. neviena(!) ´sboja´. lai arī darbināta tiek gandrīz katru dienu šos gadus. taisni brīnums. tas pats ar beko leduskapi. nelūzt maitas ij viss. ··· Veļas mašīnas: Kādu veļas mašīnu ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu