Veļas mašīnas remonts - nedarbojas centrifūga

Whirlpool veļas mašīnai nojukusi elektronika. Veļu kaut kā mazgā, bet necentrē nevienā režīmā. Pavisam vārgi griežas, veļa slapja un diezgan ziepjaina. Kāda jūsu pieredze, cik jums ir izmaksājis remonts tādai vai citas firmas mašīnai?

VIZUAALAAmaaksla      jaunai taču ir garantijas remonti!

droši vien oglītes slapjas:)))

maxx_jauniibaa  1 4 ticami ka nekas nav nojucis!! ir šitā bijis! i noteikti ka arī viss ūdens neiztek no mašīnas??? j a tā,tad es izdarīju tā....ar kārtīgu plaušu iepūtu trubā kas ūdeni netīro dzen ārā! tad iztīrīju netīrumus no vietas kur viņi sakrājās!!moš nezini,bet ir tāda vieta kur viņi uzkrājās...apakšpusē,zem vāciņa,jāatskrūvē un visi mesli jāizvelk ārā!! bij gadījies ka kādam bija palikusies salvete kabatā i visu aizrāva šito ciet! iztīrījām i mašīnīte aizgāja kā jauna...nekādu gļuku vairs nebija!!

garaamejoshais  5 3 2/3 no veljmasiinas cenas

lienuks5  1 3 Visdrīzāk nekas traks nau noticies-----iztīri visus filtrus un pulveri ber pa taisno veļasmašīnā---ne kastītē..(man tas izmaksāja 10ls)

spaare21  1   Manam Elektroluksam pašmājas vīrieši nomainīja ķīļsiksnu , bija izstaipījusies( 6 ls, veikalā Abrisserviss pirkta, Pērnavas ielā), un aizgāja centrifūga :)

spaare21  1   Dārgais "jaunekli"... a nevari atskrūvēt tās pāris skrūvītes aizmugurē mašīnai, lai var vāku dabūt nost un paskatīties? Ja nav skrūvgrieža mājās, varbūt vari ar nazīti izlīdzēties? :))) Vai meklēsi tagad, vai nav kāda mežgjīne ieķērusies? :D

kautkas  1   no pieredzes - nekāda elektronika nav nojukusi ... ja es remontētu, cipars atkarātos no tā, kur dzīvo :)

P.S. visdrīzāk ogles motoram nodilušas, vai kontakts slikc uz oglēm ... uzbraucējiem paskaidroju - VM motoriem ir divi tinumi - viens mazgāšanai ( mazi apgriezieni ), otrs centrifūgai, ar oglēm kontakts nododas uz rotoru ... vot :)

kautkas  2 2 vēl varu pateikt tādu lietu - jebkurai VM ir ūdens līmeņa devējs ... ja ūdeni ārā neizpumpēs, tad centrifūga neieslēgsies, sava veida aizsardzība !

ilpa  1 1 Manai ieprieksheejai veljmashiinai liidziigaa situaacijaa bij suuknis jaamaina... taa mainja maxaaja LS 25, bet tas bij kaadus 4 gadus atpakalj. 2010-06-05

remboss  2 3 Nekāds sakars nav ne ar kādām oglēm, tās var nodilt tev.Vajag iztīrīt visus mēslus kas sakrājušies , kā jau te minēja. Vajag pārbaudīt aizmugurē lielās siksnas nospriegojumu, varbūt ir pa vaļīgu. Un visupirmais priekšnosacījums, nekad nevajag sabāzt par daudz lupatas. Katrai mašīnai ir pieļaujamais drēbju svars, 4, 6, kg Tās ir sausas kuras liek iekšā. Kad samirkst tad svars attiecīgi palielinās. Tā kā pieļaujamais svars ir domāts sausām drēbēm. 2015-01-13

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu