Veļas mašīna - kādu izvēlēties?

Vecais labais "ARDO" kalpo no 2002.gada- čakli, uzticīgi, tikai 1 x bija jālabo palaišanas mehānisms. Šodien negribēja strādāt, bet tomēr izdevās :)
Lūdzu padalieties pieredzē, kādu veļasmašīnu labāk pirkt, kura būtu uzticama, ar ietilpību 5 kg, centrifūgu vismaz 800 apgr. un pats galvenais- paciestu ūdeni ar smiltīm un citiem piemaisījumiem (ūdens ir tāds kā ir, īpašos filtrus nelikšu, smukās baltās drēbes mazgāju ar rokām, ne ar akas ūdeni). Paldies

GarlaikotsLaucinieks (2013-10-03 09:56)      Jasse, ja ir vieta (kaut likt vienu uz otras), es ieteiktu ņemt atsevišķi žāvētāju. Jā, ir dārgāk, bet var vienlaikus gan mazgāt, gan žāvēt. Un, ja noklāsies viena mašīna, otra paliks strādājam.

Mums bija iepriekšējās divas ar žāvēšanu. Tagad paņēmām bez žāvēšanas - jo ir, kur izkārt žāvēties dabīgi. Līdz ar to arī krietni mazāks elektrības patēriņš. Bet ne katram tas iespējams, tas gan.

GarlaikotsLaucinieks (2013-10-03 09:58)      Ak, jā, iespējams, ka dēļ energoprasībām ar žāvētāju vairs tikpat kā neviens neražo. Un tas attiecas ne tikai uz veļasmašīnām.

knabis_11 (2014-04-09 15:34)      man virtuve jau gadus 5 stāv candy veljas mašīna, pirku akcijā, nedaudz shaubijos patiesiiba, ka brends tāds nepazīstams.
bet strādā ideāli, ir klusa, nelēkā, kad centrefūga darbojas, kā tas notiek ar daudzām citām veļasmašīnām, ka pilnīgu laminātu bojā :D
ir dzirdēti dažādi gadijumi. tagad skatos www.rdveikals.lv, domāju kādā kampaņā muterei arī jaunu nopirkt

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu