Veļas mašīna - kādu izvēlēties?

Vecais labais "ARDO" kalpo no 2002.gada- čakli, uzticīgi, tikai 1 x bija jālabo palaišanas mehānisms. Šodien negribēja strādāt, bet tomēr izdevās :)
Lūdzu padalieties pieredzē, kādu veļasmašīnu labāk pirkt, kura būtu uzticama, ar ietilpību 5 kg, centrifūgu vismaz 800 apgr. un pats galvenais- paciestu ūdeni ar smiltīm un citiem piemaisījumiem (ūdens ir tāds kā ir, īpašos filtrus nelikšu, smukās baltās drēbes mazgāju ar rokām, ne ar akas ūdeni). Paldies

stulmenis    1 Normāla veļas mašīna ir ap 6kg, 1200 apgriezieni un jā lai mašīnīte labi kalpotu ir jāliek visādi smuki, īpaši filtri.

selnija_  1 1 Mana izvēle ir ELECTROLUX zīmols un it visā, ne tikai veļas mašinā un nekad ne mirkli to neesmu nožēlojusi.

stulmenis      Tev vajag vīrieti, kurš izvēlēsies kvalitatīvu un apstākļiem atbilstošu veļasmašīnu. Pareizi pieslēgs un veiks tās apkopi. :)

Mūsdienās ņemt mašīnu ar Taviem minētajiem parametriem būtu neprāts. Ir pieejama daudz attīstītāka un ekonomiskāka tehnika par to pašu cenu, kāda bija mašīnām agrāk. Kā arī ļoti svarīgi ir kāds ūdens nokļūst veļas mašīnā - bez filtriem nekā.

Runājot par funkcijām: Vīrietis spēj paveikt īpašu funkciju - viņš veļu ne tikai ieliks mazgāties, bet arī izņems un pakārš izžūt, pēcāk noņems un salocīs.

marselis    1 5-6kg optimalais(udens paterina atskiriba maza),skatoties cik biezi mazga,ko mazga utt,filtrs-,ja udeni ir rusa,kalkus un citas lietas (NEZ VAI JEGA FILTRET,ir jau dargas masinas ar visadiem segumiem,pret kalki utt.,),apgr.1000 lidz ausim,tapat nejutisi nekadu atskiribu,varbut tie 200 vela izzus pa 15min atrak,.
vienkarsaka elektronika,programmatura,jo labak,mazak bus cakaris,vertikala vai sana ielade?izmeros ari neko vinas daudz neatskiras,smaguma zina ari-,ta ka -,120-170ls.,var nopirkt ladzigu,jamen vera,ka masinu modeli modernizejas un to darbibas laiks tiek ielikts rupnica,un remontet to liela jega nav,ja vina nokalpojusi jau 6gadus.

estepat      :(Skopā maksā divreiz- sildot rūsainu ūdeni ar smiltīm, un apmierinoties ar sliktu rezultātu+mazgājot daļu ar rokām. Uzliec lielāko mehānisko netīrumu filtru, tad vēl ķīmisko-granulu filtru, tad ieliec uz pusapgriezieniem, izņem, akurāti saloci, tad ieliec uz pilniem apgriezieniem- un tīra, pusizgludināta, pasausa veļa gatava.

GarlaikotsLaucinieks      Nez, visiem aparātiem mūsdienās ir problēmas - gan dārgiem, gan lētiem.
Viss atkarīgs no tā, kā paveiksies.
Pērc pēc iespējas lētāku, piemēram, kādu Samsungu, it īpaši, ja kaut kur ir atlaides, un rēķinies, ka pēc garantijas laika var gadīties, ka lētāk būs pirkt atkal jaunu.

Meistari spļaudās par pilnīgi visu ražotāju modeļiem, tikai dārgajiem būs arī dārgs remonts.

typhoo      Salabo un lietosi veel 6 gadus.

aroganis    1 veļmašīnu un visu citu sadzīves tehnikas veidu kalpošanas laiki ir saīsinājušies:(

Labā ziņa ir tā, ka gan Electrolux, gan ne tik dārgus zīmolus ražo uz viena konveijera (tēlaini izsakoties)- tā kā zīmolam nav būtiskas nozīmes.

No savas puses varu ieteikt mašīnas bez siksnas vai arī dārgo zīmolu Miele

marselis      -,es neizveletos dargo-,...ta ir naudas apcirpsana,tagad viss tiek razots kaut kur,savakts kaut kur,-jo dargaka masina,jo dargaks remonts un sarezgitaka elektr,var jukt vienkarsi progas,ka kompim,tad jasauc kadu atkodet,...masinas tagad ielikts razotaja laiks-,lai ta nebutu muziga,lai pirktu jaunu-, spotra cibas ieliek laiku,pec kura vinas liela atruma sak sabirt,...ta ka,leta tev kalpos tapat ka darga,remonts bus letaks,pa dargas cenu 400ls.tu vari divas pa 200ls nopirkt,perc jebkuru,kas patik-,tas kuras popularakas,kuras razo jau n.to seriju,nezinamos nosaukumos neieberzies,...nem.5-6kg,1000 apgr.,klasei ari nav butiskas atskiribas A vai B,tie bus 3 ls.gada elektr.rek.,mazak pogu,displejam ari nav lielas jegas,pietiks,2 reiz.ned. mazgasanai -vilks 5 gadus,par kalki-,gandriz visos vel.pulv.ir udens mikstinataji,ja rusa udeni,tad gan,lai drebes nepaliktu rusa,jaliek filtru,bet ta -,drosi bez ta..,.

vienkarsi_mes  1   Ieteikšu WIRPOOL, iepriekšējā kalpoja 11 gadus bez jebkādiem remontiem,tad nedaudz sāka sūkties ūdens, filtru gan likām. Arī tagadējais wirpooliņš kalpo jau 5 gadu. Domāju teicama kvalitāte par saprātīgu cenu ! Piebildīšu ka mašinu lietojam gandrīz katru dienu.

vilks28      Ieteikšu Miele laikam jau 30desmit gadus kalpo! Jā ir remontēta. Modernās ,šaubos pārāk daudz elektronikas . Es izvēlētos elektomehānisko ,bez visādiem displejiem un liekiem s....m ,jo tā ir tikai veļasmašīna!

Hummel    1 Man ideāli 9-gadus nokalpoja Candy , atstāju vecajā dzīvoklī kaut vainas nebija nekādas ne reizes. Nu jau 8-to gadu lietoju Elektrolux A.klase, 6.kg, 1200 apgr., atliktais taimeris un vēl visādi tra-ļā-lā ko neizmantoju. Arī viss ir vislabākajā kārtībā, ne reizi nav bi´jušas problēmas. Tiesa gan es lietoju v-mašīnai draudzīgus mazgāšanas līdzekļus

jasse      Vilks28, pirms dažiem gadiem Miele pārgāja no metāla iekšām uz plastmasu, tā ka par to vairs nav jēgas maksāt dubultā.
Arī pašlaik skatos pēc jauna aparāta. Vajag iebūvēto un ar žāvētāju.

Alvasete    1 Man patika AEG, tagad nopirku Bosch(vēl vācijā ražotu), bet tagad Bosch ražo arī Spānijā un šaurās Ķīnā, AEG nokalpoja godam 13 gadus, bez remontiem, par jauno neņemos spriest,bet dzirdēts, ka skopais maksā divreiz...

Alvasete      Ja par Calgon, tad veikalā tieši neieteica tādas lietas bērt veļasmašīnā, tās tikai saīsina mūžu.Tā vismaz speciālisti ieteica.

Tinte      Palaišanas mehānisms - tas bija domāts starta poga? Man tāda nodega, bet es nopirku jaunu detaļu un ieliku tās vietā, kas bija sasvilusi. Lai sauktu meistarus, uz visu dienu jāatprasās no darba un summa droši vien ne mazāk kā Ls 25 par darbu. Bet tā - detaļa ~Ls 3 un sestdienā 1/2 stunda ķimerēšanās gar vadiem.
Piekrītu, nav tas sieviešu darbs, bet nekas cits neatlika...:)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu