Kādu veļas mašīnu iegādāties ?

Kādu veļas mašīnu iegādāties ? Nelielu, ne pārāk intensīvai lietošanai, no lētā gala, pēc iespējas drošāku. Kādas firmas ražojuma, un kur labāk pirkt ?
Kādam/ai ir padoms? Būšu pateicīgs !

usinjsh  4 3 Līdz kādam 1994.g. auto industrija taisīja auto lai tas kalpotu vismaz 1000 000km. Tad saprata ka ir vāks, bankrots. Kam vajadzīgs auto kas iet kaut vai 500 000km. Tad nu tev ir viela pārdomām. Nopirkt auto 2012g. kas iet apmēram ar lieliem remontiem 300 000km, vai uzlikt kluci izsmējējiem ka nevari iegādāties jaunu auto un nopirkt auto ar 400 000km teiksim 1992. gada.

usinjsh  3 2 Ak jā par auto kas 1992. gada vēl tagad pa ceļiem ripo uz nebēdu naudu neieguldot. MB, Audi. Laikam arī viss :)) Pārējie laikam ātrāk saprata ka nevajag tādu auto uzbūvēt kas dzīvo ilgāk par 300 000km:))

riks086    6 ->usinjsh
.... jautājums ir par VEĻAS mašīnām :D :D :D

Margriete      Electrolux

Nenotveramais    1 Bosh, shaura 5 kg iekraushana , centrafuga 1200, AAA klase cena internetveikala 250eiro. Lēta un laba.

Margriete  1 1 man jau vienalga, bet tiem, kam labi organizēta mājsaimniecība ar trauku dvieļiem vairāk nekā 2 un iekārtota zeķsaimniecība ar vismaz pāriem 20, attiecīgi nav jādzen mašīna dēļ 3 nēzdogiem,tālredzīgi ir ņemt ar lielāku veļas ietilpību. Varēs segas, spilvenus mazgāt- nu tos, ko jau vispār drīkst mazgāt. Skāde tikai eur 100 attiecībā pret 5 kg mašiņu

druskupagrozishos    4 Maza tilpuma mašīnā veļa ļoti saburzās un, ja gadās ielikt vairāk, izstaipās, pēc tam nezini vairs, kur likt. Lielā var mazgāt segas, spilvenus ( tiesa gan, vēl žāvētāju vajag, bet tas ir tā vērts), darba virsmas - vārdu sakot visu. Turklāt lielās labāk mazgā. Man ir bijusi maza, laimīgā biju, kad tiku vaļā.

druskupagrozishos      Iepriekšējā tekstā rakstīts "darba virsmas" , jābūt "darba virsmas" sorry - teksta redaktors

fargo    2 beko. lētucis, bet strādā nu jau gandrīz 20 gadus. neviena(!) ´sboja´. lai arī darbināta tiek gandrīz katru dienu šos gadus. taisni brīnums. tas pats ar beko leduskapi. nelūzt maitas ij viss.

Spicis    11 Taviem kritērijiem atbilst veļas mazgāšanas viļņotais redeļdēlis - kur nopirkt, nezinu.

Laimnese      Man ir Bosch maxx 7...jau daudzus gadus kalpo...esmu apmierināta...5kg.nekad nepirktu...

Jurijs55  1   Vai daudzie no jums, kam virs 50.....Kā man nav nekādas daļas par kādu fondu izvēlies, tev nav nekādas daĺas par to kura veĺmašina man kalpo jau 23 gadi un par to konstrukcijas īpašībām : (

av2    1 LG, jaunu. Razzo ari maza izmeera.Kalpo ilgi.Pannemsi lietotu, buus lotereja.

kaisle___      Man Zanussi bez remonta nokalpoja 20 gadus.

leopardine      Man ir Zanussi, kalpo labi. Esmu dzirdējusi, ka tās lētās ir nenormāli skaļas. Vienreiz sēžu pie draudzenes un viņai virtuvē drēbes mazgājās, kā palaidās centrifūga likās mājai jumts aizbrauks no tā trokšņa.

Margriete      amn balta Electrolux 8 kg, man pietiek, piestāv pie melnas electrolux plīts virsmas un balta electrolux ledusskapja
tējkannas pērku, kādas pagadās, 20-35 eur, baltas(

Margriete      esmu ievērojusi, ka daudziem Whirlpool(

AudraSeele      "Candy",AAA klase,kopā ar žāvētāju,~6-9kg veļas apstrādei.

kuks10      no personiskās pieredzes,laukos jau no 2002.g. iet Zanusi..pašam Whirpools sanāca,ka jāmaina siksna ,meistars smējās ,ka Whirpools ir labi tikai ledusskapji,bet pārējais ir kā ir..

Alvisstreihfelds      Viennozimigi Samsung

Jurijs55      Candyluxzasung

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu