Dekoders Lattelecom virszemes televīzijai

Kādu dekoderu būtu labāk pirkt Virszemes Lattelekom televīzijas programmām?
Tikko nomira TV dekoders marka TV Stars . Biju aiznesusi uz Lattelekom kantori- esot jāpērk jauns. Neteikšu ka par veco dekodeti būtu bijusi sajūsmā, bet tā kā televizoru skatos reti piecietu.
Lūdzu OHO gudrajiem un pieredzējušajiem padomu. Kādu TV dekoderu pirkt nomirušā TV Stars vietā. I-neta veikalos ir dažādi dekoderi, tikai nesaprotu kurš būtu noderīgs manām vajadzībām?

AldisP      Ja vēlies ņemt arī LTC televīziju, tad slēdz līgumu un saņemsi lietošanā dekoderi, manuprāt tas ir labāk nekā pašam ieguldīt naudu, paši nomaina, ja kautkas sabojājas. Un arī abonēšana laikam bija par 10% lētāk nekā pagarinot pa mēnēšiem.
A ja bezmaksas kanālus tikai skatīties plāno, tad jau labāk ņem TV ar iebūvēto dekoderi.
A par marku: labāks ir LTC piedāvātais Jacobson - jaudīgāks uztvērējs esot.
Un LTC atbalstu (helpu) sniedz tikai viņu dotajiem dekoderu modeļiem.

Nav jau isti skaidrs par ko TV Stars neaptika? Kas ta jamajam bija slikti? varbūt nemācējāt pietiekami pareizi apieties? Vajadzētu variāk info.

erucanob      Es akal domāju,ka dekoderis tieši tāpat kā modēms ir tikai vieta,kur iespraust karti vai SIMku.Un modelim nav nozīmes,tikai antenai.

AivarsN      Mans Star kalpo kopš pašiem pirmsākumiem.Intereses pēc patestēju viena paziņas dekoderu un konstatēju,ka mans ir daudz labāks.Pirmkārt jau elektroniskā programma ērtāk lietojama.

bziks  1 1 Pašu lattelekom piedāvāto dekoderu.

agents      Salteka

AldisP      Ņem jebkuru dekoreri kuram rakstīts virsū MPEG-4 un tas pilnībā " būs noderīgs manām vajadzīgām"

jollyroger    1 Ņem ar hdmi izeju, ja nu kādā laimīgā nākotnē piedāvās kādus HD kanālus.

usinjsh    1 Vēl jau ir visādas fīčas dekoderī. USB ieeja, skaņas izeja 5.1, ciparu, optiskā. Teiksi mums nav tādas pārraides, bet vari skatīties filmas no USB labā kvalitātē. Ko pati vēlies no dekoderi? Ja tikai skatīties tv, tad daudz maz vienalga. Ja tv ir HDMI ieeja, ņem dekoderi ar HDMI izeju. Ir mazliet skaidrāka bilde.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu