Lattelecom

Lattelecom - jautājumi un diskusijas

Virszemes Lattelecom TV rāda tikai krievu kanālus (4)
Rāda tikai krievu kanālus...
nu jau ir veelviena probleema.
priekshapmaksaa izveelies ko gribi ,bet dabuu minimumu par minimaalo cenu.
otrais aplauziens 3 dienu laikaa...
tomeer sludinaas maksimums par videeo cenu.
tad jau viss kārtībā. par maz informācijas. kāda antena? dekoders (kāds, var pateikt) vai TV tikai? cik tālu līdz TV raidītāja tornim, kur antena uzstādīta ?
aa, Rīga ... nu tad paliek kāda antena ? ja istabas - izmet to pa logu uzreiz !
Daudzīvokļu māja ? Privtmāja? virzienā uz TV torni kas atrodas ? ēkas ? kādas?
Ko es ar to gribu pateikt - optimālo risinājumu var pateikt tikai redzot to saimniecību uz vietas.
Te internetā var mēģinat, bet rezultāts nav garantēts.
Iesākumā pacenties aprakstīt situāciju.
Ar tēmas sākuma vārdiem nepietiek, mana kristāla lode garantijas remontā :)
··· Lattelecom: Virszemes Lattelecom TV rāda ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Es no mobilā zvanu uz 67000177 - parastais Lattelecom numurs.
operators ļauj zvanīt uz šo tīklu bez papildus maksas abonēšanai.
šis jautājums jāuzdod tavam mobīlajam operatoram - kas LMT bezmaksas, tas telei/bitei pa dārgo... pIEKRĪTU SANTAI,JO 0,8 EIRO-REĀLIPADĀRGI,ĪPAŠI,JA SARUNA 10 MIN.-6EIRO, CITRIZ SKAIDROŠANĀS ILGĀKA VAI GAIDĪŠANAS LAIKS,-JO TIE VELK GARUMĀ TO,-TAD SANĀK PAT 20EIRO,LAINOSKAIDROTU JELKO,KAS BŪTU JĀSAŅEM KBALITATĪVI TĀPAT-KĀ KVLITATĪVS-SAPROTAMS SERVISS!par 20eiro var rezēm ailidot uz brigi uc,jeb arī tie ir jelkādā´pakaļā´kas izmanto akcijas-pa lēto, e,koa,gudrīti poker uc apsaucēji?!Medmāsai slimnīcā par 20eiro 4 stundas jānostrādā kā cilja dzīvības škidrumu mainot!!!!! Ja kas, Lattelecomam var gan epastus sūtīt, gan Twiterī un facebook rakstīt. Tas viss būs bezmaksas. Es tikai brīnos kādā finansiālā pakaļā ir jābūt, lai cilvēks tērētu laiku kaut kādos portālos meklējot bezmaksas telefonu, tā vietā lai vienkārši piezvanītu pakalpojuma sniedzējam uz zināmo numuru un izrunātu, kas nu tur jārunā?
Kas ir dārgi, zvanot uz 177? 0.14 eiro par sarunu?
··· Lattelecom: Kāds ir Lattelecom bezmaksas ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Dekoders Lattelecom virszemes televīzijai (10)
Kādu dekoderu būtu labāk pirkt Virszemes Lattelekom televīzijas programmām? Tikko nomira TV dekoders marka TV Stars . Biju aiznesusi uz Lattelekom kantori- esot jāpērk jauns. Neteikšu ka par veco dekodeti būtu bijusi sajūsmā, ...
Ņem ar hdmi izeju, ja nu kādā laimīgā nākotnē piedāvās kādus HD kanālus. Vēl jau ir visādas fīčas dekoderī. USB ieeja, skaņas izeja 5.1, ciparu, optiskā. Teiksi mums nav tādas pārraides, bet vari skatīties filmas no USB labā kvalitātē. Ko pati vēlies no dekoderi? Ja tikai skatīties tv, tad daudz maz vienalga. Ja tv ir HDMI ieeja, ņem dekoderi ar HDMI izeju. Ir mazliet skaidrāka bilde. Pašu lattelekom piedāvāto dekoderu. Ja vēlies ņemt arī LTC televīziju, tad slēdz līgumu un saņemsi lietošanā dekoderi, manuprāt tas ir labāk nekā pašam ieguldīt naudu, paši nomaina, ja kautkas sabojājas. Un arī abonēšana laikam bija par 10% lētāk nekā pagarinot pa mēnēšiem.
A ja bezmaksas kanālus tikai skatīties plāno, tad jau labāk ņem TV ar iebūvēto dekoderi.
A par marku: labāks ir LTC piedāvātais Jacobson - jaudīgāks uztvērējs esot.
Un LTC atbalstu (helpu) sniedz tikai viņu dotajiem dekoderu modeļiem.

Nav jau isti skaidrs par ko TV Stars neaptika? Kas ta jamajam bija slikti? varbūt nemācējāt pietiekami pareizi apieties? Vajadzētu variāk info.
Es akal domāju,ka dekoderis tieši tāpat kā modēms ir tikai vieta,kur iespraust karti vai SIMku.Un modelim nav nozīmes,tikai antenai. ··· Lattelecom: Dekoders Lattelecom virszemes ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Lattelekom Optiskā vada pagarināšana (7)
Kaimiņam vajag pagarināt optisko Lattelekom optisko vadu. Moš te tusē kāds Lattelekom montieris un garām braucot grib nopelnīt kādu lieku kapeiku?
Norauj vada galu, zvani uz Telekomu un saki, ka nedarbojas - par brīvu atbrauks un uzliks kur vajag. Tev nav vajadzīgs tieši Lattelecom montieris, to var paveikt jebkurš atbilstošā profila speciālists, vēlams tāds, kam ir optisko kabeļu metināšanas aparāts (jo labāk piemetināt, nekā izmantot viņu pašu izmantoto savienošanas metodi ar mehāniskajiem savienotājiem).
Tiesa gan - ņemot vērā, ka šis aparāts nav lēts, tad par darbiņu kādus 30-50 EUR paprasīs.
Vai arī dari tā, kā raksta AldisP - tad Lattelecom montieris kaut kur uzliks attēlā redzamo apakšējo kast´tit, kurā būs savienojums :)
Ja tur standarta pasākums nopērc optikas patchcordu, savienotāju un garini. Lētāk protams būs no konvertora tālāk ethernetu aizvilkt nevis optiku garināt. Lai notestētu optikas metinājuma kvalitāti jābūt piekļuvei abiem galiem, tak čto netelekoma metinātājs sava darba kvalitāti pārdaudīt nevarēs, pat ja gribēs... jebkursh normals optikas metināmais pats notestee kaa ir sametinaajis optiku un uzreiz arii paarbauda šķiedras līmenī - nevajag spīdināt gaismu no Rīgas lai pārbaudītu :) =>AldisP acīmredzot tu optiku tikai interneta bildē iri redzējis...
Spīdināt tieši gaismu (vienas frekvences, sauktu arī par lāzeri) vajag un gaismas zudumus mērīt. Un tas nav izdarāms, ja tev ir piekļuve tikai vienam optikas galam...
Pie tam lielākajai daļai kaktu metinātju nemaz nav aparatūras optikas testēšanai, kas maksā vairāk par metināmo aparātu...
··· Lattelecom: Lattelekom Optiskā vada ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Cik tagad maksā Lattelecom tv+internets (20)
Man beidzas līgums un jāpārslēdz, piedāvā bez saistībām turpināt lietot par 29.9 eur vai arī ar īpašo piedāvājumu noslēgt līgumu uz 2 gadiem par 20,50 eur. Līdz šim maksāju mazāk, bet laikam jau cenas visam aug. ...
ehh, jūs - nemaz nesekojiet līdzi modei! :( PA visi krutākie saka, ka televizoru neskatās un to izmetuši pa logu jau padomju laikos, tā vietā laiku pavada vakaros spēlējot arfu un meditējot Kāpēc tieši Lattelecom? Ja Rīga, tad provaideru netrūkst un ir konkurence. Pati maksāju 16 EUR par vismaz 100Mb plus TV beztermiņa līgumam. Bet esmu ilggadīga kliente, kā arī trepju telpa vismaz 10 provaideri pārstāvēti.. Man ir tieši tāds pats internets+interaktīvā TV par 16 eu. Tās ir akcijas cenas. pagaidām pieslēdz ko citu un seko līdzi,kad atkal kārtējā akcija. Tad pieslēdz atkārtoti. Tā darīja mana draudzene. Šogad Lattelecom akcijas jau bija kādas divas reizes. no 1.maija tel palikšot dargāka no 9... lidz 10.3....
bet kopuma pakalpojums neklibo un menesī 24-30e ir okej!
Man bez navarotiem ir 23.90. ··· Lattelecom: Cik tagad maksā Lattelecom ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Ja Tev nav neviens, kas var izlīdzēt, piezvani uz Lattelekom apkalpošanas centru, tur parasti ir pacietīgi, pieklājīgi cilvēki, kuri saprot visglupākos jautājumus un telefoniski paskaidro, ka "tā melnā kastīte" un "tas apaļais (vai plakanais) slēdzis" ... parasti viņi paši rosina visu, ko viņi saka, darīt paralēli sarunai un pārliecinās, vai ir pozitīvs rezultāts. Kā kā?! Ar wifi! Ja mājas internets ir wifi, tad viss, ko jāzin, ir mājas interneta nosaukums un parole (ja tāda ir). Visa māksla, lai pieslēgtos... protams, ka wifi, bet ja ir sim karte tajaa verkkii, tad caur 4G, 3G.Tikai buus jamaksaa kaadam kantorim par servissu, gigabaitiem.
WIFI vari nospeert par velti vispaar kaada kafuuzii, no kaiminna, ja nav paswordi.Iesleedz to wifi planssetee, un paskaties, ko piedaavaa.
Ja ir mazliet gudraaaks telafons, vari ar to uztaisiit wifi sev pats (hotspot ) , no telafona. Nebuus nevienam papildus jamaksaa par 4G baitiem.
Jānopērt wifi ruteris... ··· Lattelecom: Kā planšeti pieslegt majas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Lattelecom Optiskais internets. (13)
Kādas ir jūsu atsauksmes un pieredze ar Lattelecom optisko internetu 100mbit/s ? Izskatās jau vilinoši - 10reiz ātrāks, bet lētāks par tagadējo 10mbit/s, ko lietoju. Jautāju Lattelecom menedžerim, kur zemūdens akmens un viņš ...
Lattelekom menedzersi nu nekad neteiks, ka `` zemuudens akmens `` ir 2 gadu ligums :DDDDD Ievilku optisko tikai tāpēc, ka lētāks par pirms tam lietoto 10 mbit/s - mans wireless rūteris tik un tā nevelk vairāk par 10 mbit :) Tā kā man ir fiksētais telefons, komplekts sanāk izdevīgs, pie reizes varu bez papildus maksas pļāpāt ar vecākiem; citi provaideri piedāvā lētāku netu, bet ne telefonu.
Vairāku gadu laikā internets no LTC puses nekad nav norāvies, ja ir sakaru pārtraukums (parasti nakts vidū uz pusstundu), viņi pa e-pastu laikus pabrīdina. Vienreiz bija kaut kas nojūdzies manā galā rūterim - meistaru gan atsūtīja nevis sestdienas rītā, bet pirmdien, toties nākamajā mēnesī bija mazāks rēķins, pat bez prasīšanas. Tā ka - tikai labākā pieredze ar LTC.
Man optisko netu mājā neredzēt kā savas ausis , Viņi tik prot reklamēties, tikai nepasaka, kur to var ierīkot.
Jāpriecājās par 300kb/s, ko reizēm var sasniegt te laukos!!
taa ari pateica, ka tas ir zemuudens akmens????:))))
Hm.........:) savadi!:)
varbut vinjs savaadaak to formuleeja...
ja Tu jautaaji, kaadi vel varetu but zemuudens akmenji? un pec tam uzreiz pajautaaji par ligumsaistiibam.. :)
Lietoju jau optiku divus gadus 200mbit/s. esmu apmierināts. Ja kādas problēmas tad meistars ir klāt. Reiz uz nedēļu nebija neta, jo ķengaragā stacija nodega, bonusā menesis pa brīvu nets un tv visi kanāli.Pa gadu meistars ir bijis divas reizes:
ievilkt netu un otreiz samainija modemu pret jaunāku :)
Līgums uz divi gadi, ja pārtrauc ātrāk līgumsods 100 ls
··· Lattelecom: Lattelecom Optiskais internets. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Rūtera nikis vai kompis "izpildās" ? (14)
Ik pa laikam pazūd WiFi internets - savienojums ar rūteri it kā paliek stabils. Palaižot "Troubleshoot problems", viss "salabojas" un kā problēma tiek identificēts "The default gateway is not available". Pakalpojuma sniedzējs ...
Vaina rūterī.
Sāc ar to, ka atjauno viņam firmware, ja nelīdz, pamaini kanālu radio traktam, ja arī tas nelīdz, tad stiep rūteri uz garantiju.
P.S. Pieļauju ka wifi tiklam ir parole un uz kompja torrenti negriežas uz pilnu klapi...
Firmware jāmeklē šeit:
http://www.tp-link.com/en/support/download/

Kāda ir esošā var redzēd ka pieslēdzas rūtera administrācijas lapai, tur pat var arī updatēt, bet to ieteicams darīt pieslēdzoties ar vadu, īpāši ja wifi tā gļuko.

Torrentu kačāšanas programmā ieteiktu uzstādīt maksimālos ātruma limitus wifi gadījumā 20..30 megabiti būtu maksimums
Oi, es kad sākumā saskāros ar šito ķibeli, dabūju par dažiem sirmiem matiem vairāk. Risinājums vienkāršs - rūterim vajag pārlādi. Ja pie minētās problēmas rūteri atslēdz uz pāris minūtēm (izrauj no kontakta), tad ieslēdz un viss iet, zini droši - rūteris grib samīļoties. Taču ja šis sāks bieži šitā uz samīļošanu prasīties, tad jāmaina uz citu, nav ko čakarēties ar kaprīzu tehniku. man šodien bija līdzīga problēma(un ik palaikam).Rūterī(LMT) viss oki,deg zaļais,bet man otrā istabā viss uzkārās.Cik man poņas,tad kautkur kaut kas noraustās un ta notiek.Pēc minūtēm 5 viss atkal aizgāja.H viņu zin,kāpēc tā.Skatoties cik bieži Tev pazūd tas nets.Ja regulāri,tad jāsāk kasīt pauris par rūtera neadekvāto rīcību.Nedomāju ka kompī vaina. A Tu atslēdz torentu(vismaz pamēģini pus dienu neko nekačāt) un tad nočeko,vai karās vai nē.Ja arī kkačā ko,tad vismaz nedod citiem(uplouderi) kačāt no Tevis.Ar wi-fi kačāt ko,nu nezinu(tur jabūt stiprai nervu sistēmai).Vēl variants reset uztaisīt ruterim un pa jaunam visu palaist. ··· Lattelecom: Rūtera nikis vai kompis ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kaa piekljuut savam, vecajam (100 g. nelietotajam) e-apollo.lv epastam?? (8)
Caur kurieni.....?? Google met aaraa lattelekom, diivainaa kaartaa...! Patiesiibaa, pie shaadas dilemmas nonaacu, sakaraa ar ebay. Prasa: Reset your password Opcijas: Get an email (****@e-apollo.lv) Get a text ( (371)-xxx-xx36* ) - ...
Es savu jau esmu norakstījusi zaudējumos. Nu jau krietnu laiku apollo e-pasts ir zem lattelekom. Diemžēl .
Šajā e-pastā var tikt iekšā caur www.ltk.lv
Pamēģini caur webmail.lattelecom.lv Lai izdodas! Godātais klient!

Paldies, ka saziņai izmantojat Lattelecom pakalpojumus. Lai arī turpmāk nodrošinātu tikai kvalitatīvus pakalpojumus, esam paplašinājuši funkcionalitāti elektroniskā pasta pakalpojumam.

Turpmāk E-pasta kastīte Jums nodrošinās ērtāku, drošāku un arī plašāku funkcionalitāti:

- stabilāku e-pasta darbību;
- pilnveidotu drošību ar daudzlīmeņu drošības mehānismu (vairāklīmeņu ugunsmūris, e-pastu plūsmas kontrole pret pārslodzi, vīrusu un surogātpasta kontrole un citi);
- e-pasta vide būs piemērota jaunākajām interneta pārlūkprogrammām un mobilajām ierīcēm.
Vairāk par e-pasta kastītes jauno funkcionalitāti lasiet šeit

Līdz ar to, sākot ar 2014. gada 1. jūliju, elektroniskā pasta pakalpojums @apollo.lv būs piedāvājumā tikai par maksu. Pakalpojuma abonēšanas maksa būs 1,45 EUR/mēnesī (bez PVN), pilna maksa ar PVN – 1,75 EUR/mēnesī.

Ja pašlaik izmantojat Lattelecom e-pasta kastīti un plānojat to izmantot arī turpmāk par abonēšanas maksu, lūdzam par to informēt līdz 2014. gada 1. augustam, rakstot uz adresi lattelecom@lattelecom.lv. Ja nesaņemsim informāciju, e-pasta kastītes darbība tiks pārtraukta.

Sazinoties ar mums, lūdzam paziņot savu klienta numuru un e-pasta kastītes/šu nosaukumus, kuru/as plānojat izmantot.

Papildus jautājumus uzdodiet, rakstot e-pastu uz lattelecom@lattelecom.lv

Jums ir iespējas, saskaņā ar Elektronisko sakaru likuma un noslēgtā elektronisko sakaru pakalpojumu līguma noteikumiem, viena mēneša laikā no šīs vēstules saņemšanas dienas, izbeigt līgumu par pakalpojumu bez līgumsoda piemērošanas.

Cieņā,
Elīna Abika
Privāto klientu daļas direktore
SIA Lattelecom
Pakalpojumu funkcionalitāteParametri E-pasta kastīte E-pasta administrators
Apjoms 2 GB 2 GB
E-pasta kastītes caurlaidība (ienākošajiem un izejošajiem e-pastiem) 20 MB 20 MB
E-pasta kastīšu skaits 1 gb. 10 gb
Domēnu skaits* Nav pieejams 1 gb.
Antivīruss & Antispams Ir iekļauts risinājumā Ir
Antivīruss & Antispams Ir iekļauts risinājumā Ir iekļauts risinājumā

Pakalpojumu cenas Tarifi E-pasta kastīte E-pasta administrators
Ierīkošanas maksa Bez maksas Bez maksas
Abonēšanas maksa mēnesī € 1,75 € 11,50
Plus 5 GB, mēnesī € 0,61 € 0,61
ActiveSync, mēnesī € 0,24 € 0,24
Papildus e-pasta kastīte (pieejama tikai E-pasta administratora kontam), mēnesī Nav pieejams € 1,15
Pārreģistrācijas maksa € 1,21 € 7,30
Maksa par pakalpojumu datu maiņu € 7,26 € 7,26
··· Lattelecom: Kaa piekljuut savam, vecajam ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Baltcom vai Lattelecom interaktīvā TV? (18)
Patlaban man ir Lattelecom, bet Baltcom vēl šomēnes akcijas piedāvājums. Vai kādam mājās ir Baltcoma interaktīvā TV un, vai esat apmierināti ar servisu, pārraides kvalitāti?
Savulaik pārcēlos no centra uz mikrorajonu, saglabāju Baltcom pieslēgumu, jo centrā viss darbojās ideāli. Pēc laika secināju, ka Baltcom centrā un nomalē ir divas dažādas lietas, gļukoja regulāri viss, kas vien var gļukot, plus vēl pāris kapeiku iebrauciens par zvaniem uz Baltcom, kas bija jāveic regulāri - Baltcom numuri nav "lēto" zvanu sarakstā un principā katrs zvans ir ap eiro, un regulāri sanāca, ka automātiski nepagarinājās priekšapmaksas kartes tarifi jo nauda bija izrunāta, naktīs regulāri nedarbojās ne TV ne internets, koroče, nočakarējos ar mikrorajona Baltcom visos iespējamajos čakarēšanās veidos. un ātri vien pārgāju uz Lattelecom. Man ir abas. Baltcomu skatos ikdienā, Lattelecom brīvdienās:)
Lattelecom ir daudz, daudz, daudz labāka, bet vienlaikus gandrīz 2x dārgāka. Baltcomam ik pa laikam ekrāns sastingst (uz pāris sekundēm), klientu apkalpošana ir ļoti vāja (meistars, kurš ievilka Baltcomu, manā klātbūtnē pat nekautrējās lietot mātes valodu), 3x mainīju dekoderi, jo tas uz dažiem kanāliem vienkārši restartējas :) Diezgan regulāri nākas zvanīt klientu apkalpošanas dienestam, jo atkal kaut kas nestrādā. Un subjektīvi šķiet, ka Lattelecom ir vairāk "defaultā" arhīva :)
Kā plusu (nosacītu) var minēt, ka Baltcom arhīvu glabā klienta datu nesējā. Tb var no viena Batlcoma dekodera iet uz otru Baltcoma dekoderi un skatīties pārraidi tur + saglabā to līdz brīdim, kamēr klients pats to izdomā pārrakstīt ar ko citu :)
Interneta ātrumu neesmu mērījis, bet tas netraucē :) Grūti spriest par to, kurš ir ātrāks - čatošanai oho un youtube skatīšanās hd kvalitātē nekādas starpības nav.
Lattelecom. Ir gan internets, gan 3 dekoderi, jo gan man, gan meitām ir katrai savs TV nervu un sirdsmieram.:))) Ja ieraksta vienā dekoderī, redz arī abos pārējos. Mēneša maksa paceļama, un vieojos, ka beidzoties 2 gadu līgumam, atkal pārslēgšu uz diviem gadiem, lai saglabājas maksa kā jaunam klientam. Lattelecom apkalpošana ļoti laba, kā piezvani, tā momentā stāsta, ko darīt. Man patīk.
Bet par Baltcom gan sliktas atmiņas palikušas. Bet mana māsīca lieto uzbrūkošu taktiku. Kā kaut kas neiet, tā piedraud, lai tik pamēģina viņai pieprasīt samaksu par to dienu, kad kauč kas nedarbojās. Reakcija esot momentā.
MITS....kantoris laipns un bez ambīcijām.Ja tikai ir pieslēgums.Digitālā TV 110 kanālu + nets ar 100mb ātrumu par 15,50.Baltkoms ir štrunts,bet Lattekom lecīgs un padārgs. ··· Lattelecom: Baltcom vai Lattelecom ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu