Virszemes televīzija

virszemes televīzija foto attēls

Virszemes televīzija - jautājumi un diskusijas

Virszemes Lattelecom TV rāda tikai krievu kanālus (4)
Rāda tikai krievu kanālus...
nu jau ir veelviena probleema.
priekshapmaksaa izveelies ko gribi ,bet dabuu minimumu par minimaalo cenu.
otrais aplauziens 3 dienu laikaa...
tomeer sludinaas maksimums par videeo cenu.
tad jau viss kārtībā. par maz informācijas. kāda antena? dekoders (kāds, var pateikt) vai TV tikai? cik tālu līdz TV raidītāja tornim, kur antena uzstādīta ?
aa, Rīga ... nu tad paliek kāda antena ? ja istabas - izmet to pa logu uzreiz !
Daudzīvokļu māja ? Privtmāja? virzienā uz TV torni kas atrodas ? ēkas ? kādas?
Ko es ar to gribu pateikt - optimālo risinājumu var pateikt tikai redzot to saimniecību uz vietas.
Te internetā var mēģinat, bet rezultāts nav garantēts.
Iesākumā pacenties aprakstīt situāciju.
Ar tēmas sākuma vārdiem nepietiek, mana kristāla lode garantijas remontā :)
··· Virszemes televīzija: Virszemes Lattelecom TV rāda... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Dekoders Lattelecom virszemes televīzijai (10)
Kādu dekoderu būtu labāk pirkt Virszemes Lattelekom televīzijas programmām? Tikko nomira TV dekoders marka TV Stars . Biju aiznesusi uz Lattelekom kantori- esot jāpērk jauns. Neteikšu ka par veco dekodeti būtu bijusi sajūsmā, bet tā kā...
Vēl jau ir visādas fīčas dekoderī. USB ieeja, skaņas izeja 5.1, ciparu, optiskā. Teiksi mums nav tādas pārraides, bet vari skatīties filmas no USB labā kvalitātē. Ko pati vēlies no dekoderi? Ja tikai skatīties tv, tad daudz maz vienalga. Ja tv ir HDMI ieeja, ņem dekoderi ar HDMI izeju. Ir mazliet skaidrāka bilde. Ja vēlies ņemt arī LTC televīziju, tad slēdz līgumu un saņemsi lietošanā dekoderi, manuprāt tas ir labāk nekā pašam ieguldīt naudu, paši nomaina, ja kautkas sabojājas. Un arī abonēšana laikam bija par 10% lētāk nekā pagarinot pa mēnēšiem.
A ja bezmaksas kanālus tikai skatīties plāno, tad jau labāk ņem TV ar iebūvēto dekoderi.
A par marku: labāks ir LTC piedāvātais Jacobson - jaudīgāks uztvērējs esot.
Un LTC atbalstu (helpu) sniedz tikai viņu dotajiem dekoderu modeļiem.

Nav jau isti skaidrs par ko TV Stars neaptika? Kas ta jamajam bija slikti? varbūt nemācējāt pietiekami pareizi apieties? Vajadzētu variāk info.
Es akal domāju,ka dekoderis tieši tāpat kā modēms ir tikai vieta,kur iespraust karti vai SIMku.Un modelim nav nozīmes,tikai antenai. Mans Star kalpo kopš pašiem pirmsākumiem.Intereses pēc patestēju viena paziņas dekoderu un konstatēju,ka mans ir daudz labāks.Pirmkārt jau elektroniskā programma ērtāk lietojama. Pašu lattelekom piedāvāto dekoderu. ··· Virszemes televīzija: Dekoders Lattelecom virszemes... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Lattelecom dekoderi - raustās LNT un TV3 (9)
Jau kādu laiku ievēroju, ka mans televizors caur šo dekoderu raustoties rāda LNT UN TV3 kanālus. Biju ciemos un tur ari maniem radiem tieši tas pats joks. Smieklīgi, ka savus kanālus nevaram normāli paskatīties, taču krievu un citu...
Aldi, bet te jau ir jautājums, kādēļ slikti rāda tieši LV kanālus? Vai tad tiem cita antena? Dekoderi ir gan virszemes, gan interaktīvajai LTC TV
Es ceru, ka Jūs saprotat, ka šajos gadījumos problēmas risinājumi dažādi! :)
Tā ka lai kautko ietektu - nepieciešams tomēr vairāk informācijas kas tas ir par dekoderi ... Kā arī atrašanās vieta ja tā ir VTV.
Bet izskatās, ka tā ir virszemes un attiecīgā frekvence slikti tiek uztverta ar antenu.
Varētu būt, ka raustīšanās ir atkarīga no antenas un frekvences, kurā attiecīgie kanāli tiek raidīti, ja antena slikti uztver kādu frekvenču zonu, tajā raidītie kanāli raustīsies, savukārt citi rādās normāli. Šķiet, kanālu raidīšanas frekvences dažādos Latvijas reģionos var atšķirties. Katru kanālu rāda savā frekvencē - teorētiski tā būtu antenas + arī veca ( lēta) kabeļa vaina. Kad uzstādīji antenu ? - kāda tā izskatās, cik elementu ? Vai tā nav kvadrātveida poļu lētā sūxxxx ko sauc par dvieļu žāvētāju? Ja tā , tad nedomājot maini, droši vien tur elementi norūsējuši un nokrituši, LTC veikalos ir Iskra normālas antenas, kas nav dārgas. Man tas pats joks. Tikai tikko ieslēdzot kanālu, un arī citiem kanāliem. Pēc dažām sekunēm pāriet.
Madonas novads, signāls caur antenu.
··· Virszemes televīzija: Lattelecom dekoderi - raustās... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu