Televizoru nodošana pret samaksu

Gribēju uzzināt ir kaut kur Rīgā iespēj nodot vecos televizorus, bet pret samaksu, jo kaut žēl vienkārši izmest..

ViktoriaV  2 2 Cik zinu, tad izmetot izgāztuvē pašam jāpiemaksā, bet tā jau tagad ir... patērētāju domāšana. Kā kaut kas salūzt - metam ārā. Salabot vai pacensties - tas pārāk sarežģīti. Un tā mēs izmetam televizorus, mēbeles, cilvēkus...

lasminaxxl  2 1 Cēsīs ZAAO placī var nodot , bet par velti gan..

mieru_tikai_mieru  2   nu, ne tikai Cēsīs ir eko laukumi. Es savus nelietotos TV arī tur aizvedu.

aroganis  2 1 1.uzdāvini bērnu namam, pansionātam, u.c.
2.pie lielveikaliem SPICE, Mols utt atrodas konteineri, kuriem ir savdabīgs darba laiks, bet tur pieņem bez maksas veco tehniku.

dogville    4 Es pirms paaris gadiem biju prieciiga,ka kaads ielicis sludinaajumu par bezmaksas izveshanu.Atbrauca onkulinsh,savaaca beigto tv,ieraudziija manu kakji un teica"she latinju,nopirksi kiskai Viskas":D.

ComfortablyNumb  1   var mēģināt kādam uzdāvināt. var mēģināt ss sludinājumos, ja tas tv nav galīgi vecs, tad varbūt kāds remontētājs vai pārpircējs var kādus latus piedāvāt. ja tur nevienam neinteresē, tad jāmeklē vieta, kur var oficiāli izmest vecās elektropreces. un jāpriecājas, ka nav vēl jāpiemaksā par utilizāciju

Lucy    1 neviens tev neko nemaksās,ss reklāmā var atrast cilvēku kurš atbrauc pats uz mājāmm un savāc,vai otrs variants ieliec ss.reklāmā un kādam uzdāvini,kuram nav tā TV

tiu      Nu ja ļoti labs, tad kāds arī par piečuku paņems priekš vasarnīcas vai omes istabā nolikt, ja nebija. Ieliec ss.lv sludekli un gaidi.
Es gan vairāk domātu par to, ka var kādam noderēt, ja pašam nevajag un izmest žēl.
A nauda, kāda tur nauda par vecu televizoru. Paldies, ka aizvāca.

selnija_      ss.lv vienīgais variants, ja tik ļoti aktuāla tā mazā naudiņa, ko var cerēt dabūt. Tikai ņem vērā, ka pircēji no ss.lv vēl mēdz arī tirgoties.

Maybex  1   Kāpēc nesaukt lietas īstajos vārdos? Nodot kādam pret samaksu taču nozīmē pārdot.
Būtu vien normāli to afišēt ar SS.lv vai citu sludinājumu portālu starpniecību.

jollyroger    1 nevienam veci TV vairs nav vajadzīgi

erucanob      Par TV vēl kaut kā varētu aprast,ne tur metāla nekā,bet kad par lielu veco ledusskapi negrib maksāt ne kapeiku,tas gan jocīgi.Tur taču metāls ir.

vilks28  1   Nē.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu