Utilizācija

utilizācija foto attēls

Utilizācija - jautājumi un diskusijas

Elektronikas utilizācija (10)
Kur Rīgā var nodot nevajadzīgus TV un monitorus. PS. Tiem kuriem jau pirksti niez kaut ko bilst par Googli, iesaku aiziet apskatīt uz kuru gadu attiecas informācija, tādēļ jautāju tikai tiem, kuri zina, kur to var izdarīt uz doto brīdi.
Man liekas,ka pie"Spices" ir redzēts kaut kas tāds.
Un sludinājumos ir manīti piedāvājumi "bez maksas izvest nolietoto sadzīves tehniku",var painteresēties,kā īsti tas notiek.
Par Spici vispirms vajag noskaidrot,jo liekas,ka tur bija noteiktās dienās un laikos iespējams nodot vai atstāt,ne pastāvīgi. http://www.bao.lv/category/pakalpojumi-privatpersonam/elektroprecu-pienemsanas-punkti/ Izliku TV käpnjutelpä. Peec 15 min vairs nebija Iesaku!!! Kä variants "aizmirst autobusa galapunktä" peec 1/2 st tas pats rezultäts. Pärbaudiits! ··· Utilizācija: Elektronikas utilizācija lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Televizoru nodošana pret samaksu (14)
Gribēju uzzināt ir kaut kur Rīgā iespēj nodot vecos televizorus, bet pret samaksu, jo kaut žēl vienkārši izmest..
Es pirms paaris gadiem biju prieciiga,ka kaads ielicis sludinaajumu par bezmaksas izveshanu.Atbrauca onkulinsh,savaaca beigto tv,ieraudziija manu kakji un teica"she latinju,nopirksi kiskai Viskas":D. neviens tev neko nemaksās,ss reklāmā var atrast cilvēku kurš atbrauc pats uz mājāmm un savāc,vai otrs variants ieliec ss.reklāmā un kādam uzdāvini,kuram nav tā TV Cik zinu, tad izmetot izgāztuvē pašam jāpiemaksā, bet tā jau tagad ir... patērētāju domāšana. Kā kaut kas salūzt - metam ārā. Salabot vai pacensties - tas pārāk sarežģīti. Un tā mēs izmetam televizorus, mēbeles, cilvēkus... Cēsīs ZAAO placī var nodot , bet par velti gan.. nu, ne tikai Cēsīs ir eko laukumi. Es savus nelietotos TV arī tur aizvedu. ··· Utilizācija: Televizoru nodošana pret samaksu lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur likt vecus monitorus? (7)
Vai ir kaut kaadi punkti, kuri par simbolisku samaksus savaac, vai kaut kaadi meistari, kuriem taas detaljas veel var nodereet? Gribaas saudzeet vidi un arii negribas mest aaraa mantu, kas kaadam var nodereet
varbut pie Spices... Atdod nabagiem, ja nabagi nenjem, tad meklee - kautkur ir, kur var nodot, bet pasham minimaali jaapiemaksaa. Iipashi vairaak, kaa smukaas skruuviites, kaads elektroliikjis un tiikla vads jau tur nav no saimnieciibaa noderiigaam detaljaam - shodien tak taisa "Nje remontnoprodno" un kaa kas, met laukaa.
P.S. Par taadu (.)-tu, kursh savaac 1 maatiiti ar procesoru virs 500 MHz un/vai HDD > 4 Ggb esmu ar mieru piekaltuureet!
tikko izlasīju atbilstošu sludinājumu :))) ...bet... pašiem jābrauc uz svalku.... Priedainē darba dienās no 8.00 līdz 20.00 Cik zinu, lielveikalos ir savaksanas punkti. Cika atceros, tur var vest bez maksas.
A mesitari baigi skibi skatas uz to lietu. Viens pazistams teica, ka neesmot verts. Nav ari, jo ipasi, ja puteklu karta uz tiem monitoriem ir biezaka par 5 mm:))
Teorētiski agrāk Rīgā bija viena firma, kas ar to nodarbojās - izstādēs bija savs stendiņš.

Bet baidos, ka sameklēt to kantori un vienoties ar viņiem šobrīd nebūs vienkārši. Iespējamie risinājumi :

a) ja tie monitori vēl ir lietojami - novēli tos kādam bērnu namam vai taml., pie nosacījuma, ka viņi paši tos savāc ;

b) ja nav lietojami un viņu nav daudz - noliec ārā pie mājas stūra - varu derēt, ka bomži pēc 10 minūtēm būs savākuši ;

c) ja viņu ir daudz - sazvani būvgružu izvešanas firmu, lai atdzen atbilstoša izmēra konteineru. Tas gan būs par maksu - piem 5 m3 - 45 Ls :)
··· Utilizācija: Kur likt vecus monitorus? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auto norakstisanas sertifikāts (2)
Varbut kads zin ka var iegut auto utilizacijas sertifikatu, lidzigi ka metalluznju pienemsanas punktos,
To var dabūt tikai lūžņu placī apmaiņā pret norakstāmo tačku. Na haļavu to tev neviens nedos jo tas ir stingrās uzskaites papīrs no CSDD. To csdd mājas lapā var izlasīt ··· Utilizācija: Auto norakstisanas sertifikāts lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā izdevīgāk auto nodot lūžņos? (11)
Pirmoreiz kas tads jādara, palasījos gugli, skaidrības nav. Cik sapratu, vislabākais kantoris ir Tolmets, taču vajadzētu izjaukt pa detaļām - nav saprotams kā es to varētu izdarīt. Turklāt daži iesaka, noņemt riepas, pēc tam pārdot vai kā?...
realakais ko var izdarit ar vecu masinu ir izjaukt izvilkt visus kabelus saskirot metalu aluminijs aluminijs ar metalu plus metals ari dalas vairakas kategorijas un no katras masinas ir vismaz piecas ejosakas detalas kuras var notirgot ebay vai vnk kaiminam ar vienu neatmaksajas nemties be ja kadas 20 tad saskrienas kaposts reals plus katalizators kas ari katram autinam ir cita cena Jauc pa daļām un katru dienu kādu pusasi, haubi, vai duri līdz tuvējam tolmetam aizstiep! Nauda būs katru dienu, pat nezināsi kā tērēt ... Kāds vēl piedāvā latus? Apdrošini auto, un tad Mūkusalas aplī veido avārijas situācijas, lai kāds cits ir vainīgs, piķis pirmajā mēnesī nāks griezdamies.... un tad sagriez lūžņos Ja tev ir garaazha, vismaz privaatmaajas pagalms - dari kaa typho saka. Ja nav - ieliec sludinaajumu ss.lv - paardod no uzskaites nonjemtu auto rezerves daljaam. Ja nekas nespiid - ved uz shrotu un neteeree laiku lieka ceinera deelj. Aizdabū auto uz tuvāko metāllūžņu punktu kuriem ir iespēja norakstīt auto un viss. Viņi paši tālāk visu izdarīs. Un nevajag nekur braukt un ņemt auto nost no uzskaites. Par naudu runājot- viss atkarīgs cik smags tavs auto. ··· Utilizācija: Kā izdevīgāk auto nodot lūžņos? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Riepu utilizācija (10)
Varbūt kāds firmu, kas atbrauc un savāc nolietotās riepas? Mums sētā iekrājušās, bet neviens, kam ir auto, negrib aizgādāt projām. p.s. Googlē neko tādu neatradu. Pati esmu kājāmgājēja.
es nolieku pie vaartinjiem un man vinjas pa nakti nozog. probleema atrisinaata :D http://ekoosta.lv/lv/pakalpojumi
Tur gan pašam jāaizved, cik zinu, klāt nebrauc.
Pilsētās ir atkritumu vākšanas punkti ( iežogotas un kontrolētas teritorijas), kur var nodot visus nestandarta atkritumus. Vai tad Brocēnos vairs neņem? Nedomāju gan, ka kāds nodarbosies ar labdarību. Ir lietas, kas maksā, viena no tām - transportēšana. ··· Utilizācija: Riepu utilizācija lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā un kur utilizēt auto pēc avārijas? Auto Rīgā, Pļavniekos. (8)
Situācija - sasista mašīnai viena puse, labot nav jēgas, pabraukt arī īsti nevar. Varbūt kādam laba pieredze, kur autiņu var izdevīgi utilizēt ar visu nogādāšanu?
tie kantori tač paši brauc pakaļ automašīnām, kuras uz utilizāciju. māte google pilna ar kontaktiem... nedomāju, ka šajā tirgū cenu diapazons ļoti atšķiras. TRANSPORTLĪDZEKLI NORAKSTA

Lai norakstītu vieglo automobili, kravas automobili ar pilnu masu līdz 3500 kg, triciklu vai kvadriciklu, tas nododams transportlīdzekļu Apstrādes uzņēmumā, kurš pēc transportlīdzekļa pieņemšanas apstrādei viena mēneša laikā noraksta to CSDD (Informācija transportlīdzekļu apstrādes uzņēmumiem un to klientiem).

Apstrādes uzņēmums pieņem nolietotu transportlīdzekli apstrādei, ja kopā ar transportlīdzekli apstrādes uzņēmumam iesniedz:

transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentu. Ja transportlīdzeklis reģistrēts Latvijā un nevar iesniegt transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību (tā ir nozagta, nozaudēta vai tml.), iesniedzama CSDD izsniegta izziņa par transportlīdzekļa piederību. CSDD izziņu par transportlīdzekļa piederību var saņemt pēdējais reģistrētais transportlīdzekļa īpašnieks, vēršoties ar rakstisku iesniegumu jebkurā CSDD nodaļā. Izziņas cena Ls 4,73;
transportlīdzekļa numura zīmes, ja tādas ir;
īpašuma tiesību maiņu apliecinošu dokumentu, ja persona, kas nodod transportlīdzekli apstrādei, nav transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītais transportlīdzekļa īpašnieks vai tā pilnvarotā persona.
Vieglo automobili, kravas automobili ar pilnu masu līdz 3500 kg, triciklu un kvadriciklu var norakstīt CSDD, nenododot apstrādes uzņēmumam, ja:

transportlīdzekļu reģistrā ir informācija, ka transportlīdzeklis atrodas meklēšanā vairāk nekā gadu, vai iesniedz šo faktu apstiprinošu Valsts policijas izsniegtu dokumentu;
iesniedz dokumentu, kurš apliecina, ka transportlīdzeklis gājis bojā, piemēram, ārvalstīs izsniegts noteikta satura likvidācijas sertifikāts, ārvalsts kompetentās iestādes (policija, ugunsdzēsības dienests) izsniegta izziņu par to, ka transportlīdzeklis gājis bojā un nodots pārstrādes uzņēmumā;
transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (sīkāk skatīt sadaļu Kas var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD?) apliecina, ka transportlīdze
transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (sīkāk skatīt sadaļu Kas var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD?) apliecina, ka transportlīdzeklis ir iznīcināts vai gājis bojā līdz 31.12.2009.

http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/ka_nonem_no_uzskaites_transportli
dzekli_/?doc=695

Apstrādes uzņēmumi, kuriem ir tiesības pieņemt a/m uztilizācijai un kārtot visas lietas ar CSDD
http://www.csdd.lv/lat/par_csdd/apstrades_un_tirdzniecibas_uznemumi/apstrades_uznemumu_saraksts/
Utilizeet vispaar nav izdeviigi. Baisaas kapeikas par to dod.
Protams ja nav kur glabaat un nav kas izkjidaa un notirgo pa daljaam, nekas cits neatliek, kaa pienjemt utilizatoru piedaavaajumus.
Pazinjai panjeema sistu auto (visas prieksha vesela) pa 300 ls. Kad peec meenesha atrada taadu pashu modeli tirgojamu, bet ar motora defektu, tad taa sistaa auto pirceejas pliku motoru jau bija ar mieru pa 200 paardot.
zvani leišu konstruktoriem, viņiem patīk no 2iem taisīt vienu:)

typhoo- jebkuram mikronu pis.....am (piedodiet par izteicienu) ir pilni mājas bēniņi un pagalms ar visādiem lūžņiem, kuri gaida izdevīgo brīdi pārdošanai

starp citu OCTA sedz zaudējumus, ja esi atzīts par nevainīgu CSN, ja esi vainīgs, tad jāmaksā:)
··· Utilizācija: Kā un kur utilizēt auto pēc... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ko darīt ar vecu velospēdu un smagām metāla kājām? (13)
Vai var tā vienkārši nolikt pe miskastes? Metāla kājas ir ļoti smagas, nevar pacelt, tikai pastumt ar grūtībām.
Nu,ja kas,tas velo ja ir trīsdesmito gadu,tad nemet lūžņos... Tās varbūt nemaz nav metāla kājas, bet visticamāk ka pēdēja braucēja mūmija. Cik vecs tas velosipēds? ;) Dlja osobo tupyh-kas ir metaala kaajas??? Tās "kājas" lūžoņos tak vari kauč noandelēt, ar visu veļļuku...atbrauks čaļi pakaļ... ··· Utilizācija: Ko darīt ar vecu velospēdu un... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā ērti atbrīvoties no veciem žurnāliem, papīriem (20)
Esmu beidzot saņēmies izmest vecos žurnālus (arī glancētie) un papīrus, būs kādi 10 metri. Vai ir variants, kā to izdarīt pamazām un videi draudzīgi. Piem., sagatavo kādu 0.5 vai 1 metru kalnu un pasauc kādu vedēju, šīs atbrauc un aizved....
Es žurnālus aiznesu uz bibliotēku. Ir šķirošanas konteineri, kur papīrus likt, tas noteikti būtu labāk nekā pa trubu nolaist. Nezinu kur esi . Cēsīs ir šķiroto atkritumu laukums , nezinu kā citās pilsētās .
Es šķiroju un vedu tur, ne vien makulatūru..
Pieejams ir tuvaakais atkritumu konteiners, kartonam - zilaa kraasaa. gaidi lielo talku. aizvedis visu!!! ir tacu skiroto atkritumu konteineri, pat pie mums Mazpisanos tadi ir, vajag tikai paskatities apkart verigaak:) ··· Utilizācija: Kā ērti atbrīvoties no veciem... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kur Jūs liekat krāmus...?! (21)
Kur Jūs liekat krāmus...?! :) Parasti pēc pārkrāmēšanās vai remonta atrodas daudz krāmu :) pašam nevajadzīgas lietas, gan galīgi jaunas gan mazlietotas... :) Ko Jūs ar tām darāt...? Sabāžat Stūrī...? Izmetat visu miskastē...? Vai...???
Iedomājies,ja vajadzētu mainīt dzīves vietu.Tad arī rīkojies. Taisos ņemt konteineru un vienreiz visu "ja nu noder" pa tīro izmēzt. Problēma tikai tā, ka pie mums nav mazu konteineru bet gan sākot no 7m3. Dažus sentimentālus krāmus paturu , tā tālāk no acīm . Citus atdodu , izmetu , pārdodu .
Regulāri uztaisu revīziju . Tad arī tiek nolemts to tālāk.
Parasti nolieku pie miskastes. Ir tāda atkarība un diagnoze - vācēji. Dies pasarg... ··· Utilizācija: Kur Jūs liekat krāmus...?! lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu