Vai ledusskapi drīkst transportēt horizontāli?

sorrell  1   es domāju, ka drīkst, kā tad viņu nesagāžot var uznest pa trepēm:)?

selavi_5      Uz sāniņa.

AldisP    1 Tikko iepirku jaunu aukstuma skapi, iekšā bija instrukcija - transportēt horizontāli var, pirms pieslēgšanas jānostāvas 3 stundas vertikāli + jāizslauka ar soda ūdenī mērcētu lupatiņu. Es gan neslaucīju ar to sodu, bet strādā labi arī bez tā ;)

typhoo  1   Var gan vest, gan nest, bet peec tam tieshaam tam ir jaanostaavaas. Jo vairaak horizontaali un ilgaak, jo ilgaak jaastaav taisni.

Vucis      Es domāju, ka drīxt. Izņemt ārā visu, kas ņemams un, cik iespējams nofixtēt tās restītes aizmugurē. Ja nemaldos, nopērkot tām garām bija aizbāzti putuplasta gabaliņi, lai ar triecienu netsit.

Lucy  1   A es neriskētu.

Morgana      ja ir kaadi ierobezhojumi vai aizliegumu transporteejot, tam jaabuut noraadiitam jau uz preces iesainojuma, piedevaam, redzamaa vietaa un saprotami.

neko      drīkst... bet pēc tam, kad nolikts horizontāli stundas 4-5 nedrīkst slēgt iekšā vai nodedzināsi kompresoru. Ja nu vienīgi tev ir gadus 20 vecs modelis.. tos nedrīkst.

niknis      Propecionāļi pārvadā tikai vertikāli. Jā, ja nu galīgs avārijas gadījums, var horizontāli (bet tikai uz sāniem, nedo dies, uz durīm vai aizmugures), bet palielinās risks nokaut kompresoru, arī pēc visas vertikālās nostādināšanas. Tiek doti mājieni par 6h turēšanu vertikāli, pirms ieslēgt. Nest pa kāpnēm ar vajag ar kompresoru apakšā. Nu, tā ledusskapju pārvadātāji saka :)

Koala_1111  1 1 Drīkst,tikai pēc tam 2 stundas jāpatur vertikāli un slēdzam iekšā!

Freddy Krueger    1 Driikst. Ideaalaa - ar peiskruuveetaam transporteeshanas skruuveem. bet - arii ja nav - nu ko, pa gruntovku gan nevajadzeetu skriet.
Peec transporteeshanas min. 4h (veelams tomeer 8 - 12h) nedrikst sleegt iekshaa, lai freons satek atpakalj, kur nu tam jaasatek.

tool      Ja kompresors ir piestiprināts ar ievulkanizētiem sailentblokiem (kaā tas pārsvarā tagad arī ir), tad var. Ja brīvi stāv uz atsperēm (tā gan bija diezgan sen), tad riktīgi jāpiesien pie pamatnes un pēc tam nevajag aizmirst atsiet vaļā.
Abos gadījumos, pirms ieslēgšanas, ledusskapis jāpatur vertikāli ~ 4h, lai kompresora eļa, kura ir aukstumnesēja kontūrā, satek lejā.

lasminaxxl  1   Drīkst - es tak rudenī nopirku jaunu , atveda busiņā uz sāniem ... slēdzu gan tik nākošajā dienā ... viss normāli.

made_in_heaven  1   leduskapja kompresorā ir ~ 0,5l speciālas šķidras frakcijas eļlas un ledusskapi novietojot horizontāli ir iespeja ,ka daļa eļļas no kopresora aizplūst pa trubiņām dzesētājā....nav eļļošanas nav motora...:) 2012-07-04

kokko15  1   Transportēt drīkst,tikai pēc tam ir jānostāda pareizā stāvoklī un nedrīkst slēgt pie strāvas apmēram stundu 2013-01-10

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu