Ledusskapji

Ledusskapji - jautājumi un diskusijas

Kāpēc ledusskapja saldētavai lādes apledo no ārpuses? (8)
Jaunam Samsung ledusskapim apsarmo saldētavas lādēm priekšpuse (tikai no ārpuses), ledusskapim vispār ir No Frost funkcija.
Panjem A4 papiira lapu un, aizverot durvis, ieliec to starp durvju gumiju un korpusu. paarbaudi visrinjkjii. Ja kaut kur var viegli izvilkt papiiru, durvju vaina, regulee vai sauc meistaru. Ja viss normaali - tad, visdriizaak, nepareiza ledusskapja lietoshana, piem. liec iekshaa siltu eedienu. Kāda jēga īpašajām funkcijām, ja durvis neblīvējās? Sauc garantijas meistaru lai taisa! Es tāpat nesapratnē brīnījos, kad nopirku Beko. Tāpēc jau lkm bija uz akciju... Apledoja iekšpusē mugurējā siena. Tagad jau pieradu. Kalpo labi. Tad vecajam vācu ražojuma ledusskapim nebija tādas problēmas..un tas arī strādā ja nepieciešams otrs. Tapec ka temperatura telpa mainas Un ja durvis nepievelk ··· Ledusskapji: Kāpēc ledusskapja saldētavai ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kādu mazgabarīta ledusskapi labāk pirkt? (11)
Jau te pāris h rušinos netā,netieku pie skaidrības kādu ledusskapi iegādāties..Mani intresē tas mazais 55 reiz 57,augstums 85.Skatījos sludiķos,tur tādus retro stilā tirgo,tādi neko fočenē izskatās-firma Klarstein-pirmo ...
Leduskapis! Tā ir termokaste kurā cirkulē freons 😊
Modernie leduskapji ir viegli jo ražo pēc jaunām tehnoloģijām... jā ekonomejot materiālus panāk tādu pašu atdevi pat lielāku salīdzinot ar vecajiem...

Es izvēlos ar mazāku elektrības patēriņa un trokšņa līmeni... dizains un kvalitāte jāvērtē uz vietas... vai durvīm gumijas blīvi piekļjaujas vai plauktiņi nav trauslas plastmasas...
Internet veikalos 220.lv vai 1a.lv sākot ar 90 eur var dabūt ledusskapi. Ieraksti ledusskapis un šķirot vispirms lētākos. Bet vispār es jau ieteiktu ņemt mazliet lielāku ar saldētavu apakšā. Man ir tāds 150cm augsts un saldētavā ar 3 atvilktnēm apakšā 54 cm plats. Manuprāt, optimāls izmērs. Pirku Pta ganību dambī. Tur maksājot skaidrā var sarunāt atlaidi, jo viņi it kā reklamējas, ka bezprocentu nomaksa, bet reāli cena ir ar procentiņu jau uzlikta un ja soli maksāt visu uzreiz, tad var kādus 20 eur nokaulēt. Man šķiet, ka es par savu "Bauer" 150cm augstumā un 54 platumā ar saldētavu apakšā samaksāju ap 180 eur. Bet tas ir normāls ledusskapis, tie mazie baigi neērti tomēr. Jā liecas un saldētavā neko ielikt nevar. Tātad,ja vēlies nomest lieko svaru,sāc ar maza,neizskatīga ledusskapja iegādi!😃 man ir bijis maziņš lecskapis un bijis liels - es silti iesaku uz maziņu lecskapi neskatīties. Ja tev ir liels lecskapis, tad tu vienmēr gribēsi pie viņa pieiet un atvērt un tur ieskatīties..tev tas lielais nekad nebūs tukšs, jo tev tas liksies nepiedienīgi, ja tas būs tukšs, bet arī tukšs tas tev liksies elegants, bet tas mazais tukšs tev liksies kaitinošs..Pie mazā tev negribēsies pieiet, bet lielais būs kā kārdinoša sieviete - liec kaut istabas vidū - tapat tev tas patiks ar savu eleganci, bet mazais liksies, ka vajag to izmest, jo traucē tev ērti dzīvot 9:22
Speciāli Tev...! Jā, atvaino Freons necirkulē! Tas cirkulē caurulitē kura cirkule leduskapī... vai juties labāk..? 😂
··· Ledusskapji: Kādu mazgabarīta ledusskapi ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ledusskapim Snaige nedarbojas apgaismojums atverot durvis. (6)
Lampiņai kvēldiegs vesels. Nav saprotams,kā tiek ieslēgta lampiņa,ja durvis tiek atvērtas. Slēdzis nav redzams.
Izskatās ka gerkona slēdzim būs pienācis gals. Angļu mēlē - reed switch. Parasti tiek iebūvēts kkur kontroles paneļa tuvumā. Bet vai pats saldētājs (kompresors) darbojas ? Nomaini lampiņu! Lemonā, Argusā var atrast kādu gerkonu. Manām Snaigēm parastie kontakti, laikām pēdējā laikā sākā likt gerkonus. Kaut kā neticās ka kāds tur herkona relejus bāzīs iekšā tādam aparātam. Meklē vien uzmanīgāk slēdzi. Vai ar pašu patronu lampiņai viss kārtībā? ··· Ledusskapji: Ledusskapim Snaige nedarbojas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Dūc ledusskapis, iet bez apstājas??? (5)
Nopirku lietotu divdurvju ledusskapi BEKO, jau 5 to h iet bez apstajas un kaut kas paskaļi dūc, sīc, skaļāk par motoru, atverot saldētavu apklust, aizverot atkal sāk dīkt, vai tā ir jābūt???
Tā nav jābūt. Sauc meistaru lai skatās, kas saplīsis. Varbūt termoregulators izbeidzies, varbūt maz aukstuma aģenta sistēmā.
Bet vislabāk - atdot tam atpakaļ, no kura pirki un paņem atpakaļ naudu.
ledusskapis pirms pārdošanas ir bijis remontēts, un kādas tehniskas nejaušības dēļ meistari pielaiduši kādu kļūdu. Ieteiktu ar preci un čeku griezties veikalā, kur to iegādājāties... Vai ledusskapis pēc atvēršanas tika nolikts vienā un atstāts nostāvēties.. vismaz dienu..!????
Droši tas transportējot ir saprātīts freons horizontāli to vedod iztecēja pa sistēmu un tagad sūknī ir gaiss..

Izraut no kontakta un atstāts lai nostaavas diennaktī.. tad meigjini ieslēgt atkal... Ja nesaldē un atkal sīc... Sauc meistaru vai met vinju ārā...
Sory ... Atvešanas un vietā... :) Atverot durvis apstājās iztvaikotāja ventilators. (Lai neizpūstu auksto gaisu ārā). Aizverot, ventilators sāk griesties. 99% jāmaina ventilators ja jau trokšņo. ··· Ledusskapji: Dūc ledusskapis, iet bez ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ledusskapis "burbuļo" (7)
kāpēc ledusskapim ir tāds troksnis it kā udens burbuļo?
esmu redzeejis [perkot jaunu ledusskapi] pat speciaalas uzliimiites [dlja osobo tupih], anglu valodaa [limee razhotaajs]. tajaas teikts, ka burbuljojosha skanja VAR buut, tas nav nekas iipash. afftor - neaiztiec to mantu, kameer taa straadaa! burbuļošana ir freona kondensēšanās. Pilnīgi normāla lieta. Ražotajs nav padomājis par skaņas izolāciju un viss.
Ja freona līmenis sāk kristies, tad ledusskapis tieši sāk nenormāli saldēt - iekšā uz malām sāk augt ledus kluči. Freona līmenim samazinoties, samazinās arī sistēmas spiediens un līdz ar to arī krīt temperatūra. skat. izobāriskais process.
Varbūt arī ekspansīvais vārsts nav tehnoloģiski pareizi atsrādāts un ir ar milzīgu kavitācijas pakāpi (freonam ejot cauri rodas dīvainas skaņas)
feron.beidzas(limenis kritas)-,drizi ledusk.parstas saldet iespejams, ka freons maz, bet maneejais taa ssad tad dara jau kaadus gadus 5 , bet saldee pat lloti ok , so, nav teikts, ka nospraags driiz. Pannem freona leak detektoru , un palozznnaa gar skaPja kisskaam aizmuguree, apakssaa. Vai saldētava pilna? Ja tukša,tad burbuļos vairāk. Bet vispār, tas ir normāli, ja viņš naff ar diviem kompresoriem. ··· Ledusskapji: Ledusskapis "burbuļo" lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ledusskapim karst durvis un gumijas (7)
Ledusskapim karst durvis un gumijas ko darīt, ko tas nozīmē vai tas var būt bīstami!
Nupat nesen lasīju, nodegusi māja, sākās no ledusskapja aizdegšanās, nu nekādi nevarēju izdomāt kā var aizdegties ledusskapis, nu ir atbilde skaidra, gadās arī tā. Durvju raamis (nevis pashas durvis) ledusskapim var buut (un tam ir jaabuut) siltam un droshi vien uzsilda arii tam pieguljosho gumiju. Jautaajums vai to var uzskatiit par karsshanu.
Durvju raamii ir iestraadaata apsildes kontuura lai nesviistu durvju raamis starp saldeetavu un aukkstuma skapi (kaa tas ir biezhi noveerojams taa sauktajiem second hand ledusskapjiem no aarzemeem kur taa biezhi vien ir bojaata un noglushiita) Un shii apsildes kontuura saildaas no taa pasha ledusskapja aizmugures radiatora.
Varbuut ja tas ir izteikti silts (karsts) tad kaut kas nav kaartiibaa ar sho apsildes kontuuru. Tas ir jaaprasa ledusskapju remonta speciaalistiem.
Maneejam ledusskapim taa silshana ir knapi sajuutama, ar roku pataustot var just, ka ir knapi siltaaka par paareejo metaalu.
Bieži vien ledusskapis ir "iespiests" un tam nav nepieciešamās gaisa apmaiņas iespējas.
Vēl arī bieza ledus kārta saldētavā. Jo tā biezāka, jo vairāk nākas to saldēt. Motors strādā intensīvāk - lielāka slodze, tas vairāk silst, arī elektoenerģijas patēriņš pieaug. Vēl ir iespēja, ka l/sk "mugura" ir pārklāta putekļiem. Tad arī tas var pastiprināti silt.
Lai gan, manā praksē, nav gadījies sastapties, ka tieši durvis silst.
Īsais kaut kur, vajag elektriķi, labāk nelieto kamēr noskaidrosi kas par lietu, pat ja neaizdegsies tad iespējams sāks gruzdēt un var saindēties no dūmiem.
Ledusskapim drīkst karst tikai aizmugurē radiātors pa kuru viņs izvada siltumu, pārējais ja karst tad nav labi
saldeetavaam radiators ir saanu siena kura ir silta, bet par durviim un gumijaam gan nebiju dzirdeejis un nevaru iedomaaties :) ··· Ledusskapji: Ledusskapim karst durvis un ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ledusskapja transportēšana (6)
Labdien,vai mūsu laiku jaunos ledusskapjus drīkst pārvadāt horizontālā stāvoklī?
Var vest horizontāli. Tikai neslēdz uzreiz iekšā. Noliec vertikāli pagaidi 3st. un tad slēdz. Var vest vienalga kādā stāvoklī. Kā jau tauta minēja, jāliek nostāvēties bez pieslēguma. Jā var,tikai pirms iedarbināšanas būtu vēlams kādu 1/2 stundu paturēt vertikālā stāvoklī(darba) Pareizi,ja pārvedīsi horizontāli un tūlit ieslēgsi,filtrs būs ciet:(( Var, bet bobligāti jāfiksē kompresors transportēšanas režīmā, kā arī jānostādina (vertikāli) vismaz 6h pirms slēgt iekšā. Par nostādināšu labāk pakonsultēties ar lietotāja rokasgrāmatu (sadaļā par uzstādīšanu) ··· Ledusskapji: Ledusskapja transportēšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai no ASV vestiem ledusskapjiem būtu nepieciešams strāvas reduktors ? (14)
Varbūt kādam no Jums ir sanācis dzīvē saskarties ar ASV pirktu ledusskapi , interesē vai viņiem būtu nepieciešama, kāda transformācija tieši ar elektrību, jo ASV maiņstrāva ir 120V. Neesmu elektriķis un no tā ļoti maz ...
Domāju, ka diezgan droši būs vajadzīgs transformators. ASV lielākā daļa no sadzīves tehnikas ir tikai 120V. Kā šķiet autoram un dažiem komentētājiem, kāpēc kādreiz, kad pasaules tirgus bija mazāks, aparātiem bija aizmugurē slēdzis pārslēgšanai starp 220 V un 110 V, bet rokasgrāmatā brīdinājums, ka nepareizs spriegums aparātu var sabojāt? Cik gan ekonomiski pamatoti ir vest ledusskapi no ASV? Tfu, sajuka- lēnāk. 50 un 60 Hz nav liela šķirba, nav jau patafons vai kloceris, kurš par atbalsta frekvenci ņem tīkla frekvenci. špannungs gan neštimmās, reduktors nelīdzēs un trafs par Tavu naudu sildīs Pasauli. ··· Ledusskapji: Vai no ASV vestiem ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Smaka ledusskapī (14)
Nesaprotu,no kurienes uzradās smaka ledusskapī pašā un arī saldētavā,nu nekā veca nav tur,tika izmazgāts pats ledusskapis ar etiķūdeni,visu ko izmēģinājos,nu tāpat ož,to trauciņu aizmugurē arī izlēju,iztīrīju ,kur ...
Ledusskapju mazgājamisaŗī der. Sālstrauciņu var paturēt, bet ogle labāka. Veikals "Drogas", jautāt pēc ledusskapja gaisa atsvaidzinātāja. Otrs, lētais variants- aptieka, 2-3 plāksnītes aktivētās ogles, izrubināt trauciņā. Uzsūks gan mitrumu, gan smaku. Vēl der arī malta kafija - ieber nelielā trauciņā un ieliec ledusskapī. Ar tagadējiem nezinu, bet bērnībā atceros, ka ledusskapis pirms galējās nobeigšanās sāka smakot, tad arī vairs nesaldēja kā nākas. Un tāda dīvaina smaka, ne pēc veca, ne jauna ēdiena, bet tāda nedaudz pat saldena, šķebinoša. Smakoja arī pat izslēgts un izžāvēts. Laikam kaut kas viņam tur iekšās ir tāds, kas nobeidzoties smako. Šoreiz vecāsmātes pūra lādē lūkojām pēc padoma, kā atbrīvoties no dažādām nepatīkamām smakām - traukos, skapjos un arī telpās.

Virtuves traukiem un galda piederumiem zivju, sīpolu u.c. smakas noņem, ja tos noberž ar augu eļļas vai sviesta tamponu. Pēc tam tos mazgā karstā ūdenī, pievienojot mazgāšanas līdzekli, un pēc tam skalo.
Virtuves traukiem zivju smaku noņem, ja tos izmazgā ar kafijas biezumiem.
Siļķu vai citu nesālītu zivju smaku no pannām un citiem priekšmetiem likvidē, noskalojot tos ar vieglu etiķa vai kālija permanganāta šķīdumu. Pannas un plātes uzglabā viegli ietaukotas.
No virtuves dēlīša zivju smaka izzūd, ja to vispirms mazgā ar aukstu ūdeni (bez ziepēm), tad saslapina ar galda etiķi un noskalo ar aukstu ūdeni.
No nažiem un dakšiņām zivju smaka izzūd, ja tos ātri izlaiž caur gāzes liesmu un pēc tam paberž ar augu eļļā samitrinātu korķi vai papīru.
Nazim noņem sīpola smaku, ja naža asmeni vairākkārt izvelk caur nevārītu burkānu.
Lai likvidētu nazim siļķu, sīpolu vai ķiploku smaku, tas jāpatur virs liesmas un pēc tam jānomazgā aukstā ūdenī ar universālo pastu.
Sīpolu, ķiploku un zivju smaka no traukiem izgaist, ja tos noskalo ar sālsūdeni.
Tukšas termosa pudeles uzglabā, nenoslēdzot tās cieši ar aizbāzni, citādi vēlāk ielietais šķidrums iegūs nepatīkamu dvaku.
Nepatīkamu smaku istabā novērš, uzlejot dažus pilienus smaržu vai odekolona uz neiedegtas elektriskās lampiņas. Tiklīdz iedegsies elektrība, telpā izplatīsies patīkams smaržu aromāts.
Tabakas dūmu smaku istabā var novērst, ja aizdedzina sveci vai telpā novieto mitru sūkli.
Virtuves skapjos nepatīkamu smaku var novērst, ja tos izmazgā ar kālija permanganāta, borskābes, vai cita maiga dezinfekcijas līdzekļa šķīdumu ūdenī.
Patīkamu smaržu pieliekamās telpās vai skapjos izplata marles maisiņā pakārti lavandas ziedi vai tikko grauzdēta, malta kafija.
Nepatīkamu smaku no koka trauki
··· Ledusskapji: Smaka ledusskapī lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ledusskapja Bloomberg remonts (4)
Sveiciens visiem. Ledusskapis Bloomberg vairs nesaldē, apakšā saldētava strādā. Ja kādam ir kādas idejas kas par vainu vai labs meistars, būšu pateicīgs. plds.
1) izmet un nopeerc jaunu ... buus leetaak

ja gribas remonteeties - meegjini dabuut kaadu meistaru no "Verners discount" firmas (tie kuri tirgo lietoto sadziives tehniku), par 5min sakariigu sarunu vinji naudu nenjem. "Verners Discount Electrical Plus, darbnīca, Rāmuļu iela 3"

Kaut vai pasaki ka pie vinjiem esi pircis ledusskapi un vairs nesaldee ... lai iedod meistara telefona numuru. Peec 2-3 minuushu sarunas ar meistaru savu Ariston (itaalju) ledusskapi izmetu un nopirku jaunu. Chirkainie ietaupiijushi uz Cu trubaam ... liek Al, kuras peec paaris gadiem saldeejamajaa kameraa ikorodee 1001 pasakainaa caurumaa ...
Varētu būt ka vainīgs ir treiceļu vārsts,ja ledusskapis ir ,ar vienu kompresoru,vai vadības bloks. ss.lv ,vai pie izplatītājiem. Sakarīgu amatnieku ir maz. Ja dzesētājs ir alumīnija, tad ir s.....i,jo nevar pārlodēt citas detaļas . Ir pat tādi brīnumi kuriem naff uzpildes ventīļu ,jau no rūpnīcas. Par Apao minēto ražotāju ekonomiju man viens meistars stāstīja jau pirms daudziem gadiem, kad vedu šo pie sevis remontēt veļasmašīnu.

Līdz ar to arī pirmā doma, kas nāk prātā.

Meistars bija no Olaines, tā ka nez, vai derēs autoram, bet šams apgalvoja, ka viņi remontējot.

Protams, saremontēt var visu, jautājums tikai par cenu. Pagaidām pie mums vēl atmaksājas to darīt, bet gan jau drīz būs kā pārējā "civilizētajā" pasaulē - lētāk nopirkt jaunu.
··· Ledusskapji: Ledusskapja Bloomberg remonts lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu