Transports

Transports - jautājumi un diskusijas

Tikko iepirku jaunu aukstuma skapi, iekšā bija instrukcija - transportēt horizontāli var, pirms pieslēgšanas jānostāvas 3 stundas vertikāli + jāizslauka ar soda ūdenī mērcētu lupatiņu. Es gan neslaucīju ar to sodu, bet strādā labi arī bez tā ;) Driikst. Ideaalaa - ar peiskruuveetaam transporteeshanas skruuveem. bet - arii ja nav - nu ko, pa gruntovku gan nevajadzeetu skriet.
Peec transporteeshanas min. 4h (veelams tomeer 8 - 12h) nedrikst sleegt iekshaa, lai freons satek atpakalj, kur nu tam jaasatek.
Drīkst,tikai pēc tam 2 stundas jāpatur vertikāli un slēdzam iekšā! Uz sāniņa. Es domāju, ka drīxt. Izņemt ārā visu, kas ņemams un, cik iespējams nofixtēt tās restītes aizmugurē. Ja nemaldos, nopērkot tām garām bija aizbāzti putuplasta gabaliņi, lai ar triecienu netsit. ··· Transports: Vai ledusskapi drīkst ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kā nokļūt līdz Rucavai? (13)
Sveicināti. Ar sabiedrisko transportu jānokļūst no Rīgas līdz Rucavai. Tiešo reisu nav nekādu. Atradu vienīgi caur Liepāju, bet problēma tāda, ka Rucavā man jābūt plkst 11,00, bet agrākais autobuss ienāk Rucavā tikai ...
Sarunā lai Torpedo aiziet Tavā vietā...viņam būs tuvāk! meklē Rīga -Klaipēda (varetu būt arī kādi EcOLAINS autobusi) Bet no LIEPajas Kuršu laukuma 8:00 ATIET AUTOBUSS (Liepājas tūre)
LIEPĀJA -palanga klaipēda ..ar pieturām Nīca UN Rucava.TasRucavā VARETU BŪT 8:40
tak pannem nomaa autinnu uz dienu, vai cik dienaam vajag .Neaaksties, uz randinnu ar....sabiedrisko transportu LV malaa...nu, nu.....:( Es vienreiz , sen atpakall, kad veel biju stundents, ssitaa kuulos uz....kautkaadu zvejnieku ciematu az Tukuma. Randinnss nenotika ( nesaskannotu datumu dell ), un es...kajaam gaaju atpakll uz Tukumu. Kauktkaadus 20 km. Tas bija Janvaarii. Maaciibu dabuuju for life ! Ieliec Vakara plānā- isties gribas ka nav kur pārņakšņot. Vēlama liepājniece.
Gūsi 2 labumus uzreiz.
kada problema parnakshnjot Liepaja? vai parcelt randinju uz 13.00? sviestaina problema. ··· Transports: Kā nokļūt līdz Rucavai? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pārpildīti veikali un tramvaji Rīgā (5)
Kad apmēram brīvdienās Rīgā ir pārpildīti centra lielākie veikali, centrāltirgus un tramvaji vai troļļuki?? Gribu braukt uz Rīgu bet negribu braukt kad ir pārpildīts!
Nu, jau Rīga ir pustukša, daudzi aizbraukuši. Sabiedrisksis trsnsports vairs nav pārpildīts. Nu nezinu, gandrīz katru dienu esmu Rīgas centrā, tiesa, ierodos, kad darba tauta jau strādā, tāpēc laikam nekādu pārpildītību nekur neredzu. Varbūt, ka rītos un pēc darba ir pārpildīti kādi transporti, kas ved uz un no centra, bet pa dienas vidu pat ar auto ir puslīdz. Brauc peec tam, kad mees, pensionaari, esam beigushi savu vizinaashanos sab. transportaa - peec pusdienlaika apmeeraam. Centraaltirguu vienmeer ljauzhu daudz, centra lielaakie veikali nekad nav paarpildiiti. Ap 11 - 12 no rīta. ··· Transports: Pārpildīti veikali un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Uz Cinevillu ar sabiedrisko transportu (5)
Kā uz turieni var nokļūt ar sabiedrisko transportu?
Nevar. Ja nu vienīgi ar taxi no Tukuma, kas arī ir sabiedriskais transports.

Vai kājām 3-4 km no šosejas Tukums-Slampe (par žogu un suņu esamību īsākajā maršrutā man nekas nav zināms). Lietojami ir kādi 3 autobusu reisi no Tukuma, bet visi ne katru dienu.
Vairāk par 4 km jāiet no Tukums - Slampe ceļa. No pieturas Praviņas. Tik jāiet pie šofera, lai izlaiž...var aizbraukt garām. Ar taksi no Tukuma jau ideāli būtu. Sarunā kādu kam transports piejams, nevajadzēs kājas mocīt :) Tikai nezinu ko tur daudz skatīt? Tās butaforijas lielu interesi vismaz manī nevieš, nu vienīga ja kāds pasākums tiek rīkots. man arī šķiet,ka tie pāris km nāksies iet kājām.
ieteikums,ar vilcienu līdz Tukumam,tālāk ar velo,idiāla atpūta
··· Transports: Uz Cinevillu ar sabiedrisko ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sabiedriskā transporta zonas Stokholmā (5)
Būs vajadzība tikt no Tallinka ostas līdz SkyView. Nevaru atrast cik zonām izbraukšu, cik biļetes vajag. Iesakiet, kur skatīt?
Vispār uz Tallink informācijā visu administrācija Tev paskaidros, un arī uz kuģa var jau nopirkt biļetes, lai tiktu kur pa pilsētu. Drusku pastaigājot ar kājām pietiek ar vienu 4.autobusu, lai nokļūtu galā.

http://reseplanerare.resrobot.se
Buutiibaa Stockholm nav liela,vecpiilseeta,no praamjavar 15-20 min.aizkljuut,buss rinjkjo!Bet ja grib var biljeti automaataa nopirkt! nopirktā sabiedriskā transporta biļete kad reģistrē pie vadītaja der apmēram 75 min. tadejādi tev nevajag pirkt citu biļeti, ja gribi nokļūt no kuģa uz skywiev objektu. un es atstātu šo jautājumu Tallink informācijas centram, viņi tiešām visu laipni paskaidros. ··· Transports: Sabiedriskā transporta zonas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
No Francijas lidostas BVA uz centru (8)
Nopirku avio biļetes uz Franciju (lidosta BVA) BOVE, atradu viesnīcu, piemēram, Oceania Paris Porte De Versailles 75015, LŪDZU PALĪDZIET KĀ TIKT NO LIDOSTAS UZ ŠO VIESNĪCU, (lasīju ka iet uz centru autobusi, bet kur ir autobusa ...
tai lidostāir ifo centrs-izskaidros. parasti jau tie busi pie pašas lidostas pieiet.un,paņem googlŗ Parīzes karti ar transportu vai pie viesncas ir info,ā tur nokļūt.galu galā, piezani pa skype. Buss pieturees porte Maillot. no Porte Maillot ar metro; seko celja noraadeem, tur minuutes piecas ko soljot liidz metro.

http://www.itineraire-metro.fr/metro/trajet2.php?depart=Porte%20de%20Versailles&destination=Porte%20
Maillot
haha, Centrs ir kilometrus 90 no lidostas. Autobusa biljeti jaapeerk kasee, kas atrodas starp pirmo un otro terminaalu. Ar busu uz Parīzi un tad ar metro. Kādas problēmas? Bet vispār jau pēc viesnīcas spriežot - vari vienkārši iekāpt taksī un nosaukt adresi :D Viesnīca no lidostas atrodas 87 km, izmantot šādam pasācienam taksi - "lēts" brauciens. Vai nu ērtības ziņā - nomā auto un brauc uz nebēdu, bet ja nav auto tiesības - ar sabiedrisko. No lidostas līdz Parīzei un tad tālāk ar metro. Biļetes var nopirkt lidostā.
Bet var arī šeit: piesaisti savu lidojumu. Cik noprotu lidosi ar WIZZAIR kompāniju
http://www.aeroportbeauvais.com/bus.php?lang=fr
··· Transports: No Francijas lidostas BVA uz ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pēc kāda principa darbojas busiņi,kuri braukā uz Angliju? (6)
Tā arī nesapratu. Cik zvanos,tik neceļ klausuli. Ir vajadzība aizbraukt uz Birmingemu un pēc apmēram 10 dienām no Plimutas atgriezties Rīgā. Var arī otrādi - no sākuma uz Plimutu,un no Birmingemas braukt uz Rīgu. Kāds kaut ko ...
Busiņi kursē uz lielākajām latviešu "kolonijām".
Aizej "draugos" sameklē - tur ir domubiedru grupa, pilns ar sludinājumiem par šo tēmu !
Vidēji tas maksā 120-140Euro (viens ceļš) Es labaak lidotu ar lidmasiinu,sito gabalu busaa kratiities,pa vidu veel praamis,nu i piekaas.nekas leetaak taapat nesanaak. Tikai lidot! un lidot caur Oslo būs lētāk kā pa tiešo no Rīgas Ar ļoteni būs lētak, busiņi atmaksājas, ja smaga vai nelegala bagāža vai doķi nav kārtībā... ··· Transports: Pēc kāda principa darbojas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Airport Weeze (4)
Vai kaads var padaliities ar pieredzi par to, kaads transports no turienes ved uz Diseldorfu vai Kjelni?
Izlasi vēstuli, tur visu smalki uzrakstīju.....autobus, 20-25 min. līdz Weeze, turpat blakus vilciens uz Diseldorf. No lidostas ar busu, taxi vai kājām līdz Weeze stacijai (5+ km) un tālāk visa Vācija vaļā, vai arī uz Holandi. Ir (bija?) tieši busi no lidostas (saskaņoti ar avioreisiem) uz lielajām pilsētām. Var arī uz Kevelaer staciju, tā drusciņ tālāk (9+ km). es braucu ar autobusu, kaut kādi padsmit eiro bija ··· Transports: Airport Weeze lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Iesakiet godīgu pārvadātāju. (13)
Jautājums smieklīgs. Vajag atvest eļļas sildītāju: radiatoru no punkta a uz punktu b, 5 minūšu brauciens pa Čaka ielu), bet sava auto nav un uz muguras tak` nestiepsi. Internets pilns ar busiņu pārvadātāju sludinājumiem,bet ...
Nesaprotu kāda vella pēc Tev busu vajag ... tas radiators tak nav liels ... paņem parastu vieglo taxi ... 5 ls un radiators mājās ...::)) Līdz taksim to eļļas sildītāju pati aizstiept nevarētu? nu,ja tu esi tik nozeelojama fiziskaa formaa,ka pat divu, nu, triju (ar piippauzeem un 4 pachuraashanaam unj vienu padzershanos) stundu laikaa nespej paarvietot 30 kg smagu priekshmetu pa kaapneem, no 5 staava, tad es rekomendeeju taxi, kuru var mieriigi izsaukt, kad buusi atelsusies no stiepshanas. un nebuus jaamaksaa 3 aadas. 30 kg? Ko nu mels?! Eļļinieki nemēdz tik smagi būt. Tev jāatrod pareizais satvēriena veids un tad nonest būs viegli.

(Vispār baigi sāk izskatīties pēc reklāmraksta, bet lai jau ...)
Eļļas radiators ar 7 sekcijām sver 7 kg ... tad Tavējam jābūt vismaz 30 sekcijām ... reC modelis ...::))...DDD ··· Transports: Iesakiet godīgu pārvadātāju. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Meklēju pārvākšanās busiņu. (5)
Meklēju transportu, ar ko pārvest mantas (ne mēbeles) no viena dzīvokļa uz citu (Rīgas robežās) nedēļā pirms Ziemassvētkiem. Varbūt kādam ir kontakti/ieteikumi? Principā, derētu arī autiņš ar universāla tipa virsbūvi.
SS.lv ir 100 un 1 transporta piedāvājums, protams, ne par velti. Savulaik izmantoju. Kādreiz ss.lv izmantoju. 1) draugi (nejaukt ar draugiem.lv)
2) ss.lv
3) ohujs, ja iri gatava baudā norēķināties :D
Rādio divi sludnājumos divi visu laiku reklamējas-braucot pa visu Latviju un darot visu-jaucot mēbeles un nesot klavieres! ··· Transports: Meklēju pārvākšanās ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu