Gāzes plīts iegāde.

Kas būtu jāņem vērā pērkot kombinēto gāzes plīti-gāzes riņķi ar elektrisko cepeškrāsni ? Par un pret ?

spaare21 (2010-04-16 13:28)      Pret! gāzes plīti kā tādu - viss aizaug ar gāzes taukiem - tapetes, mēbeles, aizkari. Un nelīdzēs pat visjaudīgākie nosūcēji.

Ilzuks26 (2010-04-16 13:29)      Man tāda ir un esmu ļoti apmierināta. Vienīgais, kas man nepatīk - tie eļļainie nosēdumi lietojot gāzi.. A elektriskā cepeškrāsns - labu, labā.

cloudberry (2010-04-16 13:51)      pret - ir shis variants un nozheeloju, ka "noskaudu" samaksaat drusku vairaak un nopirkt visu elektrisko. ak shausmas, tie gaazes tauki!!!

meenestins (2010-04-16 14:01)      man eļektrička,nekādu pleķu.

Jeecis_Peecis (2010-04-16 14:06)  1   Ņemi tā, lai augša ir gāzes, apakša - elektriskā. Ja, protams, pieļauj elektroinstalācija. `Apakšas " jauda noteikti jāskatās, jo, ja "rij" 3 kW, tad nu i naffig, vairumam dzīvokļu labi ja 3 kW ir uzstādītā jauda ...
Vēl jāskatās, lai kvalitatīva emalja. Starp citu, man ir "Beko" , normāla kvalitāte. `Beko" raž0o arī visādiem krutajiem brendiem.

Vucis (2010-04-16 14:23)      Mani arī baidīja par to, ka elektroinstalācijas visu nepavilks, ka jāvelk papildus. Gribēju pievilkt, nauda nebija problēma, atnāca veči, pakasīja pakaušus un teica, ka nevarot neko pievilkt /iemeslu vairs neatceros/. Tā arī saimniekoju, nekur nekas neraustās, problēmas nejūtu, tikai atceros, ka visas dzīvoklī pieejamās elektroierīces vienlaicīgi labāk neslēgt.

Jā, arī gāzes tauki ir, bet dzīvot netraucē - tie 1mēr bijuši un 1mēr tikuši nomazgāti /ļoti labs līdzeklis ir... HG, ja nemaldos - notīra viegli un bez piepūles/.

Jeecis_Peecis (2010-04-16 14:36)      Es, kā vienmēr, iebležu tekstu, un ta skatos, kas tur ir sarakstīts. :)

Lūk ... Elektriskās gāzes plīts jauda pie pilnas noslodzes ir kadi 6 kW. Reti jau darbina to augšu ar apakšu kopā, bet vienalga ... Ar šo jaudu jārēķinās. Ja uzstādītā jauda, aizsardzība un elektroinstalācija pieļauj, tad kāpēc ne? Īpaši labi, ja ir iespēja piešaut plīti pie 3f sistēmas. Elektriskajai plītij gan ir savi trūkumi - tā ir inerciāla, t.i., sildelements daudz lēnāk atdziest, jāpiešaujas. Tīrīt tomēr patīkamāk elektrisko. Protams, elektriskā ir dārgāka ekspluatācijā. Savukārt, tieši pateicoties tai lielajai sildvirsmai un gari stieptajam silšanas - atdzišanas procesam, ēdiens nepiedeg, viss notiek vienmērīgāk.
Bieži ļaudis aizmirst tās elektriskās pariktes izslēgt, piemēram, noņem pannu, riņķis paliek silstot. Ne visām plītīm ir gaismas indikācija. Vajadzētgu pie tā arī piedomāt. Toties visiem tiem garaiņiem utt. nepievienojas gāzes sadegšanas produkti, fakts. Daudz higiēniskāk.
Vēl jau ir halogēnās un indukcijas sildvirsmas. Visbeidzot, katram sevi cienošajam ražotājam ir, vismaz uz pasūtījuma, gāzes plītis ar vienu elektrisko sildvirsmu vai otrādi - elektriskā plīts ar vienu - diviem gāzes degļiem.

daris (2010-04-16 16:44)      Njem tikai gaazes pliiti ,un nav Cakars ar inerci un EL slodzeem .

barbarosa9 (2010-04-16 19:01)    1 Pilniigas muljkjiibas, ka tik traki ar tiem taukiem viss aizaug, iipashi, ja ir labs nosuuceejs. Man vienaa virtuvee ir pliits ar gaazes virsu un elektrocepeshkraasni. Nekaada uuberkruta un biezja tiiriishana nav vajadziiga.
Labs variants, ja nav gaazes-ir elektriiba.Ja nav elektriibas-ir gaaze:)

trafs (2010-04-16 23:31)    1 Ja nav ļoti jaudīga nosūcēja - arī no elekriskās plīts uz skapīšiem veidojas tauku nosēdumi. Ekspluatācijas izmaksas gāzes plītij ir mazākas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu