Gāzes plīts

gāzes plīts foto attēls

Gāzes plīts - jautājumi un diskusijas

Gāzes plīts ar gāzes cepeškrāsni, kur pirkt? (10)
Kā to varētu izdarīt komplektā: nopirkt, uzstādit un izmest veco vienā dienā?
samainit gazes pliti var dažu minušu laika,bet cepeškrasni jeteiktu elektrisko,ir tadas kombinetas gazesplitis Iesaku gāzes plīti ar elektrisko cepeškrāsni. Gāzes plītī gāze degot sadedzina skābekli. Ēdiens sausāks/ sakaltušāks sanāk, sevišķi pīrāgi utmldz. No pieredzes!!! Vispār jau arī augšu gribētu elektrisko (arī no pieredzes)- neveidojas tie taukainie nosēdumi no gāzes sadegšanas, bet tas sanāk dārgi... noperc un uzstādi, , to var pats, tik vajag atslegas, un gazes lentu , ja uzgrieznis iet viegli virsū, , un tad ar ziep udeni parbaudi vai nenak gaiss( gaze) garam,, un viss, 15 min darbs, No Latvijas Gaazes maajas lapas:

Aparatūras uzstādīšana un nomaiņa

Ieteicams iegādāties aparatūru pie tāda pārdevēja vai ražotāja pārstāvja, kas nodrošina tās uzstādīšanu un apkopi. Rekomendējams uzstādīt aparatūru ar Eiropas kvalitātes sertifikāta zīmi "CE".

AS "Latvijas Gāze" par atsevišķu samaksu veic plīts nomaiņu, bet citas aparatūras nomaiņu un uzstādīšanu veic citi licencēti uzņēmumi ar sertificētiem speciālistiem. Informāciju par licencētiem uzņēmumiem var uzzināt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā vai apskatīt sadaļā Dokumenti un saites.


Nu vot..atrodi sertificeetu paardeveeju - uzstaadiitaaju. Peerc no vinjiem...un, lai vinji brauc un uzstaada. Vai nopeerc un sauc Latvijas Gaazes meistaru..kad jams atnaaks, tai dienaa arii atsleegs veco un izliks jauno.
Nopērc gāzes plīti internetveikalā un par ietaupīto naudu izsauc meistaru no Latvijas gāzes. Būsi iztērējusi to pašu, ko pērkot veikalā uz vietas. Gāzes plīts pieslēgšana kosmosu nemaksā. ··· Gāzes plīts: Gāzes plīts ar gāzes... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Plīts izvēle. (29)
Esmu jaunos dzīves apstākļos, līdz ar ko nākas izvēlēties, kādu plīti iegādāties - gāzes vai elektrisko. Ilgāku laiku esmu lietojusi elektrisko(keramisko) plīti, kura mani ļoti apmierināja. Varbūt, kāds var padalīties pieredzē, kā...
No gāzes degšanas veidojas grūti atmazgājami tauki. Pārgāju uz indukcijas plīti. Esmu ļoti apmierināta Gāze ir lētāka, bet gāzes plīti ir grūtāk kopt un gāze veido grūti tīrāmus nosēdumus apkārt plītij un uz tvaika nosūcēja. Kā plusu gāzei varu minēt, ka valda uzskats, ka uz uguns gatavots ēdiens esot garšīgāks.
Elektrība ir dārgāka, bet elektrisko plīti ir vieglāk kopt un tā izskatās estētiskāk.
Es ņemtu kombineto, gāze+elektrība. Ir dažādas kombinācijas riņķiem. Ja negatavo ēdienu kafejnīcai, tad pāris eiro ietaupījums diez vai var kalpot kā noteicošais arguments par labu gāzei. Gāzes plīts ir kā bumba ar laika degli. Ja dzīvo un turpmāk taisās dzīvot viens pats un nepalikt vecs, tad vēl tā, bet ja ir bērni, vai vecāki cilvēki ģimene, labāk pieturēties pie elektriskās. Mans vecais reiz tā katlu piededzināja, ka ja būtu bijusi gāze, nezinu ar ko viss būtu beidzies, bet par cik plīts elektriskā, cieta tikai katliņš un 2 papagailīši pagalam. ··· Gāzes plīts: Plīts izvēle. lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Gāzes plīts iegāde. (11)
Kas būtu jāņem vērā pērkot kombinēto gāzes plīti-gāzes riņķi ar elektrisko cepeškrāsni ? Par un pret ?
Pilniigas muljkjiibas, ka tik traki ar tiem taukiem viss aizaug, iipashi, ja ir labs nosuuceejs. Man vienaa virtuvee ir pliits ar gaazes virsu un elektrocepeshkraasni. Nekaada uuberkruta un biezja tiiriishana nav vajadziiga.
Labs variants, ja nav gaazes-ir elektriiba.Ja nav elektriibas-ir gaaze:)
Ja nav ļoti jaudīga nosūcēja - arī no elekriskās plīts uz skapīšiem veidojas tauku nosēdumi. Ekspluatācijas izmaksas gāzes plītij ir mazākas. Pret! gāzes plīti kā tādu - viss aizaug ar gāzes taukiem - tapetes, mēbeles, aizkari. Un nelīdzēs pat visjaudīgākie nosūcēji. Man tāda ir un esmu ļoti apmierināta. Vienīgais, kas man nepatīk - tie eļļainie nosēdumi lietojot gāzi.. A elektriskā cepeškrāsns - labu, labā. pret - ir shis variants un nozheeloju, ka "noskaudu" samaksaat drusku vairaak un nopirkt visu elektrisko. ak shausmas, tie gaazes tauki!!! ··· Gāzes plīts: Gāzes plīts iegāde. lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Latvijas gāzes kantorī. Retos gadiijumos var nopirkt kopä ar pliiti. Vai pasütiit pie käda kaleej meistara, lai izgatavo. pie gāzes kantora ir veikals Es varu novēlēt par simbolisku samaksu, man ir jauns praktiski nelietots. klausi vairāk, ko iesaka tantes, piemēram, veikals pie LG sen jau nedarbojas!:))
Aizej uz Latgalīti, tur vajadzētu būt.
··· Gāzes plīts: Kur var nopirkt liesmas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Plīts nomaiņa (18)
Vai drīkst pats noskrūvēt veco plīti, kas pievienota ar cietajām trubām, un pievienot jauno ar lokano pievadu, vai tam nav vajadzīga kāda atļauja? Kādi knifiņi jāzin, lai to izdarītu?
Nezinu, kas varētu liegt savā dzīvoklī plīti mainīt. Knifiņi nekādi,- tikai noteikti jāpārliecinās, ka blīvējumi ir droši. Sataisi stipru ziepjūdeni un ar mīkstu pindzelīti apsmērē savienojumu vietas, kad ventīļi atvērti. Ja būs noplūde, veidosies burbuļi. aiz skaitītāja dari ko gribi, var pats mainīt, tik kad pērc trubu lokano, tai obligāti jābūt GĀZES trubai, un šinī variantā stipri neiesaku ņemt lētāko, savādāk var sanākt ka būs kāda sūce un ar to arī nepatīkams aromāts :) Eu, eu, Jūs ko, gribat gaisā uziet. Kādas pastas, lentes u.t.t. Tas santehnikai domāts.
Ir speciālas blīves, kas domātas gāzei, no bezazbesta paranīta.
Un tiešām labāk lai nomaina tas, kas to dara. Gāzes saimniecības meistars, vai ZINOŠS santehniķis.
Sākotnējais jautājums,- var, ja nav noplombēti abi uzgriežņi skaitītājam. tad jāsauc gāzes meistars, kam atļauts plombēt.
Ja tikai ienākošajam,- noslēdzam krāniņu, ar fleksi zāģējam nost pēc skaitītāja, demontējam nost. Liekam mīksto virsū, un ja vēlamies pārvietojam gāzes plīti kur atļauts.
Izsaucu gāzes avārijas dienestu, sarunāju un viņi paveica gan skaitītāja pārvietošanu, gan plīts pieslēgšanu pēc tam jau ar lokano metāla pievadu. Parvietoju plīti apmēram 2 metrus, lai tā atrastos pie ventilacijas šahtas un nevajadzētu pāri virtuvei vilkt caurules nosūcējam. typhoo, bet kāpēc nevar dzelteno fum lentu, kura paredzēta gāzei? Kāda vaina? ··· Gāzes plīts: Plīts nomaiņa lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kas lētāk elektriskā vai gāzes plīts? (17)
Jaunajā dzīvesvietā (daudzdzīvokļu namā) jāpieslēdz gan elektrība, gan gāze savā dzīvoklī. Kas ir izdevīgāk(naudas ziņā) ēdiena gatavošanai: gatavot uz elektriskās plīts(būs jāpērk, jo ir gāzes plīts, bet, varbūt, ietaupīsies pieslēgšanas...
Indukcijas plīts. Būs gan atrak, gan tīrāk. Gan nebus problēmas ar gaisa nosūcēju. Pats jau divos dzīvoklos esmu nomainījis gazi uz indukciju. Nekas dārgak nesanak...Bet tā jau gaumes lieta. Indukcijas plīts. Manuprāt, visracionālākais risinājums ir plīts, kur var (pārmaiņus) izmantot gan gāzi, gan elektrību. Nopirku tādu gadus 5 atpakaļ un ne mirkli neesmu nožēlojis. Elektriskā noteikti izdevigak. Katraa gadijumaa elektriskaa plits..viennoziimiigi.trauki un meebeles nav ar gaazes noseedumiem..gaaze izdala riebiigu smaku.un netikai. ··· Gāzes plīts: Kas lētāk elektriskā vai gāzes... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Priekšrocības un trūkumi gāzes plītij un elektriskajai plītij (18)
Šodien atnāca gāzes meistari - pārbaudīt gāzes plīti-........konstatēja, ka vajagot nomainīt........štukoju nopirkt jaunu elektrisko plītiiiiii....................ļoti daudz cepu cepeškrāsnī...................vajag tādu labu, kaut...
Lielie pavāri iesaka: cepeškrāsns elektriska, augša (riņķi) gāze! Zinu gardēžus, kuri speciāli pērk gāzes balonus, jo mājā tikai elektriskā plīts! Principā labs variants ir gāzes virsma un elektriskā cepeškrāsns. Es gan esmu vecmodīga un negrasos savu veco gāzes plīti mainīt, kamēr tā vien spēs strādāt, bet kūkas cepeškrāsnī necepu [rezultāts ir pašai ēdams, nevis ciemiņiem dodams ;)]. Toties bija iespēja izmēģināt draudzenes jauno elektrisko cepeškrāsni - jā, tā bija manta ;) Man ir gāzes riņķi un elektriskā cepeškrāsns,vēl pagaidām rēķini samaksājami,bet kvalitāte super.Nevarēšu elektrību samaksāt,ēdīšu prjaņikus un kokletes un vsjo. Iesaku elektrisko. ´Gāzes tauki´ ir vienkārši neciešami uz visiem virtuves skapīšiem. Pie tam elektriskā, ja tiešām laba ir lietošanā pat lētāka ;) Galvenais, lai būtu cepeškrāsns ar konvekciju: pie zemākas temperatūras, ēdiens vienmērīgāk izcepas. Tāds papildus plusiņš.

Kad man bija jāmaina, pirku gāzes augšu un elektrisko apakšā, ar domu, ka resursu cenu izmaiņas nav paredzamas un būs jāgatavo tā, kā tai brīdī izdevīgāk. Cepeškrāsnī gatavoju diezgan bieži, elektrības patēriņš nav īpaši liels - nedaudz pāri 100 kWh mēnesī. Vecais ledusskapis apēda ievērojami vairāk. Papildus jaudas arī nav vilktas, nekad vēl 6 gadu laikā elektrības pārslodzes nav bijis.
··· Gāzes plīts: Priekšrocības un trūkumi gāzes... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Gāzes plīts nomaiņa/uzstādīšana (12)
Vai kādam ir (nesena) pieredze ar gāzes plīts nomaiņu/uzstādīšanu? Atradu i-netā dažas firmas, kas nodarbojas ar iekārtu pievienošanu gāzes vadam, bet gribētu iepriekš zināt iespējami saprātīgākās izmaksas.
ja juglas apkārtnē, tad es varu par 5 ls+ šļauka Pazvani uz Latvijas Gāzi... un nomet nost, kādus 30-50% :) nu ta gan problema !
5 Ls !
uzrāvos es ar.... zvanīju gāzei,šie sak,,,bez problēmām -pērkat plīti ,atbrauksim,vadu nomainīsim uz lunkano,cik tur cm garu,varat plīti izvilkt,ja vajag,aiz tās gŗidu piem izmazgāt,,,, īsāk sakot 38 lati!!!! vēlāk izrādījās,lunkanais vads maksā 7 vai 8 lati un mātes vīrs varēja pats bez probļemām nomainīt!!!!! //// ja nebij vajadzigs parplombeet, tad protams varej nesaukt gaziniekus. bet 38ls cena taada nu vinjiem ir. ··· Gāzes plīts: Gāzes plīts nomaiņa/uzstādīšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Gāzes plīts nomaiņa (15)
Gāzes plīts nomaiņa (uzstādīšana). Vai to veic "Latvijas Gāze" (kaut savā mājas lapā liedzas to darām)? Pieredze (dažādas `kaktu firmas` kā uzstādītāji; nepieciešamo savienotājtrubu iegāde u.tml.). Cenas. Reklamācijas. Garantijas...
Gāzes plīts vadu pieslēgšana maksā 45 lati,ja sauc "Latvijas gāzes" meistarus. .... man galvenā probļema bija,ka pa virsu gāze,bet apakšā elektrība,,, tjip grils!!! un es neko no tām fāzēm nesaprotu,,, un nav jāsaprot :)) ir tak gudri vīrieši!!! ... kautkur :( Es pats sev samainiiju ! :) Aizgriez pie skaitiitaaj gaazus kraanu ciet noskruuvee veco trubu un skruuvee jauno virsuu - viss triks tik sleepjas ka tur jaauztin uz viitnes taadu speciaalu izolaacijas materiaalu pareizaa biezumaa - lai nelaizh garaam to gaazi ! :) Nav absolūti nekādu problēmu pievienot gāzes plīti pie gāzes skaitītāja. kā initočka saka - nopērc lokano cauruli, turpat arīn visus vajadzīgos blīvējumus un mājās saskrūvē. ja nav vajadzīgā instrumenta, tad gan lētāk pasaukt meistaru. Uzmanību - caurule nevar būt tuvu(mazāk par pāris cm) pie elektrības vadiem, kaut ko meistars teica par statisko elektrību, kas rodās, gāzei plūstot pa cauruli. Ko var ņemties ar niekiem : Piezvani rīt darba laikā uz kontaktcentra tel.155 un pasūti plīts nomaiņu sev vēlamā laikā. Maksā ap Ls20,+ ja vēl vajag lokano pievadu. ··· Gāzes plīts: Gāzes plīts nomaiņa lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Gāzes plīts dīzes propāna gāzei (6)
Man ir gāzes plīts ar dabas gāzes dīzēm. kur var nopirkt dīzes propāna gāzei?
Latvijas gaazee propaana gaazes diizes var nemekleet,tas ir noiets etaps. "Latvijas gāzē" sen jau nav nekādas saistības ar "Propāna gāzi" un sen jau nav arī nekāda veikala ! šķiet,mājās ir no plīts Snaige,bija līdzi pērkot,ja ir vajadzība,varu atdot Jānāk līdz komplektā. Manai ar nāca. Atdevu sievasmātei un tā plīts uzsprāga;DDD LATVIJAS GĀZE IR VEIKALS tur daudz ko var iegadāties!
Vēl Ladgalīte.
··· Gāzes plīts: Gāzes plīts dīzes propāna gāzei lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu