Kādu veļas masīnu pirkt?

gribu nopirkt veļas mašīnu. nesaprotu no tā neko. ko man tad skatīties, kas svarīgi? labi, apgriezienu skaits, tilpums- to jēdzu. a pieslēgšana? tur kas īpašs var būt ? un ja pērku mazlietotu, kādi brīnumi var izpeldēt?

^esse^      Pieslēgšana-šļauka kanalizācijā un štepselis rozetē.
Lietota-uz pārdevēja sirdsapziņas,var paveikties,jo pārdod tādēļ,ka pērk smukāku,vai pārdod tādēļ,ka bieži jāremontē.

VIZUAALAAmaaksla      elektroluksu, un ne peedeejos modeļus, tie atsledzas pie nezkādiem spiediena noteikumiem, bet pie mums tachu viss mainās!

JurisK      Paprasi mazbērniem, savos gados diez vai sapratīsi visus tos apgrizienus un režīmus!:)))

barbarosa9      Nevajag pirkt lietotu.Driizaak taadu, kura nocenota deelj kaadas nenoziimiigas shviikas vai buktiites, ja jau gribas leetaaku.Paintereseejies par eletroenergjijas pateerinju, 1000 apgriezieni ir ok, ja nav atsevishkja zjaaveetaaja.Piekriitu tiem, kuiri saka, ka peedeejos modeljus ar figvinjzin kaadiem nevajadziigiem navarotiem, kurus taapat neizmanto, pirkt nevajag.
Arii esmu par Elektrolux.Wirpls man arii labi kalpoja.
Samsungs arii nav slikta firma.

JurisK      Pareizi jau barbarosa pateica! Firmā Verners atradīsi labas, jaunas un lētas ar tiem sīkajiem ārējiem defektiem, ar garantiju, ka darbosies un iespēju turpat pie viņiem salabot, ja vajadzēs. Pie tam dzīvokļi pārplūst tik reklāmās. Par pievienošanu ūdensvadam gan apprasies veikalā.

izshautais_rieksts      Man galvenais bija lai ir žāvēšanas funkcija.
Pirku arī Vernerā ar nelielu buktīti sāanos, jaunu pa 180 lvl.
6 kg mazgāšana 1500 apgriezieni un žāvētājs. 2 gadu garantija. Hoover.

kautkas      Briāna iela 15, tur ir lietotas ar garantiju ...

Just_      Man ir jauns samsungs kopš Ziemassvētkiem, par kaut kādiem ~200 latiem, 4,5 kg, 1000 apgriezienu - normāla mašīna, nekādu īpašo funkciju nav. Jo vienkāršāk, jo labāk, tā vismaz man teica zinoši cilvēki.

riks      cik taupīgi ar ūdeņiem apietās.

Mia_      AEG, pirkts Vernerā ar švīku uz virsmas, darbojas ļoti labi, jau nezin cik gadus. dzirdēts, ka tās jaunās ar sensoriem mēdz nojūgties. cik daudz cilvēku ģimenē, no tā arī izriet vajadzība pēc lielākas vai mazākas ietilpības, ja ir mazi bērni, ērtāk ja no augšas atverama. Apgriezienus vismaz 1000, un A klasi,lai ietaupās elektrība.

tomeer_vajag      Papildus visiem padomiem, iesaku pirkt ar ielādi no augšas :)

spaare21      Man Elektrolukss,jau 18 gadus kalpo!:))

Vucis    1 Speciālists no Vernera teica tā: nekādus samsungus, nekādus beco, nekādus wirpoolus... Vis-vislabākā - Miele, tad AEG, Electrolux - īsāk vācu kvalitāte. No Samsungiem tik TV un monitori lietojami.

Veļasmašīnai jāskatās, lai būtu normāli apgriezieni, bet nekad neizmantot maksimālo slodzi. Nopirku ar 1200 apgriezieniem, bet vairāk par 900 nekad nelieku - tā nenodilšot tik ātri zobrati un gultņi.

Taupības klases - fuflo. Tehnika patērē tik, cik patērē. Var mazgāt ekonomiski 2 stundas 40 grādos un patērēt 0,75 kW/stundā un var mazgāt ne-ekonomiski 1 stundu 40 grādos un patērēt 1,50 vai pat 1,40 kW/h - starpība nav nekāda - vnk mārketunga triks!

airopamusnesapratis      Labas klases mašīna ir racionāla!

kautkas      Vucis - Elektrolux ( sdelano v švecii, sdelano s umom ) nekad sev nepirkšu, par MIELE piekrītu uz 100%, tā tomēr ir pusprofesionāla mašīna, pusē no Rīgas veļasmazgātavām stāv :)

PEKSIS66      Nu ja, Electrolux jau nemaz neražo Itālijā uz viena konveijera ar Zanussi un vēl vienu brendu :))) Tīra marka ir Miele. Bet jāskatās cenas/labuma attiecība un paredzamā slodze.

Ezjule      Mana pirmā v-masīna bija Candy-nostrādāja 9 gadus bez neviena remonta! Pašlaik nu jau 3-gadus lietoju Elektrolux . Neteikšu,ka ar kaut ko īpaši atšķiras jau nu vienīdi ar padārgo cenu.

izshautais_rieksts      Vjatka arī vēl tagad laukos strādā, pirkta 93 gadā
:)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu