Veļas mašīnas

veļas mašīnas foto attēls

Veļas mašīnas - jautājumi un diskusijas

Neieslēdzas veļas mazgājamā mašīna (11)
vai kādam tā ir bijis, ka neieslēdzas veļas mazgājamā mašīna? vienkārši neieslēdzas un viss.. kas tur varētu būt par vainu? pagājušajās brīvdienās normāli funkcionēja..
Piemeero universaalaako Meerfija likumu-kad nekas vairs neliidz,izlasi instrukciju.jarii tas vairs neliidz-atdod garantijas remontaa. Nu skatoties kāda veļasmašīna, varbūt nettīšām uzspiedi pogu, kas ir domāta veļasmašīnas bloķēšanai, lai mazi bērni nevar ieslēgt, paskaties instrukciju. Man vismaz tā bija, ka netīšām biju uzspiedusi pati bloķēšanu, tad bija jādomā, kāpēc nekas nenotiek.Kas par mašīnu??? Ā.. veļas diena! :)
Varbūt sāc ar to, ka veļas mašīnas rozetē iespraud kādu citu ierīci - vai darbojas. Ja darbojas, tad jau jāskatās konkrētāk uz veļas mašīnas modeli, jo ir dampji, kas par savām dzīvības pazīmēm nesignalizē ar mirdzošām diodēm.
Ā, nut tad vismas tiktāl skaidrs, ka liksta meklējama mašīnā. Ja vien dažus mēnešus, tad droši vien visa nosēta ar mirgojošām lampiņām, un instrukcijas arī vēl gozējas goda vietā. :) Instrukcijā jābūt nelielai sadaļai (nezinu kā tas latviski - Troubleshooting.. problēmu saraksts ar rīcības variantiem), ar kuru vajadzētu iepazīties - tur varbūt ir kāds viegls risinājums.. kaut kas jāiztīra, vai jāaiztaisa ciešāk. Ja pašai nesanāk, tad varbūt vari palūgt kaimiņam palīdzību, taču var gadīties arī, ka jāsauc meistars. Izdošanos! pārbaudi vai pienāk strāva pie kontakta ··· Veļas mašīnas: Neieslēdzas veļas mazgājamā... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā pieslēgt ūdeni veļasmašīnai /automāts/ (4)
lauku maja ir suknis no akas ir spiediens ,tacu velasmasina iet divas reizes ilgak ka uzlikts rezims/ kapec ta vai iepludes trubai jabut kautkada limeni ,vai kas cits.paldies
Pavisam nopietni- manai antīkajai vešmašīnītei laikam 2.filtrs aizsērējis- esmu vienreiz tīrījusi pirms kādiem 6-7 gadiem, tad nu arī, lai ātrāk viss notiktu, leju klāt ūdeni no dušas klausulītes. Nu, var arī ar spaini, tikai grūtāk trāpīt tajā pulverliekamajā kastītē. 1. izejosho trubu nelaid zemu, citaadi nespes uzpildiit - viss uzreiz tecees aaraa.
2. ja ienaakoshais uudens ir auksts, ljoeti iespeejams, ka programma iet ilgaak. jo ilgaaku laiku prasa uzsildiishana.
3. paarbaudi [ja speej] spani uudens sildiishanas laikaa. iespeejams, ka stipri nosezhaas, un sildishana aiznjem vairaak laika..
bet, taa globaali - vai tieshaam vecim smadzenju vietaa biezpiens, ka nevar izdomaat, kaa nochekot, kad un cik ilgi veljasmashiina uzpilda uudeni? nu, labi, ka sievieteem tikai 3 caurumi [piedoshanu] un visos driikst pa reizei iebaazt, ne? citaadi regulaari saklemmeetu..
Kāds sūknis? Lauka apstākļos veļas mašīnu normāli padarbināt var tikai ar automātu. Bija man laukos automātiskā,bet vairāk negribu redzēt,jo dzīve jau tā ir pietiekami sarežģīta. Nav nekā labāka par ķīniešu pusautomātu. Viegli pārvietojama,var mazgāt gan ārā,gan telpā,daudz elektrības ieekonomē,jo ūdeni silda apkures katls. Un tā ir ļoti izturīga. Tiesa gan,nerekomendēju dāmītēm ar gariem nagiem. ··· Veļas mašīnas: Kā pieslēgt ūdeni veļasmašīnai... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Veļas mašīnas remonts - nedarbojas centrifūga (11)
Whirlpool veļas mašīnai nojukusi elektronika. Veļu kaut kā mazgā, bet necentrē nevienā režīmā. Pavisam vārgi griežas, veļa slapja un diezgan ziepjaina. Kāda jūsu pieredze, cik jums ir izmaksājis remonts tādai vai citas firmas mašīnai?
ticami ka nekas nav nojucis!! ir šitā bijis! i noteikti ka arī viss ūdens neiztek no mašīnas??? j a tā,tad es izdarīju tā....ar kārtīgu plaušu iepūtu trubā kas ūdeni netīro dzen ārā! tad iztīrīju netīrumus no vietas kur viņi sakrājās!!moš nezini,bet ir tāda vieta kur viņi uzkrājās...apakšpusē,zem vāciņa,jāatskrūvē un visi mesli jāizvelk ārā!! bij gadījies ka kādam bija palikusies salvete kabatā i visu aizrāva šito ciet! iztīrījām i mašīnīte aizgāja kā jauna...nekādu gļuku vairs nebija!! Visdrīzāk nekas traks nau noticies-----iztīri visus filtrus un pulveri ber pa taisno veļasmašīnā---ne kastītē..(man tas izmaksāja 10ls) Nekāds sakars nav ne ar kādām oglēm, tās var nodilt tev.Vajag iztīrīt visus mēslus kas sakrājušies , kā jau te minēja. Vajag pārbaudīt aizmugurē lielās siksnas nospriegojumu, varbūt ir pa vaļīgu. Un visupirmais priekšnosacījums, nekad nevajag sabāzt par daudz lupatas. Katrai mašīnai ir pieļaujamais drēbju svars, 4, 6, kg Tās ir sausas kuras liek iekšā. Kad samirkst tad svars attiecīgi palielinās. Tā kā pieļaujamais svars ir domāts sausām drēbēm. jaunai taču ir garantijas remonti!

droši vien oglītes slapjas:)))
Manam Elektroluksam pašmājas vīrieši nomainīja ķīļsiksnu , bija izstaipījusies( 6 ls, veikalā Abrisserviss pirkta, Pērnavas ielā), un aizgāja centrifūga :) ··· Veļas mašīnas: Veļas mašīnas remonts -... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kādas atsauksmes par veļas mašīnu ar iekraušanu no augšas? (11)
Vietas ir maz un vajadzīga šaurā veļas mašīna. Nevaru izšķirties - vai ņemt šauro ar iekraušanu no priekšas vai ar iekraušanu no augšas. Gribētu pirkt pēdējo, bet ieskatījos iekšā un centrifūgai ir tikai viena tā saucamā riba. Parasti ir...
Pirmā veļas mašīna bija no Vācijas un lietota un no augšas iekraušana,kalpoja labi,pat ejošu izmetām.
Izmēri tagad pieejami dažadi,kā no augšas,vai priekšas
Nez, mana pirmā vešmašīna bija ar iekraušanu no augšas, darbojas joprojām, tikai citos apartamentos. Ļoti laba bija. Vienīgā skāde tik tā, ka neko tādu paliekošu virsū krāmēt nevar, jo vāks ik pa brīdim jācilā. Iekraušanai no sāna tādas problēmas nav. Tā ir vienīgā atšķirība, ko spēju saskatīt. Man ļoti patika. Pirku lietotu pāris gadus un man nokalpoja gandrīz 18 gadus. Tagad jāremontē, bet nezinu vai ir vērts. Lietoju, nesūdzos. Par palagu izkliedēšanos neko nejēdzu, netīrus atpakaļ neesmu dabūjis... Kādreiz tāda bija. Vešene kā vešene. Ribu skaitu gan neatceros. Vienīgi neērtības radīja tas vāks, kas jācilā - neko nevarēja uzlikt. ··· Veļas mašīnas: Kādas atsauksmes par veļas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Veļasmašīna kā avots:) (5)
Spečuki! 14 stundas pēc normālas veļas izmazgāšanas, veļasmašīnas bundulī parādījies ūdens- plūst pāri malām. Izsmēlu, atvēru apakšā drošības slēdzi, pašķiebu, iztecināju.... atslēdzu pienākošo ūdeni... bet joprojām no kautkurienes,...
Aizgriez krānu. To, kas no ūdensvada uz veļmašīnu. Izlaid ūdeni un tad paskaties. Varbūt kanalizācijā kaut kas aizdambējies un ūdens nāk atpakaļ nevis iet prom:) Izlietotā ūdens šļauka pareizi pielikta - nu tā ar līkumu, pārdesmit cm augstāk par veļasmašīnu? Instrukcijā ir skaidri un gaiši pateikts cik augstu jābūt šļūtenei pa kuru tiek pumpēts ūdens ārā, ja nemaldos bija 70 cm no grīdas.
Varbūt apakšā sūknītī tur ir tāds korķis tika iekšā kāds svešķermenis, iztīri.
··· Veļas mašīnas: Veļasmašīna kā avots:) lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Veļasmašīnai nepārtraucas ūdens padeve (7)
Automātiskajai veļasmašīnai `palaižot nepārtraucās ūdens padeve,notiek pārplūde, kāda varētu būt problēma? Vai ir vērts remontēt?
ja kameer VM nav iesleegta darbam ( elektriskaa zinjaa ) udens nepaarstaaj pluust, tad vainiigs buus uudens liimenja deveejs ... liidz Ls10
ja uudens pluust mashiinaa pat izsleegtaa, tad vainiigs iepluudes vaarsts ... liidz Ls10
darbs liidz Ls 10 ...
vai ir veerts remonteet ? reekjini :)

P.S. visas cenas uzraadiitas maximaalaas !!!
tpu, lasiit - ja paarpluude ir tikai tad, kad VM ir iesleegta darbam ( elektriskaa zinjaa ), tad vainiigs buus uudens liimenja deveejs ... liidz Ls10 Skaidrs ka remonteejama. Normaals dzeks to maajaas var izdariit Vaig pastiities vai uudens noteces shljauka ir liikumaa pietiekoshi augsta... (nezinu vai saprotami izteicos). Reiz shitaa bija, ka uudens tikai tek un tek, un veshene tiks suuknee prom... atnaaca meistars paceela noteces shljaukas liikumu augstaak un viss normalizeejaas. vārsts vai vārsta servomehaņizms. vērts. ··· Veļas mašīnas: Veļasmašīnai nepārtraucas ūdens... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Veļas mašīna - kādu izvēlēties? (23)
Vecais labais "ARDO" kalpo no 2002.gada- čakli, uzticīgi, tikai 1 x bija jālabo palaišanas mehānisms. Šodien negribēja strādāt, bet tomēr izdevās :) Lūdzu padalieties pieredzē, kādu veļasmašīnu labāk pirkt, kura būtu uzticama, ar...
Normāla veļas mašīna ir ap 6kg, 1200 apgriezieni un jā lai mašīnīte labi kalpotu ir jāliek visādi smuki, īpaši filtri. 5-6kg optimalais(udens paterina atskiriba maza),skatoties cik biezi mazga,ko mazga utt,filtrs-,ja udeni ir rusa,kalkus un citas lietas (NEZ VAI JEGA FILTRET,ir jau dargas masinas ar visadiem segumiem,pret kalki utt.,),apgr.1000 lidz ausim,tapat nejutisi nekadu atskiribu,varbut tie 200 vela izzus pa 15min atrak,.
vienkarsaka elektronika,programmatura,jo labak,mazak bus cakaris,vertikala vai sana ielade?izmeros ari neko vinas daudz neatskiras,smaguma zina ari-,ta ka -,120-170ls.,var nopirkt ladzigu,jamen vera,ka masinu modeli modernizejas un to darbibas laiks tiek ielikts rupnica,un remontet to liela jega nav,ja vina nokalpojusi jau 6gadus.
veļmašīnu un visu citu sadzīves tehnikas veidu kalpošanas laiki ir saīsinājušies:(

Labā ziņa ir tā, ka gan Electrolux, gan ne tik dārgus zīmolus ražo uz viena konveijera (tēlaini izsakoties)- tā kā zīmolam nav būtiskas nozīmes.

No savas puses varu ieteikt mašīnas bez siksnas vai arī dārgo zīmolu Miele
Man ideāli 9-gadus nokalpoja Candy , atstāju vecajā dzīvoklī kaut vainas nebija nekādas ne reizes. Nu jau 8-to gadu lietoju Elektrolux A.klase, 6.kg, 1200 apgr., atliktais taimeris un vēl visādi tra-ļā-lā ko neizmantoju. Arī viss ir vislabākajā kārtībā, ne reizi nav bi´jušas problēmas. Tiesa gan es lietoju v-mašīnai draudzīgus mazgāšanas līdzekļus Tev vajag vīrieti, kurš izvēlēsies kvalitatīvu un apstākļiem atbilstošu veļasmašīnu. Pareizi pieslēgs un veiks tās apkopi. :)

Mūsdienās ņemt mašīnu ar Taviem minētajiem parametriem būtu neprāts. Ir pieejama daudz attīstītāka un ekonomiskāka tehnika par to pašu cenu, kāda bija mašīnām agrāk. Kā arī ļoti svarīgi ir kāds ūdens nokļūst veļas mašīnā - bez filtriem nekā.

Runājot par funkcijām: Vīrietis spēj paveikt īpašu funkciju - viņš veļu ne tikai ieliks mazgāties, bet arī izņems un pakārš izžūt, pēcāk noņems un salocīs.
··· Veļas mašīnas: Veļas mašīna - kādu izvēlēties? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Veļasmašīnas remonts (5)
Saplīsa veļas mašīna - tukša strādā, iekrauj veļu negrib griezt motors nevelk, motors ir bez oglitem kas var būt pa vainu cik remonts maksatu
Un siksna? Kas ar siksnām? Remonts izmaksātu lidz 25ls plus siksnas ja siksnu vaina kas tā par VM, kurai motors bez oglēm ? N0maini ierosmes kondensatoru tads apals ar fiskam gala Ja motors ir uz bundula tad jau bus ar faazu invertoriem. ta tur daudz kas var but ··· Veļas mašīnas: Veļasmašīnas remonts lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kādu veļas masīnu pirkt? (23)
gribu nopirkt veļas mašīnu. nesaprotu no tā neko. ko man tad skatīties, kas svarīgi? labi, apgriezienu skaits, tilpums- to jēdzu. a pieslēgšana? tur kas īpašs var būt ? un ja pērku mazlietotu, kādi brīnumi var izpeldēt?
Speciālists no Vernera teica tā: nekādus samsungus, nekādus beco, nekādus wirpoolus... Vis-vislabākā - Miele, tad AEG, Electrolux - īsāk vācu kvalitāte. No Samsungiem tik TV un monitori lietojami.

Veļasmašīnai jāskatās, lai būtu normāli apgriezieni, bet nekad neizmantot maksimālo slodzi. Nopirku ar 1200 apgriezieniem, bet vairāk par 900 nekad nelieku - tā nenodilšot tik ātri zobrati un gultņi.

Taupības klases - fuflo. Tehnika patērē tik, cik patērē. Var mazgāt ekonomiski 2 stundas 40 grādos un patērēt 0,75 kW/stundā un var mazgāt ne-ekonomiski 1 stundu 40 grādos un patērēt 1,50 vai pat 1,40 kW/h - starpība nav nekāda - vnk mārketunga triks!
Pieslēgšana-šļauka kanalizācijā un štepselis rozetē.
Lietota-uz pārdevēja sirdsapziņas,var paveikties,jo pārdod tādēļ,ka pērk smukāku,vai pārdod tādēļ,ka bieži jāremontē.
elektroluksu, un ne peedeejos modeļus, tie atsledzas pie nezkādiem spiediena noteikumiem, bet pie mums tachu viss mainās! Paprasi mazbērniem, savos gados diez vai sapratīsi visus tos apgrizienus un režīmus!:))) Nevajag pirkt lietotu.Driizaak taadu, kura nocenota deelj kaadas nenoziimiigas shviikas vai buktiites, ja jau gribas leetaaku.Paintereseejies par eletroenergjijas pateerinju, 1000 apgriezieni ir ok, ja nav atsevishkja zjaaveetaaja.Piekriitu tiem, kuiri saka, ka peedeejos modeljus ar figvinjzin kaadiem nevajadziigiem navarotiem, kurus taapat neizmanto, pirkt nevajag.
Arii esmu par Elektrolux.Wirpls man arii labi kalpoja.
Samsungs arii nav slikta firma.
··· Veļas mašīnas: Kādu veļas masīnu pirkt? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kā attaisīt veļas automāta filtru Indesit (4)
Necentē,kaut kā negriež vai slikti-ārā ūdeni dabūt,sadomāju attaisīt ūdens filtru apakša ir tāds aplītis,bet nenāk vaļā/paziņa jau brīdināja ,ka grūti/,bet nekā-ne ar stanmdziņam,ne skrūvgriezīti--bail nolauzt,salauzt. Lūdzu padomu,ja...
kads tev modelis tur jabut lielam korkim apaksa Tad tev tur kaut kas iestreedzis - kaada zekje vai matadata, vai veel kas, pakustini shurpu turpu, pa shkjirbu ar kaut ko smailu pabaksti. ··· Veļas mašīnas: Kā attaisīt veļas automāta... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu