Veļas mašīnas

veļas mašīnas foto attēls

Veļas mašīnas - jautājumi un diskusijas

Veļasmašīnas gultņa maiņa (13)
Gribu pajautāt -varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu. Pēkšņi sākusi niķoties veļasmašīna-ļoti skaļi darbojas un pat pārvietojas mazgāšanas laikā. No paziņas teiktā sapratu, ka vainīgs iespējams gultnis. Jautājums-cik varētu izmaksāt šāds...
nav problēmu tādu nomainīt Ir arī tādas, kurām gultņus nav paredzēts mainīt, vecākiem modeļiem ir ok. Iespējams būs sabojāta ass, var būt visādi, bet izjaukt noteikti vajadzētu, nav tur nekāds kosmoss. Nu nez... visu laiku centrifuugai nebija disbalanss, peekshnji tas radaas. :D
Suns uzrakstiija cik maksaa gultnji, cik bliivsleegs, nav ko baidiit ar SKF gultnjiem, nevajag premium preci likt lietotaas veshenees, ir gana daudz normaalu gultnju razhotaaju bez SKF.
Pirkt uzreiz jaunu... Laba doma :)
Izjaucu, nopirku divus gultņus ~ 10euro +blīvslēgs 4euro = ~14euro. Neesmu nekur manījis tik lētu veļasmašāinu. Tur darbs stundai, pusotrai ar visu detaļu iegādi, cik meistars varētu paprasīt?
Meistars paprasiis kaadus 35-50 eur, atkskjiriibaa vai vediisi pats uz darbniicu, vai sauksi uz maajaam. ··· Veļas mašīnas: Veļasmašīnas gultņa maiņa lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Veļasmašīna - kādu ieteiksiet? (30)
Šodien vakarā vai rīt man noteikti jānopērk jaunu veļas mašīnu. Vai kāds var pateikt uz kuru pusi vispār skatīties? Padomā ir Bosh, 1200 apgriezieni, 5 kg ielāde, A+++, šaura. Bet varbūt jāskatās, ko citu? Neko nesaprotu...
Galvenie kritēriji,cik daudz vietas tai var atvēlēt, tātad frontālo,vai pa augšu piepildāmo,cik daudz jāmazgā,tātad ietilpība,vēl cik tā taupīga ar elektrību. Bosh ir nopietna firma. Jāpavērtē,cik nākas maksāt par brendu,salīdzinot ar citu ražotāju līdzīgiem modeļiem. Es pirku vešmašīnu pēc sajūtām. Iegāju zālē ar daudzām, ieraudzīju "viņu" uz postamenta, un mums bija mīla no pirmā acu skata. Tas nekas, ka 6 kg man likās par daudz, tik un tā pirku. Un izrādās, 6 kg veļas nav nemaz tik daudz, daudziem režīmiem drīkst krāmēt tikai 1/3 vai 1/2. Man šķiet ka lielas atšķirības starp firmām nav. Galvenais jāskatās kg un cik plusi pie A. Pārējais ir štrunts. Nu jūs laižat...izrūsēs, ha,ha, kurā gadsimtā tu dzīvo. Visās jaunajās tiek lietoti turku un ķīniešu gultņi un nezināmas izcelsmes blīvslēgi un tas ir ar domu lai veļene nokalpo max garantijas laiku 2 gadi, bet ne ilgāk. Remontējot esmu saskāries ar to ka Bosch, Siemens ielikti viens turku, otrs poļu gultņi, kuri protams jau ir ;cau. Arī jaunajās Mielēs lieto sliktus materiālus, uz oglītēm pat taupa. Šie populārie brendi nav kapeiku vērti, nav kā agrāk. Ģēniji pat ir izdomājuši nejaucamo trummuli, ja nu gadījumā Jūs izdomātu mainīt sūda gultņus, lai to nevarētu izdarīt un jūs atkal dotos uz veikalu. Ieteiktu pirkt aptuveni 5 gadus vecu, mazlietotu no ārzemēm, piem. Norvēģija, kur ūdens ietekme neatstāj pilnīgi nekādu ietekmi. uz detaļām runājot par Whirlpool man sanāca nomainīt siksnu/7.gadi/..meistars teica,ka labāk šo nepirkt,jo grūtības saremontēt+ viss vienā gabalā ...))labāk jau AEG .. ··· Veļas mašīnas: Veļasmašīna - kādu ieteiksiet? lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kā iztīrīt veļas mašīnu (automātu)? (8)
Pastāstiet man lūdzu, kā var iztīrīt veljas automatu. Izmazgajot velju, lietojot vai nelietojot veljas mikstinataju, veljai ir nelaba smaka. CALGON tiek lietots.
Citronskaabe, divas pacinjas un izlaist pa tukso uz maksimaalo temperauuras ciklu.
Taadus suudus kaa Calgon nerekomendeeju, shaada tipa liidzeklji ir klaat katram normaalam pulverim, kas domaats automaatiem.
Ja ir izskrūvējams plukatu savācējs, kā augšielādes elektroluksam, tad tas jāiztīra un tad vēl jānosterilizē uz max. grādiem. Piekrītu typhoo. Tikai es veselas 4 paciņas citronskābes ieberu mašīnā un palaižu uz maksimālo temperatūru. Efekts ir ļoti labs.

Kalgons ir ir priekš kaķiem - viena no tām lietām, ko mums iestāsta, ka tā jālieto, bet no kā jēgas maz.

Bet veļas mīkstinātājus lietot vispār nerekomendē.
Drogās var nopirkt vismaz divu veidu tīrīšanas līdzekļus - ielej atvilktnītē, kur pulveri ber, un ieregulē automātu uz vienu ciklu bez veļas. Ja nepalīdz, tad meklē meistaru. Es iegaazu tualetes tiiraamo,palaidu uz 60 graadiem un tagad nesmird nekas. ··· Veļas mašīnas: Kā iztīrīt veļas mašīnu... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Zanussi veļas mašīnai kļudu kodi. (2)
Veļas mašīnai zanussi Yes sistem1200 ik pa laikam parādas kļūda E30,citu dienu E70.nekur nevaru atrast izskaidrojumu.
Sameklē šeit http://www.zanussi.lv/Support/Troubleshooter/Trouble-shooter-other-solutions/ lietotāja rokasgrāmatu un izlasi,ko katrs kods nozīmē. Vai zvani uz pārstāvniecīgu. Vai nav vainīgs filtrs? ··· Veļas mašīnas: Zanussi veļas mašīnai kļudu... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Veļasmašīnu meistars (4)
Ja var, uzraksta kāds laba meistara numuriņu. Rīgā nepieciešams. Bosch mašīnītei.
Tallinas iela 88, ļoti labs un atsaucīgs meistars 29592657 - Vladimirs. Man remontēja Bosch, ar izsaukumu uz māju 50 euro. kas noticis kā izpaužas vaina? Tallinas 88, ļoti labs un atsaucīgs meistars ··· Veļas mašīnas: Veļasmašīnu meistars lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur meklēt lietošanas instrukciju BEKO WML15106P (2)
vajag vadības instrukciju tieši šim modelim, kad nopirku līdzi bija grāmatiņa, bet ne šim modelim, ir instrukcija AWO/D 43135-45135, AWO/D 41125-45125, bet vajag instrukciju modelim BEKO WML15106P, un nevis uzstādīšanas bet lietošanas...
Pameklē netā pilnus datus bet beigās raksti manual,vai tehnical specivi keischans Nu protams google.lv ··· Veļas mašīnas: Kur meklēt lietošanas... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Lasīt lietošanas instrukciju! noteikti apakshpusee. Noteikti , ka veļas automātā un pareizi falko_1967 - apakšā :D ··· Veļas mašīnas: Kur atrodas filtrs Whirlpool... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Pusautomātiskā veļas mašīna (8)
Man ir ļoti mazs dzīvoklis 15 kvm un tualetē gaitenī. Ir boileris. Veļas mazgājamā mašīna (automātiskā) sabojājusies - nolūzis durtiņu dzelzītis. Patiesībā tā arī jau ir aprūsējusi un sūknis ne visai. Arī aizņem vietu un bojā gaisu. ...
Ir taču plāni veļasautomāti. Neder ? 40 cm vai 45 cm dziļums (biezums) tas pats kas pusautomātam. Pamanīju pat 34 cm, vispār plāna kā papīrs ...

http://www.xnet.lv/zanussi-zwso7100v-velas-mazgajama-masina.html
linkam informatīva nozīme, pirmais, kas patrāpījās.

Pusautomāts - ātri noriebsies - ūdeni ar rokām mainīt.
Slikts jau nekas, bet pie ērtībām jau esam pieraduši. :) Star citu ja jau taisies to veļas mašīnu glabāt koridorī- kas kavē viņu tur pat ar pievienot un lietot? Galīgi nepareiza izvēle. Ja maks atļauj, jāpērk automāts Pazīstamajam ir taisnība Mana doma ja pērc tad labu veļas mašīnu.elekrtolux
Pietiks ilgam laikam!Lētās pāris gadiem un remonts maksā velās mašinas vērtība!
http://220.lv/lv/sadzives_tehnika/velas_masinas_new/veas_masna_electrolux_ews_11052nou?id=977643
··· Veļas mašīnas: Pusautomātiskā veļas mašīna lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Neieslēdzas veļas mazgājamā mašīna (11)
vai kādam tā ir bijis, ka neieslēdzas veļas mazgājamā mašīna? vienkārši neieslēdzas un viss.. kas tur varētu būt par vainu? pagājušajās brīvdienās normāli funkcionēja..
Piemeero universaalaako Meerfija likumu-kad nekas vairs neliidz,izlasi instrukciju.jarii tas vairs neliidz-atdod garantijas remontaa. Nu skatoties kāda veļasmašīna, varbūt nettīšām uzspiedi pogu, kas ir domāta veļasmašīnas bloķēšanai, lai mazi bērni nevar ieslēgt, paskaties instrukciju. Man vismaz tā bija, ka netīšām biju uzspiedusi pati bloķēšanu, tad bija jādomā, kāpēc nekas nenotiek.Kas par mašīnu??? Ā.. veļas diena! :)
Varbūt sāc ar to, ka veļas mašīnas rozetē iespraud kādu citu ierīci - vai darbojas. Ja darbojas, tad jau jāskatās konkrētāk uz veļas mašīnas modeli, jo ir dampji, kas par savām dzīvības pazīmēm nesignalizē ar mirdzošām diodēm.
Ā, nut tad vismas tiktāl skaidrs, ka liksta meklējama mašīnā. Ja vien dažus mēnešus, tad droši vien visa nosēta ar mirgojošām lampiņām, un instrukcijas arī vēl gozējas goda vietā. :) Instrukcijā jābūt nelielai sadaļai (nezinu kā tas latviski - Troubleshooting.. problēmu saraksts ar rīcības variantiem), ar kuru vajadzētu iepazīties - tur varbūt ir kāds viegls risinājums.. kaut kas jāiztīra, vai jāaiztaisa ciešāk. Ja pašai nesanāk, tad varbūt vari palūgt kaimiņam palīdzību, taču var gadīties arī, ka jāsauc meistars. Izdošanos! pārbaudi vai pienāk strāva pie kontakta ··· Veļas mašīnas: Neieslēdzas veļas mazgājamā... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā pieslēgt ūdeni veļasmašīnai /automāts/ (4)
lauku maja ir suknis no akas ir spiediens ,tacu velasmasina iet divas reizes ilgak ka uzlikts rezims/ kapec ta vai iepludes trubai jabut kautkada limeni ,vai kas cits.paldies
Pavisam nopietni- manai antīkajai vešmašīnītei laikam 2.filtrs aizsērējis- esmu vienreiz tīrījusi pirms kādiem 6-7 gadiem, tad nu arī, lai ātrāk viss notiktu, leju klāt ūdeni no dušas klausulītes. Nu, var arī ar spaini, tikai grūtāk trāpīt tajā pulverliekamajā kastītē. 1. izejosho trubu nelaid zemu, citaadi nespes uzpildiit - viss uzreiz tecees aaraa.
2. ja ienaakoshais uudens ir auksts, ljoeti iespeejams, ka programma iet ilgaak. jo ilgaaku laiku prasa uzsildiishana.
3. paarbaudi [ja speej] spani uudens sildiishanas laikaa. iespeejams, ka stipri nosezhaas, un sildishana aiznjem vairaak laika..
bet, taa globaali - vai tieshaam vecim smadzenju vietaa biezpiens, ka nevar izdomaat, kaa nochekot, kad un cik ilgi veljasmashiina uzpilda uudeni? nu, labi, ka sievieteem tikai 3 caurumi [piedoshanu] un visos driikst pa reizei iebaazt, ne? citaadi regulaari saklemmeetu..
Kāds sūknis? Lauka apstākļos veļas mašīnu normāli padarbināt var tikai ar automātu. Bija man laukos automātiskā,bet vairāk negribu redzēt,jo dzīve jau tā ir pietiekami sarežģīta. Nav nekā labāka par ķīniešu pusautomātu. Viegli pārvietojama,var mazgāt gan ārā,gan telpā,daudz elektrības ieekonomē,jo ūdeni silda apkures katls. Un tā ir ļoti izturīga. Tiesa gan,nerekomendēju dāmītēm ar gariem nagiem. ··· Veļas mašīnas: Kā pieslēgt ūdeni veļasmašīnai... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu