Putekļu sūcēji

Putekļu sūcēji - jautājumi un diskusijas

Šito jautā 38 gadus vecs vīrietis?! Zeme, atveries! Pat ja uz māju pienāk 3 fāzes, domājams ka elektriķis visu jau ir izdarījis un vismaz vairums rozetēs ir 1 fāze un 220v. Visdrošāk, ņem 3 putekļusūcējus, saslēdz kopā (kaut vai vienu aiz otra, nākamā putekļsūcēja štepseli spraud iepriekšējam trubā), un garnatēju, viss būs čikiniekā! Sūks 3x ātrāk, un vairāk arī ;) Tu uzprasījies uz sevis pazemošanu...izsmieklu.
viena fāze ir retums...dziļā...vietā.
Vari izmantot vienu fāzi un "zemi", tad būs 220v. Ja pieslēgsi divām fāzēm tad gan būs daudz uguns un dūmu uz īsu brīdi, jo spriegums būs 380v. Ja tev ir indikātors-skrūvgriezis tad fāzi atradīsi un " zemi" arī! ··· Putekļu sūcēji: Putekļusūcējs ir paredzēts ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Rokas putekļu sūcēji ar vadu. (2)
Vēlos pirkt spieķa putekļu sūcēju 2in1 ar vadu virtuves un priekšnama ikdienas uzkopšanai. Kāda ir pieredze? Kurus modeļus varat ieteikt?
Superiigs...man patiik, ka nav jaaliek kopaa, nav jaaliecas...ieliec stuurii un, kad vajag fiksi var panjem to un izsuukt ne tikai priekshnamu un virtuvi.

Vislabaak ir "uzlaadeejamie", kur kaa mobiilo uzlaadee un tad suukt var bez vada...

Man ir Electrolux...jaudai (cipariem) ir noziime!
Brendam ir maza noziime. svaiirigi ir jauda un cik ilgi baterija tur..ja veelies suukt bez vada.
nu bezvadniekiem veel taals cellss ejams liidz taam jaudaam, kaadas ir vadeniekiem. Bet eerti ir, tas tiesa. Man arii ir viens no tiem bezvadniekiem.
Brendam noziime ir gan , jo nepeerc taas rotallietinas priekss 3 dienaam. Labas firmas kalpo 3x ilgaak, nekaa kkiiniessu hlami. Arii passas uzlaadejamaas baterijas tur labaak , ja razzotaajs ir labs.
··· Putekļu sūcēji: Rokas putekļu sūcēji ar vadu. lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Putekļu sūcējs paklājam (3)
Iesakiet, kas zina (tiešām ZINA, varbūt - no šajā gadā veiktajiem pirkumiem) daudzmaz labu ekonomiskās klases putekļu sūcēju paklājiem. Sliecos par labu put. sūcējam ar konteineru, bet pārējais šī pirkuma izvēlē ...
Karcher DS 5500 vai DS 5800
Tik nezinu vai iekļausies ekonomiskās klases sadaļā...
Konteineri suuds. It seviskji jau nu ekonomiskajaa klasaa. Maisinji labaak. Esmu tikai un par konteineriem.taads,kaads ir man,LV netirgojas,taapeec nemineesu,bet peerkot ir jaaskataas,kaadi gadzeti naak liidzi,paklaajam vajadziiga turbobirste-obligaati. ··· Putekļu sūcēji: Putekļu sūcējs paklājam lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Putekļusūcēja iegāde (9)
Vēlos nopirkt p.sūcēju,bet nezinu kādu izvēlēties.Bij ar konteineri,nepatika.Jo pec sūkšanas istabā gaiss bij briesmigs.Puteklus filtri diezko neaizturēja.Jūsu ieteikumi??
Man patīk Rainbow uz ūdens bāzes, kuriem vienlaicīgi ir gaisa "mazgāšanas" funkcija un piepilinot dabīgās eļlas sūcot putekļus visa māja smaržo. Man garantija bija 8 gadi un vēl tagad, kad jau 2-tik pagājuši strādā bez problēmām un labi sūc.Var pievienot arī ķīmiskās tīrīšanas funkciju auto salonu tīrīšanai utml. Aizej uz veikalu un izrunā ar konsultantu - kurš patiks un vari atļauties, pērc. mums mājās gandrīz visa elektronika ir Philips
Plaša izvēle gan ar ūdeni,parastie
Galvenais - lai labi sūc..... Klausi Spici, tas vispareizākais risinājums. Es ar ilgi domāju kādu pirkt, pa veikaliem staigāju, līdz uzdūros normālam konsultantam, izklāstīju savas vajadzības - cik liela platība, kāds segums un kādi zvēri mājās, cenu aprunājām un tad ar man lika priekšā variantus. Sīkums :) ··· Putekļu sūcēji: Putekļusūcēja iegāde lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kādu putekļu sūcēju pirkt? (25)
Uz kādiem parametriem jāskatās? Mājās suns,kaķis..putekļu ne pa jokam!Varu atļauties ap 100 latiem. Dalieties pieredzē ,palieliet savējos putekļu sūcējus.
Ar ciklonu ir ērti un labi. Ja ir izcila tīrības mīlestība un daudz brīva laika, var pirkt ar ūdens filtru (tik Karcer) - strādā labi, bet ņemšanās ne pa jokam :( Labāk kādu normālu brendu tomēr. Ir slikta pieredze ar pakreiziem ražojumiem, kas slēdzas ārā un negrib sūkt ne velna :( vislētāko. kapēc? tādēļ ka tie principiāli ne ar ko neatšķiras, ja nu vienīgi ražotājs, patērējamā elektroenerģija, krāsa, darbības principi, filtrs (ūdens, hepas ražotie papīra filtriņi vai vēl trakāk - tie vispār bez filtriem bet ar tur kaut kādu siztēmu). visi šie sūcēji ir (piedod) mēsli galīgie. ņirgāšanās par cilvēkiem. ja tev ir iespēja pērkot ledusskapi dabūt putekļu sūcēju dāvanā - vispār ideāli

suns - kaķis - ar mitru lupatu, slotu tu salasīsi vairāk. un darbibnot jebkuru sūcēju vismaz nebūs tā smirdoņa gaisā kas no sūcējiem nāk (arī no ūdeņiem). tā ka tā
ņem ar papīra maisiem un iepērc tos maisus labi daudz, jo tīrīt auduma maisiņu ir trakāk nekā tīrīt podu - ir gruži kuri negrib tik vienkārši no maisiņa atvadīties, un tad viss saturs parasti sāk līst degunā, kamēr Tu viņu ta sirdīgi purini.

Pērc populāru modeli, lai maisiņi nebūtu jāmaklē pa 3 veikaliem, arī ar garantiju populāram modelim būs vienkārši.

Neieteiktu ņemt nedz tos ar ūdeni (trauks, kurā tas ūdens atrodas, jāmazgā, un tas nav ērti), turklāt viņi smird tā īpatnēji, nedz arī tos ar dažādām turbīnām un gružu savākšanas krūzēm, jo vīni ir kā vecās Hitachi spēļu konsoles - vienreiz izjauksi - nesaliksi.

Putekļusūcējam svarīgi ir hepa filtrs (pakaļā, pie izejošās gaisa plūsmas), bet visādi citi filtri parasti tikai dod vairāk smaku, labāk ja ir tikai tas viens.
Electrolux ZP3510 1600 W internetā par 35 Ls pirms 2 gadiem.
Zaļš, skaists :) viss darbojas ideāli, bet kad noplīsīs neraudāšu un pirkšu nākamo ekonomisko.
Putekļu sūcēja nav vērts ieguldīt naudu :)
Vislabāk ir centrālā sistēma, kad vakuumagregāts stāv tehn. telpā vai garažā un pa māju ir izstaipītas sienās ieslēptās caurules, bet, cik nojaušu, šo gadījumu mēs neapskatam.
Tātad izejot no dotajiem uzstādījumiem absolūti subjektīvi iesaku:
* jauda ne mazāka kā 1200W, būs skaļāks, bet galvenais jau ir sūkšanas efekts,
* gaisa caurplūde ~3600 l/min vai vairāk
* filtrs - gofra (līdzīgi cilindriskajam auto gaisa filtram) ar pusautomātisko vai automātisko attīrīšanos + filtrmaisi (domāju, ka labāk vienreizējie papīra, jo neuzkrājas smaka)
Šādam putekļusūcējam filtrmaisu var likt un nelikt. Parasti liek, lai līdz gofrai nenonāk garās spalvas utt.
Ja sūcējā tiks vāktas mitras dzīvnieku spalvas un netiks uzreiz iztīrīts, tad smirdēs jebkurš sūcējs.
Pats esmu saistīts ar profesionālajiem putekļusūcējiem (krietni virs 100 Ls) bet ir arī sadzīves līnija - paskaļš, dizains nekāds, krāsa melns ar zilu, bet savas funkcijas veic ļoti labi. Cena ~Ls 77 + PVN
··· Putekļu sūcēji: Kādu putekļu sūcēju pirkt? lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Tvaika putekļusūcēji (7)
Vecais putekļusūcējs "noklājās". Jāpērk jauns. Ir doma pirkt tvaika, bet maz ko saprotu. Baigi jaudīgo nevajag - lietošanai mājās. Ir kādi ieteikumi?
Zinu, ka ir tvaika birstes. Bat vai ir tvaika putekļusūcēji - info nav. Lietoju sūcēju ar ūdens filtru. Patīk daudz labāk kā citi. Meita nopirka tādu,kas ar ūdeni,piemēram sūc un visi netīrumi ūdenī,ļoti labi,izlej un izskalo,nekur nekāda ķīpa! vēl viņā ir domāts,ieliet tīrā ūdenī,kādu smarzu,ir speciāli komplektiņi,ieslēdz istaba un lai darbojas teiksim stundu,viņš attīra gaisu un redzot,cik pelēks paliek ūdens,skaidrs ir viens,neviens putekļusūcējs,visus putekļus nesavāc! Gana gan dārgs,bet savai labsajūtai....iesaku! Ar ūdeni mīnuss ir tāds, ka riktēšanās ilga - udeni jāielej, tad putudzēsēju, pēc sūkšanas tie dubļi kaut kur jāizlej. kaste jāmazgā. Ja ūdeni neizliesi - sasmirdēs. Nevar salīdzināt ar modīgajiem centrbēdzes vienkāršības ziņā. Bet citādi man arī udens patīk, tik tas, ka to tā nepaņemsi nejauši ienestos dubļus ātri uzsūkt :(
Par tvaika neko nezinu - tie nebija komerciālie?
Tvaika putekļsūcējs nav tas pats ,kas sūcējs ar ūdeni. Kolosāla ierīce,var tīrīt visu-pat mēbeles,par flīzēm nerunājot....šis aparāts notīra tā,ka izskatās kā jaunas.Tikai pēc notīrīšanas ar lupatiņu jānospodrina. Maksā gan ļoti dārgi,te Austrijā ap 2.000eiras. Un pie reizes tvaiks attīra sejas poras kā saunā. tev šķiet, ka samitrinot (tvaiks) mēslus, tie kļūst vieglāki un izgaist? paši no sevis? ··· Putekļu sūcēji: Tvaika putekļusūcēji lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
iRobots (16)
Labprāt dzirdētu atsaukmes no tiešajiem iRobotu lietotājiem. Protams, interesē konkrēti jautājumi - vai tas aņķīns ir tā vērts? Satīra mēslus labi? Mēbelēm stūrus nenodauza? Tīrīšanas un kopšana izmaksas nav lielākas, ...
Pārkopēšu ko rakstīju tēmā "iRoboti darbībā" gadu atpakaļ:
Darbojas labi, bet ar niansēm:
- darbojas pietiekami ilgi un skaļi, uzkopšanas laikā telpā uzturēties nav diez ko patīkami, attiecīgi vislabāk ieprogrammēt robotu uzkopšanai, kamēr pašu nav mājās;
- jābūt novāktiem visiem sīkumiem no grīdas. Īpaši robotam patīk iepīties lentītēs un mobilofonu lādētāju vados;
- ik pēc pāris reizēm jātīra konteiners, nedaudz retāk visas birstes - ķimerēšanās uz 5-10 minūtēm;

Kopumā laba lieta, darbojas tieši kā solīts - iRobots nenozīmē, ka nevajadzēs vairs lielo putekļu sūcēju darbināt, bet tas būs jādara mazāk.
Neiesaku pirkt divi vienā, jo sarežģītāks , jo vairāk lūzt. Mēdz uzkārties uz vadiem, vai iesprūst šaurās dīvānapakšās, 100% tīrību nedabūt, bet ja ir dzīvnieki mājās tad tīrāks jau gan būs pēc darbošanās ;) Lietoju 531 rombu. Ja istabā ir paklājs, lieliks ieguldījums. Iztīra labi. Ja telpas ir lielas (vairāk par 20kvm) tad diez vai. Ja nav paklāja, tad ērtāk un ātrāk izslaucīt ar birsti. esmu noverojis korelaciju - jo vairak reklame un zombē - jo lielaks draņķis da draņķis tas ir...batarija ātri nolādējas, vairāk pie vada, nekā darbos...savāc pavirši-jo grozās pa vienu un to pašu teritoriju, vells viņu zina, pēc kāda primcipa maina trajektoriju...un labi tas ir tikai tad-ja tu sēdi dīvānā un vadi šo ar pulti.
manos 220 kvadrātmetros - tā ir kā bezjēgas bērnu manta...elektrību patērē vairāk-nekā padara
··· Putekļu sūcēji: iRobots lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
iRoboti darbībā? (8)
Jau gadu mokos ar vēlmi - gribu irobotu. Drausmīgi nepatīk nogurušai vakaros no darba atnākot mājās vēl iespringt par kaķa spalvām un piegružotām grīdām. Ja kādam ir bijusi prakse lietot šo putekļsūcēju, padalieties ar ...
Ir pieredze. Darbojas. Man ne pārāk patīk (jauda maza, sturiem klāt netiek, vajag klāru grīdu, jo mēdz šur tur iestrēgt un apstāties). Normāls putekļusūcējs rulle, bet no otras puses, protams ērti - ejot uz darba ieslēdz un vakarā grīda apmuļļata puslīdz tīra.
Īsi sakot - kā otram putekļusūcējam nav ne vainas, bet reizi nedēļā dabūsi sūkt tomēr ar īsto ...
Domāju iegādāties. Paskatījos, ko tas robots dara, secināju, ka nav jēgas izmest tādu naudu, ja vien tā nav lieka..:)Tur kur tiek klāt iztīra labi, taču tas ir diezgan liels- krēsli jāpaceļ, zem visiem skapjiem nepalien un apdauza mēbeļu stūrus. Lūzis nav (nepilns gads). Tīrīšana it kā nekāda liela problēma nav. Tiek lietots gan tikai vienu vai pāris reizes nedēļā + platība ir maza. Problēma bija izbrīvēt grīdu. lai neiestrēgst un nomenedžēt, lai no sliekšņiem nenokrīt/neuzkaras. Nācās piepirkt arī klāt to ierobežotāju, jeb kā viņu tur sauca. Ja ieslēdz tad, kad esi mājās - drusku besī, tas vienmēr ir tieši tur, kur taisies kāju likt ... ;) Darbojas labi, bet ar niansēm:
- darbojas pietiekami ilgi un skaļi, uzkopšanas laikā telpā uzturēties nav diez ko patīkami, attiecīgi vislabāk ieprogrammēt robotu uzkopšanai, kamēr pašu nav mājās;
- jābūt novāktiem visiem sīkumiem no grīdas. Īpaši robotam patīk iepīties lentītēs un mobilofonu lādētāju vados;
- ik pēc pāris reizēm jātīra konteiners, nedaudz retāk visas birstes - ķimerēšanās uz 5-10 minūtēm;

Kopumā laba lieta, darbojas tieši kā solīts - tas nenozīmē, ka nevajadzēs vairs lielo putekļu sūcēju darbināt, bet tas būs jādara mazāk.
Irobots - Roomba nav vienīgais kas to dara. Pie mums vienkārši populārākais un vairāk dzirdētais. Ir vesela kaudze tādu. Atšķiras tīrīšanas algoritmi, papildus iespējas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Robotic_vacuum_cleaner

Pašam ir tikko iegādāts Roomba 581. Pagaidām -ar darbību esmu mierā. :)
··· Putekļu sūcēji: iRoboti darbībā? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Putekļu sūcēja detaļas (7)
Pārvedot mēbeles, pazudis putekļu sūcēja aizmugures vāciņš ( tur, kur silts gaiss pūšas ārā-atvainojos,nezinu,kā precīzāk pateikt :) ) Jautājums- vai tādu vāciņu (aizbīdni?) var nopirkt kā detaļu? Ja var, tad kur- ...
Lieto bez vāciņa, .Nezinu kā tavam,bet manam vāciņš piesedza izplūdes filtru un viss. ja nesen pirkts, varbut caur garantijas servisu var sabidit, ka pasuta trukstosho detalju no pasha razhotaja ;)
neesmu nekad redzejusi atseviski tadu puteklju suceju rezerves dalju veikalinju :P
Manējam tas vāciņš visu laiku krīt nost. Citreiz lietoju bez vāciņa .
Kādā sadzīves tehnikas remontu darbnīcā tev var dot padomu.
Skatoties kādas firmas putekļusūcējs Tev ir. Visos gadījumos vajadzētu uzzināt šīs firmas autorizēto servisus un tur arī griezties ar šo jautājumu. tas vaacinhs tachu tikia tam puteklju filtram smukuma peec priekshaa...... ··· Putekļu sūcēji: Putekļu sūcēja detaļas lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
labs, mazgājošais putekļu sūcējs tepiķiem. (9)
Vai varat ieteikt labu ar tvaiku, jeb citādi mazgājošu putekļu sūcēju paklājiem, mīkstām mēbelēm, un, būtu labi, ja tas arī tīrītu logus. paldies par padomiem jau iepriekš.
tādu nav (neeksistē) Kirby, zepter, atbilst tavām prasībām, jautajums vai 1..2000ls cena atbilst tavām iespējām... Vot Kirby ir tieši tas kas Tev vajadzīgs, viņš to var tikai pašam jātur rokās! kIRBY VAR NOPIRKT EBAY PAR LS 150- 300, LIETOTU un nav tādam ne vainas! Nav jāpērk par astronomiskām summām jauns!
Bet nu kas ir tas ir, labs jau nu ir gan.
Karcher ir visjaudīgākais (aiz reinbow) sūkšanas ziņā, tb konstrukcija ir tāda ka motors strādā jaudīgāk un sūc vairāk gaisu (pievērs uzmanību - šeit neiet runa par tīrīšanu - viņi visi (tb tradicionālie putekļusūcēji) gandrīz NEKO netīra, tikai sūc gaisu un sūc iekšā ķipa tos netīrumus, kurus cilvēks patiesībā spējīgs savākt ar slotu un mitru lupatu). Par thomas esmu dzirdējis ļoti sliktas atsauksmes - pirmkārt jau tie mazgājošie visi ir ļoti sarežģīt paša agregāta tīrīšanā un apkopšanā (jāskalo bunduļi, šļūtenes utt) turklāt esmu redzējis tomasus, kurus saimnieces ir aizmirsušas ķipa laicīgi iztīrīt (piemēram filtru aiz motora pēc dzīvokļa uzkopšanas) un kuros tie netīrumi sastājas un smird tā ka elpu rauj ciet. Nesaku ka esmu pedants taču pret dažām smakām arī man vēmiens nāk - piemēram ja pie cilvēka mājās ir vairāk kā pieci kaķi (reiz biju tādā ūķī - reāli gandrīz apvēmos) un reiz vienai sievietei tā arī uzprasīju - kas jums te TĀ smird? - uz ko viņa nelaimīgi atbildēja - tomass - aizmirsusi iztīrīt filtrus AIZ motora

ja tev vajag putekļusūcēju tad jā - vai nu kirby vai nu nemoci sevi un ekonomē naudu un tīri ar rokām. jāsaka ka kirby ir slinko variants: uzliec koridorī paklāju un tīri to reizi pāris mēnešos un dzīvesvietā netīrumu mazāk
··· Putekļu sūcēji: labs, mazgājošais putekļu ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu