Kādu putekļu sūcēju pirkt?

Uz kādiem parametriem jāskatās?
Mājās suns,kaķis..putekļu ne pa jokam!Varu atļauties ap 100 latiem.
Dalieties pieredzē ,palieliet savējos putekļu sūcējus.

Jautā vilcenessmaids 2011-04-04 17:25

lykke (2011-04-04 17:29)    1 vislētāko. kapēc? tādēļ ka tie principiāli ne ar ko neatšķiras, ja nu vienīgi ražotājs, patērējamā elektroenerģija, krāsa, darbības principi, filtrs (ūdens, hepas ražotie papīra filtriņi vai vēl trakāk - tie vispār bez filtriem bet ar tur kaut kādu siztēmu). visi šie sūcēji ir (piedod) mēsli galīgie. ņirgāšanās par cilvēkiem. ja tev ir iespēja pērkot ledusskapi dabūt putekļu sūcēju dāvanā - vispār ideāli

suns - kaķis - ar mitru lupatu, slotu tu salasīsi vairāk. un darbibnot jebkuru sūcēju vismaz nebūs tā smirdoņa gaisā kas no sūcējiem nāk (arī no ūdeņiem). tā ka tā

Ievsuks (2011-04-04 17:34)      Jāskatās,lai sūkšanas jauda nebūtu maza.Es pagāšgad nopirku SAMSUNG putekļu sūcēju ar jaudu 1600W.Esmu apmierināta.Un maksāja zem 100 Ls

arturka (2011-04-04 17:35)  1   man ir thomas un wax, abiem diviem ir ūdens filtri, plus thomasam ir gaisa mitrinātajs
maz lietoju i nevaru pateikt kas labāks

cilveex (2011-04-04 17:45)      Mūsdienu sadz. tehnika ar nodomu tiek projektēta nesalūzt... divus gadus.
Ņemt vērā? Ērtību. Jo jaudīgāks, jo skaļāks. Krāsu. Vai piestāv sunim. Tā nav 80 gadu japāņu vai vācu tehnika, kura principiāli nelūzt, kā mans Rīgas 92 pirktais jau tad lietotais teļļuks šarps. Cik gadi pagāja? 19? Nekas nav noticis kineskopniekam. Tikai pults bija jānomaina.
Ražot jau māk, ja grib. Piekrīt lykke.

Skaidrite_Leeninna (2011-04-04 17:58)      Ir Philips ar 11 gadu stāzu un AEG ar 6 gadu stāžu, abi darbojas bez problēmām, bet jāpiekrīt lykke par suņa spalvu smaku.

Ezjule (2011-04-04 18:00)      Jauda 1400-1600 un ar turbobirsti. Savējo pirku par Ls70 , Godam kalpo jau 6-us gadus ( Man mājās ir balts kaķis)

mymra (2011-04-04 18:03)      Pilniigi raudaat gribas. Bij man labs puteklju suuceejs. Laikam leishu razhojuma, padomijas laiku. Nobira. Nu jau nez cikus esmu proveejusi, bet taadu suukshanas atdevi neesmu baudiijusi. / te runa par putekljiem/:D
Tagad iz Filips, ar auduma maisinju. Bet tas nav tas.

selnija_ (2011-04-04 18:15)      Mans lētais aurelija 7 gadus nostrādāja, kamēr pakāpeniski viena pēc otras plastmasas daļas nolūza tik daudz, ka apnika un izmetu. Motoram nekāda vaina nebija. Tā ka nepērc tik dārgu -100 ls:( Man arī vajag jaunu, pašpikošu ieteikto info.

karbonaade (2011-04-04 20:02)      Nu tā. Man ir ko teikt :D
Pirmais - noteikti turbo (vai kā viņu) birste, nu tā, kur viss griežas un birstītes grozās. Pašai mājās garspalvains mošķis, uz savas ādas (paklājiem) pārbaudīju, kāda atšķirība.
Otrkārt – man paveicās, es nopirku aparātu ar IZBERAMU konteineru - attaisa plastmasas suuu vaļā un pa taisno misenē iekšā. Ne ar maisiņiem jāņemas, ne jāpērk, ne jāmēģina kaut kas kaut kur iestutēt. Ja paliek nesmuks un netīrs - palieku zem krāna un viss atkal spīd :)
Treškārt – manējam ir pašattīrošie filtri.
No kā secinām - jā sākumā bija dārgs pēc vella, bet ietaupījums un jebļa krietni mazāka. Nu labi, vēl tur šādas tādas ekstras - vads, kas pats sevi savāc, pogas nevis uz aparāta, bet uz kāta..., bet tam nav izšķirošas nozīmes. Savējam es ievērtēju tieši birsti un konteineru. Īpaši, ja paskatos, kā mocās tie, kam ir ts ūdens filtri, kad viss saiet šķirbās un jābirstē ar birsti ārā, a ja pēc katras reizes neizbirstē, tad smird visa māja :D

Ak jā sliktais - divas garantijas jau ir bijušas. Jācer, ka izturēs vēl divus gadus :D

wolands (2011-04-04 20:18)  2 1 Ar ciklonu ir ērti un labi. Ja ir izcila tīrības mīlestība un daudz brīva laika, var pirkt ar ūdens filtru (tik Karcer) - strādā labi, bet ņemšanās ne pa jokam :( Labāk kādu normālu brendu tomēr. Ir slikta pieredze ar pakreiziem ražojumiem, kas slēdzas ārā un negrib sūkt ne velna :(

nenopietninopietna2 (2011-04-04 21:23)      Esmuapmierināta ar savu Dyson. Bet cena gan viņam... Bet atmaksājās, jo filtri nav jāpērk un jauda liela! Garantija 5 gadi.

Hara (2011-04-04 21:50)    1 ņem ar papīra maisiem un iepērc tos maisus labi daudz, jo tīrīt auduma maisiņu ir trakāk nekā tīrīt podu - ir gruži kuri negrib tik vienkārši no maisiņa atvadīties, un tad viss saturs parasti sāk līst degunā, kamēr Tu viņu ta sirdīgi purini.

Pērc populāru modeli, lai maisiņi nebūtu jāmaklē pa 3 veikaliem, arī ar garantiju populāram modelim būs vienkārši.

Neieteiktu ņemt nedz tos ar ūdeni (trauks, kurā tas ūdens atrodas, jāmazgā, un tas nav ērti), turklāt viņi smird tā īpatnēji, nedz arī tos ar dažādām turbīnām un gružu savākšanas krūzēm, jo vīni ir kā vecās Hitachi spēļu konsoles - vienreiz izjauksi - nesaliksi.

Putekļusūcējam svarīgi ir hepa filtrs (pakaļā, pie izejošās gaisa plūsmas), bet visādi citi filtri parasti tikai dod vairāk smaku, labāk ja ir tikai tas viens.

nenopietninopietna2 (2011-04-04 21:58)      Hara, acīmredzot nezini kādi ir Dyson putekļu sūcēji. Viņiem, nav ne papīra filtri, nedz drēbes maisi, nekas nav jāpurina..., un putekļi nav jārij! :)

orange (2011-04-04 21:59)    1 Electrolux ZP3510 1600 W internetā par 35 Ls pirms 2 gadiem.
Zaļš, skaists :) viss darbojas ideāli, bet kad noplīsīs neraudāšu un pirkšu nākamo ekonomisko.
Putekļu sūcēja nav vērts ieguldīt naudu :)

Marylou (2011-04-05 08:40)  1   man ir dārgs. tāpēc, ka ir mīkstais segums lielā platībā, tam vajadzīgas birstes ne jokam, lai savāktu gružus.
tomēr nekas labāks par ūdeni un lupatu nav izdomāts!
jebkuram putekļu sūcējam (ne profesionālajam) ir viena nelāga īpašība, - visus gružus tas "izlaiž" caur motoru, un atdod atpakaļ tīrajā gaisā, tieši tos nejaukos, mikroskopiskos putekļus, ar kuriem tieši vajadzētu sūcim cīnīties. tātad, ja gribas naudu izdot, tad vislabākā ir lētākā lieta.

DKW (2011-04-05 09:34)    1 Vislabāk ir centrālā sistēma, kad vakuumagregāts stāv tehn. telpā vai garažā un pa māju ir izstaipītas sienās ieslēptās caurules, bet, cik nojaušu, šo gadījumu mēs neapskatam.
Tātad izejot no dotajiem uzstādījumiem absolūti subjektīvi iesaku:
* jauda ne mazāka kā 1200W, būs skaļāks, bet galvenais jau ir sūkšanas efekts,
* gaisa caurplūde ~3600 l/min vai vairāk
* filtrs - gofra (līdzīgi cilindriskajam auto gaisa filtram) ar pusautomātisko vai automātisko attīrīšanos + filtrmaisi (domāju, ka labāk vienreizējie papīra, jo neuzkrājas smaka)
Šādam putekļusūcējam filtrmaisu var likt un nelikt. Parasti liek, lai līdz gofrai nenonāk garās spalvas utt.
Ja sūcējā tiks vāktas mitras dzīvnieku spalvas un netiks uzreiz iztīrīts, tad smirdēs jebkurš sūcējs.
Pats esmu saistīts ar profesionālajiem putekļusūcējiem (krietni virs 100 Ls) bet ir arī sadzīves līnija - paskaļš, dizains nekāds, krāsa melns ar zilu, bet savas funkcijas veic ļoti labi. Cena ~Ls 77 + PVN

av2 (2011-04-05 09:58)      labas firmas, un taadu, kam nevajag tos maisus, papiira.Piemeeram - Dyson.

lykke (2011-04-05 13:02)      ha ha ha ... sienā iebūvētais ... pisec vnk

interesanti zināt - kāda atšķirība - sienā iebūvēts vai parasts pie ledusskapja dāvanā piemestais ... . tikai tik daudz ka ir centrālais sūknis kaut kur motortelpā un trubas sienās. bet kad jāsāk sūkt, tad tāpat ir jāņem parastā gofrētā šļūtene (tā pati, kuru var iespraust ūdens sūcējā, karšerī, vai parastā elektroluks sūcējā) ar parasto uzgali (oi oi, ja vēl uzgalī ir iemontēts štrunts kurš griežas tā paša gaisa ietekmē vai ar motoriņa palīdzīgu un efektīvi uztin visu drazu un nobloķē pats sevi) un jāsāk dragāt pa māju - saulainu taciņu :DDD

pilnīgi garām

uzreiz saku - nopērc slotu un paņem vecu t-kreklu lupatas vietā un dragā pa māju - tikpat labi

protams ja gribi izcelties - vari pirkt visu, ko tev te iesaka - irobotus, sienā iebūvētos, hepa cikliskās filtrēšanas, papīra maisus, drēbju maisus - vienalga rezultāts viens

es tev saku - pērc slotu un lupatu un nebūsi zaudētāja. varu pierādīt ja vēlies. vispār - acis kvadrātā būs (bet tikai privāti un tikai ja tevi tas tiešām interesē - nav vēlēšanās izklaidēt visus pēc kārtas ponta pēc)

a vispār - man dziļi po, ko kurš pērk un kā un ar ko (ne)tīra savu dzīvesvietu :DDD

uno15 (2011-04-28 01:12)      Electrolux ir vislabākais, arī klusākais....viennozīmīgi...un arī jauda ļoti laba un pietiekoša...kalpo jau vairāk kā 10 gadus. Oxygen Z5515. tagad gan tas modelis noteikti vairs netiek ražots, bet noteikti ir skaistāki un modernāki modeļi zem 100ls nopērkami. Ja nesūksi būvgružus un celtniecības putekļus un laicīgi filtrus mainīsi problēmu nebūs....

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu