Kur var nodot saplestus telefonus, datorus, televizorus Venspili?

Sigvarts60      Painteresējies - Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts”
Iedzīvotāji šķirotos atkritumus var nodot dalīto atkritumu pieņemšanas laukumos – Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a katru dienu, izņemot pirmdienas, no plkst. 10.00 līdz 19.00.
Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” nodarbojas arī ar bīstamo atkritumu apsaimniekošanu. Apsaimniekojam elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumus; dienasgaismas lampas; akumulatorus; baterijas un riepas; kā arī neizmantotos medikamentus. Atsevišķi iespējams vienoties arī par citu bīstamo atkritumu savākšanu. Fiziskās personas bez maksas videi kaitīgās preces var nodot dalīto atkritumu pieņemšanas laukumos, kā arī uzņēmuma un Ventspils pašvaldības rīkotajās izbraukuma akcijās. Juridiskās personas videi kaitīgās preces var nodot Saules ielā 124, Ventspilī. Par azbestu saturošu atkritumu apsaimniekošanu jāvienojas atsevišķi.
2021-07-02 12:20

MegaPixels    1 Varu padalīties ar savu pieredzi - Jūsu nosauktajās ierīcēs esošās mikroshēmu plates (izņemtas no ierīču korpusiem) pieņem vairums metālllūžņu uzpirkšanas kantoru (piem. Eurolom). Viens otra arī akumulatorus. Samaksa pēc svara. Bagāts jau nekļūsi, bet kaut kas taustāms jau sanāks. 2021-07-05 16:43

Līdzīgi jautājumi
LED televizori (47 atbildes)Televizora ekrāns palika tumšāks, (5 atbildes)Televizora izvēle (7 atbildes)Televizoru nodošana pret samaksu (14 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu