Saldētava strādā, bet augša silta

Saldētava saldē labi, bet augša nesaldē, gaisma deg, durvju signāli arī strādā

liepaja71      Lai spečuki uzpilda freonu...

1949run      termo regulators bojāts

typhoo    2 Freons iet prom.
Uzpildiishana buus tikai kaa plaaksteris, veltiiga naudas izskjieshana.
Speciaalistam jaatrod nopluudes ceelonis, vieta un jaaveic attieciigs remonts, ja tas ir iespeejams.
Proceess visdriizaak nebuus leets, ap 100 un vairaak eur. Iespeejams lietderiigaak ir izskatiit jauna ldusskapja iegaadi.
Protams, var uzlodeet ventili, uzpildiit tas buus ap 60 eur, bet jaareekjinaas ka uzpilde buus jaaveic regulaari. Ik pa dazhiem meeneshiem, jo nopluudes avots netiks noveersts. Vienkaarshaaka bojaajuma remonta gadiijumaa tiks noblokjeeta malas apsildes kontuura(jo taa ir visbiezhaak pie vainas un ledusskapim sviidiis mala.

Ezjule  1 1 Pēc viena ledusskapja 3x remonta 2 nedēļu laikā pieturos pie principa, ka ledusskapis pēc garantijas periodā vairs nav remontējams.

typhoo      Apmeeram taa. Kaa man teica meistars, tagad ledusskapji zem 800 eur ir nekas. Ja sabojaajaas, praktiski neremonteejami.
Ap mineeto summu paraadaas ilgspeejiigie materiaali un risinaajumi.

janisb    1 tāds nieks kā modelis piemirsies... ja vien nav ar diviem kompresoriem, tad termostats/elektronika gļuko...

JurisK      Ja kompresors strādā visu laiku - freons(lai gan visdrīzāk tas vairs nav freons, freons jau labu laiku aizliegts) beidzies, ja apstājās - janisb variants. janisb variantā remonts nav pārāk dārgs un sarezģīts, ja tik pieejamas detaļas. Vēl - parbaudi durvju blīvgumiju, vai ir pietiekosi blīva, iespejams varēs tikt cauri ar durvju eņģu pieregulēšanu. Jebkurš ledusskapis, ja tas nav mehāniski sabojāts, ir ļoti ilgmūžīgs, 10 gadi - sīkums. Tada tā viņa konstrukcijas un izmantoto materiālu īpatnība.

Viliendi      Defektu var izmantot kā efektu- apakšā uzglabāt produktus, bet augšā var uzsildīt!

av2      radiators (condenser ) aizmuguree /apakssaa tiirs no putekllu "segas" ? Un ja "freons" ( refrigerant) kur tek/kuup aaraa, ir tak elementaars detektors, ar ko paarbaudiit.
Bet nu piekriitu, ka muusdienu sadziives tehnika daudzmaz ok ir tikai riktiigi daargaa gala. Paarejaa , leetaa , ir....kaa paveiksies. Kkiiniessi tak cep to vissu :(

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu