Ledusskapja remonts

ledusskapja remonts foto attēls

Ledusskapja remonts - jautājumi un diskusijas

Ledusskapja kompresors (6)
ieslēdzoties skaļi rūc,skrūves atlaistas ,kas vēl par vainu?
Ar jautātāju laikam kā tajā reklāmā nesen:
- Nopirksim jaunu.
- Es salabošu...
- Nopirksim taču jaunu !
- Es salabošu...
:)
Stravu vari izmerit ? Visslabvelīgaia variants - kompresors nevar palaisties (kas ar palaišanas releju, kondensators) Tomēr visticamāk - komp. pa galam. Kāda apkartēja gaisa temperatura kur atrodas ledusskapis? Kā parasti-partizāni neizpaužas aprakstos... tips,modelis,gads,iegādes laiks?... Kāda truba skaras klāt, kur nevajag! Protams, ja gultņi veseli! :) Sorry! Tas, ja ir jau iegriezies! Bet, ja pat nekust, tad "garais" jau paskaidroja! :) ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapja kompresors lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapim Snaige nedarbojas apgaismojums atverot durvis. (6)
Lampiņai kvēldiegs vesels. Nav saprotams,kā tiek ieslēgta lampiņa,ja durvis tiek atvērtas. Slēdzis nav redzams.
Izskatās ka gerkona slēdzim būs pienācis gals. Angļu mēlē - reed switch. Parasti tiek iebūvēts kkur kontroles paneļa tuvumā. Bet vai pats saldētājs (kompresors) darbojas ? Nomaini lampiņu! Lemonā, Argusā var atrast kādu gerkonu. Manām Snaigēm parastie kontakti, laikām pēdējā laikā sākā likt gerkonus. Kaut kā neticās ka kāds tur herkona relejus bāzīs iekšā tādam aparātam. Meklē vien uzmanīgāk slēdzi. Vai ar pašu patronu lampiņai viss kārtībā? ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim Snaige nedarbojas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pati gumija varētu maksāt ap 20 EUR. Gumiju viegli var nomainīt pati (s). Rīgā gumiju varēja nopirkt blakus VEF teritorijā, bet protams labāk pajautāt Google konkrētas firmas leduskapja markas pārstāvniecības firmu ... man bija ledusskapis Snaige, kādus gadus 5 atpakaļ gumija latos maksāja ap12 vai 14 Ls. Vēlu veiksmi! :) Varbūt var pielāgot saimniecības preču veikalos nopērkamās logu blīvējamās gumijas. Profili tām dažādi. Ka tikai biezums pas. Skatoties kāds ledusskapis. Jaunie jau parasti tikai garantijas laiku vien nokalpo. Ne tā kā vecos labos laikos,kad ledusskapji,tāpat kā mašīnas,kalpoja pat vairāk kā 20 gadus.😀 Lētāk nopirkt jaunu...Nu tik tiešām.Naff ko māžoties!...:) kurš ta šajos laikos leduskapim gumiju maina.visi uzreiz nopērk jaunu skapi un miers mājā atkal 10gadus :) ··· Ledusskapja remonts: Cik apmēram maksā ledusskapim... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Saldētava strādā, bet augša silta (9)
Saldētava saldē labi, bet augša nesaldē, gaisma deg, durvju signāli arī strādā
Freons iet prom.
Uzpildiishana buus tikai kaa plaaksteris, veltiiga naudas izskjieshana.
Speciaalistam jaatrod nopluudes ceelonis, vieta un jaaveic attieciigs remonts, ja tas ir iespeejams.
Proceess visdriizaak nebuus leets, ap 100 un vairaak eur. Iespeejams lietderiigaak ir izskatiit jauna ldusskapja iegaadi.
Protams, var uzlodeet ventili, uzpildiit tas buus ap 60 eur, bet jaareekjinaas ka uzpilde buus jaaveic regulaari. Ik pa dazhiem meeneshiem, jo nopluudes avots netiks noveersts. Vienkaarshaaka bojaajuma remonta gadiijumaa tiks noblokjeeta malas apsildes kontuura(jo taa ir visbiezhaak pie vainas un ledusskapim sviidiis mala.
tāds nieks kā modelis piemirsies... ja vien nav ar diviem kompresoriem, tad termostats/elektronika gļuko... Pēc viena ledusskapja 3x remonta 2 nedēļu laikā pieturos pie principa, ka ledusskapis pēc garantijas periodā vairs nav remontējams. Lai spečuki uzpilda freonu... termo regulators bojāts ··· Ledusskapja remonts: Saldētava strādā, bet augša... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ledusskapim karst durvis un gumijas (7)
Ledusskapim karst durvis un gumijas ko darīt, ko tas nozīmē vai tas var būt bīstami!
Durvju raamis (nevis pashas durvis) ledusskapim var buut (un tam ir jaabuut) siltam un droshi vien uzsilda arii tam pieguljosho gumiju. Jautaajums vai to var uzskatiit par karsshanu.
Durvju raamii ir iestraadaata apsildes kontuura lai nesviistu durvju raamis starp saldeetavu un aukkstuma skapi (kaa tas ir biezhi noveerojams taa sauktajiem second hand ledusskapjiem no aarzemeem kur taa biezhi vien ir bojaata un noglushiita) Un shii apsildes kontuura saildaas no taa pasha ledusskapja aizmugures radiatora.
Varbuut ja tas ir izteikti silts (karsts) tad kaut kas nav kaartiibaa ar sho apsildes kontuuru. Tas ir jaaprasa ledusskapju remonta speciaalistiem.
Maneejam ledusskapim taa silshana ir knapi sajuutama, ar roku pataustot var just, ka ir knapi siltaaka par paareejo metaalu.
Nupat nesen lasīju, nodegusi māja, sākās no ledusskapja aizdegšanās, nu nekādi nevarēju izdomāt kā var aizdegties ledusskapis, nu ir atbilde skaidra, gadās arī tā. Bieži vien ledusskapis ir "iespiests" un tam nav nepieciešamās gaisa apmaiņas iespējas.
Vēl arī bieza ledus kārta saldētavā. Jo tā biezāka, jo vairāk nākas to saldēt. Motors strādā intensīvāk - lielāka slodze, tas vairāk silst, arī elektoenerģijas patēriņš pieaug. Vēl ir iespēja, ka l/sk "mugura" ir pārklāta putekļiem. Tad arī tas var pastiprināti silt.
Lai gan, manā praksē, nav gadījies sastapties, ka tieši durvis silst.
Īsais kaut kur, vajag elektriķi, labāk nelieto kamēr noskaidrosi kas par lietu, pat ja neaizdegsies tad iespējams sāks gruzdēt un var saindēties no dūmiem.
Ledusskapim drīkst karst tikai aizmugurē radiātors pa kuru viņs izvada siltumu, pārējais ja karst tad nav labi
saldeetavaam radiators ir saanu siena kura ir silta, bet par durviim un gumijaam gan nebiju dzirdeejis un nevaru iedomaaties :) ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim karst durvis un... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ledusskapim pēc atkausēšanas pārstāja strādāt augšējā kamera... (16)
Ledusskapis "ZANUSSI ZRB 29NA" pēc saldētavas apaugšanas ar sniega kārtu tika atslēgts no strāvas, lai atbrīvotos no liekā sniega. Rezultātā ieslēdzot LSkapi vairs nedarbojas augšējais nodalījums, bet apakšā saldētava strādā. Kas varēja...
Iisti viiri bekapus netaisa/manuaaljus nelasa! :D


http://www.manualslib.com/manual/662031/Zanussi-Fridge-Freezer.html?page=8

https://www.youtube.com/results?search_query=Fridge+is+Warm+but+Freezer+is+Cold&nohtml5=False
Nu pati jau taa pat nesataisiisi, jaasauc meistars. Man naaca meistars izjauca pusleduskapi un tur kaut kur aizmugureejaa dalja bija sakraajies uudens (peec atsaldeeshanas). Oh...nu Youtobe ir Dievu Dievs....es tur atradu kaa atveert veljas mashiinas durvis, ir nolauzts durvju rokturis :-)) Freona uzpildiishana maksaaja kaadus 10-15 latus (tas bija veel latu laikaa) Piebildiishu, ka freons bija tikai jaapapildina, nevis jaauzpilda pilniibaa. Cena tiek reekjinaata peec uzpildaamaa freona daudzuma.
Jaa manaa variantaa uzpildes ventilis jau bija ustaadiits, piedevaam durvju malas apsildes kontuura bija likvideeta, kas liecinaaja par saakotneejo probleemu tajaa. Ledusskapis bija pirkts no second hand veikala ar taa deeveetajiem "transporteeshanas" defektiem.
Jebkuraa gadiijumaa, mees te varam virtuaali apspriest iespeejamos defektus un to noveershanu, bet galavaardu taapat pateiks meistars.
Kas attiecaas uz ieruuseejushu gultni veljas mashiinai, tas liecina par to, ka gultnja bliivsleegs vairs nepilda savas funkcijas. Un jaasak ar to, citaadi jaunais gultnis piedziivos to pashu.
Oi aizmirsu pasaciit, ka uzpildes ventilis ir parasti kaut kur pie kompresora, uzlodeets uz kaadas curuliites gala. Ja nav, tad tur jaabuut vnk aizlociitam un aizlodeetam cauruliites galinjam. ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim pēc atkausēšanas... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Meklē to kādā ledusskapju remont darbnīcā, servisā. Lemona centrā vari arī aplauzties, tur puse ir ļoti zinoši, bet otra puse galīgi zābaki. Labāk ieteiktu meklēt Argus. Tur džeki jēdz ko dara :) Ebay Kāpēc domā ka termoregulators vainīgs? Tik pat labi var būt kompresors beigts, drošinātājs izsists, "freona" trubiņa pušu... viss atkarigs no leduskapa izmera un modela. ja leduskapis ir no 25-45 gadu vecuma tad man ir attiecigs termoregulators.nesaju lidzi katru dienu! ··· Ledusskapja remonts: Kur nopirkt termoregulatoru... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ledusskapis saldē bet neslēdzās ārā termoregulātoru nomainīju taspats (5)
vai kāds zin ko darīt ja ledusskapis saldē bet neslēdzās?Nomainīju trīs temoregulātorus ,tas pats.Augšējā kamera pat pie -3 turpina darboties,saldētavā -20
Freons iet pie beigaam. Sisteemaa nepietiek spiediena un spiediena sleedzis nesleedz laukaa. Meklee meistaru un tas pateiks vai ir jeega remonteet. Preteejaa gadiijumaa peec laicinja izbeigsies. Man jau šķiet, ka ledusskapji īpaši nepadodas remontēšanai. Pati vienam 3x saucu prof. meistaru no darbnīcas. Tāpat beigu rezultātā nācās pirkt jaunu ledusskapi. Ja noņem vispār nost termoregulātoru, tad ar darbojas? Reāli termoregulātors saslēdzoties arī ieslēdz, bet var gadīties, ka ieslēgšanās notiek citā vietā, takā būtu jāzina kas par leduskapi un tad ko varētu vieglāk pateikt. Kāda automātika, cik gudrs. utt. Ne vienmēr vajag ķerties pie mainīšanas, it sevišķi ja nav pārliecības, ka vainīgais ir tieši tas mezgls. Es nopirku tādu ,kas ieslēdzams kontaktā un tad pats uzregulē cik bieži ieslēdzas un cik min saldē ,nu jau kādu mēnesi ir miers,kad nobeigsies,pirkšu jaunu.Veikalā maksā 4 eiro ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapis saldē bet neslēdzās... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nepieciešams info par ledusskapjiem no remonta viedokļa (6)
Tā kā ir doma nomainīt veco ledusskapi, tad nav informācijas kādu ražotāju labāk ņemt vai labāk neņemt no šāda aspekta un vadoties no radinieku pieredzes. Pieredze ir tāda, ka šiem sabojājās samērā jauns (~3 gadus vecs) SAMSUNG ledusskapis...
aizej uz darbnīcu un apvaicājies, kādus modeļus visbiežāk remontē...man neviens ledusskapis nav plīsis un radiem paziņām arī, kaut gan modeļi dažādi, dažus pat strādājošus esmu sagriezis lūžņos Snaige.....bija ilgu laiku pārstavniecība un remonts Artilērijas ielā, vai tagad vēl tur ir , nezinu,....bet viss ir dabūnams, un remontējams, jo braļukasi ir tak tepat, 150 km attālumā ! Snaige darbojas gadu desmitiem. Tagad, protams, kvalitāte sliktāka, bet tā ir ar visiem ražotājiem - savulaik viens meistars stāstīja, ar ko jaunie atšķiras no ražotāja ekonomijas un reālās ilgmūžības samazināšanās viedokļa. Acīmredzot, samtisungs no tādiem arī bija. Vienkāršāk ir izvēlēties ledusskapjus, kas pēc 3 gadiem nav jāremontē.
Lietoju Wirpool. Nekādu remont, desmitais gads.
··· Ledusskapja remonts: Nepieciešams info par... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapja plauktiņiem nolūzušas plastmasas detaļas (10)
sveicināti, zinošie! ledusskapim stikla izmērs 28x50,5 cm salūza tīrot plasmasas uzmavas. KuR Rīgā vai internetā var meklēt jaunas. tāpēc jau neies pirkt jaunu ledusskapi, vai ne?
Man saldētavas kastei arī nolūzis pamatīgs gabals priekšā, veidojas ledus nevietā un gribot negribot turpinam laust. Izmēru tagad nezinu, bet Slenija, ja tur ir arī sladētavu kastes veselas, tad padod ziņu. Mums sētā izlikti /izmesti ledusskapji, varu apskatīt iesaku apskatiities 1000 sikumos jeb uz latgales tirdzinja Ir veselas! Brauciet pie manis! vietas kur pienem nolietoto tehniku var atrast sev vajadzigom izmeru.un par kapeikam ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapja plauktiņiem... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu