Ledusskapja remonts

Ledusskapja remonts - jautājumi un diskusijas

Ineta, Tu par .....ledusskapi te, vai ko? :) The water inlet valve is an electronically operated device that connects the household water supply to your fridge if you have an icemaker and/or water dispenser. This valve is usually located at the back of the fridge near the bottom. It supplies water to the dispenser and water the icemaker. Nē, Epifānij . Laika handikaps, lai paspētu nezaudēt pirkstu ir vismaz nedēļa kopš īstas strutainas infekcijas attīstības . Kura vēl nemaz šodien nav strutaina un varbūt pat nav infekcija. Šodien ir nepareizi veikta ķirurģiska manipulācija , iespējams , imūnkompromitētam pacientam. Sirdsmiera un dzīves kvalitātes dēļ -ķirurga konsultācija tuvāko 1-3 dienu laikā ij vysa dzīsma Jūs neticēsiet , bet teorētiski arī kājas pirkstu var nolaist līdz strutainai infekcijai un tīri teorētiski līdz sepsei. Aizej pie ķirurga , lai viņš tev pasaka, ka nebija jānāk sīkuma dēļ. Un kvalitatīvi antiseptiski apstrādā-1. apstrādei pēc ķirurģiskas manipulācijas jābūt sertificētā medicīnas iestādē pie ķirurga (medmāsiņas, bet viņš uzmet aci). Pietūkums pēc manipulācijas pie podologa ir komplikācija, nevis norma replacing the 3 way valve on dual evaporator refrigerator
https://www.appliancejunk.com/forums/index.php?topic=19294.0
··· Ledusskapja remonts: Kur atrodās vārsts, kas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Jauns ledusskapis neslēdzās ārā (12)
Beko csa270m31wn termostats uzlikts uz 2. Darbojas,bet neizslēdzas. Ledusskapis ir pilnīgi jauns. Kur meklēt problēmu un kā risināt?
Garantijas gadījums - vērsties pie pārdevēja. Zvanām, stāstām, ... aktīvi darbojamies. Bet varbūt viņam nemaz nav jāslēdzas ārā? Tas taču ir iebūvējamais ledusskapis, kuru pat nevajag atkausēt... Man arī ir līdzīgs un, faktiski, visu laiku strādā. Es kaut kā iedomājos, ka tā arī jābūt. Un kā ar saldēšanu?Ja saldē normāli-vainīgs termoslēdzis,ja nesaldē vai vāji saldē-par maz freona-tur jau ož pēc garantijas remonta-kaut kur ir noplūde.Tad labāk vērsties pie pārdevēja-varbūt iedos citu. Jauns vēl, spēka daudz,- lai pastrādā...🙂 Japarunā ar kaimiņu! Varbūt viņš palīdzēs..... ··· Ledusskapja remonts: Jauns ledusskapis neslēdzās ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ledusskapis saldē īsu brīdi. (5)
Ledusskapis saldē īsu brīdi. Kad apmēram gājis kādu stundu, pārtrauc saldēt. Atslēdzam no elektrības uz apm. 15 min. Slēdzam atkal iekšā.Paiet brīdis un atkal atslēdzas,tā visu laiku. Ledusskapī viss atkūst,sasalst, ...
Jāatslēdz uz diennakti. Ja pēc tam nestrādā, tad jāsauc meistars. Šajos laikos pat vienam ražotājam ir tik daudz dažādu modeļu,ka pat sākt minēt iespējamās vainas ir bezjēdzīgi. Bez"čamdīšanas"neiztikt... Paziņa ,ar citu vainu,darbina caur laika releju-atrada apmierinošu režīmu... Par ekonomiskumu un izturētību,protams,runas nav. Cik gadu ledusskapim ? Dzertu kafiju, būtu biezumi pēc kuriem varētu izzīlēt vainu, bet diemžēl dzeru tēju no maisiņiem. A speciālistu izsaukt ir grūti? Vainu var noteic speciālist kurš nodarbojas ar ledusskapjiem. Citi tehniskie spešalisti var kļūdīties niansēs. Es domāju, ka manējam ledusskapim ar, devējs beigts vai relejs, a izrādījās kompresors. Es izmantoju pielikumu ss.lv un labs meistars bija. https://youtu.be/BYdCp3M7Pfs ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapis saldē īsu brīdi. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Saldētava strādā, bet augša silta (9)
Saldētava saldē labi, bet augša nesaldē, gaisma deg, durvju signāli arī strādā
Freons iet prom.
Uzpildiishana buus tikai kaa plaaksteris, veltiiga naudas izskjieshana.
Speciaalistam jaatrod nopluudes ceelonis, vieta un jaaveic attieciigs remonts, ja tas ir iespeejams.
Proceess visdriizaak nebuus leets, ap 100 un vairaak eur. Iespeejams lietderiigaak ir izskatiit jauna ldusskapja iegaadi.
Protams, var uzlodeet ventili, uzpildiit tas buus ap 60 eur, bet jaareekjinaas ka uzpilde buus jaaveic regulaari. Ik pa dazhiem meeneshiem, jo nopluudes avots netiks noveersts. Vienkaarshaaka bojaajuma remonta gadiijumaa tiks noblokjeeta malas apsildes kontuura(jo taa ir visbiezhaak pie vainas un ledusskapim sviidiis mala.
tāds nieks kā modelis piemirsies... ja vien nav ar diviem kompresoriem, tad termostats/elektronika gļuko... Pēc viena ledusskapja 3x remonta 2 nedēļu laikā pieturos pie principa, ka ledusskapis pēc garantijas periodā vairs nav remontējams. Lai spečuki uzpilda freonu... termo regulators bojāts ··· Ledusskapja remonts: Saldētava strādā, bet augša ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ledusskapja kompresors (6)
ieslēdzoties skaļi rūc,skrūves atlaistas ,kas vēl par vainu?
Ar jautātāju laikam kā tajā reklāmā nesen:
- Nopirksim jaunu.
- Es salabošu...
- Nopirksim taču jaunu !
- Es salabošu...
:)
Stravu vari izmerit ? Visslabvelīgaia variants - kompresors nevar palaisties (kas ar palaišanas releju, kondensators) Tomēr visticamāk - komp. pa galam. Kāda apkartēja gaisa temperatura kur atrodas ledusskapis? Kā parasti-partizāni neizpaužas aprakstos... tips,modelis,gads,iegādes laiks?... Kāda truba skaras klāt, kur nevajag! Protams, ja gultņi veseli! :) Sorry! Tas, ja ir jau iegriezies! Bet, ja pat nekust, tad "garais" jau paskaidroja! :) ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapja kompresors lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapis skaļi rūc, nepārtraukti (11)
Kas varētu būt par problēmu?
Aptin viņu ar vatētu segu būs klusāk Grib ēst. Man bija salūzis vārsts kompresorā- darbojās visu laiku bezjēgā ar īsām pauzēm , bet par freonu te stāsta muļķības visdrīzāk - ja nav freona, tad nav - tas ir kirdik. Nevar būt tā, ka drusku nav- tad jau arī stāvoklī var būt pavisam gandrīz "Freons" izgaajis , kompresosrs censsas , bet nesanaak. ja saldē, tad jau freons vēl ir. Iemesli var būt dažādi. vajag meistaru saukt. ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapis skaļi rūc, ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ledusskapis pārstājis strādāt pēc ilgas stāvēšanas atslēgts (6)
Ledusskapis strādāja perfekti, bet nopirkām jaunu un veco iztīrīju un noliku malā stāvēt atslēgtu, tagad,kad ieslēdz, tad parādās tikai lampiņa, bet ne augšējā, ne saldēšanas kamera nestrādā. Vai ledusskapis ir ...
Iesper viņam! Reizēm palīdz. Sliktāk nebūs. Ja ledusskapis ir jaunā tipa, tad tie strādā tikai tad, ja telpas temperatūra ir ap +10, +15 C.
Zemākā telpas temperatūrā lampiņa deg, bet saldēšanas funkcija nestrādā. Savu jauno ledusskapi bijām ielikuši laukos priekšnamā, atbraucot pēc kādas nedēļas saldētavā viss atkusis, telpas temperatūra +5, nekas nedarbojas. Sākām interesēties par garantijas remontu, izrādās viss ok, sasildot telpu līdz +15, viss atkal strādā perfekti.
Ja ledusskapim sisteemaa ir kaada mikroplaisa, ir iespeejams ka tam ir izgaajis freons. Tas, ka straadaaja pirms tam, nav raadiitaajs, jo ledusskapim straadaajot, freonam ir cits bliivums un spiediens sisteemaa un pa mikroplaisaam tas nenopluust, kaa tas tiek atsleegts, taa freona spiediens paaugstinaas un tas var saakt izzusta pa mikroplaisaam. Ledusskapis var straadaat gadiem un nekas, bet kaa to uz nedeelju atsleegsi, taa tas vairaak var neiesleegties. It kaa jau sadziives ledusskapjos taa freona cirkulaacijas sisteema ir nosleegta sisteema. Nav jau autinns, kam komresoru piedzen siksna, un bliivsleegs staavot ilgstossi ir vienkaarssi sakaltis. Bet nu, kas zina. Ja ir freons, tad telpaa par siltu, kaa jau te mineeja. Atskruvee aizmuguree apakssejo vaaku, tur visi tie "liberinni" majo. Var buut, ka tiessaam jaauzsit praatiigi ar aamuru pa kompresoru, vai releju bloku. Ledusskapim no stāvēšanas var oksidēties alumīnija trubiņas vai metāla trubas sarūst no nedarbošanās jo stāv mitrumā . Vēl var būt ja ledusskapis ir transportēts guļus cilindrs izkabinājies no savas vietas , tad kompresors darbojas, cilindrs nepumpē freonu. ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapis pārstājis ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapim Snaige nedarbojas apgaismojums atverot durvis. (6)
Lampiņai kvēldiegs vesels. Nav saprotams,kā tiek ieslēgta lampiņa,ja durvis tiek atvērtas. Slēdzis nav redzams.
Izskatās ka gerkona slēdzim būs pienācis gals. Angļu mēlē - reed switch. Parasti tiek iebūvēts kkur kontroles paneļa tuvumā. Bet vai pats saldētājs (kompresors) darbojas ? Nomaini lampiņu! Lemonā, Argusā var atrast kādu gerkonu. Manām Snaigēm parastie kontakti, laikām pēdējā laikā sākā likt gerkonus. Kaut kā neticās ka kāds tur herkona relejus bāzīs iekšā tādam aparātam. Meklē vien uzmanīgāk slēdzi. Vai ar pašu patronu lampiņai viss kārtībā? ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim Snaige nedarbojas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pati gumija varētu maksāt ap 20 EUR. Gumiju viegli var nomainīt pati (s). Rīgā gumiju varēja nopirkt blakus VEF teritorijā, bet protams labāk pajautāt Google konkrētas firmas leduskapja markas pārstāvniecības firmu ... man bija ledusskapis Snaige, kādus gadus 5 atpakaļ gumija latos maksāja ap12 vai 14 Ls. Vēlu veiksmi! :) Varbūt var pielāgot saimniecības preču veikalos nopērkamās logu blīvējamās gumijas. Profili tām dažādi. Ka tikai biezums pas. Skatoties kāds ledusskapis. Jaunie jau parasti tikai garantijas laiku vien nokalpo. Ne tā kā vecos labos laikos,kad ledusskapji,tāpat kā mašīnas,kalpoja pat vairāk kā 20 gadus.😀 kurš ta šajos laikos leduskapim gumiju maina.visi uzreiz nopērk jaunu skapi un miers mājā atkal 10gadus :) perc jaunu ..un lieta darita ··· Ledusskapja remonts: Cik apmēram maksā ledusskapim ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapim karst durvis un gumijas (7)
Ledusskapim karst durvis un gumijas ko darīt, ko tas nozīmē vai tas var būt bīstami!
Nupat nesen lasīju, nodegusi māja, sākās no ledusskapja aizdegšanās, nu nekādi nevarēju izdomāt kā var aizdegties ledusskapis, nu ir atbilde skaidra, gadās arī tā. Durvju raamis (nevis pashas durvis) ledusskapim var buut (un tam ir jaabuut) siltam un droshi vien uzsilda arii tam pieguljosho gumiju. Jautaajums vai to var uzskatiit par karsshanu.
Durvju raamii ir iestraadaata apsildes kontuura lai nesviistu durvju raamis starp saldeetavu un aukkstuma skapi (kaa tas ir biezhi noveerojams taa sauktajiem second hand ledusskapjiem no aarzemeem kur taa biezhi vien ir bojaata un noglushiita) Un shii apsildes kontuura saildaas no taa pasha ledusskapja aizmugures radiatora.
Varbuut ja tas ir izteikti silts (karsts) tad kaut kas nav kaartiibaa ar sho apsildes kontuuru. Tas ir jaaprasa ledusskapju remonta speciaalistiem.
Maneejam ledusskapim taa silshana ir knapi sajuutama, ar roku pataustot var just, ka ir knapi siltaaka par paareejo metaalu.
Bieži vien ledusskapis ir "iespiests" un tam nav nepieciešamās gaisa apmaiņas iespējas.
Vēl arī bieza ledus kārta saldētavā. Jo tā biezāka, jo vairāk nākas to saldēt. Motors strādā intensīvāk - lielāka slodze, tas vairāk silst, arī elektoenerģijas patēriņš pieaug. Vēl ir iespēja, ka l/sk "mugura" ir pārklāta putekļiem. Tad arī tas var pastiprināti silt.
Lai gan, manā praksē, nav gadījies sastapties, ka tieši durvis silst.
Īsais kaut kur, vajag elektriķi, labāk nelieto kamēr noskaidrosi kas par lietu, pat ja neaizdegsies tad iespējams sāks gruzdēt un var saindēties no dūmiem.
Ledusskapim drīkst karst tikai aizmugurē radiātors pa kuru viņs izvada siltumu, pārējais ja karst tad nav labi
saldeetavaam radiators ir saanu siena kura ir silta, bet par durviim un gumijaam gan nebiju dzirdeejis un nevaru iedomaaties :) ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim karst durvis un ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu