Ledusskapja remonts

ledusskapja remonts foto attēls

Ledusskapja remonts - jautājumi un diskusijas

Saldētava strādā, bet augša silta (9)
Saldētava saldē labi, bet augša nesaldē, gaisma deg, durvju signāli arī strādā
Freons iet prom.
Uzpildiishana buus tikai kaa plaaksteris, veltiiga naudas izskjieshana.
Speciaalistam jaatrod nopluudes ceelonis, vieta un jaaveic attieciigs remonts, ja tas ir iespeejams.
Proceess visdriizaak nebuus leets, ap 100 un vairaak eur. Iespeejams lietderiigaak ir izskatiit jauna ldusskapja iegaadi.
Protams, var uzlodeet ventili, uzpildiit tas buus ap 60 eur, bet jaareekjinaas ka uzpilde buus jaaveic regulaari. Ik pa dazhiem meeneshiem, jo nopluudes avots netiks noveersts. Vienkaarshaaka bojaajuma remonta gadiijumaa tiks noblokjeeta malas apsildes kontuura(jo taa ir visbiezhaak pie vainas un ledusskapim sviidiis mala.
tāds nieks kā modelis piemirsies... ja vien nav ar diviem kompresoriem, tad termostats/elektronika gļuko... Pēc viena ledusskapja 3x remonta 2 nedēļu laikā pieturos pie principa, ka ledusskapis pēc garantijas periodā vairs nav remontējams. Lai spečuki uzpilda freonu... termo regulators bojāts ··· Ledusskapja remonts: Saldētava strādā, bet augša... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ledusskapja kompresors (6)
ieslēdzoties skaļi rūc,skrūves atlaistas ,kas vēl par vainu?
Ar jautātāju laikam kā tajā reklāmā nesen:
- Nopirksim jaunu.
- Es salabošu...
- Nopirksim taču jaunu !
- Es salabošu...
:)
Stravu vari izmerit ? Visslabvelīgaia variants - kompresors nevar palaisties (kas ar palaišanas releju, kondensators) Tomēr visticamāk - komp. pa galam. Kāda apkartēja gaisa temperatura kur atrodas ledusskapis? Kā parasti-partizāni neizpaužas aprakstos... tips,modelis,gads,iegādes laiks?... Kāda truba skaras klāt, kur nevajag! Protams, ja gultņi veseli! :) Sorry! Tas, ja ir jau iegriezies! Bet, ja pat nekust, tad "garais" jau paskaidroja! :) ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapja kompresors lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapis skaļi rūc, nepārtraukti (11)
Kas varētu būt par problēmu?
Grib ēst. Aptin viņu ar vatētu segu būs klusāk "Freons" izgaajis , kompresosrs censsas , bet nesanaak. ja saldē, tad jau freons vēl ir. Iemesli var būt dažādi. vajag meistaru saukt. Nav izgaajis veel viss . Bet jaa, var buut citi iemesli. Muusdienu lediskapji ir...taa buuveeti, kaa vienreizeeji buutu :(
Varbuut nessancee "aukstuma feens", tur ir taads propelleriitis, kas dzen aukstumu saldeetavaa. Ja tas nomiris,tiessaam ta gadaas , nav aukstuma, sensori domaa, ka veel jaakachaa. Var taa nobeigt pavisam to leduskapi (kompresoru) , ja neizsleedzzaas vispaar.
Jaaizjauc saldeetas izolaacijas, jaapaskataas....
··· Ledusskapja remonts: Ledusskapis skaļi rūc,... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ledusskapis pārstājis strādāt pēc ilgas stāvēšanas atslēgts (6)
Ledusskapis strādāja perfekti, bet nopirkām jaunu un veco iztīrīju un noliku malā stāvēt atslēgtu, tagad,kad ieslēdz, tad parādās tikai lampiņa, bet ne augšējā, ne saldēšanas kamera nestrādā. Vai ledusskapis ir nosprādzis? Ledusskapim ir...
Iesper viņam! Reizēm palīdz. Sliktāk nebūs. Ja ledusskapis ir jaunā tipa, tad tie strādā tikai tad, ja telpas temperatūra ir ap +10, +15 C.
Zemākā telpas temperatūrā lampiņa deg, bet saldēšanas funkcija nestrādā. Savu jauno ledusskapi bijām ielikuši laukos priekšnamā, atbraucot pēc kādas nedēļas saldētavā viss atkusis, telpas temperatūra +5, nekas nedarbojas. Sākām interesēties par garantijas remontu, izrādās viss ok, sasildot telpu līdz +15, viss atkal strādā perfekti.
Ja ledusskapim sisteemaa ir kaada mikroplaisa, ir iespeejams ka tam ir izgaajis freons. Tas, ka straadaaja pirms tam, nav raadiitaajs, jo ledusskapim straadaajot, freonam ir cits bliivums un spiediens sisteemaa un pa mikroplaisaam tas nenopluust, kaa tas tiek atsleegts, taa freona spiediens paaugstinaas un tas var saakt izzusta pa mikroplaisaam. Ledusskapis var straadaat gadiem un nekas, bet kaa to uz nedeelju atsleegsi, taa tas vairaak var neiesleegties. It kaa jau sadziives ledusskapjos taa freona cirkulaacijas sisteema ir nosleegta sisteema. Nav jau autinns, kam komresoru piedzen siksna, un bliivsleegs staavot ilgstossi ir vienkaarssi sakaltis. Bet nu, kas zina. Ja ir freons, tad telpaa par siltu, kaa jau te mineeja. Atskruvee aizmuguree apakssejo vaaku, tur visi tie "liberinni" majo. Var buut, ka tiessaam jaauzsit praatiigi ar aamuru pa kompresoru, vai releju bloku. Jā, man tā bija, nogāja freons - tikai 1,5 gadi bija ! ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapis pārstājis strādāt... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapim Snaige nedarbojas apgaismojums atverot durvis. (6)
Lampiņai kvēldiegs vesels. Nav saprotams,kā tiek ieslēgta lampiņa,ja durvis tiek atvērtas. Slēdzis nav redzams.
Izskatās ka gerkona slēdzim būs pienācis gals. Angļu mēlē - reed switch. Parasti tiek iebūvēts kkur kontroles paneļa tuvumā. Bet vai pats saldētājs (kompresors) darbojas ? Nomaini lampiņu! Lemonā, Argusā var atrast kādu gerkonu. Manām Snaigēm parastie kontakti, laikām pēdējā laikā sākā likt gerkonus. Kaut kā neticās ka kāds tur herkona relejus bāzīs iekšā tādam aparātam. Meklē vien uzmanīgāk slēdzi. Vai ar pašu patronu lampiņai viss kārtībā? ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim Snaige nedarbojas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pati gumija varētu maksāt ap 20 EUR. Gumiju viegli var nomainīt pati (s). Rīgā gumiju varēja nopirkt blakus VEF teritorijā, bet protams labāk pajautāt Google konkrētas firmas leduskapja markas pārstāvniecības firmu ... man bija ledusskapis Snaige, kādus gadus 5 atpakaļ gumija latos maksāja ap12 vai 14 Ls. Vēlu veiksmi! :) Varbūt var pielāgot saimniecības preču veikalos nopērkamās logu blīvējamās gumijas. Profili tām dažādi. Ka tikai biezums pas. Skatoties kāds ledusskapis. Jaunie jau parasti tikai garantijas laiku vien nokalpo. Ne tā kā vecos labos laikos,kad ledusskapji,tāpat kā mašīnas,kalpoja pat vairāk kā 20 gadus.😀 kurš ta šajos laikos leduskapim gumiju maina.visi uzreiz nopērk jaunu skapi un miers mājā atkal 10gadus :) perc jaunu ..un lieta darita ··· Ledusskapja remonts: Cik apmēram maksā ledusskapim... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ledusskapim karst durvis un gumijas (7)
Ledusskapim karst durvis un gumijas ko darīt, ko tas nozīmē vai tas var būt bīstami!
Nupat nesen lasīju, nodegusi māja, sākās no ledusskapja aizdegšanās, nu nekādi nevarēju izdomāt kā var aizdegties ledusskapis, nu ir atbilde skaidra, gadās arī tā. Durvju raamis (nevis pashas durvis) ledusskapim var buut (un tam ir jaabuut) siltam un droshi vien uzsilda arii tam pieguljosho gumiju. Jautaajums vai to var uzskatiit par karsshanu.
Durvju raamii ir iestraadaata apsildes kontuura lai nesviistu durvju raamis starp saldeetavu un aukkstuma skapi (kaa tas ir biezhi noveerojams taa sauktajiem second hand ledusskapjiem no aarzemeem kur taa biezhi vien ir bojaata un noglushiita) Un shii apsildes kontuura saildaas no taa pasha ledusskapja aizmugures radiatora.
Varbuut ja tas ir izteikti silts (karsts) tad kaut kas nav kaartiibaa ar sho apsildes kontuuru. Tas ir jaaprasa ledusskapju remonta speciaalistiem.
Maneejam ledusskapim taa silshana ir knapi sajuutama, ar roku pataustot var just, ka ir knapi siltaaka par paareejo metaalu.
Bieži vien ledusskapis ir "iespiests" un tam nav nepieciešamās gaisa apmaiņas iespējas.
Vēl arī bieza ledus kārta saldētavā. Jo tā biezāka, jo vairāk nākas to saldēt. Motors strādā intensīvāk - lielāka slodze, tas vairāk silst, arī elektoenerģijas patēriņš pieaug. Vēl ir iespēja, ka l/sk "mugura" ir pārklāta putekļiem. Tad arī tas var pastiprināti silt.
Lai gan, manā praksē, nav gadījies sastapties, ka tieši durvis silst.
Īsais kaut kur, vajag elektriķi, labāk nelieto kamēr noskaidrosi kas par lietu, pat ja neaizdegsies tad iespējams sāks gruzdēt un var saindēties no dūmiem.
Ledusskapim drīkst karst tikai aizmugurē radiātors pa kuru viņs izvada siltumu, pārējais ja karst tad nav labi
saldeetavaam radiators ir saanu siena kura ir silta, bet par durviim un gumijaam gan nebiju dzirdeejis un nevaru iedomaaties :) ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim karst durvis un... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ledusskapim pēc atkausēšanas pārstāja strādāt augšējā kamera... (16)
Ledusskapis "ZANUSSI ZRB 29NA" pēc saldētavas apaugšanas ar sniega kārtu tika atslēgts no strāvas, lai atbrīvotos no liekā sniega. Rezultātā ieslēdzot LSkapi vairs nedarbojas augšējais nodalījums, bet apakšā saldētava strādā. Kas varēja...
Oi aizmirsu pasaciit, ka uzpildes ventilis ir parasti kaut kur pie kompresora, uzlodeets uz kaadas curuliites gala. Ja nav, tad tur jaabuut vnk aizlociitam un aizlodeetam cauruliites galinjam. https://www.youtube.com/watch?v=gaRyNiPn26o&nohtml5=False Part 1,2 Iisti viiri bekapus netaisa/manuaaljus nelasa! :D


http://www.manualslib.com/manual/662031/Zanussi-Fridge-Freezer.html?page=8

https://www.youtube.com/results?search_query=Fridge+is+Warm+but+Freezer+is+Cold&nohtml5=False
Nu pati jau taa pat nesataisiisi, jaasauc meistars. Man naaca meistars izjauca pusleduskapi un tur kaut kur aizmugureejaa dalja bija sakraajies uudens (peec atsaldeeshanas). Oh...nu Youtobe ir Dievu Dievs....es tur atradu kaa atveert veljas mashiinas durvis, ir nolauzts durvju rokturis :-)) ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapim pēc atkausēšanas... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Meklē to kādā ledusskapju remont darbnīcā, servisā. Lemona centrā vari arī aplauzties, tur puse ir ļoti zinoši, bet otra puse galīgi zābaki. Labāk ieteiktu meklēt Argus. Tur džeki jēdz ko dara :) Ebay Kāpēc domā ka termoregulators vainīgs? Tik pat labi var būt kompresors beigts, drošinātājs izsists, "freona" trubiņa pušu... viss atkarigs no leduskapa izmera un modela. ja leduskapis ir no 25-45 gadu vecuma tad man ir attiecigs termoregulators.nesaju lidzi katru dienu! ··· Ledusskapja remonts: Kur nopirkt termoregulatoru... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ledusskapis saldē bet neslēdzās ārā termoregulātoru nomainīju taspats (5)
vai kāds zin ko darīt ja ledusskapis saldē bet neslēdzās?Nomainīju trīs temoregulātorus ,tas pats.Augšējā kamera pat pie -3 turpina darboties,saldētavā -20
Freons iet pie beigaam. Sisteemaa nepietiek spiediena un spiediena sleedzis nesleedz laukaa. Meklee meistaru un tas pateiks vai ir jeega remonteet. Preteejaa gadiijumaa peec laicinja izbeigsies. Man jau šķiet, ka ledusskapji īpaši nepadodas remontēšanai. Pati vienam 3x saucu prof. meistaru no darbnīcas. Tāpat beigu rezultātā nācās pirkt jaunu ledusskapi. Ja noņem vispār nost termoregulātoru, tad ar darbojas? Reāli termoregulātors saslēdzoties arī ieslēdz, bet var gadīties, ka ieslēgšanās notiek citā vietā, takā būtu jāzina kas par leduskapi un tad ko varētu vieglāk pateikt. Kāda automātika, cik gudrs. utt. Ne vienmēr vajag ķerties pie mainīšanas, it sevišķi ja nav pārliecības, ka vainīgais ir tieši tas mezgls. Es nopirku tādu ,kas ieslēdzams kontaktā un tad pats uzregulē cik bieži ieslēdzas un cik min saldē ,nu jau kādu mēnesi ir miers,kad nobeigsies,pirkšu jaunu.Veikalā maksā 4 eiro ··· Ledusskapja remonts: Ledusskapis saldē bet neslēdzās... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu