Elektrības patēriņš palielinās

Nomainījuši skaitītāju. Mirgo kā Ziemassvētku eglīte, bet ne tur tas suns. Dzīvoklī neviena lampiņa nav nākusi klāt, bet kw tiek patērēti nez kāpēc vairāk. Un ne jau 5 vai 10.Mums ko tās upes sākušas ātrāk plūst?

Esari      Takš prasi elektrikiem, lai maina, vai ko tur...!...atrausies pa knaģiem, var sagadīties, ka pēcāk būs po.., kādas strāvas kaulus tirpina... :D

inito4ka    1 ...man tas pats :(
Saka,ka esot ļoti jūtīgi un skaitot pat tikai ieštepselētas,bet izslēgtas iekārtas.

Esari    1 Inčik- bet ta ar tas ir...lādētājs, adapters...televizors gaidot signālu no pults ari ko patērē.
Vienkārši, visu ko tūliņ nevaig jāatslēdz no tīkla.
Man skaitītāja maiņa neko...nu, varbūt par puss kilovatu vairāk! :D

jurks    1 Lielai rādījumu atšķirībai ( vecais- jaunais skaitītājs) nevajadzētu būt ja viss ok! Citādi jāmeklē vainiņa!

AivarsN    3 Varbūt tieši tāpēc visa jaunā tehnika nav paredzēta atslēgt no tīkla,lai arī dīkstāves laikā pelnītu naudu elektrības ražotājiem.😁

HOUSE  1 8 Sāciet beidzot pierast pie draudzīgās enerģijas ko šis kantoris sludina. Tagad mēs maksāsim par pieslēguma uzturēšanu pat ja netērējam. Drīkstat atteikties, bet ja vēlēsieties pieslēgt atpakaļ, tad maksā ragā. Visi noteikumi sastādīti tā lai loham liktos, ka beidzot viņam ir izvēle, bet reāli visa naudiņa tek vienā virzienā. Viedie skaitītāji ir tāda baigā štelle, uzskaita pa pilienam visus strāvas zudumus no savas smadzenes līdz ēkai, instalācijā un tikai tad tavu rozetē atstāto lādētāju (voda kameņ točit). Iedomājieties, katrā mājā, katrā dzīvoklī, kas tas ir par ciparu un maksāsim, nekur neliksimies (kuda ti ģeņišsa s podvodnoi lodki).

verso    1 Man arī nomainīja uz viedo un brīvdienās elektrība pazuda vispār. Mājās pieslēgta tikai signalizācija, bet bija izsists korķis jeb slēdzītis izslēdzies un signalizācija darbojās tikai uz akumulatoru. Ja nebūtu iespēja aizbraukt, tad paliktu arī bez signalizācijas, jo elektrība pati neatjaunojās, kamēr slēdzīti atpakaļ neieslēdz. Tad nu gan moderna sistēma tagad.

Dz_l    1 Vecie skaitītāji bieži vien neķēra mazos patērētājus. Tas pats TV stand by režīmā griež 10W, kas ir tik maza jauda, ka vecai skaitītājs nespēj fiksēt dēļ vadu pretestības. Un šādi patērētāji mājā ir ne mazums vien. Vēl vecas tantes stāsta par kapacitīvo strāvas komponenti, kuru nefiksēja vecie skaitūtāji, bet radija lielie patērētāji (piemēram čajņiks patērē 2,2kW, bet 30W no tiem kapacitūvajā strāvā, kuru skaitītājs neuzskaitija.

valdis3    7 Elektrums tik kāš mūs,ja mazāk patērējam elektrību jo vairāk jāmaksā,tur tas suns apraksts,un kāda vella pēc,mēs letīņi i nevaram neko pateikt , a šie tik kāš mūs kā prot,,bet kāpēc ne ja maksā un neliekas ne zinis, un cels,un cels vēl..

janisb    1 Jaunie skaitītāji uzskaitā precīzāk un ar mazāku soli, tur tā starpība arī rodas...

JurisK      A tu vinjam ar gludekli!!! Izteeree kaadus 100eu un nomaini visas lampinjas pret diozhu lampaam. Un ciitiigi uzpasee savus elektriibas patteereetaajus, lai neeed caurumus makaa!

av2  1   tiessaam, pilniigi viss izrauts no rozeteem, un turpina skaitiit??? Tad kaiminnss zog.( a kas, izkallas cauri sienai, ja vispaar jaakallaas, ja nav preteejas rozetes , pievienojas pie vadiem kur)

janisb      =>JurisK diožu lampiņas mūsdienās maksā 3..5 eur diezgan daudz lampiņām jābūt lai sotaku iztērētu... ja grib labāku kavalitāti par maksimas tad var šiten skatīties ledakcijas.lv bet šobrī tās led lampiņas jau gandrīz kvēlspuldzes cenā...

Trakmens      ja jaunais skaitītājs saskaita vairāk par 50kilowatstundām, tad ir problēma ar mājas elektroinstalāciju 2017-03-18

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu