Elektroinstalācija

elektroinstalācija foto attēls

Elektroinstalācija - jautājumi un diskusijas

Elektrības patēriņš palielinās (14)
Nomainījuši skaitītāju. Mirgo kā Ziemassvētku eglīte, bet ne tur tas suns. Dzīvoklī neviena lampiņa nav nākusi klāt, bet kw tiek patērēti nez kāpēc vairāk. Un ne jau 5 vai 10.Mums ko tās upes sākušas ātrāk plūst?
Sāciet beidzot pierast pie draudzīgās enerģijas ko šis kantoris sludina. Tagad mēs maksāsim par pieslēguma uzturēšanu pat ja netērējam. Drīkstat atteikties, bet ja vēlēsieties pieslēgt atpakaļ, tad maksā ragā. Visi noteikumi sastādīti tā lai loham liktos, ka beidzot viņam ir izvēle, bet reāli visa naudiņa tek vienā virzienā. Viedie skaitītāji ir tāda baigā štelle, uzskaita pa pilienam visus strāvas zudumus no savas smadzenes līdz ēkai, instalācijā un tikai tad tavu rozetē atstāto lādētāju (voda kameņ točit). Iedomājieties, katrā mājā, katrā dzīvoklī, kas tas ir par ciparu un maksāsim, nekur neliksimies (kuda ti ģeņišsa s podvodnoi lodki). Elektrums tik kāš mūs,ja mazāk patērējam elektrību jo vairāk jāmaksā,tur tas suns apraksts,un kāda vella pēc,mēs letīņi i nevaram neko pateikt , a šie tik kāš mūs kā prot,,bet kāpēc ne ja maksā un neliekas ne zinis, un cels,un cels vēl.. Varbūt tieši tāpēc visa jaunā tehnika nav paredzēta atslēgt no tīkla,lai arī dīkstāves laikā pelnītu naudu elektrības ražotājiem.😁 ...man tas pats :(
Saka,ka esot ļoti jūtīgi un skaitot pat tikai ieštepselētas,bet izslēgtas iekārtas.
Inčik- bet ta ar tas ir...lādētājs, adapters...televizors gaidot signālu no pults ari ko patērē.
Vienkārši, visu ko tūliņ nevaig jāatslēdz no tīkla.
Man skaitītāja maiņa neko...nu, varbūt par puss kilovatu vairāk! :D
··· Elektroinstalācija: Elektrības patēriņš palielinās lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Principā uz pārslēdža iepakojuma vajadzētu būt arī slēguma shēmai, galvenais nosacījums, ka starp abiem pārslēdžiem jābūt trīsdzīslu kabelim, respektīvi pārslēdžiem jābūt paredzētiem jau velkot vadus. Iespējams vienkāršāk ir ielikt iebūvēto sensoru (der slēdža kārbā), ļoti ērts risinājums kāpņutelpai, koridoram. Nekas nav ne jāieslēdz, ne jāizslēdz, darbojas arī uz skaņu, bet jāskatās, vai sader ar led spuldzēm. Sader, bet ne visi. ··· Elektroinstalācija: Kā pieslēgt pārslēdzi lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā elektriskam slēdzim veidojas elektriskā ķēde? (13)
Tātad man koridorī ir elektrības slēdzis ar divām pogām, katra poga ieslēdz vienu no divām lampām. Es to gribēju nomainīt, bet kad atskrūvēju nevarēju saprast kā tur ir bijis savienots lai veidotos elektriskā ķēde. Kopā rozetē bija 5...
Viņš jau nesaprot, kā tagad jaunajā slēdzī vadi jāsprauž - tur slēdzim uz dupša ir tā shēma uzzīmēta (kas bildē pa labi), un viņš nabags ir apjucis, kur kuru vadiņu ieskrūvēt.

Ja tā slēdža kontaktus apzīmē attbilstoši bildei:

a b c

d e f


tad fāze jāpieliek ir pie c un d (bultiņas iet iekšā slēdzī), vadus uz lampu tad atbilstoši pēc izvēles - vai nu a b, vai e f. Kuru variantu izvēlēties - atkarīgs no tā, kādā pozīcijā gribi, lai slēdzis ir izslēgtā stāvoklī - tādā, kurš krāj putekļus, vai tādā kurš nekrāj putekļus uz augšējās maliņas.
= un - ! nulle pienāk pastāvīgi lampai. nulle iet pa taisno uz lampu, bet fāze uz slēdzi. Tur tā tālāk var sadalīties uz vairākiem patērētājiem. Tavā gadījumā, pienāk slēdzim fāze un aiziet 2 vadi uz diviem patērētājiem (kopā 3 vadi, kuros var būt strāva, ja slēdži ieslēgti). Tāds slēgums ir arī drošībai, lai izdegušu lampu čakarējot ārā, nenorautos ar neizolētu instrumentu pa knaģiem :) Slēdis tikai vai nu savieno ,vai pārtrauc ķēdi ··· Elektroinstalācija: Kā elektriskam slēdzim veidojas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Autoelektriķis Rīgā (8)
Varētu ieteikt kādu labu autoelektriķi Rīgā? Vēlams centrā, Pļavnieku, Purvciema, Teikas vai Juglas pusē.
Man arī tāds derētu.
Es gan Rīgas pretējā pusē, bet, vienalga.
ss.lv vai nav ..?vēl ielogot antireklāmā ,lai zinātu sūdainos a.servisus..))) Rīgā ar labiem elektriķiem jau gadus 15 ir švaki - šamie atrod labāk apmaksātus darbus...

Jelgavā ir labs, ja vajag, varu privāti pateikt, kurā kantorī, lai nebūtu jāreklamē.
Buutu jaasaak ar auto markas nosaukshanu, ne visi labi autoelektrikji vienliidz labi paarzin visu marku auto. Vairaak vai mazaak specializeejas uz dazhaam konkreetaam.
Plus, ne visiem ir visu auto marku diagnostikas programmas (ja taada ir vajadziiga)
Tomēr ierakstīšu.:)
Ir lietas, par ko īsti negribas maksāt servisa cenas, jo nauda tiek prasīta par darba stundām un servisā tā ir augsta. Vaina nav tik "" nāvējoša"", lai to gribētos maksāt. Ja par klubiņiem, tad arī, nejūtos tik aizrauta ar auto, lai mestos klubiņā, kaut gan pie mašīnas loga bija lapiņa ar šī auto kluba koordinātēm.
Manā gadījumā ir iesprūdis sēdeklis, kas regulējas ne manuāli vienā noteiktā pozā, kas nav pati ērtākā pasažierim.:) Jau esmu interesējusies servisos, to, ko iesaka, mainīt sēdekli. Sēdekli vienu nemaina, japērk viss salons, ko man nevajag.:) Tāpēc vel aizvien meklēju kādu, kas to vienu var sataisīt.
Atvainojos jautajuma uzdevejai par savu iejaukšanos, bet izmantoju izdevību. Ja nu te ir kāds specs.:)
/ Volvo C70 /
··· Elektroinstalācija: Autoelektriķis Rīgā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Sajaucu + ar - ! (10)
kinieshu YIYING 50cc motoroleris starteties startejas, bet nelec, jo nav dzirkstele, kas varetu but nosvilis??? abi drosinataji, pie akumulatora + un - vada ir OK.
Mosh pati svece beigta, paskaties vai visi kontakti vietaa...

Es arii pagaajushogad sezonai saakoties lohanulsa un vienu vadu pieliku ne tur... visas lampas deg, bet mocis neles.. domajau, kas pa fignju... samainiju vietaam, uz pirmaa sitiena aizgaaja
Es taa saprotu, ka peec tam kad vadi bija pielikti otraadi, un atlikti atpakalj, tad vairs neelc.
Nu visticamaak ka ir izsisti kaadi tranzistori vai mikrene aizdedzes sisteemaa.
Nezinu, kas tas taads, bet ja tur ir kaads elektonisks bloks, tad jaa, visticamaak tam ir kirdik. :(
Vai nu gaadaa jaunu, vai meklee kaadus autoelektronikjus, kas to var meegjinaat sataisiit.
Elektronika. Bet vispār pat vecajam žigulim nedrīkstēja polus sajaukt, bet tur pat elektronikas nebija. Vadības bloks aizlidojis, vismaz tā parsti notiek ··· Elektroinstalācija: Sajaucu + ar - ! lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
BMW 525 panelis - akumulatori (14)
Vai kāds var pateikt kur BMW 525 panelī E-34 atrodās lādējāmās baterijas?
Akumulators šitam bembim šķiet zem pakaļājā sēdekļa bija nevi panelī :D Tieši tā, akumulators ir zem aizmugurējā beņķa.:) ja pareizi atceros, zem kapota šofera pusē netālu no loga bija kastīte ar drošinātājiem. Ja tos Tu domā... Ved tik pie elektriķa, kamēr autiņu neesi nokurinājusi...
Tur viss pie vainas var būt sākot no zemes trūkuma un beidzot ar īso
Baterijas panelī, norēkties var :D Varbūt kādai mašīnai ir atsevišķa pulksteņa baterija, bet parasti viss darbojas no viena vienīga akumulatora.
Ved uz servisu ar steigu, varbūt vispār braukt nevar.. Ja pīkst un deg sarkanas lampiņas...
··· Elektroinstalācija: BMW 525 panelis - akumulatori lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Audi B3 lūzt vadi (6)
Sveiki! Es pieņemu, ka ikviens B3 un, laikam, B4 īpašnieks ir saskāries ar to, ka lūzt vadi, kas iet uz bagāžnieka vāku (pakaļgaitas guņi, numura apgaismojums u.tt). Varbūt kāds ir izdomājis kko ģeniālu, lai to novērstu? Vai, vienkārši,...
bitch, es tak neteicu, ka braucu ar Audi vai citu vācieti :) es vienk. esmu autoelektriķis :))) manā uztverē Audi, BMW un Mercedes ir nepamatoti dārgas mašīnas - nav viņas tik labas cik viņas maksā :) diemžēl tāda ir realitāte :( vēl jau vajag atrast sakarīgus vadus ko nomainīt - viņiem jābūt cietā, bet lokanā izolācijā ( lai palielinātu locījuma vietas radiusu. Nopērciet normālu mašīnu!
Kur paliek vācu kvalitāte, vācu zīmolu ideālums?
Braucu ar japoškām un nezinu problēmu....
Nu viss jau pateikts pirmajaa komentaa, paareejais - gaumes lieta! Man jau nu dikti patiik BMW, un esmu apmierinaats, ka peec visumaa labaam gan japoshku, gan franchu, gan zviedru mashiiniiteem atkal varu pabraukt ar BMW, ir veerts nedaudz piemaksaat!:)) Teflona izolacijas vadi!:DDD ··· Elektroinstalācija: Audi B3 lūzt vadi lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
X5 elektronika (15)
Spečuki, kas notiekās ar X5, šodien paziņa zvan man un prasa, lai viņu aizvelk uz servisu.. bembis ceļa vidū nosprāga un pat iedarbināt nevar.. jau 3 gadījumi ir pa šo mēnesi, ka X5 nomirst uz ceļa !:) Kas varētu būt par vainu...
elektronika tam mēslam zemu sakarināta, a mūsu ceļi paši ziniet kādi! Signalizācija gļuko... piekrīt Laskovijam...signalizācija mirst,imobilaizers arī var nosprāgt! karoč miskaste:) paklausās ko prātīga meitene runā :)
visa vaina mitruma koncentācijā tās miskastes smadzenēs
x5 nav ne bezceļu ne pilsētas auto tāpēc lūst gan tur, gan tur:))) ··· Elektroinstalācija: X5 elektronika lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vai ir iespējams atrast elektriķi Ogres apkārtnē? (2)
Meklēju sakarīgu elektriķi darbiņam manās mājās.Lūgums rakstīt privāti.
Ja privaataa sarakste nedos rezultaatu, tad dod zinju. Iedoshu choma telefona nr., kursh dziivo Ogree. Elektriiba ir vinja soecialitaate. Inese, ja nav citu variantu, varu iedot kārtīga cilvēka tel. Nr. Zinošs, praktisks, ar alkoholu nekādu problēmu ! Būsi apmierinàta, tikai pašiem būs jāaprunājās kas un kā! ··· Elektroinstalācija: Vai ir iespējams atrast... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Pieslēguma jauda elektriskajām plītīm. (25)
Sveiki! Nesen atteicos no gāzes pieslēguma dzīvokļu blokmājās. Gribu iztikt tikai ar elektrisko plīti (elektriskos riņķus un elektrisko cepešplīti kopā) . Doma man dikti patīk. Bet nesen dzirdēju viedokli, ka man var nepietikt elektrības...
Keramiskā plīts tērē uz pusi mazāk elektrības par parasto,bet indukcijas plīts uz pusi mazāk par keramisko. Varbūt tas var dot papildus drošību. Ja visus patērētājus nesaslēdz vienlaicīgi un ēst negatavo uz visiem riņķiem reizē - pietiek ar standarta pieslēgumu.
Nu un tad, ja reizēm izsit drošinātāju? Grūti izslēgt kādu patērētāju, bez kura tajā brīdī var iztikt drošinātāju ieslēgt atpakaļ? Jau N-tos gadus tā lietoju elektrisko plīti, veļas mašīnu, elektrisko veļas žāvētāju un visu citu.
Bet ieteicams pakonsultēties ar elektriķi, kā teica : derenvja10".
Vienīgais ko piebilst, aizstaigā uz namu pārvaldi. Dabū rokās elektriķi, kas apkalpo Jūsu mājas. Izstāsti savas vēlmes. Šim ir jābūt lietas kursā, ko kur drīkst vai nedrīkst. Ar elektrību joki mazi, deg diez gan ātri. Ha ha var redzēt, ka nav mājā vīrieša :D
Pašlaik izklausās pēc aplauziena, kas izmaksās vairāk par tiem 140€ :D Latvenergo ar pa brīvu 3 fāzes nedod, cik paziņas taisījuši tad izmaksas no 200€ (150ls) līdz pavisam nesen 1000€ par pieslēgumu :D
Nekādas indukcijas, keramiskās plītis neglābs, ja dzīvoklim ir viena fāze 20a :D
Protams saplānojot kad ceps, kad vārīs un kad mazgās veļu var iekļauties, bet kas tā par dzīvi.
Ievads no skaitītāja līdz el.plītij jāvelk jauns. Tas tāpēc, lai uz tās pašas līnijas neslēgtos klāt nekas cits un būtu zemējums. Dzīvokļos vecie ievadi ir paredzēti līdz 10A uz dzīvokli. Tur kur jau uzstādīti jaunie sadales skapji ar skaitītājiem ir 16-20A uz dzīvokli. Jauda pilnīgi pietiekoša, lai pieslēgtu el.plīti. ··· Elektroinstalācija: Pieslēguma jauda elektriskajām... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu