Veļasmašīnas gultņa maiņa

Gribu pajautāt -varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu. Pēkšņi sākusi niķoties veļasmašīna-ļoti skaļi darbojas un pat pārvietojas mazgāšanas laikā. No paziņas teiktā sapratu, ka vainīgs iespējams gultnis. Jautājums-cik varētu izmaksāt šāds remonts (darbs, daļas) un vai izdevīgāk nav pirkt uzreiz jaunu?

guntis777    3 nav problēmu tādu nomainīt

suns    2 Pirkt uzreiz jaunu... Laba doma :)
Izjaucu, nopirku divus gultņus ~ 10euro +blīvslēgs 4euro = ~14euro. Neesmu nekur manījis tik lētu veļasmašāinu. Tur darbs stundai, pusotrai ar visu detaļu iegādi, cik meistars varētu paprasīt?

typhoo    2 Meistars paprasiis kaadus 35-50 eur, atkskjiriibaa vai vediisi pats uz darbniicu, vai sauksi uz maajaam.

HOUSE    3 Ir arī tādas, kurām gultņus nav paredzēts mainīt, vecākiem modeļiem ir ok. Iespējams būs sabojāta ass, var būt visādi, bet izjaukt noteikti vajadzētu, nav tur nekāds kosmoss.

regina_dei_diamanti    1 Paziņai nupat tā bija, mašīna iznāca pastaigāties. Nomainīja siksnu, remonts bija ļoti lēts un ātrs.

Dz_l      1) Tiešām ir jāsaprot, vai tas ir gultnis, kas ir vainīgs. To var noskaidrot atskrūvējot pakaļējo vāku un pagriežot ar roku centrafūgu. Ja gultnis sāk ´´dziedāt´´ vai arī jūtama berzes pretestība, tad jau 99,99% gultnis ir beigts. Labs zviedru SKF gultnis maksās apmēram 15 - 20 EUR. +meistars savus 30 - 50EUR paprasīs par darbu (izdevīgāk sarunāt kādu draugu/paziņu, kuram rokas neaug no pakaļas un par kādu pudeli arī nomainīs).
2) Ja nav gultnis, tad centrafūgai varbūt ir disbalanss. Remonts tad sanāktu sasodīti dārgs, lētāk jaunu pirkt.

typhoo  1 3 Nu nez... visu laiku centrifuugai nebija disbalanss, peekshnji tas radaas. :D
Suns uzrakstiija cik maksaa gultnji, cik bliivsleegs, nav ko baidiit ar SKF gultnjiem, nevajag premium preci likt lietotaas veshenees, ir gana daudz normaalu gultnju razhotaaju bez SKF.

Dz_l    1 Tieši tā, pažēlo 5€ gultnim un būsi baigais čempions, noteikti atmaksāsies. Tie taču ir veseli 5€!
Un par disbalansu... ja kādreiz esi atvēris veļasmašīnu, droši vien esi pamanījis, ka centrafūgai ir ne tikai ass, kas varētu liekties un čakarēt balansu. Ir arī atsperes, kas var plīst/izkrist. Ir arī redzēts variants, ka akmens gabals no viena sāna ir nokritis, kas rada neproporciālu massu katrā pusē. Variantu ir diezga daudz, un jā, arī tadi, ka viss strādā labi un pēc 17 sekundēm vairs nē.

pele1975    1 Gultņa mainņa maksā aptuveni 50€, bet daudz atkarīgs no meistara. Proces ilgs un darbietilpīgs.

www1973      gultnīši ar saļņiku maksā ap 10 eur un pat skf nemaksā tik dārgi kā viens te minēja, apmainīt nav nekādu problēmu ja rokas aug no īstās vietas ,biški čakers ir ar tām veļenēm kurām ražotājs ir salīmējis korpusu lai nemainītu gultņus ,bet pirktu jaunu,bet ja labi grib tad tām arī var nomainīt

dzintars45v    1 Domāju,ka labāk meistaru saukt,jo ja pieredzes vai ķēriena nav,tad izjaukt sanāks,bet salikt atpakaļ...,par pārējiem tehniskiem sīkumiem,te jau cilvēki ļoti sakarīgi izteikušies,tā ka vairāk neko īpašu piebilst nevaru.

jollyroger  1   Plastmasas korpusos tas gultnis ir iekausēts un to nevar nomainīt. Jāmaina kopā ar visu korpusu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu