Elektriskais boilers... -kādu ieteiktu izvēlēties...?

Kādu firmu el, boilerus lietojat... Man bij Ariston Titanium. ar keramisko pārklājumu 100.litri itkā 7.gadi garantija... bet jau trešais (ko nomaina garantijā) sāk tecēt otrā gadā...!!! Tas nav normali apkopes tiek veiktas magnija anods mainīts laicīgi...
Tad nu vēlētos Dzirdēt par kādu uzticamāku firmu kuru boileri kalpo ilgāk...

Maverick      Manā saimniecībā viens Philips, otrs - pat nezinu kāds, bet liels, laikam 200litrīgais. Abi strādā jau gadus astoņus, vienam tikai nācās nomainīt sildītāju. Tecējis nekas nav.

Ļoti svarīgi, lai viņš būtu pareizi uzstādīts. lētākajiem iekšā nav pretvārsta, tam jābūt uzmontētam ārpusē, citādi sanāk, ka viņš pats sevi plēš pušu - un tad ir tā, ka pēc gada - diviem sāk tecēt.

GarlaikotsLaucinieks    2 Kā man teica meistars, kad pirku jaunu sildelementu elektroluksam nokauto vietā, pērc lētos tipa čehu boilerus, kurus ir viegli izjaukt un visu nomainīt.

Jauda arī nav svarīga - labāk lielāku tilpumu (kāda starpība, vai uzsilda 4, 6 vai 8 stundās). Man, piemēram, strādā ekonomiskajā režīmā, turklāt mazjaudīgāki sildelementi, nekā bija sākotnēji. Ja nav neviena, kas pastāvīgi izlieto karsto ūdeni, pietiek atliektiem galiem.

Jo vienkāršāks, jo labāk, jo ar mūsu ūdeni divu gadu laikā tiks nobeigts dajebkas, tāpēc labāk tādu, ko viegli tīrīt un remontēt.

Ja kas, man tas elektroruksis stāv jau gadus sešus, anods nemainīts un pats netīrīts gadus trīs - tāds gemorojs, ka labāk pārmaksāt par elektrību, nekā ņemties ar tīrīšanu.

Kad nosprāgs, pirkšu kaut ko pavisam vienkāršu.

Par pretvārstu drusku tā kā neticās - pretvārsta būtība ir nelaist ūdeni atpakaļ. Spiediena aizsardzības ventīlis (vai kā nu to sauca), tas gan vajadzīgs, bet pēc gadiem tāpat viss ir aizdzīts pilns ar nosēdumiem.

GarlaikotsLaucinieks      Pareizāk - šams teica, ka tādus, kur sildelements ir tieši ūdenī, nevis aizsargapvalkā. Tāda tā doma, jo apkaļķojas jebkurā gadījumā, bet remonts pēc tam lētāks, jo, ja apvalks kaut kur ir pušu (tīrot vai kā), tad sildelementam kirdik, un jāmaina viss kopā - cena gandrīz kā pusei jauna boilera.

wolands  1 1 Ir pāris Thermex - bija padārgi, bet strādā jau kādus gadus 10. Nav roka likta klāt. Gan bija padārgi. No otras puses viens mazāks Thermex citā vietā arī sāka tecēt pēc pāris gadiem.
Es arī nekādu skarību nespēju saskatīt. Zinu vinu - m-kas tie boileru ražotāji ... :(

gravieris    1 Man gadījās Ariston fufelis...veikalā Simba pirkts bez čeka un ar labām atlaidēm - nedaudz vairāk par gadu nostrādāja.Ka krutka noskaidroju pēc tam,kad pajaucu to jau tekošu un ar izrūsējušu iekšējo čauluPatreiz darbojas Thermor bez problēmām jau ilgi.Nekādu pašrocīgu regulatoru un ārēju termometru tam nav.Protams ,ka pretvārsts man ir visiem boileriem bijis

vilks28      pirms bolera uz auksto ūdeni ir ventīlis jāliek. Lielākā daļa drošības vārstu,kas ir nopērkani ir ūdi,kas nestrādā pareizi. Man patīk "Termor" .

selnija_      ELECTROLUX viennozīmīgi! Manam šogad 13 gadi, vienreiz tīrīts+ anodnomaiņa un super!

tool      NIBE Viking 80 litri, strādā max režīmā jau sesto gadu, ģimenē totālie netīreļi - katru vakaru tiek iztecināts auksts. Pēc 2 gadu ekspluatācijas sadomāju nomainīt magnija anodu un konstatēju, ka tas būtu pieticis vel kādiem 2 gadiem.

rihtigais    2 ´´Fagor´´ var likt horizontāli arī vertikāli. 100 litrīgais kalpo 7 gadus, neesmu pielicis pirkstu.

Ezjule      Jau 7-to gadu lietoju 100l REGENT. Nebija dārgs. Joprojām nekādu sūdzību .

saulete    1 Electrolux nokalpoja 18 gadus. 2013-04-20

Līdzīgi jautājumi
Elektriska boilera apkope (27 atbildes)Gazes boilera (Drazice) apkope (4 atbildes)Ka pareizi tirit mazos boilerus? (10 atbildes)Pil udens no boilera (13 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu