Zāģis (rokas zāģis)

Zāģis (rokas zāģis) - jautājumi un diskusijas

Rokas zāģa asināšana. (14)
Kur Rīgā kvalitatīvi uzasināt rokas zāģi?
Laukos ar vīli un pats. Bet Rīga jau vienmēr ir bijusi tāda sarežģīta vieta. Nevis ar 3 stūra ,bet romb veidīgo vīli . Mūslaikos zāģa ceļa locīšanas standziņas un rombveida vīles būvmateriālu veikalos nav nopērkamas, diemžēl Ir tik veertiigs, ka ir jeega maksaat, domaaju, ap 5eu vismaz, lai uzasinaatu? Pa taadu naudu var nopirkt ne to sliktaako un sunjubuudas uzbuuveeshanai pietiks noteikti. ss.com taa kaa redzeets taads pakalpojums - zaagju asinaashana. Pati uzasināju ar 3-stūra vīli. ··· Zāģis (rokas zāģis): Rokas zāģa asināšana. lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Mehāniskais (rokas) zāģis kokam (15)
Iesakiet lūdzu kvalitatīvu mehānisko zāģi kokam/malkai/, tādu ko varētu asināt, izmantot maksimāli ilgi. Vai nav tā , ka mūsdienu modernie ātri nolietojas un labāk asināt vecmodīgo? iepriekš pateicos!
STANLEY vai IRWIN vismaz vieni no tiem noteikti tiek tirgoti DEPO, šķiet pat abi.
DEPO tirgo gan ķīniešu širpotrebu, gan kvalitatīvas preces (iespējams "profesionālo instrumentu" veikalā atradīsi arī ko kvalitatīvāku, bet attiecīgi gana dārgāku lai mājas amatniecībai tas būtu neracionāls pirkums)
Jebkuram pasākumam ir pašizmaksa (laiks, nauda, nervi...)
Grūti šodien iedomāties scēnu, kurā sēž vīragabals (kur nu vel jaunuve) un vīlē zāģa zobus + pareizi izloka tos, lai zāģam ceļš veidotos...
Ja grib to darīt, tad nevajag aizmirst, ka vajadzīga arī pareizā vīle un iemaņas...
Domāju, ka nav ko šaut ar lielgabalu pa zvirbuļiem un ņem plaša patēriņa preci. Savu laiku tas atstrādās. Asināt nevajadzēs, jo tagad zobus norūda ar augstfrekvences strāvas loku. Bez tam tagad zāģa zobi (fukšiem) parasti ir diezgan sīki - ar vīli tur neiebāzīsies. Paliks neass - met bez žēlastības ārā.
Nu padomā, vai tiešām tev vajag fuksīti... Mūsdienās mājas apstākļiem, ļoti pat neslikti ir elektriskie motorzāģi - tieši malkai utml.

Bet ja nu vajag tiešām fuksīti, tad neej uz Depo, bet gan uz kādu profesionālo instrumentu veikalu. Nu, piemēram, Beta-Tools piedāvā ļoti plašu klāstu - tajā skaitā koka fuksīšus. Bleķis labs - noteikti labāks par PSRS. Beta-Tooļus izplata autofavorīts - ja viņiem nav uz vietas, tad pēc kataloga 100% var pasūtīt. Bet nu tas tik piemērs.
Nu neej gan uz Depo. Tur 100% nebūs laba štruma (viņi tomēr širpotrebu no Ķīnas piedāvā ar atsevišķiem izņēmumiem).
Vēl tāds profesionālo instrumentu veikals slēpjas uz stūra Dzirnavu iela-Upīša iela - 22. troleijbusa galapunkta rajonā. Slēpjas aiz masīvām koka durvīm - nekādas super izkārtnes nav, bet tur ar var iemest aci. Un ir jau noteikti arī vēl...
Fiskaram ir tikai speciālie zaru zāģi, tie ir labi un kvalitatīvi, bet malkai nederēs :) ··· Zāģis (rokas zāģis): Mehāniskais (rokas) zāģis kokam lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu