Virpa

Virpa - jautājumi un diskusijas

Cormak virpa (3)
Sveiki! Jautājums virpotajiem ir kāds saskaries ar poļu virpām Cormak? Kādas atsauksmes? Varbūt kāds var ieteikt kādu virpu labāk ņemt ražošanai?
Darbagaldus ražošanai izvēlas tāpat kā kravas automašīnas. Kravas automašīnas izvēlas atkarībā no pārvadājamās kravas, iekraušanas/izkraušanas iespējām, kravnesības un zīmols ir pats pēdējais vismaznozīmīgākais kritērijs. Arī virpa ir jāizvēlas pēc ražojamā produkta - cik viegli un vai vispār var izpildīt visas nepieciešamās virpošanas operācijas un arī citas operācijas, lai nebūtu jāmeklē vēl kāds papildus darbagalds atsevišķu operāciju veikšanai. tas naff polu.kiinieshu un sastopams ar dazhaadiem nosaukumiem. Ņem jappu mitsubishi ··· Virpa: Cormak virpa lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Skolas metāla virpa TB-4. Vai ir vērts? (12)
Gribēju zināt vai ir vērts iegādāties skolas metāla virpu TB-4 Ko ar viņu var izvirpot un ko nevar. Piemēram vai konusu ar viņu var izvirpot? Un kā pareizi pārbaudīt vai patrona met. Kad skolā pie šādām virpojām ir ...
http://www.chipmaker.ru/forum/110/
Salīdzinoši maziem diametriem un ne garām detaļām, ja precizitāti vajag 0,1 - 0,2 mm, ir OK. Konusu uztaisīsi, pagriežot augšējo supportu un izmantojot tā padeves skrūvi.
Iesaku iegādāties kādu no šīm:

http://www.afleks.lv/93-virpas?orderby=price&orderway=asc
Te jau teica: paspēlēties un sīkumiem der. Nekam nopietnam ne. Bet varbūt autoram ar to pietiek. Kam domā izmantot. Ja jāizmanto bieži daudz utt. diez vai būs labi piemērota, bet turēt lai trīs reiz mūžā kaut ko pabakstīties ar diez vai atmaksājas. Mūsdienās diez vai ir vērts, nav vairs padomju laiki kad neko nevarēja dabūt un pašam bija jāmeistaro :) konuss sanaak!! bija saskarsme ar taadu! virpoju pat ljoti preciizus virpojumus, ja njem veeraa visas luftes! es pats arii tagad taadu iegaadaatu, ja cenaa buutu ap 200! ··· Virpa: Skolas metāla virpa TB-4. Vai ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu