Veļas mašīnas pieslēgšana

Veļas mašīnas pieslēgšana - jautājumi un diskusijas

Kā pie šādas notekas pieslēgt veļasmašīnu? (4)
Interesē kā sauc šāda tipu veļasmašīnu noteku - http://www.bildites.lv/images/2tnfsnn8/151921/original.jpg Un kas nepieciešams, lai pie tādas notekas pieslēgtu veļasmašīnu?
Stantara iztekas šļaukai ir gumijots gals, ko uzsprauž uz šīs "notekas" neko negriez, jo ne visām veļas mašīnām ir iespēja neizjaucot sabojāto noplūdes trubu nomainīt... Man bilde neatveras. Bet makgaiverene. Es pat ārā lāpu vectēva simtgadīgo metāla laistīšanas sistēmu. Ar izolenti... Hahaha Panem nazi, nogriez šļaukai skruvejamo galu un uzspraud uz ta sava štucera pie sienas, tik neaizmirsti šļaukai izlikt savilceju un pievilkt... :D
https://boot.ritakafija.lv/forums/uploads/monthly_05_2013/post-92856-0-84713900-1369348979.jpg
Ja kas, laba izolene kanalizaacijaa tiessaam der, un kalpo gadu desmitiem. Trubas sapuuss, izolene , kaa jauna.Kaa piesleegt? Jaaliek Y adapteris, vai jaaurbj caurums - jaaliek klemme apkaart, divalliiga. Razzo speciaalus komplektus, kaa piesleegties. ··· Veļas mašīnas pieslēgšana: Kā pie šādas notekas pieslēgt... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā pieslēgt ūdeni veļasmašīnai /automāts/ (4)
lauku maja ir suknis no akas ir spiediens ,tacu velasmasina iet divas reizes ilgak ka uzlikts rezims/ kapec ta vai iepludes trubai jabut kautkada limeni ,vai kas cits.paldies
Pavisam nopietni- manai antīkajai vešmašīnītei laikam 2.filtrs aizsērējis- esmu vienreiz tīrījusi pirms kādiem 6-7 gadiem, tad nu arī, lai ātrāk viss notiktu, leju klāt ūdeni no dušas klausulītes. Nu, var arī ar spaini, tikai grūtāk trāpīt tajā pulverliekamajā kastītē. 1. izejosho trubu nelaid zemu, citaadi nespes uzpildiit - viss uzreiz tecees aaraa.
2. ja ienaakoshais uudens ir auksts, ljoeti iespeejams, ka programma iet ilgaak. jo ilgaaku laiku prasa uzsildiishana.
3. paarbaudi [ja speej] spani uudens sildiishanas laikaa. iespeejams, ka stipri nosezhaas, un sildishana aiznjem vairaak laika..
bet, taa globaali - vai tieshaam vecim smadzenju vietaa biezpiens, ka nevar izdomaat, kaa nochekot, kad un cik ilgi veljasmashiina uzpilda uudeni? nu, labi, ka sievieteem tikai 3 caurumi [piedoshanu] un visos driikst pa reizei iebaazt, ne? citaadi regulaari saklemmeetu..
Kāds sūknis? Lauka apstākļos veļas mašīnu normāli padarbināt var tikai ar automātu. Bija man laukos automātiskā,bet vairāk negribu redzēt,jo dzīve jau tā ir pietiekami sarežģīta. Nav nekā labāka par ķīniešu pusautomātu. Viegli pārvietojama,var mazgāt gan ārā,gan telpā,daudz elektrības ieekonomē,jo ūdeni silda apkures katls. Un tā ir ļoti izturīga. Tiesa gan,nerekomendēju dāmītēm ar gariem nagiem. ··· Veļas mašīnas pieslēgšana: Kā pieslēgt ūdeni veļasmašīnai... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Veļas mašīnas piegāde (13)
Apmēram desmit gadi veļas mašīnai. Jāslēdz pie strāvas, kādas divdesmit reizes kamēr sāk strādāt programma. Laikam nav vērts zvanīt meistaram. Esmu nolēmusi uz Zs atlaidēm pirkt jaunu. Kā tur notiek ar jaunas iegādi? Man no veikala atved,...
veco Rīgā var savākt bez maksas . Gan privāti , gan firmas ( varu iedot koordinātes). Ja nav lietojama. Uznešana , pa stāviem maksās, pieslēgšana arī par maksu , ja nav kāds savējais pratējs. Parastākie iemesli... Ka nestrādā..
Kārtīgi neaizvērtas durtiņas..
Nav udens padeve..
Udens neTiek izpumpēts...
10 pa vecu. Mana kalpo drīz būs 24 gadi, nekādas vainas. Vadibas plates vietā rotejošais slēdzis-taimers. Tādas mašinas tagad laikam nav, visām protams elektroniskas plates, kad tās bojājas, jaunu dabūt vai nav iespējams, vai maksā gandrīz tik pat daudz ka jauna iekārta. Ja patiešam udens padeves problema, tad kādēļ pirkt jaunu mašinu ?! Mēğināt jau var, bet rezultāts var beigties pēc 3 mēnešiem.
Atkarībā, kur pērc veļasmašīnu.
Senukkai piedāvā opciju, ar pieslēgšanu!
jaaaa ··· Veļas mašīnas pieslēgšana: Veļas mašīnas piegāde lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Veļas mašīnas pieslēgšana ūdensvadam un kanalizācijai (4)
Virtuvē likšu veļas mašīnu ( vannas istabā nelien). Meklēju, kas varētu pievienot veļas mašīnu ūdensvadam un kanalizācijai. Varbūt varat ieteikt, kas varētu to izdarīt ar garantiju.
Garantiju tikai dos cilvēks, kas "kantorim" piesaistīts- tb iestāde garantēs, pie nosacījuma, ka izsniegs kvīti/čeku :)
P.S. ja meklē kādu, kas no šejieniešiem "aizbrauks, izdarīs par nelielu, bet darbam adekvātu samaksu", vismaz vietu varēji norādīt- neba nu Tevis dēļ pāri visai valstij kāds pērsies.
meistari no veikala man miesīgais bračiņš pieslēdza, esmu apmierināta Bez piedavatajiem variantiem vari namu apsaimniekotajam pazvanit...tur ari dazadu specialitasu sledzeji ir pieejami... ··· Veļas mašīnas pieslēgšana: Veļas mašīnas pieslēgšana... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu