Veļas mašīnas kalpošanas laiks

Veļas mašīnas kalpošanas laiks - jautājumi un diskusijas

Cik ilgi Jums kalpojis veļas automāts? (23)
Cik ilgi Jums kalpojis veļas automāts līdz pirmajam remontam, vai jauna iegādei! Lasot netā nespēju noticēt jauno modeļu īsajam kalpošanas laikam. Mans ““Elecrolux““ (ražots Itālijā) līdz pirmajam remontam (gultņa nomaiņai) kalpoja 22...
Vēl nulltajos gados nebija līdz galam pazaudēts virziens lietas ražot lietošanai, pēc tam aizgāja ražošana tikai pārdošanai. 30-gadīgs vācu auto, ja tiek kopts, brauks vēl 30+ gadus, par 2019.gada modeli tā izteikties būtu visai neapdomīgi. man ir Electrolux, kalpo no 2005. gada vajadzēs atkaļķot-rutīnas pēc, strādā ekselenti tik un tā! Es nekad neiegādāšos FILIPS preces, jo pie viņiem ir izstrādāt tā, lai pēc noteikta laika prece sabojātos. Īpaši lampas. Pārējo firmu ražojumi no 7-N-tiem gadiem. Labākais pēc manām domām ir SAMSUNG. Monitors-televizors tiek intensīvi lietots kopš 2006 gada, vēl kā jauns. Arī pārējā SAMSUNG tehnika.
Padomjlaika MINSK ledusskapis un OKA darbojas vēl joprojām. OKA pirkta, kad man bija 7 gadiņi tātad 1964 gads.
Kauns jau teikt, bet man ir 1995 gadā ražots Hoover veļas automāts kopā ar žāvētāju, pie manis no 1998 gada un vēl joprojām darbojas lieliski. Līdzīgi ar TV, tam gan tikai gadi 10, bet nu darbojas lieliski.... Man Elektrolux kalpo no 2006.gada. Lietoju gan mašīnīti saudzējošus pulverus. Arī ledusskapim Elektrolux nekādas vainas. Radiem Elektolux mašinītei jau kādi gadi 15-it. Vēl kalpo bez neviena remonta. ··· Veļas mašīnas kalpošanas laiks: Cik ilgi Jums kalpojis veļas... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu