Ūdens skaitītāji

ūdens skaitītāji foto attēls

Ūdens skaitītāji - jautājumi un diskusijas

Vai ūdens skaitītājs sadarbosies ar gāzes balonu? (16)
Vai ūdens skaitītājs darbosies uz gāzes balona un skaitīs visu kā vajag? ej.uz/udensskaititajs ej.uz/gaazesbalons Paldies.
Sadarbosies. Ražos gāzēto ūdeni. Uzliec.tad padalies.gribētu zināt cik tālu tas cilvēka smadzeņu lidojums var tikt....😂 Nē! Tas pasakums beigsies ar spradzienu, ļoti nopietni. vispār nav ko darīt un tad te raksta kas ienācis uz pohām. nē. ··· Ūdens skaitītāji: Vai ūdens skaitītājs... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vai kādam ir bijusi darīšana ar SIA Aqya Metrum (8)
Pienāca piedāvājums no šīs firmas nomainīt ūdens skaitītājus. Vai kāds var ko arī sīkāk pastāstīt par šīs firmas pakalpojumiem. Ja ir bijusi darīšana, vai esat apmierināti ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem?
Nepaslinko un apzvani 2-3 firmas , kas iekrīt acīs pēc googles datiem.
Izvēlies izdevīgāko pakalpojuma sniegšanas laika ziņā un cenā . Mēdz būt atšķirības.
Kāds nekust no ofisa bez transporta izmaksām , no 8-17 un palielām skaitītāja nomaiņas cenām . ( šai sakarā interesantākais bija informācija , ka meistara izbrauciens no Pļavniekiem uz Bolderāju pielīdzināms transporta izmaksu ziņā LATVIJAS TERITORIJAI , pat ne Rīgai vai Rīgas rajonam ) Citam - cena mazāka , strādā arī pēc 19 un pat sestdien .
Rezultāts vienmēr ir bijis viens un tas pats. Skaitājs uzlikts , papīri uzrakstīti.
ja ir sūdzība internetā, tad priekš kam Tev to. Izvēlies, par kuru nav.Vai kura mainīja kaimiņam un viņš apmierināts. Pirmkārt skaitītaji tiek pirms uzstādīšanas pābauditi sertifikācijas centrā, kur tiek tiek izsniegts derīguma sertifikāts.
Uzstādīšanas firma ir tikai santehniķi, kas veic tīri tehnisku darbu. Tādēļ nav īpaši svarīga frma, kas veic nomaiņu.
Kāds ir iemesls skaitītāju mainīšanai? Gribas citā krāsā un kantainus?

Es pārdodu mehāniskos bubinātājus, tikai 99.99€.
··· Ūdens skaitītāji: Vai kādam ir bijusi darīšana ar... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
ūdens skaitītāju nomaiņa (10)
Vai tas ir joprojām spēkā, ka ūdens skaitītājus nomaina licencētas (sazin kā licencētas?) firmas? Kur varētu atrast tādu licencētu firmu sarakstu? (Ekonomikas ministrijas mājas lapā - neatradu).
pilna Rīga ar šīm firmām. Pirms mēneša mainīju - 8 Ls par skaitītāja nomaiņu. Tiek iedots sertifikāts, kas jāuzrāda apsaimniekotājam. pamegini caur nacionalo merijumu centru - http://www.lnmc.lv/public/ - man no turienes naca mainit,jo caur NP bija dargak. Tā kā individuālais skaitītājs regulē vien ūdens lietotāja un apsaimniekotāja attiecības, dajebkas, kas apmierina apsaimniekotāju, ir derīgs. parasti jau prasa pēc sertifikāta un labāk, ka ir, jo tad - strīda gadījumā - ir, uz ko atsaukties
informācija var būt SIA Rīgas ūdens, namu apsaimniekotājiem
Veikalā skaitītājam nāk līdzi sertifikāts, uzlikt var jebkurš, kas to prot un nama apsaimniekotājs vai ūdens piegādātājs uzliek plombi, tas arī viss:) Nekādi pārpratumi nevar rasties, ja uz skaitītāja ir derīguma termiņš. ··· Ūdens skaitītāji: ūdens skaitītāju nomaiņa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ūdens skaitītāju maiņa (7)
Lūdzu iesakiet, no savas pieredzes, kādu SIA, ūdens skaitītāju maiņai. Man jāmaina Rīgā. Ir tik daudz to SIA. Gribu pārbaudītus un ar labu reputāciju.
Rīgas namu pārvaldes skaitītāji griežas 2 reiz ātrāk.Tāds bizness!! Ja dod garantiju, tad nav starpības kāds SIA. googlē atradu visus 4 pa 32 EUR. Tas izklausās gana lēti. Rīgas namu paŗvaldniekam pazvani. Atbrauks , samainīs un nekādu krenķu + maksa par to pie rēķina nākamā būs klāt tikai. Ērti. Araabs- drīzāk otrādi. Pirmstam bija kautkādas ""firmiņas"" , kas jau likvidējusies, ))) liktie un tagad nomainīju un cipariņi vidēji ir mazāk tomēr, ne daudz, bet par kādiem 0,1-0,3 kubiņiem. ··· Ūdens skaitītāji: Ūdens skaitītāju maiņa lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Par ūdensskaitītāju rādījumiem (9)
Vai var daudzdzīvokļu mājā veikt aukstā ūdensskaitītāju rādījumu korekcijas , ja visas mājas iemītniekiem ir skaitītāji uzlikti? Ja var - ko darīt, lai savu tāvokli uzlabotu, jo nu jau pēdējo reizi koeficients ir 1,8.. tātad gandrīz...
Un diezgan uzstājīgi jāuzdod. Jo apsaimniekotājiem ir tendence ilgi domāt , formāli atrakstīties, diezgan bezzobaini risināt problēmu.
Pamatā visu īpašnieku ieinteresētība ātrāk palīdz šo lietu iekustināt ( kaut starp tiem pašiem īpašniekiem var būt tā koeficienta rašanās cēlonis )
Rīgas domes saistošos noteikumos, cik var norakstīt par zaudējumiem, t.i . par siltumu un ūdeni, ja nesakrīt kopīgais mājas skaitītāja rādījums un dzīvokļu skaitītāju rādījumiem. Kas ir apsaimniekotaajs? Lai meklee, kur nopluust uudens...jo uudens tieshaam var vienkaarshi nopluust kaadaa pagraba trubaas. Jā, jautājums apsaimniekotājam!- nesen BEZ TABU bija par šo tēmu. Ja pareizi atceros, tad ir pat likums, ka, ja ir liela atšķirība, tad 3 mēnešu laikā jāatrod iemesls. Jūrmalas namsaimnieka darbinieks skaidroja / reāli- mācīja/ kā var grozīt, likt nedarboties skaitītājiem. Nesakritības veidojas arī no dažādos laikos (dienās) nolasītiem rādījumiem, nedaudz arī pamatots, ja sētniece laista puķu dobes un tmldz. .. Bet arī- vai netiek grozīts kopējais skaitītājs- bija arī tāds gadījums... Ir elektroniski iespējams vienlaicīgi visiem nolasīt, bet tas prasa attiecīgus skaitītājus... http://likumi.lv/doc.php?id=185342 šo palasi un komentārus par korekcijām. ··· Ūdens skaitītāji: Par ūdensskaitītāju rādījumiem lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu