Tv kabelis

Tv kabelis - jautājumi un diskusijas

TV kabelis (10)
Pārkārtoju istabu. Televizors jāliek citur, bet vads par īsu. Tv- telekoma pieslēgums. Kādu vadu vajag? Vai pati varu pagarināt vadu?
Paņem esošo kabeli, izmēri, cik garu vajag tādu pašu ´´jauno´´ un dodies uz Depo, Elkoru vai kur citur un tur uzrādi īso un pasaki, cik garu vajag jaunu. Telekoma virzzemes televīzija, vai telekoma interaktīvais?
Kabeļi atšķirās...
Depo ir gandrīz visas nepieciešamās lietas, bet ja televīzija interaktīvā, tad ethernet tīkla kabeli uzkniebt varētu būt pārāk serežģīti nepieredzējušam, un knaibles ar nav lētas, gatavie eth kabeļi nav manīti depiņā, bet neesu arī īpaši meklējis, vai tādi ir...
var pagarināt pats. Ja nu mājās nav nepieciešamo konektoru, stangu un vada:), tad var iet uz veikalu( kaut ko līdzīgu Elkoram) un papaust par savu vēlmi. Domāju ka pārdevējs spēs palīdzēt. gan jau Depo būs. Nav nekas baigi specifisks Ja te vajag kabeli līdz telekoma "kastei" tas visdrīzāk ir "vītais pāris" ar RJ45 galiem (bet ir redzēta arī optika). Depo var dabū gan materiālus gan jau gatavus ko var piespraust kā pagarinātāju. Labāk pērc gatavu jo ja vēļ pirksi vajadzīgos instrumentus sanāks dārgi. Ja no "kastes" uz TV - tas visdrīzāk ir HDMI, tur nāksies pirkt jaunu vadu jo to ar rokām mājas apstākļos nez vai tev izdosies pagarināt. ··· Tv kabelis: TV kabelis lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu