Trimmeri

Trimmeri - jautājumi un diskusijas

Trimeri negriežas spole! (6)
Trimerēju, pēkšņi apstājās spole, motors iet, bet spole negriežas! Ir jēga, jaukt pašam un skatīties vai uz servisu uzreiz jāved?
Pats vienkāršākais iemesls - apskatījāt, varbūt spolē aukla beigusies? Ja jau dzinējs darbojas, tad tā ass, attiecīgi, arī griežas. Tad jāskatās, vai spole ir pienācīgi nostiprināta uz dzinēja ass.
P.S. Kas par trimmeri un kāda tipa spole - neko sīkāk neesat norādījis.
Kas par trimeri? Ja nav nekādu citu trokšņu, tad iespējams sajūgs. Var mēģināt jaukt. Sajūgs, vai norautas šlices, var būt reduktors. Daudziem elektro trimeriem ir speciāla plastmasas detaļa, kas izjūk motora pārkaršanas vai pārāk lielas slodzes gadījumā, jaukt nav jēgas jo veikalā to detaļu nenopirksi, bet serviss pārdos par to pašu cenu, ko maksās darbs + detaļa, ja ne vēl dārgāk... Nav jēga , jo detaļas tāpat būs jāpērk servisa centros . Ja pats var sataist , tad uz darbu ietaupīsi. ··· Trimmeri: Trimeri negriežas spole! lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Trimmera Husqvarna 122c karburatora regulēšana (10)
Interesē karburatora regulēšana , tur ir divas skrūves , ja kāds ir darbojies?
Regulēts tikai savai tehnikai, tad cik no savām necilajām zināšanām saprotu apgriezienus var izregulēt zāģiem un četrtaktu zāles pļāvējiem pārāk daudz nospriegojot mazo atsperi. Trimmerim tiešām uz dzirdi un bik treknajā pusē jāatstāj. degviela un gaiss,, pieskil un regulee Aizskrūvē līdz galam labo skrūvi, un tad 2, 5 apgriezienus atpakaļ. Tad jābūt okey. Kreiso skrūvi neaiztiec, tā ir degvielas padeve. Jāmeklē trešo! Nopērc tahometru - un regulē uz velna paraušanu (droši). Vadlīnijas tukšgaitas apgriezieniem un maksimālajiem apgriezieniem var atrast internetā... ··· Trimmeri: Trimmera Husqvarna 122c... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu