Traktors t25

traktors t25 foto attēls

Traktors t25 - jautājumi un diskusijas

Kā noņemt eļļas sūkni T-25? (6)
Nesaprotu kā noņemt eļļas sūkni vecam traktoram (60.gadu T-25) ,izdzina eļļu ārā pa sapunu, laikam pie vainas sūknis?
Ar fleksi var visu ko noņemt... Vai tiešām 60 gados ražoja T-25 ?
Varbūt tomēr T -16 ..... tie ir divi, pavisam dažādi traktori.
Tad jau vēl ražoja DT-20. T-25 nāca vēlāk. Nesapratu,hidraulikas,vai motoreļļu izdzina? Ja aizaugusi kartera ventilācija,tad eļļu var spiest ārā gar ščupu. Vismaz Jumzai tā ir gadījies. Varbūt tam princips savādāks. Sūknis nav vainīgs! Kartere atgāzes gan! tas "pirmskara" motorinnss ir sadilis, kaa jau te mineeja, kartera atgaazes dzen ellu pa visaam sskkirbaam. Ne jau ellas suuknis. Maini cilindrus, virzullus, ssaales. Tikai kas vairs tirgo tiem detallas, hmmm. Kaadus gadus atpakll Saldus bijussaja lauktehnikaa tirgoja. ··· Traktors t25: Kā noņemt eļļas sūkni T-25? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ka nonemt degvielas sukni traktoram T-25? (7)
Skruves ir noskruvetas, bet sukni nonemt nevar.
Ja ir jāuzdod šāds jautājums, tad Tev nevajag T-25... Pārbaudi, vai visas skrūves noskrūvētas. Jābūt četrām.
Vēl var noskrūvēt priekšpusē vāku un ar āmuru (uzmanīgi!) padauzīt pa sūkņa vārpstas galu.
W40, kuvalda, zubila un j..t...m.. Taa vismaz iisteni traktoristi straadaaja manos jauniibslaikos, gan bez W40. Visdrīzāk ir jānoskrūvē arī motorstundu skaitītājs, tad jāatskrūvē divas skrūves kuras reizē ir skaitītāja piedziņas dzelža un momenta ripas turētājas. Tad pašam vajadzētu nokrist un bez jebkādas kuvaldas. Pēc tam to ripu no sūkņa vārpstas ar novilcēju jāņem, tur koniska sēža. Ne visiem T-25 ir kā lielajiem traktoriem 5 M6 skrūves stundu skaitīja vākam, 2 M8 aizdedzes iestādīšanas ripai un un 4 uzgriežņi kuri tura sūkņa korpusu pie motora bloka. šādā kārtībā arī jāskrūvē. Protams visas degvielas rores. pirms tā visa ··· Traktors t25: Ka nonemt degvielas sukni... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Piemājas saimniecībā pietiks arī ar T-25. Ekonomiskāks,kompaktāks,labākas manevrēšanas spējas,kas ir liels pluss,ja maz vietas kur apgriezties,vai meža darbos,kad jāmanevrē starp kokiem. Arī rindstarpu rušināšanā daudz ērtāks. Ja tikai daži hektāri zemes,tad visu padarīs bez problēmām. Cik liela piemājas saimniecība?? T-40 maza kabīne, kāpelējot iekšā un ārā var apdauzīties.;) Es meklētu labu Ltz-60 markas traktoru. T30....tas pats 25, tik ar velkošo priekšu Detaļas var nopirkt Jelgavā lauktehnikā T-40 nav slikta izvēle, tik rijīgs un kabīne maziņa. Ja varētu atrast T-25 vietā nenojātu T-20, tā būtu laime. ··· Traktors t25: Kāds traktors labāks piemājas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
T 25 sajūga regulēšana (5)
Kā pareizi noregulēt sajūgu , lai neslīd un normāli izslēdzas
atlaist visu ķepiņu skrūves tik, lai ķepiņas abi gali nekur nepiespiestos. tad noregulēt attālumu starp ķepiņu un izspiedējgultni (pēc instrukcijas 1-3mm). nokontrēt ķepiņu skrūves. manam t-25 sajūga kurvim ir 3ķepiņas (orģināls- nekāds ´´krusts´´ nesanāk). ar skrūvi(´´dakša´´) sajūga pedāļa stieņa galā regulē pedāļa augstumu no grīdas (pedāļa gājienu). kādreiz izmantojām parastu sērkociņu . peec jautaajuma var spriest, ka nesaproti, kaa sajuugs straadaa. ved pie speca. iAtstarpe starp gultni un lapku aptuveni vienu milimetru, un ja tas ir izdarīts var paņemt litroviču Sajūga " ķepiņas regulē krusteniski...par attāluma mēriestatījumu palīgā ņemot kartona papīru- plāno... ··· Traktors t25: T 25 sajūga regulēšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Traktora T-25 stikli (2)
Labdien! Man ir kabine traktoram t-25 a3 pareizak kabines ramis. Vai ir iespēja uzstadit stiklus ssaij kabinei un kur, to varētu veikt?
Tas nav kabīnes rāmis bet tikai drošības karkass. No kabīnes atšķiras ar to ka tam nav iespējams ielikt oriģinalos stiklus bez pārbūves un nav ari durvju. Nav stikliem paredzēto stiprināsanas nišu. Ja meklēsi tos tripleksa taisītajus tad lētak būs nopirkt gatavu poļu kabīni un uzlikt, meklēt ss.lv. Bet pašam vien nāksies to darīt. Nu kā var mācēt ielogoties OHO, bet māti googli neapmeklēt!
www.triplex.lv
Vagonu 19, Rīga, LV-1009
67311608
"A Loks", SIA
www.racingexpert.eu
Vestienas 29a, Rīga, LV-1035
29177717
un citas adreses
www.zl.lv/Auto+stikli/
··· Traktors t25: Traktora T-25 stikli lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu