Traktors belarus

Traktors belarus - jautājumi un diskusijas

Belarus 820... (7)
Gaisa filtrā ir ticis iepūsts WD40, kādas sekas tas radīja traktoram? Sarkastiskos un sliktu negāciju cilvēkus palūgšu nekomentēt.
Gaisa filtrs jāmet ārā un jāliek vietā jauns, nekādu citu seku nav... Nu kā te bez sarkasma, jo seku pilnīgi nekādu, varbūt tomēr botāniķiem nevajag līst pie tehnikas... Ja starta gāzes vietā iepūta WD40, tad nekādas sekas motoram nevar būt. Jāpavēro tikai, ko teiks gaisa filtra indikators. (Es pat precīzi nezinu, vai tur tagad ir papīra filtrs jeb vēl arvien eļļas) Reāli nekādas sekas ,ja ir papīra filtrs var ātrāk pielipt putekļi filtram un tas būs vai nu jāizpūš ar kompresoru vai jānomaina.Ar eļļinieku brauc tālāk bez problēmām. Nu ne visus filtrus var mitrnāt ar ko pagadās.
ir speciāli filtru mitrinātāji, nu vismaz skuteristiem mopēdidistiem it,
ir filtri kas iet pa sauso, bet ja smitrināsi vai sapūtīsi ne ar to ko vajag, filts varētu saķipt..
··· Traktors belarus: Belarus 820... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Belarus 820. (4)
Noņēmu sajūga pedāli, jo bij doma nomainīt uz jaunu un kad uzliku nevar vairs izpiests sajūgu, mēgināju ar roku un nekas nesanāk, gandrīz uz atpakaļgaitu var ielikt.
Jāpārbauda vai nav par lielu brīvgājiens un neizslēdz fiksatorus,varbūt jāregulē stienis...jāpārbauda visu gājienu un atstarpju lielumi... nomainiiji tikai vieniigi pedaali, un vairs nevar izspiest to? Da nu...kautkas intresants sanaak. Nomaini ....durvis, un vairs nevar aizvert, vai kaa...sanaak? paroc pa fermer.ru Tad nu gan esi nopietni strādājis,ja pedālis tā sadilis, ka jāmaina. Izklausās pēc Minhauzena stāstiem. ··· Traktors belarus: Belarus 820. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu