Traktors

Traktors - jautājumi un diskusijas

Atradu vienu lūzni. Eļla jālej atvērtajā caurumā 250 ml, eļļas marka M10G2 (citādu neesmu vairs redzējis). Pirms tam ir jāizlej no sūkņa viss, kas tur ir iekšā. Izskrūvējamais korķis jāmeklē sūkņa apakšā - mazāks. https://www.youtube.com/watch?v=DxGSVB6wnd8 Krievu laikā lēja M8G, tagad var liet kās pagadās, kaut vai 15W40 ... ir diva veida aug.spied. sūkņi - 1. - eļļojas no dzinēja , 2. - eļļojas no kameras kurā iepilda eļļu . Ja eļļojas no kameras , tad to pašu motoreļļu , ko dzinējam un nevajag izgudrot "velosipēdu" no jauna ... ··· Traktors: Kā ieliet eļļu mtz traktora ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Belarus 820... (7)
Gaisa filtrā ir ticis iepūsts WD40, kādas sekas tas radīja traktoram? Sarkastiskos un sliktu negāciju cilvēkus palūgšu nekomentēt.
Gaisa filtrs jāmet ārā un jāliek vietā jauns, nekādu citu seku nav... Nu kā te bez sarkasma, jo seku pilnīgi nekādu, varbūt tomēr botāniķiem nevajag līst pie tehnikas... Ja starta gāzes vietā iepūta WD40, tad nekādas sekas motoram nevar būt. Jāpavēro tikai, ko teiks gaisa filtra indikators. (Es pat precīzi nezinu, vai tur tagad ir papīra filtrs jeb vēl arvien eļļas) Reāli nekādas sekas ,ja ir papīra filtrs var ātrāk pielipt putekļi filtram un tas būs vai nu jāizpūš ar kompresoru vai jānomaina.Ar eļļinieku brauc tālāk bez problēmām. Nu ne visus filtrus var mitrnāt ar ko pagadās.
ir speciāli filtru mitrinātāji, nu vismaz skuteristiem mopēdidistiem it,
ir filtri kas iet pa sauso, bet ja smitrināsi vai sapūtīsi ne ar to ko vajag, filts varētu saķipt..
··· Traktors: Belarus 820... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Belarus 820. (4)
Noņēmu sajūga pedāli, jo bij doma nomainīt uz jaunu un kad uzliku nevar vairs izpiests sajūgu, mēgināju ar roku un nekas nesanāk, gandrīz uz atpakaļgaitu var ielikt.
Jāpārbauda vai nav par lielu brīvgājiens un neizslēdz fiksatorus,varbūt jāregulē stienis...jāpārbauda visu gājienu un atstarpju lielumi... nomainiiji tikai vieniigi pedaali, un vairs nevar izspiest to? Da nu...kautkas intresants sanaak. Nomaini ....durvis, un vairs nevar aizvert, vai kaa...sanaak? paroc pa fermer.ru Tad nu gan esi nopietni strādājis,ja pedālis tā sadilis, ka jāmaina. Izklausās pēc Minhauzena stāstiem. ··· Traktors: Belarus 820. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Mtz 80 (9)
Kādi varētu būt varianti , kāpēc puskaču svecei nav dzirksteles? Svece jauna.
ja problēma ir radusies šodien, tad vainīgs varētu būt vakardienas lietus, kopā ar stipro vēju. Magneto ir pielijis ar ūdeni. Ir jāņem nost un jāžāvē. Vislabāk pie vienas reizes un aiz gara laika arī izjaukt, sasmērēt gultņus, sausi noslaucīt spoli, notīrīt kontaktus utt. Magneto čupā! Apskaties vai pārtraucēja kontakti tīri un ir vajadzīgā atstarpe. Magneto jau nemaz nevajag ūdeni kā tādu-pietiek ar rasu... Es savējo,rasainajā,lietainajā laikā, turēju uz krāsns. Izkaltētu der pašpricēt ar augstspriegumam domātu eļļojošu,ūdeni izspiežošu šķīdumu. Pat autiņam manāms efekts! Un vēl var meklēt, vai ātruma kloķa drošības devējs nečakarējas - vislabāk viņam vadu noņemt uz to brīdi, līdz atrod citu vainu. Var jau gadīties,ka dēļ vaļīgām stiprinājuma skrūvēm magneto masai nebija kontakta ar motora masu, bet ticamāks ir Nazis uzrakstītais iemesls. ··· Traktors: Mtz 80 lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Eļļas noplūde gar sūkni (4)
Sveiki, uzliku pilnībā restaurētu sūkni uz t-25, visas skrūves novilkas, bet dzen gar sūkņa korpusu motoreļļu (eļļa bez maz vai tek ārā), domāju, var būt tur kādu blīvi vajag, bet uz vecā sūkņa nebija.. Eļļa nāk pa ...
tā ir eļļa vai netīra saļarka.....ja sūknis ir restaurēts, tad metams ārā, labāk liec ejošu bet vecu, lielai daļai restaurēto korpusi ar plaisām, laiž atpakaļ plunžeri, tātad sūkņa karteris ir pilns un spiež ārā pa dalu, atver sānos eļļas līmeņa skrūves, pārliecinies cik eļļa ir sūkņa karterī.
Eļa no sistēmas tur varētu pilēt (sliktākā gadijumā), jo sūknim ir savs karteris eļļošanai un motoram savs, gar zobratiem no motora tik daudz nepaceļ uz augšu, lai būtu kam tecēt
Nepārzinu to traktoru pilnībā, bet blīvei tur noteikti jābūt. Var būt tas ir tikai gumijas gredzens, bet noteikti jābūt.
Es saprotu, ja tas sūknis ir pielikts, tad ir diezgan liela ķēpa tam traktoram, lai viņu atkal noņemtu, bet ir jāņem nost un jāskatās, jāmeklē konsultācija pie zinātājiem, bet eļļai tur nav jātek.
tas ir, dzen starp suukni un motoru? Nu bet ja nav o ring alumiinija korkusinnaa rievaa, tad ir jaabuut normalai bliivei, kurai buutu jaanaak liidzi suuknim, vai jaanopeerk atsevisskki. Un kas tas par suukni - augstspiediena degvielas, vai ellas hidraulikai? A kāda mārrutka pēc tērējies par "restaurētu" sūkni? Tur ir vismazākais priekš krieviem pieejamais NŠ-10 un veikalā jauns nemaksā tādu kosmosu lai vispār lūrētu remontētu virzienā. Oriģināli tur pienākas būt blīvei, ja nebija tad iepriekšējais līkrocis licis uz hermētiķi. Tas līdzēs tikai ja tā eļļa nāk no starpgabala. Bet ja dzen no sūkņa, tur līdzēs tikai nomaiņa. ··· Traktors: Eļļas noplūde gar sūkni lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā noņemt eļļas sūkni T-25? (6)
Nesaprotu kā noņemt eļļas sūkni vecam traktoram (60.gadu T-25) ,izdzina eļļu ārā pa sapunu, laikam pie vainas sūknis?
Ar fleksi var visu ko noņemt... Vai tiešām 60 gados ražoja T-25 ?
Varbūt tomēr T -16 ..... tie ir divi, pavisam dažādi traktori.
Tad jau vēl ražoja DT-20. T-25 nāca vēlāk. Nesapratu,hidraulikas,vai motoreļļu izdzina? Ja aizaugusi kartera ventilācija,tad eļļu var spiest ārā gar ščupu. Vismaz Jumzai tā ir gadījies. Varbūt tam princips savādāks. Sūknis nav vainīgs! Kartere atgāzes gan! tas "pirmskara" motorinnss ir sadilis, kaa jau te mineeja, kartera atgaazes dzen ellu pa visaam sskkirbaam. Ne jau ellas suuknis. Maini cilindrus, virzullus, ssaales. Tikai kas vairs tirgo tiem detallas, hmmm. Kaadus gadus atpakll Saldus bijussaja lauktehnikaa tirgoja. ··· Traktors: Kā noņemt eļļas sūkni T-25? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ko darīt ar vecu lauksaimniecības tehniku? (13)
Laukos dažāda l/s tehnika un dzelži (padomju laiku). Meitas tēvs nomira un tagad ir pabijuši jau zagļi šķūnī, kur glabājas visādas labas lietas. Ko darīt, pārdot, vai metālos atdot? Ja pārdot, cik tādi maksā? Ir T-40, ...
Kärtiigs zemnieks izmanto jebkuru, pat visvecäko tehniku. Lüzhnjos nodot bütu greeks... täpat tie lüzhnjinieki nozagushi un pärdevushi daudz deriigu lietu, tsk arii man. Par cenäm jäjautä tiem, kam tas ir, ne tam , kas grib pirkt. Padomjlaiku tehnika ir apbrīnojama ar savu vienkāršo konstrukciju apbrīnojamu izturību.Ja tie traktori vēl ejoši,ar visiem agregātiem,tur var dabūt iespaidīgu summu.Vislabāk būtu atrast kādu spečuku,kas to visu novērtē uz vietas. Bet varbūt meitai ir laiks atrast kādu, kas to visu pratīs saimniecībā izmantot? Īsi sakot, tur ir gandrīz viss, kas vajadzīgs nelielas lauku saimniecības uzturēšanai. Lietpratēja rokās - ļoti labas un vērtīgas mantas. Ja jau to tehniku sitat gaisā, tad jau arī zemi un māju domājat pārdot, jo bez pieskatīšanas, kā saprot no teiktā, jau tagad izzog. Tad jau var mēģināt pārdot ar visu tehniku. Par reālajām cenām - kā jau teica - ir ss.lv vai sakarīgs paziņa, kas spēj runāt godīgi. Paskaties ss sludinājumos cik maksā, nomet cenu uz pusi uzreiz pārdosi.
Paskaties lūžņu cenu un salīdzini, tonna lūžņu maksā tik un tik, piemet agregātu svaru un viss uzreiz skaidrs.
Lai veicas.
··· Traktors: Ko darīt ar vecu ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kas notiek ja ziemā atstāj traktora mtz motora sildītāju visu nakti darbībā? (4)
Mtz-82 motora sildītājs visu nakti darbojās. Bija aizmirsies izslēgt. Un gribēju uzzināt, vai tas nenodara kādu skādi, ja tiek atstāts visu nakti darboties
Nekas, ja aķi nenosēdināja! Nevajadzētu nekam notikt. Jautājums kāds tas sildītājs, paši lika vai, kā saka, profesionālis. Ja nekļūdos, tad MTZ orģināli parasti nenāk sildītājs. Bieži esmu atstājis pa nakti, tikai traktors nav MTZ ..... Nekas nenotiks, jo tie sildiitaaji jau tak neuzvaariija motoru. Iebāz svecīti anusā,,,redzēsi ··· Traktors: Kas notiek ja ziemā atstāj ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Traktoram t-40 Degvielas sistēmā gaiss! :( (21)
Esmu nomainījis visas misiņa šaibas, nomainījis trubas un trubas galus, no bākas man gaiss nenāk, no filtra uz zemspiediena sūkņa arī neparādās gaisa burbuļi, bet no lielā filtra uz augstspiediena sūkņa iet gaiss iekšā, ...
... un šaibas nopirku jaunas, tādas kādas uzliku ...
Nu tur jau tā nelaime - vispirms uzliki, pēc tam nopirki - bet vajadzēja darīt otrādi !
Cik esmu redzējis jaunas kapara šaibas - tās nav atdedzinātas(sakarsētas līdz sarkankvelei un iemestas aukstā ūdenī), tapēc cietas un slikti blīvē. Nezinu kātraktoram, bet parasti zemspiediena sūknim ar pievadu no augstspiediena sukņa kulaciņa ir divi vārsti ar smalkām atsperītēm, alielā atspere, kas piespiež virzuli pret kulaciņu reizēm salūzt. Ja tas viss kartība, tad mistika! Bākā,pirms vai kopā ar līmeņa devēju. Pavecākiem dzinējiem tur arī mēdz būt. Tāpēc ir ticējums, ka tukši izbraukta bāka rada filtra aizsērēšanu... Pārbaudi zemspiediena sūkni. Jā, šaibas ir kapara, pirms uzstādīšanas atdedzināji? Primārais filtrs bākā tīrs? Sūkņi rada krietnu retinājumu un degviela vārās/gāzē neiedomājamākajās vietās... Izskatās līdzīgi. ··· Traktors: Traktoram t-40 Degvielas ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Cik degvielas atlicis mtz-80 tvertnē? (6)
Gribu zināt,cik +/- patērēju degvielu atsevišķos darbos.Vecajam mtz-50 ir mērstienis,mtz-80 tāda nav.Kāds var ieteikt kādu risinājumu.Vai varbūt eksistē un ir nopērkams kalibrēts mērstienis,kur tādu var iegādāties? Vai ...
novieto traktoru uz horizontālas virsmas,patukšā bākā sāc liet pa 5 litriem un ikreiz nomēri ar puļķi, iegriez ar nazi zīmīti un būs tev mērs...
pēc tam vari to pārvīlēt uz metāla, plastmasas un jebkura cita puļķa
pilnai baaakai zini tilpumu? Nu jebkuru, da hidraulisko sslluuteni iebaaz baakaa, procentuaali sadali. Baaka gan zem kabiines....
A kas ar zavoda dacciku?
tiem baisuļiem mtz 80 un 82 ir divas bākas cik zinu. un kautkā tur pārpumpējas vai pārtek.
vispār jāuzmanās ka nesāk nelabi pukukšēt. :D
Tur jābūt aizmugurē caurspīdīgai caurulītei kur redz līmeni bākā. Dari, kā euromens teica ! ··· Traktors: Cik degvielas atlicis mtz-80 ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu