Televizors pie sienas

Televizors pie sienas - jautājumi un diskusijas

LED TV pie sienas (9)
Vai zinošie var ieteikt kādu LED TV modeli, kuru var cieši pielikt pie sienas un pēc tam normāli piekļūt pieslēgumvietām? Cik skatos, vairumam visi pieslēgumi ir tieši aizmugurē, nevis sānos. Neņems taču katru reizi tv no kronšteina, lai...
Nav ne jausmas ciki lielu teļuku pie sienas taisies kabināt, bet fiksētie stiprinājumi vienmēr ir lētāki par regulējamiem.

http://www.barkanmounts.com/e340.html
šāda veida stiprinājums ļauj pabīdīt teļiku kā sagribās un vajadzības gadījumā pavilkt nost no sienas lai iespraustu jaunu vadu.
Uzliec USB pagarinātāju....Pieslēdz tīklam un piekļūsti datiem caur tīklu...
Varianti jau ir...
Varbūt vajag vēl sarežģītāku jautājumu, Piemēram, kā lai skatās TV ja negribās to pieslēgt pie strāvas.
Parasti neviens neliek TV pie sienas lai visu laiku to kustinātu.
Un ja vēl vadus iestrādā siena ko tad.
Ja slinkums ir saspraust visu iespējamo uzreiz, bet baigi gribās spraudalēt tad vajag paņemt sienas TV stiprinājumu kurs ir pārgrozāms un viss.
Pameklē tādu kam USB ir sānos. Man tāds ir. OK skaņai un antenai ir aizmugure, bet tos jau nelieto katru dienu. Var arī paņemt tādu sienas kronšteinu kuru var atlocīt no sienas un pēc tam atkal pielocīt klāt. Ir taču tik liela izvēle, atliek aiziet uz veikalu un izvēlēties. Cieši pie sienas likt LED televizoru nav ieteicams - tad samazinās gaisa cirkulēšanas - dzesēšanas efektivitāte. ··· Televizors pie sienas: LED TV pie sienas lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu