Televīzija

televīzija foto attēls

Televīzija - jautājumi un diskusijas

TV neiet play (4)
TV ir internets no kaimiņiem Wi-Fi. Itkā viss strādā, tikai nevaru apskatīties filmas onlainā. Tas nozīmē nav Play. Instalēt neļauj natbilst kautkas. Varbūt kāds zina, kā var dabūt to play iekš TV.
Interesanti, kas tas tāds ir par zvēru "Play" un ko tas ziemā ēd?? :D Uz televizora neko neuzinstalēsi, arī to adobe Flash player, bez kura neiet uz TV, teiksim, TV3 Play Ugunsgrēka atkārtojumi un citi raidījumi. Skaties videonomas, kur nevajag to Flash player, p., Krievijas. Teiksim megogo - viss rāda ideāli un vēl uz 1080 p. FullHD kvalitātē! aciimredzot zagtais wi-fis ir lloti leens , taapec neiet video.Ja nav vismaz paaris Gbaiti, tad necenties nemaz. Paarbaudi aatrumau kaadaa no web internet speed test.
Un tiem smartajiem tellukiem parasti tomeer tie brosveri ir knapi. Nu iznnemot pedeejos modellus, kas pat UHD 4K velk, kaa par briinumu.
Pareizi te arii saka, ka pats neko tur ielaadeet, flash player utt, nevari,. Iznnemot ja aiziesi uz settingiem tellukam, un ir iznaakusi sofwares upgraide tellukam .
Flash player visdrīzāk nav uzlikts. www.adobe.com un skaties tālāk ... Varbūt pajautāt pašam kaimiņam, kāpēc tev neiet viņa wifi tv play? ··· Televīzija: TV neiet play lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Dekoders Lattelecom virszemes televīzijai (10)
Kādu dekoderu būtu labāk pirkt Virszemes Lattelekom televīzijas programmām? Tikko nomira TV dekoders marka TV Stars . Biju aiznesusi uz Lattelekom kantori- esot jāpērk jauns. Neteikšu ka par veco dekodeti būtu bijusi sajūsmā, bet tā kā...
Ņem ar hdmi izeju, ja nu kādā laimīgā nākotnē piedāvās kādus HD kanālus. Vēl jau ir visādas fīčas dekoderī. USB ieeja, skaņas izeja 5.1, ciparu, optiskā. Teiksi mums nav tādas pārraides, bet vari skatīties filmas no USB labā kvalitātē. Ko pati vēlies no dekoderi? Ja tikai skatīties tv, tad daudz maz vienalga. Ja tv ir HDMI ieeja, ņem dekoderi ar HDMI izeju. Ir mazliet skaidrāka bilde. Ja vēlies ņemt arī LTC televīziju, tad slēdz līgumu un saņemsi lietošanā dekoderi, manuprāt tas ir labāk nekā pašam ieguldīt naudu, paši nomaina, ja kautkas sabojājas. Un arī abonēšana laikam bija par 10% lētāk nekā pagarinot pa mēnēšiem.
A ja bezmaksas kanālus tikai skatīties plāno, tad jau labāk ņem TV ar iebūvēto dekoderi.
A par marku: labāks ir LTC piedāvātais Jacobson - jaudīgāks uztvērējs esot.
Un LTC atbalstu (helpu) sniedz tikai viņu dotajiem dekoderu modeļiem.

Nav jau isti skaidrs par ko TV Stars neaptika? Kas ta jamajam bija slikti? varbūt nemācējāt pietiekami pareizi apieties? Vajadzētu variāk info.
Es akal domāju,ka dekoderis tieši tāpat kā modēms ir tikai vieta,kur iespraust karti vai SIMku.Un modelim nav nozīmes,tikai antenai. Mans Star kalpo kopš pašiem pirmsākumiem.Intereses pēc patestēju viena paziņas dekoderu un konstatēju,ka mans ir daudz labāks.Pirmkārt jau elektroniskā programma ērtāk lietojama. ··· Televīzija: Dekoders Lattelecom virszemes... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Optiskais kabelis TV (8)
Vai tiešām ir tik liela atšķirība attēla kvalitātē starp optisko kabeli un parasto?
Optiskais kabelis nodrošina DAUDZ lielāku datu pārraides ātrumu, kas ir ļoti būtiski, pārraidot lielus datu masīvus, konkrēti - video. Bez tam optiskās kabeļu sistēmas ir daudz drošākas un stabilākas, mazāk iespēju kaut kam sabojāties u.t.t. Ja ir iespēja izvēlēties - tad noteikti optisko pieslēgumu ! Nezinu cik ir "tik", bet atšķirība ir! Mozaīka vairs nav jāskatās! :) Kāda jēga no optiskā kabeļa parametriem, ja mūsu gigants LATTELEKOM ar savu darbību spēj sačakarēt pilnīgi visu! Tagad ir virszemes TV, interaktīvā TV, bet skatoties uz Lattelekom darbošanos šajā lauciņā, mani pārņem nostaļģija pēc parastās pazemes TV, kāda bija padomju laikā! Tad protams arī bija virszemes TV, tikai ar tādu atšķirību, ka tā nebija digitālā formā.
Kad Lattelekomam beigsies monopols, ceru, ka atradīsies cits operators, kas mācēs savest kārtībā serverus, kodēšanas- dekodēšanas sistēmas un tiešām optiskās līnijas pierādīs savas prieksrocības.Kamēr Lattelekoms ir pie teikšanas- kvalitāte būs sliktāka nekā analogai.Tik kvadrātiņi, kvadrātiņi, bildes bremzēšana, skaņas un attēla nesavietojamība laikā un citas LATTELEKOMAM raksturīgais brāķis!
Artiins

A man jautājums TV antenu esi mēģinājis paregulēt? :D 99% grib ar 40 gadīgu antenu skatīties TV un raud, ka lielais baisais monopolists vainīgs kaut gan pašiem rokas no pakaļgala aug un nevar elementāras darbības veikt :D
Būtībā jua Lattelekomam uz datu pārraidi nekāds monopols nav, ja gribi (un spēj) pats vilkt savus optiskos kabeļus - karogs zobos un uz priekšu ! :)
Varu pateikt tikai to, ka Lattelekoma piekoptā tehniskā politika ir visnotaļ pareiza un es viņu vietā rīkotos līdzīgi. Bet tas, ka nav veselīgas konkurences - tā jau nav viņu problēma :)
··· Televīzija: Optiskais kabelis TV lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Universālās TV pults programēšana (10)
..palīdziet blondīnei! :)) ir nopirkta universālā pults.... ir televizors,kuram vecā pulte ir pagalam. Kā saslēgt jauno pulti. Ir kodu grāmatiņa, Ir tv / samsung/ sarakstā,ka der. BET nekas nenotiek. Parādiet man uz pirkstiem lūdzu,kas...
Cerams, ka bateriju ieliki? vecā pults tiešām beigta, varbūt televīzors neredz pulti? It kā tur viss ir vienkārši, ja tiešām nestrādā, nes atpakaļ uz veikalu, lai pārbauda! Jā, ja nav set, varbūt ir enter vai ok - tas tas pats vien ir! Pievienojas typhoo - RTFFFFFFFFM es tak rakstīju ka lāizlasa instrukcijā kādā veida pulti programmēt. Tieši ŠĪS pults instrukcijā, tajā kas uz iepakojuma vai rokasgrāmatā. Pārskati visas valodas, ne tikai LV instruciju, jo kreisos kantoros tulkotās parasti ir pilnīgi aplamas. Jānomaina universālā pults vai televizors :D RTFM pameklee google manual attieciigajai pultei(modelim) Ieraksti : " How to program universal tv remote control ? " . Pat jutubaa ir daudz pamaaciibu. ··· Televīzija: Universālās TV pults... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
SAT šķīvja uzstādīšanas izmaksas (8)
Cik tagad būtu normāla maksa par SAT "šķīvja" uzlikšanu un pieslēgšanu (teiksim, orientējot uz HTB+ 36`)? Rīga. Dzīvoklis. Un kāda būtu normāla aparatūra un tās cena šim nolūkam?
Apskati Lattelecom piedāvājumu! Pietiekoši normāla cena un daudz labuma....
Nets, telefons na haļavu un vēl 28 kanāli...
http://www.boot.lv/forums/index.php?s=5e6db207ac9ee6369b7eb0eb
be2e8c26&showforum=52
vari palasiities,daudz visaadas info Par uzlikshanu, visu vadu savilkshanu, piesleegshanu samaksaaju 40ls.Tas gan bija gadu atpakalj-tagad vareetu buut leetaak.Viasats oficiaali ar kviitinju to tobriid veica par 70ls. cena atkarīga no veiktajiem darbiem - kur jastiprina šķīvis, uz balkona, sienas, jumta, šķīvja lielums, tjuneris, komunikācija utt. ··· Televīzija: SAT šķīvja uzstādīšanas izmaksas lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kas pie vainas, televizors vai dekoders? (7)
Skaņa ir, bilde tāda kā "sarūtota", neskaidra.
Vājš signāls antenā. Ja tā ir istabaas pamaini atrašanās vietu. Ja āra antena tad varbūt vējā no vietas izšūpota. Var arī slikts konakts štekeros. Negrozi, pārvieto uz citu vietu, ierasta kaite iztabas antenām. Pat mainoties laika apstākļiem nereti mainās signāla līmenis istabā. Labāk jau būtu lietot āra antenu. Man pie reizes būtu jautājums viedajiem..drīkst?? Kāda būtu laba, jaudīga āra antena, kur tādu iepirkt? Uz jumta - taa ir laba antena. Protams, ja var to tehniski izdariit.Nu vismaaz aarpusee pie loga jau noteikti var.Ja pie loga, tad nnem ar pastiprinaataaju iekssaa. Bet cilveekiem ir slinkums to dariit, un tad ir ssitaadas probleemas.
Uzliekot uz jumta daudzmaz normaalu antenu raada 3x labaak , ar vissu HD . Un skaties antenas pastiprinaajuma Q , un nennem paaraak garu, jo tad buus ssaurs lennkkis - preciizi jaatraapa uz raidosso torni .Ir veel viens viedoklis, par cik tagad ta vissi raida digitaalajos formaatos, bilde vienkaarssi vai nu ir, vai nu nav.Vidus staavoklii vienkaarssi viss atteels sadalaas " kluciissos", un kiino...apstaajaas.
av2
Paldies par diezgan izsmeļošo atbildi.
··· Televīzija: Kas pie vainas, televizors vai... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nav signāla pēc dekodera&istabas antenas ieslēgšanas (2)
Vot bēdas! Gribēju atdzīvināt veco TV, pieslēdzot tam dekoderi ar SCART kabeli un istabas antenu (PHILIPS), bet dod paziņojumu, ka nav signāla. Varbūt kāds var palīdzēt, ko darīt, lūdzu lūdzu...
Viens no risinājumiem būtu pārslēgt pašā TV ņem signālu no SCART nevis no antenas ieejas.

Tā ir tā poga pultī, kur pārslēdz uz CD/DVD lasītāju vai citām ierīcēm.
palīdzēs, ja varēs. kabeļopereatora palīzības trubu mēģināji? ko saka modēma vai dekodera lampiņas? nesaki - mirgo/nemirgo. kādu uzrakstu mirgo un kādas ir tumšas vai mirgo ar notektu, dažu sekunzu intervālu? jo tu vairāk izstāstīsi, jo būs vieglāk nākt talkā. ··· Televīzija: Nav signāla pēc... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kabelis no TV uz dekoderi -kur? (10)
TV un interneta pieslēdzējs no Lattelecom teica, ka man vajagot nopirkt kabeli, kas savieno televizoru ar ciparu dekoderi, pie tam tādu, kam vienā galā ir "tulpe", otrā - kā viņš izteicās - "skārds". Veikals esot kaut kur Matīsa ielā 160...
To savienojumu labāk nelietot. HDMI ieejas un izejas ir daudz labākas. "RCA - SCART" tipa kabeli var nopirkt jebkuraa Rimi kuraa ir audo video prechu nodalja. Taapat 3XMaximaas.
Kaa izskataas (un arii nopirkt) var apluukot sheit:
http://web.argus.lv/products/hwindex.htm?cat=W11A1
Jebkurā Lattelecom klientu apkalpošanas centrā, tātad - uz Brīvības/Dzirnavu stūra. Jebkurā lielveikalā, Elcor vai citos sadzīves tehnikas veikalos. Nez, man tas bija iekļauts Lattelecom pakā. Neko atsevišķi nelika pirkt. Bet tas ir pie mums - laukos. ··· Televīzija: Kabelis no TV uz dekoderi -kur? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
MPG2 modulātora nomaiņa uz MPG4 . (5)
Kādu laiku atpakaļ nopirku divus DTV uztvērējus un kā du laiku priecīgs baudiju visus tos digitālā raidītāja labumus. Diemžēl tagad lattelekoms pārgājis uz MPG4 kodēšanu un ar iegādātajiem uztvērējiem kas atpazīst MPG2 nu ir cauri...
japamekle uz kada chipa tur vis ir, un ta vares domāt vai prošivku nomainīt var vai ne tu jau vari to upgreidot,bet taa kjepiga padariishana,un moduli jau nu tas nekaadaa gadiijumaa neizmainiis...taa kaa tas jau nav viedkartes kodeejums,to jau var paarshuut,bet te ir atteela kompresijas pakaape,taa kaa,domaaju,ka jaapeerk vai nu modulis,vai dekoders...man jau ir,es biju baltcom abonents virsemes tv,un te latelekomama bija akcija-kursh liidz julija beigaam piesakaas kaa baltkom klients,tas dabuu dekoderi un viedkarti pa velti..... nekas nesanaak no taa projekta :( 3x leetaak ir tiessaam samekleet kaut lietotu jauno MPG4 tuuneri. Nesen te jautaaja veel labaak kaads - vai no analogaa var uztaisiit digitaalo :) ··· Televīzija: MPG2 modulātora nomaiņa uz MPG4... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
TV dekoderu remonts (4)
man nojuka divi mpeg-4 dekoderi,vai kadam ir info,kur vareetu saremonteet Rigaa vai Jurmalaa,googlee neko sakariigu neatrodu...
kādas firmas un modeļa dekoderi?
iespējams varu palīdzēt ar kontaktu iedošanu.
TV Star kur pirkts ? Cik zinu tad šos pamato peidāvā Lattelecom, attiecīgi arī lai remontē pēc garantijas. ··· Televīzija: TV dekoderu remonts lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu