Sulu spiede

Sulu spiede - jautājumi un diskusijas

Sulu spiedes. (9)
Sulu spiedes. Man interesē kurš kādu var ieteikt cena nav būtiskais galvenais kvalitāte un labākais vēlamais rezultāts. Universālās Sulu spiedes ne citrusu augļu.
Man ir sulu tvaicējamais katls, kur lieku visas ogas un uz gāzes iztvaicēju tīru sulu,bieži tecinu karstu uzreiz pudelē, korķi karstam priekšā, stāv nesterilizēts (pareizāk nosterilizējas jau katlā). Esmu tā arī tecinājusi vīnam, bet tad gan jāliek vēl vina raugs klāt, jo nerūgst pati sula. Ja grib spiest sulu no āboliem, tad gan jāmeklē elektriskās sulu spiedes. Reklamē jau parasti to ko nepērk. Aizej uz veikalu un tur apskati un izcilā. Pārdevēji arī var sniegt konsultāciju. Atceries, ka neesi tik bagāts, lai pirktu lētu mantu. Man pašai ir Filips. Veikalos pa 119Ls ir profesionaala sulu spiede kaadas ir kafejniicaas, man taada ir un ir ljoti ok.
P.S. Es nepirku veikalaa bet no RD vairumbaazee pa 70Ls, bet nu vekalaa redzeeju pa 119
Man uz galda stūra stāv KENWOOD.Ļoti laba ikdienas lietošanai.Katrā ēdienreizē var pa glāzei izspiest, ko nu grib spiest.Ērti mazgājama. Pirku VERNERS veikalā, bet jaunu, pa 17,-ls. Galvenais nepeerc taas ar plastmasas elementiem! Elkoraa esmu redzeejusi labas suluspiedes ( cena virs 100ls) ··· Sulu spiede: Sulu spiedes. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Skatoties, kas ko un kā...
Tās sulu spiedes iedalās 2 veidos pa lielam. Ir centrafūgas tipa - bundulis, kur ir rīve, kas spiež kopā visu - lieli apgriezieni, parasti skaļi. Un tad ir aukstā tipa sulu spiede (tipa) - tas kā gaļmašīnai vai ar roku griežamajām sulu spiedēm - ir šneks (vītne) - kas griež nost pa gabaliņam un tad saspiež. Uzskata, ka tas ar skrūvi dod veselīgāku sulu - ar vairāk vitamīniem, kā arī ir efektīvāks (izspiež sausāku). Viņa ražība var būt mazāka (ātrums ar kādu sula tek laukā), a var būt arī pat lielāka, toties viš ir būtiski klusāks.
Tāpēc, ja tevi interesē tomēr - papēti dziļāk. Manuprāt, stollaram nav piedāvājumā lēnās sulu spiedes. Bet no pieredzes...tās lēnās tiešām ir labas (un nav obligāti jāņem dārgas - jo parasti viņas kā jau visi "modes kliedzieni", kas nav nekas cits, kā labi aizmirsts vecais, ir dārgas).
Tikko vecākiem nopirku BJE-410. Divi ātrumi. Ja gribas ko labāku, vajag ņemt BJE-520, tam ir pieci ātrumi. Vispār Stollar ir laba izvēle. ··· Sulu spiede: Kurš Stollar sulu spiedes ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kur iegādātes "Norwalk Juicer" tipa sulu spiedi? (1)
Vēlos iegādāties sulu spiedi, kura darbotos pēc sulu spiedes" Norwalk Juicer" principa, kura vispirms dārzeņus, augļus, ogas u.v.samaļ putriņā, tad tos ieliek presē un izspiež visu šķidrumu, pāri paliek sausas izspaidas. Kur ...
LV tādām lietām nav pieprasījum, vienīgā iespēja sūtīt no ārzemēm.
Bet ņemot vērā izmaksas virs 2k EUR, par to naudu vismaz 4 krutākās stollar sulu spiedes sanāks. Pie tam šmuce mazāka bet sulas vairāk. Tehnoloģijas cikls līdzīgs - sākumā samaļ pēc tam izspiež.
··· Sulu spiede: Kur iegādātes "Norwalk ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Suluspiedes - preses (10)
Meklēju tādu, kur augļus nevis sarīvē un ar centrifūgu atdala sulu, bet to žmiedzamo sapresē. Lai varētu iegūt sulu gan no ogām, gan āboliem, ķirbjiem un burkāniem. Padomi, ieteikumi, pieredze??? Lūdzu norādīt konkrētus ...
Eastcon neko neražo tik uzliek savas uzlīmes vai uzrakstus un cena uzreiz pieckāršojas! Stollar dārgas bet kvalitatīvas izspiedīs pēdējo sulu, ja tāda ir :D
Delimano produkcija ir sūdi no kuriem turēties vajag pa gabalu - pat žuravinka izspiedīs labāk...
man ir stollar..laba. Stollar nav slikta, bet cerības tomēr neattaisnoja. Nemaz tik sausi tie biezumi nepaliek. man arī tāda interesētu,jo bija pārsteigums,ka nopirkām dārgo sulu spiedi STOLLAR,izradās ogas spiest nevar,sietiņš momentā aiziet ciet:(
augļus,dārzeņus izspiež sausus,tas gan.
··· Sulu spiede: Suluspiedes - preses lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Sulu spiedes iegāde - kam pievērst uzmanību? (14)
Gribu iegādāties jaunu sulu spiedi, bet īsti nesaprotu, uz ko vērst galveno uzmanību. Prasības: 1. - lai no augļiem nav jāņem laukā kauliņi, 2. - lai pārpalikumi pēc sulas izspiešanas būtu pēc iespējas sausāki.
un vēl, pārpalikumus var neapstopējot izdabūt laukā un lai caurums liels diezgan priekš vidēja vai vismaz maza kartufeļa! Moulinex ir labas sulu spiedes.Bet pēc pieredzes varu teikt,ka labak perc tadu spiedi,kur var iebāzt:)veselu augli,lai nav jākavē laiks ar to sagriešanu mazos gabaliņos,kā ir ar manu Mulinexu,kaut ari visuma spiež labi un aizņem maz vietas. ieej te un apskatie,ko velies pec cenas...
http://www.xnet.lv/index.php?menuid=411
1. Lai ir spiedi ir viegli izjaukt un salikt - vislabāk pašai uz vietas to pamēģināt izdarīt, manos meklējumos ir gadījies, ka pat pārdevēja vairs nevar salikt
2. Lai augļus vai dārzeņus spiedē varētu likt veselus.
laikam jau taa Dzeka spiede taa iistaa! Jaabuut baigam sulu spieshanas fanam, lai ar taam parastajaam kjeepaatos, tiiriitu un mazgaatu!:)) ··· Sulu spiede: Sulu spiedes iegāde - kam ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu