Šujmašīnas

šujmašīnas foto attēls

Šujmašīnas - jautājumi un diskusijas

Šujmašīna Husqvarna neuzķer diegu (4)
Šujašīna varētu būt pēckara. Neuzķer diegu- izlaiž cilpas. Kas varētu būt par vainu?
Kuğītī nepareizi ielikta spolīte;
Nepareizi ielikta adata;
Nav noregulēts diega nospriegojums (augšējam, apakšēja, vai arī abiem diegiem).
Adata nav pa īsu? Nav taisnība par vienādu diegu nepieciešamību augšā un apakšā. Instruktāža un prakse ir divas dažādas lietas. Gan augsaa,gan apaksaa jaabuut vienam un tam pasam diegam.man ir Viking un tai naaca liidzi loti laba instruktaaza,varbuut palasi to graamatinu:) ··· Šujmašīnas: Šujmašīna Husqvarna neuzķer ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Šujmašīnas izvēle (13)
Viss vecais kādreiz salūzt. Fakts. Tā notika arī ar veco šujmašīnu, ar ko vajadzīgo varēja apvīlēt. Tā ka jāpērk vietā. Laikam jautājums vairāk dāmām - ar kādām šujmašīnām ir labāka pieredze? Saka, ka labāk Singer ar horizontālo kuģīti, ...
singerīts kā no burdas! ož pēc kerosīna...
man ir tāds aparāts, bet es nešuju, principā ;) un nav arī vairs jāpērk!
Apvīlēšanai der jebkura.
Amatierim arī .
Pašlaik izlīdzos ar Brother. Ieej sujmasinas el ve , ir apraksti.
Singerītim tik vien palicis kā vārds. Varbūt vīļu apvīlēšanai der, bet ar noregulēšanu vairāk noņemsies, kā ar šūšanu. Ar horizontālo kuģīti mašīnas ir klusākas. Labas ir Janomes. Man pašai ir divi brālīši- viens ar horizontālo, viens ar vertikālo kuģīti. Nu jau padsmit gadus labi brother šujmašīnīte kalpo. Tiesa, nešuju daudz, bet, kad to daru, blakusistabā neviens i nemana. :) Vēlams,lai nebūtu Ķīnas ražojums,ja kāda detaļa salūzt,tad pasūtīto detaļu vajadzēs ilgi gaidīt. ··· Šujmašīnas: Šujmašīnas izvēle lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Overloks neiet, karst (17)
Man ir 1999 gada overloks. Saeļļoju, bet tik un tā,neiet! Karst.
Ieregulē arī dūrienus - gan garumu, gan platumu un biezumu ;D Ja tas (pec instrukcijas izlasīšanas), izdarīts, atliek meistars... Regulē arī cik stipri tiek novilkts diegs. forši - ziemā būs sildītājs. Bet reāli laikam bez meistara tikai var sajāt līdz galam - kad salūzīs, tad vairs nekarsīs ja esi Rīgā, ir labs un par izdevīgam naudām meistars uz Tērbatas ielas(no centra puses kr.pusē aiz Martas ielas) Tatad piespiedu gaisa dzesesana nedarbojas pilniba pareizi. tieši Juki arī tas meistars pārzin, viņš izbrauc arī uz vietas. ··· Šujmašīnas: Overloks neiet, karst lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Antikvārās šujmašīnas apkope (22)
Ir iespēja iegādāties antikvāro amerikāņu šujmašīnu no astoņpadsmitā gadsimta, kas ir saglabājusies ejošā stāvoklī, tikai ir nepieciešama tās apkope vai kāds vēl ar to nodarbojas, kur interesēties?
Mnjaa !!! Raadi surp 18.gs . sujmasiinu . es to briinumu gribu redzeet savaam aciim ! Ja kas Iizaks Zingers dzimis 1811 gadaa , miris skiet 1875 vai tuvu tam . Bet tas bija jau 19 gs. Parastā nederēs, vajag no kaula un šūt zvērādu ar cīpslām kopā. Vot tas ir vintāžš, nevis te kaut kādas šujmašīnas iz 18. g. s. Vēl antikvarak būtu parasta adata, un ar rociņām. savam vaļaspriekam labāk noderēs riktīgs vibrators nevis veca hlamu kaste Antikvārās šujmašīnas var interesēt tikai antikvariātus. Nu, tur tīri ka dekorativs elements vai kīīīnõõ filmēšanai.
21. gs pajūgā uz Rīgu nebrauc un ar antikvariātu nestrādā. Pat, ja darbojas, trikotāžu un streča materiālus tādas omes ""neņem pretī".
··· Šujmašīnas: Antikvārās šujmašīnas apkope lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu