Stikla šķiedras audums

stikla šķiedras audums foto attēls

Stikla šķiedras audums - jautājumi un diskusijas

Kā salīmēt stiklašķiedras bamperi? (5)
Vai var un kā var salīmēt stiklašķiedras automašīnas bamperi? Sanāca uzbraaukt uz zemes vaļļņa un to ielauzt vairākās vietās, bet problēma ka tādu bamperi nekur nevar dabūt..
Var salīmēt. Vajag sameklēt internetā, jo daudzi ar šāda veida remondarbiem nodarbojās. Cenas arī nav neko augstas. Var, bet tas maksā ap100-200eu kā minimums, ja tiešām vēlās labi salabotu, kā jaunu. Var salīmēt arī pats, noslīpēt un nokrāsot. Tad viss atkarīgs no tavām prasmēm. Pamatprincipi supervienkārši - uz priekšu! Divkomponentu spaktelis, vēlams ar metāla daļiņām un stiklašķiedras audums. Un tad lēni, prātīgi un plānām kārtām uz priekšu ..... Ar epoksīda divu kompanentu līmi+vēl audumu. Grāfs saka taisnību. Galā gan vajadzēs spahteli ar skiedru. Krāsa un grunts darīs pārējo. ··· Stikla šķiedras audums: Kā salīmēt stiklašķiedras... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
stikla šķiedras audums un epoksīdsveķi? (9)
manam krumgriezim Stiga sb-40 saluza aizmugurejas rokturis vai ar to var salabot
Epoksīdsveķi pie roktura neturēsies, jo Stigas rokturis ir no polietilēna, tāpat ka mašīnas bamperis un to arī nevar salīmēt ar epoksīdu. Tad jau labāk pamēģināt ar dihloretānu, ja vien to kur vēl var dabūt. Nopeerc jaunu! Stiklaskiedra taapat neturees! "Kāds var šito iztulkot"
Krūmgriezis "Stiga".
dichloretāns jau tikai šķīdina polistirolu un vēl dažas termoplastiskās plastmasas. pie polietilēna tā pa lielam tā, lai turētu F, neko nevar pielīmēt. Taksh aiznes uz kaadu kantori, kur remontee auto plastmasas.
Tur gan jau sataisiis. saliimees, sakausees vai kaa savaadak, bet buus kaa jauns.
··· Stikla šķiedras audums: stikla šķiedras audums un... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Pulēšana (7)
Pirmo reizi nākas saskarties ar pulēšanu. Runa ir par stiklaplasta kutera kabīni. Kopā jānopulē ~ 10 m2. Pārklājums - melns gelkoats. Šobrīd noslīpēts līdz 600 Nr. Kādas būtu tālākās darbības, lai iegūtu spīdīgu virsmu ? Būtībā - tie paši...
Tālāk ņem 800, 1200, 1500, 2000, 2500 slapjos papīrus , pēc tam pulējamo pastu...darbs 2 dienām.... Tak Depo ir 2000 utt Ij pastas, ij viss pārējais Turpini samazināt graudainumu līdz nullei un tad ar pulējamo pastu. Paskaties netā ir firmas kas profesionāli izplata šos materiālus, arī " karauta" esmu redzējis un citos celtniecīb, bet tik smakus tikkai specializētos! jebkurā autokrāsu veikalā. Manuprat visi tie nummuri secībā nav vajadzīgi....var slīpēt caur vienu- 800, 1500, 2500, un ja godīgi es apietos tikai ar 1500 pēc 800. Pārējo pasta izdarīs. ··· Stikla šķiedras audums: Pulēšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu