Pusautomāts metināmais

Pusautomāts metināmais - jautājumi un diskusijas

Soļu motora remonts. (6)
Padomju laika metināmais pusautomāts INTEC MP03 stieples padevei izmantots soļu motors.Kur var saremontēt vadības plati ar KT829 unKT819 tranzistoriem.Motoram ir 8 izvadi,
Ja labi pameklē domāju varētu atrast gan KT829 gan KT819 gan KT315 :) Sen tas bija.... Vairs tādu servisu nav. Meklē pazīstamu elektroniķi.Salabot var visu. Tev vajag detaļas vai tev vajag, kas remontē...?
Ja būtu atsedzies...es tev iedotu kontaktus...kur to lietu varētu nokārtot...
Dažiem aparātiem tur nav nekāds soļu motors, bet parasts līdzstrāvas elektromotoriņš ar ātruma regulēšanu. KT829 analogi:
2SD686, 2SD691, 2SD692, BDW23C, BDх53C, BD263A, BD265A, BD267A, BD335, BD647, BD681
KT819 analogi:
BD905, BD907, BD909, BD911

Pārlodē pats, pie reizes nomaini elektrolītus, ja tādi ir...
··· Pusautomāts metināmais: Soļu motora remonts. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Stieples patēriņš metinot ar pusautomātu (6)
Jautājums metinātājam! Ir te kāds profs? Kāds ir stieples patēriņš uz 1m metinot ar pusautomātu, ja metina 1,5mm biezu materiālu? Inetā atradu visādas gudras formulas, kur jāreizina šuves svars utt, bet tas taču nav reāli izdarāms! Vēl,...
To tev tikai dos pieredze. Katrā šuvē ir 100 variantu. Cik daudz aiziet no tavām rokām atkarīgs. nekorekts jautājums. viss mainās no stieples padeves ātruma un strāvas stipruma, pat metinot tik plānu metālu. Bet vispār ilgi. kam ar to jānodarbina prāts, pietrūks nopērc vel, nemaksātā tak miljonu. Bez profesionālisma... Viss atkarīgs no šuves veida! Salaiduma,pārlaiduma,punktiem u.t.t. Patēriņš var atšķirties daudzkārtīgi... 15 kg vienlaidus šuvei cehā,kad atslēdznieks visu sagatavojis,ar 1,2 stiepli dienai vajadzētu pietikt. Un tehnologi jau pēc tām pašām formulām arī rēķina. Bet atkarībā no apstākļiem ,atšķirība būs tūkstošiem reižu... Arī par garumu nevar atbildēt, ja nezin stieples diametru. Un arī to vajadzēs rēķināt Lieciet man mieru! ··· Pusautomāts metināmais: Stieples patēriņš metinot ar... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu