Portatīvie datori

portatīvie datori foto attēls

Portatīvie datori - jautājumi un diskusijas

Portatīvais dators - kā izvēlēties? (19)
Citu pieredze ar dažādu firmu produktu kvalitāti? HP un Dell?
He, arī āboli mēdz sabojāties. Manējam nosprāga cietais disks. Servisā prasīja 100 ls par nomaiņu. Es par DELL ... ar matētu ekrānu un 3 gadu garantiju! A parējo, kas iekšā, no tā cik maks atļauj... Izvēlies ko vēlies, tāpat visi ir Ķīnā ražotie mēsli.Loterija, var paveikties, var nepaveikties.Man trāpījās mēsls, kurš regulāri čakarējas, kaut pirku šeit atzītu par labu. Kaut kā vairāk nosliecos par labu Asus, Lenovo vai Dell izvēlei. Un ar Intel procesoru un videokarti. Jāpiekrīt bonacure - var iegrābties arī ar dārgu brenda kompi, bet lēts Acer var iet ilgi un kārtīgi. HP... kādreiz bija ļoti labi, tagad arī Probooki un Elitebooki nes līdzi daudz problēmu... :( ··· Portatīvie datori: Portatīvais dators - kā... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kameras portatīvajiem (6)
vajadzētu portatīvo ar labu kameru.. nu tādu, kas nebremzētu skype sarunas laikā un būt lietderīgs citās darbībās.. :D ne pārāk lielu vai smagu.. cena līdz Ls350 :) ir kādi varianti? :)
ja lietotu, tad ss.lv .... ne jau kamera bremzē, tīkls bremzē Te jau pareizi teica,ka bremzē nets, nevis kamera. Portatīvajiem, ja kamera iebūvēta , tad parasti slikta krāsu kvalitāte un izšķirtspēja. Labāk tiešām atsevišķi nopirkt lapeni un webkameru.
Jaunu un lietderīgu portatīvo pa 350 ls gan būs sarežģīti atrast.
KAMERU pa 350Ls? Tas par traku!
Tālāk, ko nozīmē webcam skaipot? Tas nozīmē UPLOAD! Un tev varbūt truba no telecoma hotj ar 10 megabitu ātrumu, BET tas ir lejupielādes ātrums.
Tālāk, JO feināka tev kamera ar spicākiem uzstādījumiem uz izšķirtspēju, JO tev vajadzīgs arvien labāks UPLOAD, piem telecomam tas ir MAX 512Kb, viņi gan tur raksta arī vairāk, nu... es nekad neesmu novērojis vairāk.
Saproti tagad? Ja tev jau tagad bremzē kamera pa trīs rubuļ, tad kūdī vairak bremzēs labākas bildes augšupielāde.

Ko te>
http://www.speedtest.net/
rāda?
Nu un shitaads piemeeram? Cenai atbilst....

> > Samsung R518 ar izcilu dizainu - TIKAI Ls 349 (parasta cena Ls 400) -
> >
> > 1) Procesors - Intel® Core™2 Duo Processor T6500 2.1 GHz;
> > 2) Ekrans - 15.6" LED HD;
> > 3) Operativa atmina - 4 GB;
> > 4) Cietais disks - 320 GB;
> > 5) Video karte - ATI Mobility Radeon HD 4330 ar 512MB GDD3 atminu;
> > 6) Audio - HD Audio / SRS 3D Sound Effect;
> > 7) Interfeiss - WiFi (bezvadu internets), Bluetooth, HDMI, eSATA, iebuvets
>
> > karsu lasitajs, 4 USB porti, iebuveta vebkamera;
> > 8) Baterijas darbibas laiks - 5 stundas.
> >
> > Pasteidzies un PASUTI JAU TAGAD, jo DATORU SKAITS IEROBEZOTS!!
> >
> > Siikaaks apraksts: http://www.1a.lv/special/akcijas/?aid=3157334&nlng=lv
··· Portatīvie datori: Kameras portatīvajiem lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Nevar ieslēgt portatīvo (13)
Slēdzu iekšā,iedegas lampiņas,uz monitora uz pāris sekundēm parādās sākuma attēls un ir pīkstieni un slēdzas viss ārā.Ir pieslēgts pie strāvas,bet nedeg tās ikoniņas{baterijas un strāvas} viss kā miris.Lenovo
Ne ko darīt-pērc jaunu... :) konkrēti - kādi pīkstieni, cik garo, cik īso? ar tiem mātesplate signalizē par problēmu. ja vispār nekas uz ekrāna neparādās, tad nav kārtībā ar mātes plati... ja parādās, tad jāskatās ko rāda, iespējams disks nobeidzies... labāk jau stiept pie meistara labojams, ja labs meistars, bet vispirms barošanas blociņu pārbaudi, vadus tad meistars, visticamāk, ka disks nobeidzās ··· Portatīvie datori: Nevar ieslēgt portatīvo lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Portavīvajam datoram bieži ekrāns pelēks (2)
Portatīvajam datoram darbības laikā ekrāns paliek pelēcīgs. Dažreiz pazūd pats no sevis. Dažreiz pārstartējot datoru nekas nemainās. Kāds varbūt iemesls?
pie zema akumulatora uzlādes līmeņa, operētājsistēma darbojas taupības režīmā. pārstartēšana nelīdzēs. tikai pilna akumulatora uzlāde. vai enerģijas uzstādījumu maiņa. Baterijas darbības laiks ir ierobežots un pelēks paliek, sākas enerģijas taupīšana. Drīzumā jāuzlādē. ··· Portatīvie datori: Portavīvajam datoram bieži... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Laptop monitors izslēdzas (7)
Viss strādā un pēkšņi izslēdzas ekrāns,viss pārējais strādā un tā vairākas reizes atkārtojas..ir kādas idejas?
Nu, ļoti produktīvi būtu uzrakstīt, kas par laptopu, modeli, razotāju... cik vecs utt...

Pie ārējā ekrāna mēģināji slēgt kad laptopam monis nomirst? Un pēc laika atdzīvojas?
lapsis tajā atslēgšanas brīdī strādā no baterijas vai vada? kā tiek piedabūts monitors pie dzīvības? ar restartu? akumulators ir cik vecs? pirms atslēdzas, monitora spilgtums mainas?
operētājsistēmas nosaukums, laptopa modelis(nevis vnk tošiba vai sony).
Vai nu backlight inverteris beigts, vai lcd mirst nost.

piespraud ārējo moni un dzīvo laimīgs, kamēr šis nenomirst un to displeju nelieto. Tas kompis pārāk vecs Tev, lai ieguldītu līdzekļus viņā.
Man par 25 ēbrejiņiem, Valmierā to problēmu sariktēja.Teica,ka garantijas nav,var neizdoties.Laptops kkāds 2010.g.HP.Jau vairs pat nedeva ārā uz ārējo moni. Jau 2 mēn. nav ne raustījies,ne dzisis. Vells,neatceros,kā to veicamo atdzīvināšanas procesu Meistars definēja:) aizmirsu par jautājumu.

pirms domāt par dzelžiem, vajag pārbaudīt vai nav aktīvas energijas taupīšanas opcijas. kontrolpanelī, power options>change plan settings>change adanced power settings>display vai tur nav displeja iemidzināšana. un pārslēgt uz high performance pašu enerģijas plānu.
··· Portatīvie datori: Laptop monitors izslēdzas lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Portatīvajam pievienojot lādētāju nodziest ekrāns (2)
Kas ir pa problēmu portativajam kad pievieno ladetaju tad pazud ekrans bet viss pārējais strada?
uzdodot tehniskus jautājumus, vēlams minēt kaut kādas detaļas, kā operētājsistēma un datora modelis.
problēma ir atkal enerģijas taupīšanas brīnumos.
kontrolpanelī(pieņemot, ka ir windows) ir opcija ´enerģija´, tur ir jaatrod cita opcija, kas datora displeju padara tumšu(-āku) tad, kad dators tiek pievienots strāvai. šo opciju ir janoregulē uz maksimālu displeja gaišumu, jo daži ražotāji te nez kāpēc ir nolēmuši uzlikt maksimālās taupīšanas režīmu. kāpēc? labs jautājums.
Paldies par jautajumu!

Ja ir iespeja tad pameginiet ar citu ladetaju!
··· Portatīvie datori: Portatīvajam pievienojot... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Dators vairs neatpazīst akumulatoru (4)
Datora (2 gadi) baterija BIJA ok, ar uzlādētu varēja 1-2 stundas strādāt... vakarā ok, no rīta- datorā paziņojums, ka "nav atklāts neviens akumulators"... strādā tikai ar vadu... Vai var būt, ka esmu nejauši ko atslēgusi, ka nav...
Izņem baču, ieliec atpakaļ, ja nelīdz, tad būs bačas kontrolieris atliecies.
Lai saņemtu instrukcijas, kā baču izņemt, vismaz datora meodelis jānorādā...
Tā detaļa,ko jūs varat noņemt apakšpusē ir vienīgā,kuru var noņemt portatīvajam datoram (ja tas ir portatīvais) ,jo jebkura cita detaļa noņemas tikai kaut ko skrūvējot...korpusa vāciņš,vai arī cietā diska vāciņš...
Ja baterija pārtraukusi lādēties..tad var būt trīs dažādi iemesli... : Draiveram(kontrolierim) datu bāze jāatjauno;DC ligzda nepilda savas funkcijas;baterijas elektrods,vai kontakts nepieņem elektrības lādiņu no elektrotīkla.
A lādētāju atpazīst? atminos, ka bija gadījums, kad parādījās paziņojums, ka ladētājs nav oriģinālais, lai gan bija.
Tāpat bateriju nelādēja, otrā tādā pašā datorā baterija strādāja nevainojami. Vainīgs bija DC-DC bloks. manā gadījumā neliela plate, kas kontrolē baterijas lādēšanu un datora barošanu.
Tajā laikā ap 20 Ls - nomainīju, un viss nostājās savās vietās.
··· Portatīvie datori: Dators vairs neatpazīst... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Portativais karst un ventilators niķojas (6)
kompis karst un ventilators te kluss te stkal dūc kā traktora ventilators,šad un tad arī skali iedūcas un atkal klusē un tā daudzas reizes.Ko es varētu iesākt?
...atskrūvēt to daiktu vaļā un izpūst kaČA spalvas....ja nu mājās ir kāds kašoks. :) Jāskrūvē vaļā ja māki izjaukt un jāiztīra tas maizais radiatoriņs kas pie ventilatora,portatīvajiem viņs ātri aizaug ar putekļiem arī bez kaķa vai aitas spalvām:D Var nomainīt arī pastu pie reizes ,kas atrodas zem procesora. portatīvā datora izjaukšanu un putekļu tīrīšanu vēlams uzticēt speciālistam. ja nav pieredzes kā to darīt, labāk vaļā neko neskrūvēt, bet ar kompresēta gaisa balonu izpūst datora ventilēšanās atveres tā sānos. variants nav ideāls, bet daudz drošāks.
minēto saspiesta gaisa balonu var nopirkt datortehnikas veikalā/internetā. līdzās monitoru tīrāmajam komplektam, tādam balonam būtu jābūt katra portatīvā īpašnieka rīcībā. un izpūst būtu vēlams dažas reizes gadā, pat ja liekas, ka viss ir ok.
Ja esi drošs ,ka Pats tiksi galā: pameklē youtube -->moš ,ievadot sava portatīvā nosaukumu un modeļa nr. vari atrast video ( kā izjaukt un tīrīt konkrēto modeli).

Ja neesi drošs-tad seko Fargo ieteikumam. Veiksmi ! ;)
Es datoru uzliku uz mazām 2 cm kājiņām....vairs nekarsē. ··· Portatīvie datori: Portativais karst un... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Portatīvajam datoram pieslēgt lielo monitoru. (10)
Sveiki! Vai portatīvajam datoram var pieslēgt lielo monitoru? Portatīvā datora man nav. Interesējos.
Atkarīgs no modeļa, bet lielākajai daļai var. Ja ir īstais štepsels un caurums verķim, tad jau ar pašu kosmosu var savienot :D Mājās ar savu verķi pieslēdzu pie TV, vismaz normāli var redzēt filmas tālāk 50 cm :D Absolūtu lielākajai daļai var. Varbūt kādam ūber plānajam vajadzīgs kāds speciāls adapteris. Portatīvajam datoram un monitoram jābūt vienādām HDMI vai VGA ligzdām un viss OK. tv lielo ekrānu var, tad monitoru arī var ··· Portatīvie datori: Portatīvajam datoram pieslēgt... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Protams ka var, tāpat ka visus citus. Ja ievajagās tāda opcija, nospied ON/OFF pogu un paturi vairākas sekundes līdz atrubījas. Varianti ir vairāki atkarībā no datora:
1. Izslēgt nospiežot un 5 sekundes paturot ieslēgšanas pogu.
2. Izraut elektrības vadu un noņemt akumulatoru.
3. Ir datori, kuriem akumulatoru noņemt nevar bez korpusa atvēršanas, tad jādara sekojoši: Izraut elektrības vadu >> uzmanīgi apskatīt datora apakšējo vāku un atrast mazu caurumu, kurā var iebāzt piemēram atlocītu dokumentu saspraudi (tas caurums būs uz datora RESET pogu; saspraudei jānoņem izolācija citādi būs par resnu) >> paņemam saspraudi un maigi ar jūtām iebāžam šai caurumā un sajūtam kā nospiežas tas reset - paturam reset nospiestu apmēram 5 - 10 sekundes (reset pogas nospiešanas jēga: tiks atslēgts datora akumulators).
Var. Var restartēt arī tad, ja neuzkaras. Nav skaidri definēta problēma, nav arī vēlamais rezultāts. Vēl vairāk - ir aizdomas, ka notiek putrošanās ar terminoloģiju. ··· Portatīvie datori: Vai portatīvo datoru var... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu