Pneimatiskie ieroči

Pneimatiskie ieroči - jautājumi un diskusijas

Ko cilvēkam var nodarīt pneimatiskie ieroči? (11)
Kādu ļaunumu var nodarīt gaisa šautene vai pistole, ja ar to trāpa cilvēkam? ...jau iepriekš paldies.:)
Izklausās, ka gribi kādu sašaut :( Bērniem neiesaku iegādāties! Izņēmums varētu būt, ja viņi trenējas šaušanai trenera uzraudzībā (Sporta veids!) Pats esmu sācis šaut tieši ar gaiseni no 7 gadu vecuma, pamatskolā! Trenējamies uz speciāliem tam nolūkam paredzētiem mērķiem un dažādas distances. Bet ņem vērā, ka ierocis pēc principa ir domāts nogalināšanai! -tāda vispār ir visu ieroču izcelsmes būtība! 1) ir dažādas "gaisa šautenes". Pēc Ieroču aprites likuma pneimatiskie ieroči klasificējās kā "mazas jaudas" (šāviņa jauda mazāka par 12J) un "lielas jaudas" (šāviņa jauda lielāka par 12J). Pirmos bez atļaujas var iegādāties jebkura pilngadīga persona, priekš otrajiem nepieciešama speciāla atļauja.

2) ļoti atkarīgs no tā, kur un kā trāpa, kas ir mugurā. Izšaut aci - elementāri gan ar vienu, gan otru. Nogalināt - ļoti apšaubāms. Ja mugurā būs biezs "vatņiks" - varbūt "mērķis" pat nemanīs, ka viņam trāpīts.

Visbeidzot jāatzīmē, ka jautājums nav īsti korekts. Ja ar prettanku granātu tev noraus mazo pirkstiņu - visticamāk - izdzīvosi. A ja trāpīs nopietnāk - tā īsti nebūs pat ko apbedīt :)
5,5 mm gaisene var nodariit smagus miesas bojaajumus atkariigs, kaads ir gaisenes kalibrs un jauda. Atljautaa jauda ir 20 dzolli, taa nu nav paaraak biistama - ja vien netraapa acii...bet ir arii 6,5 mm, un pat 9mm, ar taam iet uz mediibaam....Parastaa ir 4,5 mm, un jauda ne paaraak, miesaa lode iet ap 1 cmm... ··· Pneimatiskie ieroči: Ko cilvēkam var nodarīt ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu