Pneimatiskie ieroči

Pneimatiskie ieroči - jautājumi un diskusijas

Ko cilvēkam var nodarīt pneimatiskie ieroči? (11)
Kādu ļaunumu var nodarīt gaisa šautene vai pistole, ja ar to trāpa cilvēkam? ...jau iepriekš paldies.:)
Izklausās, ka gribi kādu sašaut :( 5,5 mm gaisene var nodariit smagus miesas bojaajumus NU, man ir gaiosa šautene ar regulējamu gaisa spiedienu. Tobiš, ir iespējams veikt vairākus pumpējienus un izvēlēties spēku, ar kādu lodīte tiek izšauta. Tā kā skrotis var lietot ne tikai svina, bet arī tērauda, tad šaujot 25 m attālumā lodīte cauršauj 2 cm dēli....
Tā ka trāpot acī, ausī, kaklā vai citā mazāk aizegtā vietā ir iespēja reāli radīt smagus miesas bojājumus. Un tikai Liktenis izlems ar vai bez letālām sekām.....
nu nevajadzētu temet uz cilveku...pat domat par to.... 1) ir dažādas "gaisa šautenes". Pēc Ieroču aprites likuma pneimatiskie ieroči klasificējās kā "mazas jaudas" (šāviņa jauda mazāka par 12J) un "lielas jaudas" (šāviņa jauda lielāka par 12J). Pirmos bez atļaujas var iegādāties jebkura pilngadīga persona, priekš otrajiem nepieciešama speciāla atļauja.

2) ļoti atkarīgs no tā, kur un kā trāpa, kas ir mugurā. Izšaut aci - elementāri gan ar vienu, gan otru. Nogalināt - ļoti apšaubāms. Ja mugurā būs biezs "vatņiks" - varbūt "mērķis" pat nemanīs, ka viņam trāpīts.

Visbeidzot jāatzīmē, ka jautājums nav īsti korekts. Ja ar prettanku granātu tev noraus mazo pirkstiņu - visticamāk - izdzīvosi. A ja trāpīs nopietnāk - tā īsti nebūs pat ko apbedīt :)
··· Pneimatiskie ieroči: Ko cilvēkam var nodarīt... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu