Plīts

Plīts - jautājumi un diskusijas

Gāzes plīts ar gāzes cepeškrāsni, kur pirkt? (10)
Kā to varētu izdarīt komplektā: nopirkt, uzstādit un izmest veco vienā dienā?
samainit gazes pliti var dažu minušu laika,bet cepeškrasni jeteiktu elektrisko,ir tadas kombinetas gazesplitis Iesaku gāzes plīti ar elektrisko cepeškrāsni. Gāzes plītī gāze degot sadedzina skābekli. Ēdiens sausāks/ sakaltušāks sanāk, sevišķi pīrāgi utmldz. No pieredzes!!! Vispār jau arī augšu gribētu elektrisko (arī no pieredzes)- neveidojas tie taukainie nosēdumi no gāzes sadegšanas, bet tas sanāk dārgi... noperc un uzstādi, , to var pats, tik vajag atslegas, un gazes lentu , ja uzgrieznis iet viegli virsū, , un tad ar ziep udeni parbaudi vai nenak gaiss( gaze) garam,, un viss, 15 min darbs, No Latvijas Gaazes maajas lapas:

Aparatūras uzstādīšana un nomaiņa

Ieteicams iegādāties aparatūru pie tāda pārdevēja vai ražotāja pārstāvja, kas nodrošina tās uzstādīšanu un apkopi. Rekomendējams uzstādīt aparatūru ar Eiropas kvalitātes sertifikāta zīmi "CE".

AS "Latvijas Gāze" par atsevišķu samaksu veic plīts nomaiņu, bet citas aparatūras nomaiņu un uzstādīšanu veic citi licencēti uzņēmumi ar sertificētiem speciālistiem. Informāciju par licencētiem uzņēmumiem var uzzināt AS "Latvijas Gāze" Kontaktu centrā vai apskatīt sadaļā Dokumenti un saites.


Nu vot..atrodi sertificeetu paardeveeju - uzstaadiitaaju. Peerc no vinjiem...un, lai vinji brauc un uzstaada. Vai nopeerc un sauc Latvijas Gaazes meistaru..kad jams atnaaks, tai dienaa arii atsleegs veco un izliks jauno.
Nopērc gāzes plīti internetveikalā un par ietaupīto naudu izsauc meistaru no Latvijas gāzes. Būsi iztērējusi to pašu, ko pērkot veikalā uz vietas. Gāzes plīts pieslēgšana kosmosu nemaksā. ··· Plīts: Gāzes plīts ar gāzes... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Indukcijas elektriskās plīts tīrīšana (17)
Izkusa plastmasas maisiņš uz indukcijas plīts ... ko darīt .... ar ko tīrit ?
Kā uz indukcijas plīts var izkausēt plastmasu? Tā taču reaģē tikai uz metālu. Varbūt runa ir par keramisko? Nu tad var mēģināt uzkarsēt un tad, kad plastmasa izkūst, ar koka lāpstiņu (skalu, dēlīti, lineālu) rūpīgi nokašāt. parasts skalpeļa asmenis, ~30 grādu leņķi pret virsmu, nokasi visu nost, būs kā jauna... Sveika!
Nu nav problēmu, vari tīrīt ar jebkuru līdzekli, ar ko var notīrīt.
Ļauj lai sadeg galīgi,pārpalikumu nokasi...! ··· Plīts: Indukcijas elektriskās plīts... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Plīts izvēle. (29)
Esmu jaunos dzīves apstākļos, līdz ar ko nākas izvēlēties, kādu plīti iegādāties - gāzes vai elektrisko. Ilgāku laiku esmu lietojusi elektrisko(keramisko) plīti, kura mani ļoti apmierināja. Varbūt, kāds var padalīties pieredzē, kā...
No gāzes degšanas veidojas grūti atmazgājami tauki. Pārgāju uz indukcijas plīti. Esmu ļoti apmierināta Gāze ir lētāka, bet gāzes plīti ir grūtāk kopt un gāze veido grūti tīrāmus nosēdumus apkārt plītij un uz tvaika nosūcēja. Kā plusu gāzei varu minēt, ka valda uzskats, ka uz uguns gatavots ēdiens esot garšīgāks.
Elektrība ir dārgāka, bet elektrisko plīti ir vieglāk kopt un tā izskatās estētiskāk.
Es ņemtu kombineto, gāze+elektrība. Ir dažādas kombinācijas riņķiem. Ja negatavo ēdienu kafejnīcai, tad pāris eiro ietaupījums diez vai var kalpot kā noteicošais arguments par labu gāzei. Gāzes plīts ir kā bumba ar laika degli. Ja dzīvo un turpmāk taisās dzīvot viens pats un nepalikt vecs, tad vēl tā, bet ja ir bērni, vai vecāki cilvēki ģimene, labāk pieturēties pie elektriskās. Mans vecais reiz tā katlu piededzināja, ka ja būtu bijusi gāze, nezinu ar ko viss būtu beidzies, bet par cik plīts elektriskā, cieta tikai katliņš un 2 papagailīši pagalam. ··· Plīts: Plīts izvēle. lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Gāzes plīts rokturim noberzušies apzīmējumi (20)
Man ir gāzes plīts ar elektrisko cepeškrāsni Mastercook Elegance 320. Tīrot to esmu noberzusi zīmītes uz cepeškrāsns ieslēgšanas kloķīša.Tagad nevaru saprast, kur ir kāds režīms, kā ieslēgt,lai cep augšu vai apakšu,vai abus reizē. Kur lai...
Plīts instrukcijā. tiešam smieklīgi,to gan jāmāk,lai noberstu,man jau gadi 8vismaz plīts,i nekas nav nobersts..viens variants,ja ir,kā manējai uz rokturīša,tad var pameklēt jaunu,vai,kā iesaka pēc instrukcijas un čuja,citu vriantu nafff ieraksti to pashu nosaukumu google.. atveras vesels saraksts ar instrukcijaam tavai plītiij, izvelies vienu no sev tīkamajiem .. tiko atvēru vienu pdf, ru tur ir lielas bildes ar visiem sleedziem un apzīmējumiem.. ;) lai veicas... nomaini klokiti
pie parstavjiem vai garantijas remonta,caur netu pasuti
Man tāda pati problēma - ar BEKO ( tūds, ne plīts). Esmu izmeklējusies internetā - figu, nekādas instrukcijas nav-a, vismaz tāda, kur skaidri varētu saskatīt uz cepeškrāsns kloķa apzīmējumus cepeškrāsns režīmiem. Cepeškrāsni izmantoju " uz čuju" , gadās visādi.
Miers2, plītij, kuru lieto, dažreiz nākas tīrīt arī kloķus un ja ražotājs apzīmējumus uz tā uzzīmējis ar guašas krāsam vai marķieri, pat pie vismaigakās tīrīšanas ar laiku šie apzīmējumi pazūd.
··· Plīts: Gāzes plīts rokturim... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kur pirkt PLĪTI? (11)
Lūdzu,padalaties pieredzē,kādu plīti(gāzes+elektriskā) pirkt? Jau noskatīta plīts,bet firma!? Tāpēc īpaši gribētu dzirdēt Jūsu pieredzi ar ražotājfirmām!!!
:) Esmu ļoti apmierināta ar Indesit. Paziņas vienlaicīgi nopirka plītis. Viens Wirpuli, otrs kaut kādu kreisu variantu.
Pagājuši gadi 7 un abas ir pilnīgās lupatās- degļi deg nevienmērīgi, cepeškrāsnis izdegušas, kloķi nokusuši.
Elektroluks. Kur pirkt - PTA piemēram
Kā var būt noskatīta plīts, ja pat ražotājs nav zināms?
Elektroluks mājās jau 5 gadi darbojas, joprojām nesūdzos par kvalitāti :D
...man ir lētais BEKO , pirkts laikam 6-7 gadi atpakaļ. Augšā gāze,apakšā elektriskais grils. Nekas nav sakusis,nobrucis un degļi deg visi vienādi :)
Pirku inetveikalā,neatceros gan kurā. Bet pirms tam apskatīju un aptaustīju šo pašu modeli reālā veikalā . Cenas starpība bija 40 ls./ man par labu :)/
··· Plīts: Kur pirkt PLĪTI? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Gāzes plīts iegāde. (11)
Kas būtu jāņem vērā pērkot kombinēto gāzes plīti-gāzes riņķi ar elektrisko cepeškrāsni ? Par un pret ?
Pret! gāzes plīti kā tādu - viss aizaug ar gāzes taukiem - tapetes, mēbeles, aizkari. Un nelīdzēs pat visjaudīgākie nosūcēji. Man tāda ir un esmu ļoti apmierināta. Vienīgais, kas man nepatīk - tie eļļainie nosēdumi lietojot gāzi.. A elektriskā cepeškrāsns - labu, labā. pret - ir shis variants un nozheeloju, ka "noskaudu" samaksaat drusku vairaak un nopirkt visu elektrisko. ak shausmas, tie gaazes tauki!!! man eļektrička,nekādu pleķu. Mani arī baidīja par to, ka elektroinstalācijas visu nepavilks, ka jāvelk papildus. Gribēju pievilkt, nauda nebija problēma, atnāca veči, pakasīja pakaušus un teica, ka nevarot neko pievilkt /iemeslu vairs neatceros/. Tā arī saimniekoju, nekur nekas neraustās, problēmas nejūtu, tikai atceros, ka visas dzīvoklī pieejamās elektroierīces vienlaicīgi labāk neslēgt.

Jā, arī gāzes tauki ir, bet dzīvot netraucē - tie 1mēr bijuši un 1mēr tikuši nomazgāti /ļoti labs līdzeklis ir... HG, ja nemaldos - notīra viegli un bez piepūles/.
··· Plīts: Gāzes plīts iegāde. lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Latvijas gāzes kantorī. Retos gadiijumos var nopirkt kopä ar pliiti. Vai pasütiit pie käda kaleej meistara, lai izgatavo. pie gāzes kantora ir veikals Es varu novēlēt par simbolisku samaksu, man ir jauns praktiski nelietots. klausi vairāk, ko iesaka tantes, piemēram, veikals pie LG sen jau nedarbojas!:))
Aizej uz Latgalīti, tur vajadzētu būt.
··· Plīts: Kur var nopirkt liesmas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pieslēguma jauda elektriskajām plītīm. (25)
Sveiki! Nesen atteicos no gāzes pieslēguma dzīvokļu blokmājās. Gribu iztikt tikai ar elektrisko plīti (elektriskos riņķus un elektrisko cepešplīti kopā) . Doma man dikti patīk. Bet nesen dzirdēju viedokli, ka man var nepietikt elektrības...
Keramiskā plīts tērē uz pusi mazāk elektrības par parasto,bet indukcijas plīts uz pusi mazāk par keramisko. Varbūt tas var dot papildus drošību. Ja visus patērētājus nesaslēdz vienlaicīgi un ēst negatavo uz visiem riņķiem reizē - pietiek ar standarta pieslēgumu.
Nu un tad, ja reizēm izsit drošinātāju? Grūti izslēgt kādu patērētāju, bez kura tajā brīdī var iztikt drošinātāju ieslēgt atpakaļ? Jau N-tos gadus tā lietoju elektrisko plīti, veļas mašīnu, elektrisko veļas žāvētāju un visu citu.
Bet ieteicams pakonsultēties ar elektriķi, kā teica : derenvja10".
Vienīgais ko piebilst, aizstaigā uz namu pārvaldi. Dabū rokās elektriķi, kas apkalpo Jūsu mājas. Izstāsti savas vēlmes. Šim ir jābūt lietas kursā, ko kur drīkst vai nedrīkst. Ar elektrību joki mazi, deg diez gan ātri. Ievads no skaitītāja līdz el.plītij jāvelk jauns. Tas tāpēc, lai uz tās pašas līnijas neslēgtos klāt nekas cits un būtu zemējums. Dzīvokļos vecie ievadi ir paredzēti līdz 10A uz dzīvokli. Tur kur jau uzstādīti jaunie sadales skapji ar skaitītājiem ir 16-20A uz dzīvokli. Jauda pilnīgi pietiekoša, lai pieslēgtu el.plīti. Nu nezinu gan. Viss Mežciems, piemēram ir ar elektriskajām plītīm, diez vai tur vadi citi un 3 fāzes.
Protams, labāk pilnīgi visu reizē nesaslēgt, bet ja atsevišķi, pēc mana, nekas nenotiks. Bet protams, drošāk parunāt ar jēdzīgu elektriķi.
··· Plīts: Pieslēguma jauda elektriskajām... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kas lētāk elektriskā vai gāzes plīts? (17)
Jaunajā dzīvesvietā (daudzdzīvokļu namā) jāpieslēdz gan elektrība, gan gāze savā dzīvoklī. Kas ir izdevīgāk(naudas ziņā) ēdiena gatavošanai: gatavot uz elektriskās plīts(būs jāpērk, jo ir gāzes plīts, bet, varbūt, ietaupīsies pieslēgšanas...
Indukcijas plīts. Būs gan atrak, gan tīrāk. Gan nebus problēmas ar gaisa nosūcēju. Pats jau divos dzīvoklos esmu nomainījis gazi uz indukciju. Nekas dārgak nesanak...Bet tā jau gaumes lieta. Indukcijas plīts. Manuprāt, visracionālākais risinājums ir plīts, kur var (pārmaiņus) izmantot gan gāzi, gan elektrību. Nopirku tādu gadus 5 atpakaļ un ne mirkli neesmu nožēlojis. Bet nejauciet indukcijas plīti ar elektrisko plīti. Tas divas stipri dažādas lietas. Pie tam, parasta elektriska būs ar lielaku elektrības pateriņu. Tiesa, indukcijas plītij vajadzēs katlinus un pannas kuri tai paradzeti. Tur nederēs parastie alumīnija. Bet tā nu nav problema.
Vadu vajag normalu, bet nav jau tapēc visai majai japarvelk, pievelk tikai plītij. Nu bet gazes plītīm jau arī cepeskrasns ir ielektriskās, tad jau vienalga vadu vajag.
Un gazes plītīm vel viena problēma- gaisa nosūcejs. Cik saprotu, tad kaut kad tos būs jamontē nost, bet tas attiecas tikai uz gazes plītīm...Nu kaut ka tā...
Lasu un redzu ka daudziem par sīm lietam nav nekadas sajegas...Kur ir ekonomija indukcijas plītij? Parastā elektriska, arī elektriskā ar keramisko virsmu, tiek ieslēgta un vajadzīgais rinķis sak sildīt, tā tas darbojas kamer gatavosanas proces ir beigts.
Indukcijas virsma sak darboties tikai kad uzlikts katliņs, indukcija sak darboties, katliņs uzvāras praktiski momentāli. Tiko katlinu noņem, tā plīts atsledzas...Un darbojas tas rinķis tikai taja vietā kur katliņs, ja katl mazaks, tad tikai zem katla darbiba notiks. Nu pa vienkārso kaut kā tā.
Pluss ir tas ka virsma uzsilst tikai tik cik no katla siltuma, līdz ar to nekas nepiedeg, ja gadījumā pāriet pari...
Kas attiecas uz gāzes plītim ar gazes cepeskrasni...nu tādas tiešām ir ar ļoti mazu piedāvajumu, parasti ir ar gazes virsmu un elektrisko cepeskrasni.
Par elektribu... Nu daudzstavu majas jau līdz kāpnu telpām pienak daudz maz normali vadi. Problema sakas aiz skaitītaja, jo dzīvoklos parasti ir vecie aluminija vadi... Tie tad ari rada problemas. Ievelk vienu jaunu vadu no sadales kastes lidz plītij un vāri bez bedu...
··· Plīts: Kas lētāk elektriskā vai gāzes... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Jā var likt spainī, vecā vannā pastāvēt, kamēr burbuļi iziet. Par daudz nebūs. Vispār jau pareizi tos būtu atstāt mirkt vismaz uz diennakti - tas attiecas gan uz ķieģeļiem, gan arī keramiskajām flīzēm starp citu.

Par sertificētajiem speciālistiem.... :) Neviens peļņas laikā neies cackāties tā, kā to darītu tu pats, būvējot priekš sevis. Ir redzēti flīzētāji, kas neko nedara, ir redzēti, kas flīzes gruntē ar betonkontakt, ir redzētas flīzes, kuras pēc 10 gadiem neatrausi, ir redzētas flīzes, kas pašas no sienas nobirst jau pēc gada.
Obligāti. Un mūrējot pilnīgi jebko. Pretējā gadījumā ķieģelis iesūc sevī visu mitrumu un pēc visai neilga laika visas sastāvdaļas pa" skaisto" atdalās. Vislabāk, kad ūdens pilnībā pārklāj ķieģeļus :) Ja Jā! ··· Plīts: Vai ķieģeļi pirms plīts... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu