Plīts

Plīts - jautājumi un diskusijas

Indukcijas elektriskās plīts tīrīšana (17)
Izkusa plastmasas maisiņš uz indukcijas plīts ... ko darīt .... ar ko tīrit ?
Kā uz indukcijas plīts var izkausēt plastmasu? Tā taču reaģē tikai uz metālu. Varbūt runa ir par keramisko? Nu tad var mēģināt uzkarsēt un tad, kad plastmasa izkūst, ar koka lāpstiņu (skalu, dēlīti, lineālu) rūpīgi nokašāt. parasts skalpeļa asmenis, ~30 grādu leņķi pret virsmu, nokasi visu nost, būs kā jauna... Sveika!
Nu nav problēmu, vari tīrīt ar jebkuru līdzekli, ar ko var notīrīt.
Ļauj lai sadeg galīgi,pārpalikumu nokasi...! ··· Plīts: Indukcijas elektriskās plīts... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Plīts izvēle. (29)
Esmu jaunos dzīves apstākļos, līdz ar ko nākas izvēlēties, kādu plīti iegādāties - gāzes vai elektrisko. Ilgāku laiku esmu lietojusi elektrisko(keramisko) plīti, kura mani ļoti apmierināja. Varbūt, kāds var padalīties pieredzē, kā...
No gāzes degšanas veidojas grūti atmazgājami tauki. Pārgāju uz indukcijas plīti. Esmu ļoti apmierināta Gāze ir lētāka, bet gāzes plīti ir grūtāk kopt un gāze veido grūti tīrāmus nosēdumus apkārt plītij un uz tvaika nosūcēja. Kā plusu gāzei varu minēt, ka valda uzskats, ka uz uguns gatavots ēdiens esot garšīgāks.
Elektrība ir dārgāka, bet elektrisko plīti ir vieglāk kopt un tā izskatās estētiskāk.
Es ņemtu kombineto, gāze+elektrība. Ir dažādas kombinācijas riņķiem. Ja negatavo ēdienu kafejnīcai, tad pāris eiro ietaupījums diez vai var kalpot kā noteicošais arguments par labu gāzei. Gāzes plīts ir kā bumba ar laika degli. Ja dzīvo un turpmāk taisās dzīvot viens pats un nepalikt vecs, tad vēl tā, bet ja ir bērni, vai vecāki cilvēki ģimene, labāk pieturēties pie elektriskās. Mans vecais reiz tā katlu piededzināja, ka ja būtu bijusi gāze, nezinu ar ko viss būtu beidzies, bet par cik plīts elektriskā, cieta tikai katliņš un 2 papagailīši pagalam. ··· Plīts: Plīts izvēle. lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Gāzes plīts rokturim noberzušies apzīmējumi (20)
Man ir gāzes plīts ar elektrisko cepeškrāsni Mastercook Elegance 320. Tīrot to esmu noberzusi zīmītes uz cepeškrāsns ieslēgšanas kloķīša.Tagad nevaru saprast, kur ir kāds režīms, kā ieslēgt,lai cep augšu vai apakšu,vai abus reizē. Kur lai...
Plīts instrukcijā. tiešam smieklīgi,to gan jāmāk,lai noberstu,man jau gadi 8vismaz plīts,i nekas nav nobersts..viens variants,ja ir,kā manējai uz rokturīša,tad var pameklēt jaunu,vai,kā iesaka pēc instrukcijas un čuja,citu vriantu nafff ieraksti to pashu nosaukumu google.. atveras vesels saraksts ar instrukcijaam tavai plītiij, izvelies vienu no sev tīkamajiem .. tiko atvēru vienu pdf, ru tur ir lielas bildes ar visiem sleedziem un apzīmējumiem.. ;) lai veicas... nomaini klokiti
pie parstavjiem vai garantijas remonta,caur netu pasuti
Man tāda pati problēma - ar BEKO ( tūds, ne plīts). Esmu izmeklējusies internetā - figu, nekādas instrukcijas nav-a, vismaz tāda, kur skaidri varētu saskatīt uz cepeškrāsns kloķa apzīmējumus cepeškrāsns režīmiem. Cepeškrāsni izmantoju " uz čuju" , gadās visādi.
Miers2, plītij, kuru lieto, dažreiz nākas tīrīt arī kloķus un ja ražotājs apzīmējumus uz tā uzzīmējis ar guašas krāsam vai marķieri, pat pie vismaigakās tīrīšanas ar laiku šie apzīmējumi pazūd.
··· Plīts: Gāzes plīts rokturim... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kur pirkt PLĪTI? (11)
Lūdzu,padalaties pieredzē,kādu plīti(gāzes+elektriskā) pirkt? Jau noskatīta plīts,bet firma!? Tāpēc īpaši gribētu dzirdēt Jūsu pieredzi ar ražotājfirmām!!!
:) Esmu ļoti apmierināta ar Indesit. Paziņas vienlaicīgi nopirka plītis. Viens Wirpuli, otrs kaut kādu kreisu variantu.
Pagājuši gadi 7 un abas ir pilnīgās lupatās- degļi deg nevienmērīgi, cepeškrāsnis izdegušas, kloķi nokusuši.
Elektroluks. Kur pirkt - PTA piemēram
Kā var būt noskatīta plīts, ja pat ražotājs nav zināms?
Elektroluks mājās jau 5 gadi darbojas, joprojām nesūdzos par kvalitāti :D
...man ir lētais BEKO , pirkts laikam 6-7 gadi atpakaļ. Augšā gāze,apakšā elektriskais grils. Nekas nav sakusis,nobrucis un degļi deg visi vienādi :)
Pirku inetveikalā,neatceros gan kurā. Bet pirms tam apskatīju un aptaustīju šo pašu modeli reālā veikalā . Cenas starpība bija 40 ls./ man par labu :)/
··· Plīts: Kur pirkt PLĪTI? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Gāzes plīts iegāde. (11)
Kas būtu jāņem vērā pērkot kombinēto gāzes plīti-gāzes riņķi ar elektrisko cepeškrāsni ? Par un pret ?
Pret! gāzes plīti kā tādu - viss aizaug ar gāzes taukiem - tapetes, mēbeles, aizkari. Un nelīdzēs pat visjaudīgākie nosūcēji. Man tāda ir un esmu ļoti apmierināta. Vienīgais, kas man nepatīk - tie eļļainie nosēdumi lietojot gāzi.. A elektriskā cepeškrāsns - labu, labā. pret - ir shis variants un nozheeloju, ka "noskaudu" samaksaat drusku vairaak un nopirkt visu elektrisko. ak shausmas, tie gaazes tauki!!! man eļektrička,nekādu pleķu. Mani arī baidīja par to, ka elektroinstalācijas visu nepavilks, ka jāvelk papildus. Gribēju pievilkt, nauda nebija problēma, atnāca veči, pakasīja pakaušus un teica, ka nevarot neko pievilkt /iemeslu vairs neatceros/. Tā arī saimniekoju, nekur nekas neraustās, problēmas nejūtu, tikai atceros, ka visas dzīvoklī pieejamās elektroierīces vienlaicīgi labāk neslēgt.

Jā, arī gāzes tauki ir, bet dzīvot netraucē - tie 1mēr bijuši un 1mēr tikuši nomazgāti /ļoti labs līdzeklis ir... HG, ja nemaldos - notīra viegli un bez piepūles/.
··· Plīts: Gāzes plīts iegāde. lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Latvijas gāzes kantorī. Retos gadiijumos var nopirkt kopä ar pliiti. Vai pasütiit pie käda kaleej meistara, lai izgatavo. pie gāzes kantora ir veikals Es varu novēlēt par simbolisku samaksu, man ir jauns praktiski nelietots. klausi vairāk, ko iesaka tantes, piemēram, veikals pie LG sen jau nedarbojas!:))
Aizej uz Latgalīti, tur vajadzētu būt.
··· Plīts: Kur var nopirkt liesmas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kas lētāk elektriskā vai gāzes plīts? (17)
Jaunajā dzīvesvietā (daudzdzīvokļu namā) jāpieslēdz gan elektrība, gan gāze savā dzīvoklī. Kas ir izdevīgāk(naudas ziņā) ēdiena gatavošanai: gatavot uz elektriskās plīts(būs jāpērk, jo ir gāzes plīts, bet, varbūt, ietaupīsies pieslēgšanas...
Indukcijas plīts. Būs gan atrak, gan tīrāk. Gan nebus problēmas ar gaisa nosūcēju. Pats jau divos dzīvoklos esmu nomainījis gazi uz indukciju. Nekas dārgak nesanak...Bet tā jau gaumes lieta. Indukcijas plīts. Manuprāt, visracionālākais risinājums ir plīts, kur var (pārmaiņus) izmantot gan gāzi, gan elektrību. Nopirku tādu gadus 5 atpakaļ un ne mirkli neesmu nožēlojis. Bet nejauciet indukcijas plīti ar elektrisko plīti. Tas divas stipri dažādas lietas. Pie tam, parasta elektriska būs ar lielaku elektrības pateriņu. Tiesa, indukcijas plītij vajadzēs katlinus un pannas kuri tai paradzeti. Tur nederēs parastie alumīnija. Bet tā nu nav problema.
Vadu vajag normalu, bet nav jau tapēc visai majai japarvelk, pievelk tikai plītij. Nu bet gazes plītīm jau arī cepeskrasns ir ielektriskās, tad jau vienalga vadu vajag.
Un gazes plītīm vel viena problēma- gaisa nosūcejs. Cik saprotu, tad kaut kad tos būs jamontē nost, bet tas attiecas tikai uz gazes plītīm...Nu kaut ka tā...
Lasu un redzu ka daudziem par sīm lietam nav nekadas sajegas...Kur ir ekonomija indukcijas plītij? Parastā elektriska, arī elektriskā ar keramisko virsmu, tiek ieslēgta un vajadzīgais rinķis sak sildīt, tā tas darbojas kamer gatavosanas proces ir beigts.
Indukcijas virsma sak darboties tikai kad uzlikts katliņs, indukcija sak darboties, katliņs uzvāras praktiski momentāli. Tiko katlinu noņem, tā plīts atsledzas...Un darbojas tas rinķis tikai taja vietā kur katliņs, ja katl mazaks, tad tikai zem katla darbiba notiks. Nu pa vienkārso kaut kā tā.
Pluss ir tas ka virsma uzsilst tikai tik cik no katla siltuma, līdz ar to nekas nepiedeg, ja gadījumā pāriet pari...
Kas attiecas uz gāzes plītim ar gazes cepeskrasni...nu tādas tiešām ir ar ļoti mazu piedāvajumu, parasti ir ar gazes virsmu un elektrisko cepeskrasni.
Par elektribu... Nu daudzstavu majas jau līdz kāpnu telpām pienak daudz maz normali vadi. Problema sakas aiz skaitītaja, jo dzīvoklos parasti ir vecie aluminija vadi... Tie tad ari rada problemas. Ievelk vienu jaunu vadu no sadales kastes lidz plītij un vāri bez bedu...
··· Plīts: Kas lētāk elektriskā vai gāzes... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Jā var likt spainī, vecā vannā pastāvēt, kamēr burbuļi iziet. Par daudz nebūs. Vispār jau pareizi tos būtu atstāt mirkt vismaz uz diennakti - tas attiecas gan uz ķieģeļiem, gan arī keramiskajām flīzēm starp citu.

Par sertificētajiem speciālistiem.... :) Neviens peļņas laikā neies cackāties tā, kā to darītu tu pats, būvējot priekš sevis. Ir redzēti flīzētāji, kas neko nedara, ir redzēti, kas flīzes gruntē ar betonkontakt, ir redzētas flīzes, kuras pēc 10 gadiem neatrausi, ir redzētas flīzes, kas pašas no sienas nobirst jau pēc gada.
Obligāti. Un mūrējot pilnīgi jebko. Pretējā gadījumā ķieģelis iesūc sevī visu mitrumu un pēc visai neilga laika visas sastāvdaļas pa" skaisto" atdalās. Vislabāk, kad ūdens pilnībā pārklāj ķieģeļus :) Ja Jā! ··· Plīts: Vai ķieģeļi pirms plīts... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Cik izmaksā plīts pārmūrēšana? (11)
Cik izmaksā plīts pārmūrēšana?
Plītis ir dažādas. Iemet izmērus, tad varbūt kāds pateiks. nu vispar tas ir atkarigs kada tev ir vai 2 rinku un vai ir aizmukure tas grapis kur sildas udens un kads meistars taisa piemeram es varetu usraisit 2 dienas Nopērc celtniecības veikalā karstumizturīgo javu, samaisi un uz priekšu, izmaksās kādi 20eu - cik tur tā darba! Ja gribi jaunu mūret - mazāk par kādi 250, vai pat visi 400eu, nebūs. Karstumizturīgie ķieģeļi padārgi, meistari ar par velti nestrādā. Nedrīkst pirms maksāt meistariem,dzeru un aizgāju. godmaņpapa buržuika arī mūrīti uzsildīs,bez problēmām... ··· Plīts: Cik izmaksā plīts pārmūrēšana? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
kā pareizi - pa kārtām uzmūrēt plīti (12)
lauku virtuvē gribētu uzmūrēt plīti kur ziemā uzsildīt lopiem ūdeni.kā pareizi uzmūrēt-pa kārtām.vecā bija sabrukusi.skursteni domāju likt no saliekamiem blokiem,siltināto
Dubļus samaisi pēc proporcijām, bet ja neproti likt ķieģeļus vajadzīgā secībā, paņem rūtiņu lapu un sazīmē pa kārtām - 2 rūtiņas garums, 1 rūtiņa platums, skaties, lai stūros un mūrī ķieģeļi saistītos, būtu pamīšus, lai šuves nebūtu pretī, tā arī visa gudrība ...
Tad arī vari pamodelēt, kāda plīts tev labāk sanāk un patīk, bet par vilkmi, neķer kreņķi, ja ir normāls skurstenis, tad arī ugunskuru vari kurināt un viņš dūmus izvilks.
https://www.youtube.com/watch?v=I4up-2P_lkc Plīts mūrēšana sākas ar mālu mīcīšanu,bet tie mēdz būt dažādi. Jo zilāks,jo stiprāks.Vairāk jāliek smilkts klāt,jo bālāks,jo švakāks,smilkti vajag mazāk. Kāpēc stāstu šo? Saliksi Tu savu melno plīti,bet Tev sāks pa šuvēm sprēgāt,tātad māli pa stipru,jeb pilnīgi pretēji,sāks birt ārā,pa švaku. Viss darbs vējā. Vēl jautājums? Lielo vai mazo? Ar cepeškrāsni un siltā ūdens katlu vai bez? Mālus ņem 1 daļu, skalotu upes smilti (bet ne jūras smilti) 3 daļas. Mūrējot pašu kurtuvi, smilts vietā ņem šamota pulveri. Kā krāmēt ķieģeļus, tas ideāli parādīts 1.komentārā minētajā video. varu iedot tel nr, kas ar to nodarbojas paardesmit gadus :) ··· Plīts: kā pareizi - pa kārtām uzmūrēt... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu