Planšetdatora lādētājs

Planšetdatora lādētājs - jautājumi un diskusijas

Planšets nelādējas. Kas vainas? (4)
Sveiki. Man ir tablete (planšete ) Lark evolution X4 7 IPS. Kā jau parasti gribēju uzlikt to lādēties, bet tas nelādējas... Mēģināju ar dažādiem lādētājiem... Vāku arī nevar dabūt nost... Garantijas nekādas nav... Ko man darīt? Kādam...
Nereti pie vaina smēdz būt uzllādes ierīce vai tās vēl biežāk - tās vads. Pamēģini ar citu lādētāju un vadu. Ja tad nelādē, tad vaina tabletē. Konkrēto tableti nezinu.
Līdzīga problēma bij man ar citu mazākpazīstamas kompānijas tableti....
Vajadzēja "tikt" iekšā līdz akumulātora bat.blokam....un uzlādēt "pa tiešo"...

Šī problēma var uzpeldēt visām superlētajām tabletēm.( to biš-->tādas tabletes jātur pie "elektropiegādes vada" non-stop režīmā ! ;)
Izmest, protams. Naakoshreiz peerc ar garantiju - tas iznaaks leetaak. Nerādās simbols, ka notiek uzlāde?

Ir bijusi pieredze, kad USB ligzdas (kājiņas) ir atrāvušās no plates, no intensīvas lietošanas līdz ar to uzlāde nestrādā.
Tas būtu 1. ko derētu pārbaudīt. Mēģināt noņemt vāku (pameklē internetā, kā to noņemt) un ar kārtigu palielināmo apskatities usb ligzdas savienojumus. Iespejams, ka nepieciešama vien neliela iejaukšanās ar lodāmuru. Lodētājam gan vajadzētu būt ar pieredzi, jo celiņi ir ļoti plāni!

Domāju, ka jebkurā mobilo telefonu servisā var to izdarīt.
··· Planšetdatora lādētājs: Planšets nelādējas. Kas vainas? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nelādē planšeti.. (6)
Lieta tāda ka pieslēdzu planšeti strādas padevei, itkā rādās, ka lādē. Bet baterija kā ir 0% tā ir. kas varētu būt pa vainu?
Vispār jau cilvēki atsākuši pirkt portatīvos ,pēc buma uz planšetem...
Sapratuši kā ar planšeti neko daudz nevar ,lenām atgiežās pie datoriem.

Tāda ir tendence . Vismaz pagaidām.
Iemesli var būt dažādi, bet, visticamāk, ka akumulators kajuk. bacca beigta, sstekeris beigts, laadeetaajs par ssvaku, jo rikteejas nomirt.Un kur izraavaat, ka laadeejot nedriikst lietot? Vissu laiku laadeju , piemeram braucot autinna, un lietojot net. Vismaz Applei ne silts, ne auksts no taa. Iespeejami triis varianti-1)netiek padota straava uz akumulatoru,
2)bojaats pats akumulators(paskaties vai nav "uzpuuties" akjis)
3)akumulatoru esi izlaadeejis liidz"0" liimenim un akumulatora chips nedod komandu laadeet.Shai gadiijuma,atvieno akji no plates,atvieno laadeeshanas chipu no pasha akja un iedod "piepiipeet" akjim pa tiesho,(protams uz iisu briidi)lai spriegums akjii pacelas lidz 2v liimenim.Reizeem tas atjauno akja darbiibu.
Un,cik nopratu,tad kad pievieno baroshanas "shtekeri" planshetei,tad indikators paraada ,ka baroshanas avots ir pievienots planshetei.Taa,ka vados ne laadeetaajaa vaina nebuus.
Man gribētos teikt, ka lādētājam vadiņš kaut kur ir salocījies un čuš....jāpērk jauns...vismaz man tā 2 x ir bijis ··· Planšetdatora lādētājs: Nelādē planšeti.. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu