Navigācija (GPS navigatori)

navigācija (GPS navigatori) foto attēls

Navigācija (GPS navigatori) - jautājumi un diskusijas

Akumulatora maiņa GPS (4)
Interesanti,vai Rīgā ir vēl kāda vieta,kur nomaina gps akumulatorus,izņemot Birznieka - Upīša ielu?
Pasūti aķi no ebay, un nomaini pats :D Lielvārdes iela 4. ··· Navigācija (GPS navigatori): Akumulatora maiņa GPS lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Auto navigators TOMTOM XL2 (12)
Auto navigators TOMTOM XL2 - vai kādam/-i ir personiska pieredze ar to? Lūgums padalīties! Tas tiesa, ka kartes varētu būt novecojušas? Ka karšu atjaunošana šim modelim ir problemātiska un nākas to nest uz darbnīcu? Vai Latvijas...
paņem ķinieti un nebūsi vīlies. Man bija TOMTOM 910 ,tagad Garmin 3597. Pirmais bija labāk un ērtāk saprotams. Bekeram točkartesir vecas. Pat tikko ielādētās kartes rāda, ka braucot pa jauno ceļu Apvedceļš -Skrīveri brauc pa pļavu. Un Latvijā tur neko nevarot labot,pretenziju jāraksta firmai Becker. ja žēl pēctam peso karšu atjaunošanai ta nav ko pirkt krutos verķus. braucu ar i go primo šiem kartes atjauninas ik 3-4 mēnešus. ja braukt tikai pa lv tad gan nah ko jaunināt, kas tad te mainās?? Aparāts dārgs, karšu atjaunošana ķēpīga vai dārga. Paņem ķīnieti ar iGo un braukā laimīgs... ··· Navigācija (GPS navigatori): Auto navigators TOMTOM XL2 lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
GARMIN GPS datu pārnešana (6)
Vai kādam ir bijusi darīšana ar GARMIN GPS un var palīdzēt ar padomu ? Uz PC, programmā "HomePort" ir izveidota apjomīga datu bāze ar objektiem, kurus vajadzētu pārnest uz citām Garmin iekārtām (portatīvais Garmin GPSMAP 64 un jūras...
Garminam vajadzētu līdzi būt diskam ar softu, vecākajiem saucas MapSource, jaunajiem laikam BaseCamp. Garmin webā ir atjaunojumi tam softam, bet sākonēji jābūt instalētam no CD, vismaz tā es sapratu. Tad jau MapSourcē var atvērt GPX failus un izvēlnē Transfer -> Send to device (devicei jābūt pievienotai caur ar USB vai kā citādi), pēc tam ieslēdzot ierīci viņa piedāvā apstrādāt importētos datus un iekšēji pārkonvertē uz saviem formātiem. AFAIK GPX - standarta fails ko cērt praktiski visas iekārtas/softi, ADM - garmina standarts, tur iespējams ir vēl kāda papildus infa, kas nav paredzēta glabāšanais GPX failos.
Ja gribi zināt kas tajā kaudzē .gpx glabājas, nokopē uz kompi un nokonvertē uz kml, apskati iekš google zeme...
GPX ir "konteineirs" ko saliec iekšā, tas arī ir...
Ko tieši tava iekārta ieliek, tas jālasa lietotāja instrukcijā :D
··· Navigācija (GPS navigatori): GARMIN GPS datu pārnešana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Topogrāfiskais "tupums":) (18)
Aspekti divi.bet iespējams,ka interpretācijas vairākas. Neizpētīta vieta un tumsa. Nr 1.-vadās pēc Weiz,kas bieži vien gļuko un liek riņķot 5 km rādiusā(iespējams,ka nav ielādēts jaunākais aplikācijas variants:)) vai apstāties un uzrunāt...
Braucu ar atvērtu logu, un bļauju jautājumus gājējiem, kur ir tirgus idritvai🤷‍♂️ *)nekādas kartes nelīdzēs, ja nezin kur atrodās, karte no bardačoka jāvelk ārā vietā, ko iespējams identificēt un atrast tajā kartē.
*)elektroniskā navigācija risina atrasšanās vietas problēmu, be arī tā ir tikai karte, un tā vieta lai riņķotu, ir jāpaskatās kartē un jāsaprot kur un kā vēlas nokļūt.
*)ne visur ir sastopami gājēji, īpaši tumsā
Weiz, droši vien ir domāts Waze.

Es, ja man kaut kur jābrauc nepazīstamā vietā un nokavēt nedrīkst, es ar google map izpētu maršrutu, iegaumēju kādus orientierus.

Waze ir labs, man nav pārmetumu šai aplikācijai.
paskaties kartē, ieteicams papīra formāta un pēc Saules, zvaigznēm...ir mašīnās tādi mazi kompasiņi, kuri pie reizes rāda arī mašīnas slīpumu pret apgāzšanos un aiziet, nekādu problēmu.
neprotu rīkoties ne ar Wazu ne ar Gogle mapi, viņi pastāvīgi melo
Es izmantoju Sygic un ka reiz Vācijā, uz bāņa parādīja ka jābrauc cauri Erfurtai nevis pa bāni....tā pabraukajos pa Erfurti naktī kamēr sygic telefonā apdeitojās :), ā un tad Varšavā aizveda uz Shoppin lidostu un nevarēju tikt laukā jo tuneli nerādīja tā divas stundas noriņķoju kamēr izbraucu :))) ··· Navigācija (GPS navigatori): Topogrāfiskais "tupums":) lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kas darāms, lai par saprātīgu cenu darbotos Volvo navigācija Baltijā? (12)
Navigācijas disks ir ar Eiropas ceļiem, Baltijas nav. Navigācijas disks maksā dārgi, meklēju saprātīgu risinājumu.
Kādu laiku par to interesējos konkrētam Volvo modelim (neatceros precīzi kādam) un tam konkrētajam modelim specs pateica ka līdz 2007. gadam nevar pievienot Baltiju, bet jaunākiem var Nopēc parasto auto navigāciju ... Nopērkams labs turētājs priekš smārtfona un viss. Ap 10€. parocies krievu saitos, nolade kartes, ieraksti diska, ieinstale kartes navigacija! tikai kartes jamekle konkretam navigacijas modelim! domāju neatmaksājas ar to ņemties. mūsdienās navigācija, kas nav ar online pieslēgumu (kaut vai lai regulāri updeitotu kartes) pa lielam ir vēsture. ja būtu tas oficiālais disks, tad protams ka lietot var. bet salīdzinot ar aplikācijām telefonā/planšetē negribās (no pieredzes ar ne senu 2016 gada auto un navigāciju)

Here WeGo ir bezmaksas ar offline maps. offline noderīgi ārzemēs. lai nav datu izmaksas. vai Sygic. tur kādi 30-40 EUR par lifetime world maps. manuprāt labāka navigāciju ko esmu lietojis
··· Navigācija (GPS navigatori): Kas darāms, lai par saprātīgu... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Garmin e trex20 tūrisma navigators kā auto gps. (7)
vai kāds zin cik reāli ir pabraukt ar tūrisma navigatoru mašīnā?meklēju,kas vislabāk derētu gan ejot,gan braucot.
Smārtphonis tev, es pieņemu, ka ir - kā jau visiem mūsdienās? Varbūt pat ābola vietā androids....nu tad tur nav nekādu problēmu dabūt virsū IGO....atbilstošas kartes, valodas utt...Labākais/vienkāršākais risinājums auto navigācijai (var uzmest uz kāda lētā planšetnieka arī).

Vispār jau var navigēties arī ar to tūrisma etrexu, bet tomēr katram sava specifika...
ar etrex pilnīgs bezcers, aparāts domāts topogrāfiskajām kartēm nevis autonavigācijai, priekš auto nopērc igo pa 40eur, vai lieto HERE aplikāciju, ja daudz maz ciešams android telefons. Bet labs smartfonis ar ip67 sit pušu visus garmin brīnumus gan veiktspējā gan ilgdarbībā... Labāk ņem TOM-TOM Esmu lietojis e-trex navigatoru gan pārgājienos, gan laivu braucienos, gan braucot ar auto.
Tomēr šajos laikos labs viedtālrunis ir adekvāta alternatīva!
Nebūs IGO labs iekš kājāmgājēja-mežuložņātāja - kartēm nav tik laba detalizācija... ··· Navigācija (GPS navigatori): Garmin e trex20 tūrisma... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Autonavigācija, IGO kas ražotājs un lietošanas pieredze. (7)
Interesē atsauksmes... Cik drošs un vai nav kādi gļuki?
darbojas labi, protams,zagtaa versija:) ne vienmēr pa īsāko ceļu & ātrākā laikā var nokļūt uz mājām... :p ņemot vērā nebeidzamos remontdarbus & stulbās vienvirzienu ielas... :) es pati izdomāju fiksāk... bet ja iet runa par galīgi nepazīstamu apkārtni, tad ar navigāciju ir daudz ērtāk nekā meklēt tantiņas pa pakšķiem, lai ceļu uzprasītu ;) iGO ir karšu sistēmas programma. Un kāds tai kastītei ir nosaukums, nav īpašas nozīmes. Bet darbojas ļoti labi. Jaunājām versijām nākušasa klāt ļoti daudz jauninājumu. Sīka un precīza karte. Labs aparāts. Vai kāds vēl pērk navigācijas? Nopērc SAMSUNG viedtālruni, uzliec IGO, TOM TOM un vēl desmitiem citu pieejamo navigāciju Izvadās pa visiem labirintiem atbilstoši satiksmes noteikumiem- izbrauksiet no piedāvātā maršruta, tas momentā izveido jauno maršrutu atbilstoši iestādītajam gala mērķim !!! Man patīk ļoti! ··· Navigācija (GPS navigatori): Autonavigācija, IGO kas... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai nissan x trail navigacijas las. der nissan primeras navigacijai. (4)
Nissan primeras navigacijas disku lasitajs nelasa baltijas valstis, tapec es gribetu uzzinat vai nissan x trail navigacijas lasitajs nevaretu deret nissan primerai hach P12 2007 gada.
Pajautā/piezvani/ Nissan dīleriem. Šaubos ka te tādi ir. Dvd bija ta figna ar regioniem, ka citiem regioniem domatos dvd nelasija. Datoros tas skiet ar laiku tika atrisinats. Varbut tam navigacijas dvd jauztaisa kopija ar pareizo regionu ja tas vispar iespejams un nafig dzelzus mocit? =>marekst DVD reģioni ir pieejami tikai DVD video formātam, ar kartēm tur nav nekāda sakara.
Navigācijas disku lasītājs nelasa disku tāpēc ka
a) karte nav pareizajā formātā (no cita, nesaderīga, navigācijas modeļa)
b) karte nav pareizi uzhakota, ja tur kādas lizenzēšanas figņas paredzētas
c) disku lasītājs auto navigācijai parasti pie reizezes ir arī pati smadzene, tāpēc būs jāmaina viss komplekts.
e) fiziski bojāta iekārta/dvd disks
piekritu bonacure..zvani/brauc uz servisu..tur visu pateiks.gan ari zināsi cik maksā pārlikšana ··· Navigācija (GPS navigatori): Vai nissan x trail navigacijas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai Infiniti FX navigacija darbojas ar Latvijā? (4)
ai Infiniti FX navigacija darbojas ar Latvijá?
Autiņā iebūvētās nfigācijas ir drauds drošībai uz ceļa. Ievies modernu mobīlo vai ķīniešu nafigāciju par 40 eirikiem - tos var novietot vietās, kas neprasa uzmanības novērsšanu no ceļa... ja iet EU , ies arii LV. Varbuut nebuus baigos siikumies celli, bet ies. Pērkot Infiniti ievadi LV kādu adresi. Skaties ko rādīs. Navigācija darbosies jebkur pasaulē. Jautājums - vai būs pieejamas Latvijas kartes. ··· Navigācija (GPS navigatori): Vai Infiniti FX navigacija... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
vai ir kads online marsruta planotajs? (19)
vai ir kads online marsruta planotajs? lidz GPS am masina neesu vel nobriedusi..nu un vai vispar vajag, bet marsrutinu sad tad saplanot vaajg,..
maps.google.com ? aplikācija waze telefonā? Tak cik negribi! Štāpeļiem. Bet nu internets telefonā vajadzīgs! Waze ļoti populāra, jo ziņo par sastrēgumiem un citādām problēmām. ir kautkaadas aplikaacijas normaalos telafonos, kas atllauj ievadiit arii vairaakus galameerkkus vienlaiciigi, tas ir, saplaanot marssrutu pat ar 20 stopiem.Jaa, paskatiijos tikko, google maps dod ssaadu iespeeju, un arii trafika info ir virssuu. Telafonu tikai vajag normaalu.Vai maajas tak uz dator drossi , ka iet. es arī izmantoju maps.google.com,ja nezinu adresi,idiāli viss tiek parādīts,atliek izprintēt un mizo tik ··· Navigācija (GPS navigatori): vai ir kads online marsruta... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu