Motorzāģi

Motorzāģi - jautājumi un diskusijas

Kā iedarbināt oleo mac motorzāģi? (5)
Vai kāds var izskaidrot blondīnei, kā iedarbināms oleo mac motorzāģis. Sen neesam lietojuši, un instrukcija pazudusi.
Benzīnu ar eļļu sajauktu ielēji?:) Tālākais vienkārši - ja tur ir tāda caurspīdīga plastmasas pumpiņa, paspaidi to, kamēr būs pilna ar degvielu, ja nē, pie izslēgta aizdedzes slēdža un aizvērta čoka(ir tāda maza šīberīte, nospiež gāzes ručku, aizkrīt ciet) parausti pāris -trīs reizes. Tad ieslēdz aizdedzi un daudz intensīvāk rausti, kamēr sāk rūkt. Ja pēc kādas 5. nepielec, atpūties, noslauki sviedrus un pēc brītiņa turpini! Raustīsi par daudz - svece paliks slapja, nebūs dzirksteles. Ceru, ka jau rūc!:) Kādu benzīnu- tas ir elektriskais!:) Neko nesapratu... tur poga ira zem īkšķa. Dzeltena. Nopietni. Viņa jāpiespiež. Bez jokiem. ... ar iestumšanu - vēlams no kalna , lai labāk ripo ... :D ··· Motorzāģi: Kā iedarbināt oleo mac ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Degviela motorzāģim (6)
Nopirku ECHO zāģi. Instrukcijā teikts ka vajag lietot degvielu ne mazāku kā 89 oktānskaitlis. Pats pārdevējs ieteica liet 98-to. Forumos lasu, ka pietiek ar 95-to. Tad kāds ir tas labākais benzīns kuru liet motorzāģī?
Un centies nemiksēt eļļu. Pieturies pie viena tipa. Es domāju ka tev ir 1-40. Eļļa ir pat svarīgāka par degvielu. Un neturi samaisītu degvielu ilgāk par 2 nedēļām. Protams, ka 95 Es savam ķīnietim arī leju 95. Nav ne vainas jau 5 gadu rūc. Taisnība ir janisb... 98 ir tīrāka degviela, bet virzulis un cilindrs nav paredzēti tādai degšanas temperatūrai... Un ja pārkaršanas rezultātā būs jāmaina grupa, tad tas finansiāli ir stipri (!!!)sāpīgi.

Ja zāģis ir paredzēts tik dārza darbiem, tad vislabāk izmantot ASPEN degvielu, bet lielākiem darbiem tas ir dārgi, tad izmantojām 95, ar kvalitatīvu 2T eļļu.
95 ··· Motorzāģi: Degviela motorzāģim lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Eļļa pie benzīna motorzāģim (8)
Man te tāds jautājums, vai visiem zāģiem pie benzīna jālej klāt eļļa? Piemēram, Hecht 450?
motoram jau jāeļļojās kautkā ir, ja nav kartera kur eļļu liet tad jālej pie bendzīna Bet protams. Izvēlieties pareizo eļļas maisījumu!
Izvēloties eļļas maisījumu, ieteicams lietot zāģa ražotāja eļļu, jo motora īpatnību dēļ (apgriezienu skaits, eļļošanas sistēma utt.), viena ražotāja zāģa eļļa var neatbilst cita ražotāja zāģim. Šajā gadījumā jābūt pārliecinātiem par eļļas maisījuma kvalitāti. Svarīgi ir arī zināt eļļas un benzīna attiecību degvielas maisījumā. Neliels eļļas daudzums negarantē pietiekamu eļļošanu un zāģis var iesprūst. ECHO motorzāģos var lietot eļļas maisījumus, kas atbilst ISO-L-EGD (ISO/CD 13738) un JASO FC, FD standartiem. Izmantojiet maisījumu attiecībā 50:1.
pirmās 20 darba stundas 40 :1 (4litri benzīna:0.1litrs eļļas)
pēc tam 50 :1 (5l :0,1l eļļas) Benzīns 95, ieteiktā eļļa CASTROL Garten 2T vai CASTROL 2T.
Protams visiem motorzaģiem kuri iet uz bendzinu jalei klāt eļļa ··· Motorzāģi: Eļļa pie benzīna motorzāģim lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cik maksā "kloķene" motorzāģim? (16)
Biju laukos, kaimiņš, likvidējot kārklus, salauzis zāģi.Tagad pieprasa no manis 200.00 EUR "kloķenei". Kas ir kloķene, cik maksā? Es saku, par tādu summu jaunu zāģi var nopirkt, bet šis_ man ir olemaks. Laikam zāģa nosaukums.
Tev nav jāmaksā, tas tāpat kā ar citu pakalpojumu sniegšanu, ja Tu kādu vizini ar savu auto par maksu, taču savu auto Tev jālabo pašai, nevis pasažieriem, ja viņam tas zāģis ir darbarīks, tad viņam jārēķinās, ka katrs rīks prasa remontu....ja Tu būtu pati to zāģi turējusi rokās, pati zāģējusi, tad varētu piešūt Tev , ka neprasmīgi rīkojies un sabojāji. Pag, pag - viņš salauza, viņš pats lai arī remontē.... A kāda mārrutka pēc viņš līda tajos kārklos? Ja tie kārkli viņa, tad lai paliek ar savu kloķeni mierā. Ja kas tad viņa olemaks ir lētais sūds kurš pat nav paredzēts zāģēšanai, bet gan turēšanai uz kumodes goda vietā. Normāls zāģis šodienas cenās sākas no 500-600 jērikiem.
Ja pati prasīji tos kārklus revidēt, tad nu tev arī nav pienākums par viņu rūpēties. Un kur ir pierādījumi ka viņš savu "superzāģi" jau nav sačakarējis iepriekš? Jo ja cena līgta, tad to tikai arī var maksāt un tikai pēc darba padarīšanas.
Kaut jāsaka es kārkliem liktu mieru, nav jēgas, tāpat atvases pēc pāris gadiem būs tikpat lielas atpakaļ.
"Kloķene" - kloķvārpsta.
http://zageriem.lv/lv/search/?keywords=klo%C4%B7v%C4%81rpsta
Oleo mac principā ir tas pats Husquarna. Stihl sit pāri abus ar vācu kvalitāti un šobrīd ir tirgus līderis kvalitātes un cenas ziņā. Kā var redzēt katalogā, pati kloķvārpsta maksā vidēji 50 eiro. 150 eiro par darbu? Noteikti nē. Drīzāk 100 par remontu un pārējie 100 kaimiņam kabatā.
Ja Tu līdz šim esi devusi tik cik viņš prasa, esi pamatīgi iekritusi.
Vēlu veiksmi tikt pie labāka kaimiņa...
Sūti viņu ´´pupās´´-ja sniedz pakalpojumu par maksu,tad pats arī atbild par tehniku! Tad jau arī iesēžoties taksītī,būs par remontu jāmaksā? Muļķības! ··· Motorzāģi: Cik maksā "kloķene" ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Zāģis slapst nost (10)
Husis pielec labi strada principā bez problemam, bet kadas 3-4min. tad nosprāgst uzreiz pielaist nevar. Pagaidu 2 min. rauju pielec darbojas atkal to pašu laiku un sākas viss no gala. Aizdedze normā, dzirkstele ir karbūzis ...
Iespejams benzina filtrins netirs? Noslāpst pēkšņi vai vispirms metas"vājie"? Gadās,ka bākā ir retinājums... Blīvslēgu dēļ neslāps. Nu ,pamēģini pagriezt guļus ar pavērtu bāciņu! Ja tad neslāpst,tad jātīra bākas gaisa padeve. Ar jaunlaiku brīnumiem neesmu pazīstams-man viss regulējams... Jāsāk ar degvielas filtru. Tik pat labi var būt arī karburatorā, un tad tur nekāda pārkraušana vairs nelīdzēs. Man arī tas pats, kaut zāģis jauns - aizveda pie meistara - skaidri saku, ka vajag lielāku tukšgaitu, bet kauko muld pretī, ka degviela varbūt, ka vairāk zāģēt varbūt - kauko knibinās pa shēmu, bet jēgas nekādas :( Agrāk vismaz bija skrūvītes - varēja eksperimentēt, bet tagad nav ne jausmas kā lielāku tukšgaitu dabūt bez pārgudras muldēšanas ··· Motorzāģi: Zāģis slapst nost lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Motorzāģis slāpst uzdodot gāzi (15)
Motorzāģim Partner P842 ir problēma-pielaist var bet ka nedaudz uzdod gāzi un tad noslāpst-kas varet būt par vainu??
Pēc visa spriežot, zāğis kādu laiku nostāvējis šķūnīša režīmā, un karburātora membrānas būs palikušas cietas.

Ak jā...tā kā tas ir mazais dārza zāğis, pats pārbaudi tam kompresiju... bieži šie zāği tiek nomocīti strādājot ar neasām ķēdēm, un štruntīgu degvielu.
Nu bļāviens..nu sakiet vēl,ka latviešu nav dumja pajolinu tautele.......Viens nezinītis (un tas ir tikai normāli,ka cilveks nezin un tāmdēļ jautā) vēlas pēc visai skaidriem simptomiem vēlas noskaidrot kur problēma.Normāli tas ir?NOrmāli.Bet te sākas vienkārši pipec,katrs kurš reiz zāģi ir turējies rokmā sāk nu uzskaitiīt ko šis nu zin,kas L skrūvi regulēt,kas H skrūvi,kas benzīnu mainīt kas vēl kaut ko.Da bļāvie H..L un B skrūves regulētaji,kja nejēdzat neko no zāģiem tad paturiet muti ciet.Pie vainas nav ne H ne L nevēl kāda skrūve.Un arī ne veca degviela .Ne degvielas sūknis,ne ķēde kaut kāda tur(zāģiem nav degvielas sūkni).Un tikai viens cilveks pateica reālako kaiti - karbirators beigts.Vai tās ir membrānas,vai dīze aizaugusi,iespējams adata mainījusi konfigurāciju ,ja zāģis tiek reti lietots.Šā vai tā,vaina ir karbiratorā un labāk vērsties pie spečukiem,pats jūs tur neko daudz nesalabosiet.Var jau protams izjaukt,izpūst un salikt kopā....nu tipa "speciālistu" parastais remonts,bet ja lej ciet sveci vai [pretēji nedod degvielu,tikai pie speciem un karbiratoru remontēt.P.S.Un gandoniem kas rekomendē nomainīt bendžu un paregulēt skrūves - nomainiet sev smadzenes,vecs benzīns ir kaitīgs,bet zāģis strādās tāpat.Ja ir disbalans degmaisījums/gaisa attiecībā,zāģis arī strādās,bet ne tā kā vajag,.Kretīnu nācija,ka tik padižoties,pofig ,ka neko nejēdz,galvenais patēlot ,ka ir baigie speci Ielej svaigu bendzinu. Tur ir trīs regulējamās skrūves. T-tukšgaitas degmaisījuma daudzums (apgriezieni).L-tukšgaitas degmaisījuma kvalitāte( treknāks -liesāks). H-slodzes režīma degmaisījuma kvalitāte. Tavā gadījumā H jāpagriež vaļā . Kamēr auksts, tikmēr tas ir normāli. Ja slāpst siltam, tad jāregulē vislabāk pie meistara jebkurā servisā (nebūs dārgāk par 3 eiro). Var mēģināt pats pagriezt nedaudz L skrūvīti ārā (ne vairāk par pus apgriezienu), var būt palīdz. ··· Motorzāģi: Motorzāģis slāpst uzdodot ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kapec motorzāģis karst? (12)
Karst motorzagis paliek sarkans izputejs!
Motorzāģa karšanas galvenais iemesls ir neasa ķēde, vai arī neeļļo ķēdi (tad karsīs arī sliede). Tam visam papildus varētu būt nepareizs karburatora regulējums (L skrūvīte), vai arī svece ir vaļā. Tas viss pie nosacījuma, ja dzesēšanas ventilators un cilindra ribas nav aizaugušas ar visu ko. Liess degmaisījums (skrūve H), vai vēla aizdedze (pagriezt agrāku). Kā to jūt ka pārkarst? Norūsējis. Liess degmaisijums vajag gaisa vārstu atvērt ··· Motorzāģi: Kapec motorzāģis karst? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Motorzāģa noma vai pakalpojums (6)
Vajag nozāģēt līdzenu ripu no 1.2 metrus resna nokaltuša ozola baļķa, meklēju zāģi vai pakalpojumu, lai sliede ir vismaz 1 metru gara. Atlikušo baļķi vajadzētu sagaterēt plankās, materiāliem. varbūt Lv ir kaut kur ...
Ar divroci būtu stipri vienkārša tā padarīšana,tik kur Tu tagad tādu dabūsi, un ja dabūsi kas uzasinās un ceļu priekš cieta koka uztaisīs? labiekoki.lv vai labikoki.lv labiekoki.lv Līdzenu ripu var nozāģēt ar parastu 2roku zāģi. Pārāk karstā dienā gan to labāk nedarīt :) Ar 50cm garu sliedi var nozaget tik vajag macet!:D ··· Motorzāģi: Motorzāģa noma vai pakalpojums lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu