Mazgājošais putekļu sūcējs

Mazgājošais putekļu sūcējs - jautājumi un diskusijas

Zelmer putekļusūcējs sit ar elektrību (6)
Nopirku Zelmer putekļusūcēju, kuram ir funkcija mitrā tīrīšana, šodien iemēģināju, maigi sakot dabūju pa nagiem. Kā man rīkoties, nest uz Elkor atpakal, vai varbūt nepareizi uzpariktēju, kaut darīju kā instrukcijā ...
Zemējums ir tikai drošībai gadījumā, ja dotais aparāts bojāts. Ta kā - nes atpakaļ uz veikalu, kur pirki - brāķis! labs:)es ar gribeetu tadu suceeju,ko pie uudens vada pievieno:) Biju elkor darbiniece labu laiku, ja stiepsi atpakaļ, un jau pagājušas 14 brīnišķīgās dienas, naudu neredzēt kā savas ausis, tikai Elkor dāvanu kartē var ielikt. Un ja sūtīsi labot tad arī mēnešiem vilksies. Ja godīgi pat nezinu ko ieteikt. Vēlu veiksmi. tfuu., nekāda sakar ar ūdensvadu :) nu gan samuldējos :)
Vispār nezinot kādā situācijā un kurā brīdi dabūji pa nagiem, būs grūti teikt kaut ko. Bet zemējums gan vēlams kontaktā. Reti gan kurā dzīvoklī tāds ir pieejams.
Man bija mazpazīstamas firmas sūcējs ar ūdens filtru, nav tads kā tev, bet nu nekad nekas tāds nav gadījies, zemējuma kontaktos nav. Iesaku papētīt instrukciju, ja viss tika darīts pareizi - nes atpakaļ uz veikalu. ··· Mazgājošais putekļu sūcējs: Zelmer putekļusūcējs sit ar ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Tvaika putekļusūcēji (7)
Vecais putekļusūcējs "noklājās". Jāpērk jauns. Ir doma pirkt tvaika, bet maz ko saprotu. Baigi jaudīgo nevajag - lietošanai mājās. Ir kādi ieteikumi?
Zinu, ka ir tvaika birstes. Bat vai ir tvaika putekļusūcēji - info nav. Lietoju sūcēju ar ūdens filtru. Patīk daudz labāk kā citi. Meita nopirka tādu,kas ar ūdeni,piemēram sūc un visi netīrumi ūdenī,ļoti labi,izlej un izskalo,nekur nekāda ķīpa! vēl viņā ir domāts,ieliet tīrā ūdenī,kādu smarzu,ir speciāli komplektiņi,ieslēdz istaba un lai darbojas teiksim stundu,viņš attīra gaisu un redzot,cik pelēks paliek ūdens,skaidrs ir viens,neviens putekļusūcējs,visus putekļus nesavāc! Gana gan dārgs,bet savai labsajūtai....iesaku! Ar ūdeni mīnuss ir tāds, ka riktēšanās ilga - udeni jāielej, tad putudzēsēju, pēc sūkšanas tie dubļi kaut kur jāizlej. kaste jāmazgā. Ja ūdeni neizliesi - sasmirdēs. Nevar salīdzināt ar modīgajiem centrbēdzes vienkāršības ziņā. Bet citādi man arī udens patīk, tik tas, ka to tā nepaņemsi nejauši ienestos dubļus ātri uzsūkt :(
Par tvaika neko nezinu - tie nebija komerciālie?
Tvaika putekļsūcējs nav tas pats ,kas sūcējs ar ūdeni. Kolosāla ierīce,var tīrīt visu-pat mēbeles,par flīzēm nerunājot....šis aparāts notīra tā,ka izskatās kā jaunas.Tikai pēc notīrīšanas ar lupatiņu jānospodrina. Maksā gan ļoti dārgi,te Austrijā ap 2.000eiras. Un pie reizes tvaiks attīra sejas poras kā saunā. tev šķiet, ka samitrinot (tvaiks) mēslus, tie kļūst vieglāki un izgaist? paši no sevis? ··· Mazgājošais putekļu sūcējs: Tvaika putekļusūcēji lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nomas pārdošanas daļa Kaķasēkļa dambis 31, Rīga, Latvija, LV-1045 Tālr. +371 67046201, Fakss +371 67046202

Kalnciema 87, Rīga, LV-1046
67624050
··· Mazgājošais putekļu sūcējs: Vai ir iespējams iznomāt ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
labs, mazgājošais putekļu sūcējs tepiķiem. (9)
Vai varat ieteikt labu ar tvaiku, jeb citādi mazgājošu putekļu sūcēju paklājiem, mīkstām mēbelēm, un, būtu labi, ja tas arī tīrītu logus. paldies par padomiem jau iepriekš.
tādu nav (neeksistē) Kirby, zepter, atbilst tavām prasībām, jautajums vai 1..2000ls cena atbilst tavām iespējām... Vot Kirby ir tieši tas kas Tev vajadzīgs, viņš to var tikai pašam jātur rokās! kIRBY VAR NOPIRKT EBAY PAR LS 150- 300, LIETOTU un nav tādam ne vainas! Nav jāpērk par astronomiskām summām jauns!
Bet nu kas ir tas ir, labs jau nu ir gan.
Karcher ir visjaudīgākais (aiz reinbow) sūkšanas ziņā, tb konstrukcija ir tāda ka motors strādā jaudīgāk un sūc vairāk gaisu (pievērs uzmanību - šeit neiet runa par tīrīšanu - viņi visi (tb tradicionālie putekļusūcēji) gandrīz NEKO netīra, tikai sūc gaisu un sūc iekšā ķipa tos netīrumus, kurus cilvēks patiesībā spējīgs savākt ar slotu un mitru lupatu). Par thomas esmu dzirdējis ļoti sliktas atsauksmes - pirmkārt jau tie mazgājošie visi ir ļoti sarežģīt paša agregāta tīrīšanā un apkopšanā (jāskalo bunduļi, šļūtenes utt) turklāt esmu redzējis tomasus, kurus saimnieces ir aizmirsušas ķipa laicīgi iztīrīt (piemēram filtru aiz motora pēc dzīvokļa uzkopšanas) un kuros tie netīrumi sastājas un smird tā ka elpu rauj ciet. Nesaku ka esmu pedants taču pret dažām smakām arī man vēmiens nāk - piemēram ja pie cilvēka mājās ir vairāk kā pieci kaķi (reiz biju tādā ūķī - reāli gandrīz apvēmos) un reiz vienai sievietei tā arī uzprasīju - kas jums te TĀ smird? - uz ko viņa nelaimīgi atbildēja - tomass - aizmirsusi iztīrīt filtrus AIZ motora

ja tev vajag putekļusūcēju tad jā - vai nu kirby vai nu nemoci sevi un ekonomē naudu un tīri ar rokām. jāsaka ka kirby ir slinko variants: uzliec koridorī paklāju un tīri to reizi pāris mēnešos un dzīvesvietā netīrumu mazāk
··· Mazgājošais putekļu sūcējs: labs, mazgājošais putekļu ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Putekļu sūcējs ar vai bez mazgāšanas? (10)
Ta ka dazadu apstaklu del man vajadzetu iegadaties jaunu puteklu suceju, tad sobrid tiek apsverts jautajums, vai ir nepieciesams vienkarsi puteklu sucejs, vai tomer mazgajamais. Majas ir berns un suns ar skaistu garu spalvu un pietiekama ...
iesaku firmas PHILIPS puteklu sūcējus! man personiigi to mazgaajamo dizhi nevajag. Galvenais izveeleeties labu putekljusuuceeju. Man personiigi vislabaak patiik miele. Un galiigi nepatiik electrolux ja ir dabīgās grīdas mājās(parkets,dēļi,korķis,dabīgais linoles un arī nedabīgais lamināts)tad mazgājamos labāk ne(it sevišķi tos,kas ar tvaiku karstu mazgā) Esmu dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par VOX mazgājamo. profesionalais Atix, filtru var mainīt reizi gada un sūkt būvgružus.
un tikai 230 ls
··· Mazgājošais putekļu sūcējs: Putekļu sūcējs ar vai bez ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kādu mazgājošo putekļu sūcēju izvēlēties? (8)
Tāks, - pieņemsim, ka ohoisti pa starpu čatošanai i-netā ik pa laikam uzkopj arī savas REĀLĀS mājvietas,vai ne? ;)) Padalieties, lūdzu, savā pieredzē/zinībās, kādu firmu mazgājošie p.sūcēji apvieno sevī ...
Kādreiz bija multifunkcionālais,bet man nepatika,baigais čakars ar filtriem un ūdens maiņu.Atgriezos pie tradicionālā varianta.Tipa-kas der visam,tas neder nekam. tavā gadijumā labākais modelis varētu būt Snowwhite, minimālā apģērbā, ar švabru, grīdas lupatu un veselu lērumu dažādām pudelītēm.
bet par tām mašīnām vecmeta jau visu pateica.
Karcher naf mazgājošo putekļusūceju ar hepa filtru. Ir ds 5600 bet tas naf mazgājošais, vienkārši ar ūdens filtru. Vispār iesaku padomāt vai tiešam vajag mazgājošo, ja paklāju naf - lētajiem mazgājošiem sūkšanas jauda parasti mazāka, tāpēc nespēj samazgāto ūdeni sasūkt.
No mazgājošiem pēc cenas un jaudas labākais ir Thomas Twin TT .
Pats savulaik gāju cauri visiem "+" un "-" un paliku pie karcher ds 5600.
Kad taisījos jaunu pirkt,izpētīju daudz un dikti.Man personīgi patika Dayson vai kā līdzīgi putekļsūcēji,antialerģiskie un speciāli dzīvnieku spalvām.Vienīgais mīnuss-augstā cena,bet arī citur tie nav no lētā gala.būtu iespēja-pirktu bez šaubīšanās.Spalvām jebkurā variantā vajadzīga turbobirste. karcher ar uudens filtru, nemazgaajoshais. ··· Mazgājošais putekļu sūcējs: Kādu mazgājošo putekļu ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu